Opinie o Wodbud S.A. w Wyszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wodbud S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wodbud S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodbud S.A. w Wyszków

A

NIE POLECAM TEJ FIRMY TAM CZŁOWIEK JEST GORZEJ TRAKTOWANY NIŻ ZWIERZE JAK PRACOWNIK ZŁAMAŁ RĘKĘ W PRACY TO MUSIAŁ CZEKAĆ 8 GODZIN AŻ KIEROWNIK ZAWIEZIE GO DO SZPITALA KIEROWNIK STWIERDZIŁ ŻE MA WAŻNIEJSZE SPRAWY NIŻ ZŁAMANA RĘKA PRACOWNIKA .NAJLEPSZE JEST ZE JAK SIE LEKARZ BEDZIE PYTAŁ TO ZEBY PRACOWNIK MÓWIŁ ZE TO NIE BYŁ WYPADEK W PRACY ZEBY NIE PŁACIĆ 100% CHOROBOWEGO TAK TAM TRAKTUJE SIE PRACOWNIKA JAK SMIECIA

bbb

TA FIRMA TO JEDEN WIELKI SYF UWAŻAJCIE W TEJ FIRMIE NA [usunięte przez moderatora] TO SA NAJWIEKSZE USZY KIEROWNIKA LUDZIE JAKICH MAŁO SĄ TO ULUBIENI PRACOWNICY KIEROWNIKA NIE MAJĄ POJECIA O ROBOCIE ALE DZIEKI TEMU ZE DONOSZĄ NA LUDZI MAJĄ PRACE I SĄ WIELKIMI FACHOWCAMI

majster12

chcesz się poczuć jak polak zza okupacji to przyjedź do wodbud`u.Najgorsze jest to jak prosty człowiek mało inteligentny na wyzysku normalnych ludzi, dorobił się kasy, a najgorsze jest to że ten człowiek jest bardzo płytki który umie tylko ludzi upodlać,drzeć mordę na pracowników i nic więcej tylko co by się stało gdyby ten człowiek staną twarzą w twarz na innym gruncie, to podejrzewam, że z wrażenia narobił by w gacie ale tak to jest z prostakami, nie należy ich bić tylko wybaczać bo kmiot zawsze będzie kmiotem niezależnie do jakiego samochodu wsiądzie

AAA

Ta firma to porażka mysli ze jest jedyna w Niemczech placą grosze i uwazają sie za bogów brak urlopu,opieki medycznej tylko kasa sie liczy a jak jestes chory to do domu...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wodbud S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
W.W

TAK TAM CAŁY CZAS COŚ SIĘ ODRABIA 12 GODZIN CO DZIENNIE + SOBOTY BRAK URLOPÓW LUDZIE ZARABIAJĄ GROSZE BO MUSZĄ ZAROBIĆ NA UTRZYMANIE FIRMOWEGO BMW X6 KIEROWNIKA

BYŁY

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE TO WIELKA PORAŻKA POŁOWA BETONIARZY TO RODZINA KIEROWNIKA I POŁOWA JEGO WIOSKI NA ZBROJARNI JEST TO SAMO POŁOWA RODZINY MAJSTRA CAŁA JEGO WIOSKA

EDWARD 7

Paranoja, tutaj stale sie cos odrabia, a to Wszystkich Swietych, a to Boze Narodzenie, Wielkanoc, Boze Ciało, tylko kto bierze za to forse, pracownik na pewno nie, a dni nadrobione sa tylko urlopem bezplatnym.

sojan8

Firma, gdzie para pazernych na forsę, ( kierownik i jego żonka)robią w bambuko tak dyrekcję jak i wszystkich dokoła, gdzie można znaleźć coś podobnego, w kilka latek, domek za ponad milion,wiele samochodów, a ostatnie BMW za 90000 euro.

PRACOWNIK DO NADAL

pracuje w tej firmie juz prawie 2 lata opinie wyzej to opinie ludzi ktorzy mysla ze w niemczech placa za darmo firma taka jak inne ale pieniadze sa niezle i na czas a jak sie komus nie chce pracowac to nawet 3 tys euro na miesiac to malo

ZIBI

brak urlopu ,12h pracy urlop bezpłatny syffffffff mówie o eksporcie w niemczech porazka strzerzcie sie ich

MEREK

Witam.Byłem w tej firmie na kontakcie w niemczech,przestrzegam MÓWIĘ SZCZERZE.Pracowałem po 12 godz.za stawkę 4,80euro lata2006/2007.jeszcze jest sprawa gdzie się trafi i jaki jest kierownik.NIGDY NIE PRZEKROCZYŁEM 1200EURO,PROWADZĄCY MIAŁ 100euro więcej.Ja przyjechałem w sobotę i poszedłem do pracy w sobota to są nadgodziny,OK,zarobiłem 35euro z tego zabrał mi kierownik 15 euro na swoje czesne.Nie wymieniam nazwisk,bo sam pochodzę z Wyszkowa,a mieszkam gdzie indziej.Po zjechaniu z tego exportu musiałem dopłacić podatek.TA FIRMA TO ZARAZA

albert
@MEREK

jakie obecnie zarobki u was są bo zamierzam jechać, proszę tylko o szczere odpowiedzi

sojan8

Zostaw merytoryczną opinię o Wodbud S.A. - Wyszków

Wodbud S.A.
1.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • 3 Maja 53
    07-200 Wyszków