Geocover Sp. z o.o.

Opinie o Geocover Sp. z o.o.

Julita Nowy wpis

Często są wakaty na magazyn? Szukam pracy i trafiłam na ofertę od firmy, ale trochę się rozczarowałam, bo już nie jest już aktywna. Z tego co widzę to sprzedają asortyment ogrodniczy, to sama nie wiem czy przyjmują też kobiety?

Michał Nowy wpis

Nie otrzymałem również zamówienia nr 00038287 z dnia 08.02.2024 nie ma z Państwem kontaktu ani mailowego ani telefonicznego poproszę o zwrot płatności

Piotr Nowy wpis

faktura z lutego a dostawa nie zrealizowana do 05.04.2024 r.

Polecam pracę w Geocover. Jestem zadowolony z warunków współpracy. Zawsze idzie się dogadać zarówno ze współpracownikami jak i z szefostwem.

Wera

Idzie dogadać się co do warunków zatrudnienia czy raczej do takiej codziennej współpracy? A jeśli jesteśmy przy dogadywaniu się to jak można ustalić wynagrodzenie, na początek jest negocjacja stawki?

Pracownik Nowy wpis
@Wera

Zarówno co do warunków zatrudnienia jak i codziennej współpracy. W moim przypadku znaleźliśmy fajny kompromis pomiędzy moimi oczekiwaniami finansowymi a propozycją firmy. W codziennej współpracy, z ustaleniem terminów urlopów również nie ma problemów. Nigdzie nie jest i nigdy nie będzie idealnie, ale w tej firmie dobrze się pracuje - tylko tyle i aż tyle.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik magazynowy w firmie Geocover Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Alan

Ktoś wspomniał o pożyczkach pracowniczych. Ile trzeba pracować żeby wystąpić o takie pieniądze? One są oprocentowane czy zwraca się tyle co się wzięło? Pytam bo jak dla mnie to byłby fajna opcja. Dużo pracowników z tego korzysta?

EVEER

Znaki zapytania, to pomyłka, wstawiałam uśmiechnięte buźki, jestem Bardzo Zadowolona z wysokiego poziomu obsługi i jakości towaru.

EVEER

Kupilam biala wloknine P30, zeby zabezpieczyc rosliny przed przymrozkami. Swietna jakosc produktu, dobra cena. ????Super obsluga. Mila pani wszystko fachowo mi doradzila i wytlumaczyla. Zdecydowanie polecam ????????

Czy firma Geocover Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Oczywiście że firma udziela pożyczek pracowniczych.

Kuba

Bardzo polecam.

@Kuba

A dasz znać dlaczego? ;)

Ja? Nie mam za bardzo co, bo jeszcze opinii wyrobionej to nie mam. ;) Ale Ty widzę, że tu pracowałeś, więc czemu swoim zdaniem się nie podzielisz?

Obecny pracownik

Jestem pracownikiem firmy i mogę powiedzieć jedno - ludzie są super, świetnie mi się z nimi pracuje. Firma super, dba o swoich pracowników. W tych niepewnych czasach nie należy narzekać, tylko cieszyć się, że mamy pracę, bo teraz może być różnie. A jak komuś nie psuje, zawsze może znaleźć sobie inną.

@Obecny pracownik

W jaki sposób o was dbają? Temat o tym, że trzeba się cieszyć bo w ogóle jest praca pozwolę sobie przemilczeć. Ale na pierwsze pytanie możesz odpowiedzieć, może powiesz coś sensownego :D

Tadek
@Obecny pracownik

Opinia prawdziwa.

Magdalena
@Tadek

A może Pan jeszcze coś rozwinie jeśli chodzi o pozytywne aspekty pracy? Czy firma organizuje jakieś integracje wśród pracowników, że świetnie się pracuje?

Bardzo brzydko pisać takie bzdury. Szkoda że musi się pod tym ukrywać tchórz, który nie potrafi podać własnego imienia i nazwiska. Pozdrawiam Sebastian

@Nowy

Bardzo prawdziwa opinia. Tylko tchórze podszywają się pod innych ludzi.

i
@Nowy

byłam, widziałam pracowałam nie polecam

Aktualność
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dynamiczną dyskusję i podzielenie się swoimi opiniamiJesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Postaramy się w tym wpisie rzetelnie odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się wątki i pytania. Każda opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy jest dla nas bardzo cenna, pomaga nam się rozwijać i zmieniać się na lepsze.
Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem regulaminem serwisu Gowork będą usuwane przez administratora.

Popieram

W tych trudnych chwilach i czasach napiszę że bardzo dziękuję że mogę pracować w tej firmie . Dziękuję

A to ciekawe założenie. Skąd ta pewność?

Kandydatka45

Witam serdecznie. Na jaki adres mailowy można aplikować do pracy?

@Kandydatka45

nie polecam tej firmy nikomu

@Anna

Oj słabo zaczęłaś z tą opinią, pewnie nie podpasowaliście się do siebie, co? Odpowiedzi na pytanie o ten adres nie znasz?

Grześ
@Anna

A My Ciebie Aniu. Ale i tak bardzo POZDRAWIAMY ????

@Grześ

Ona wgl mogłaby mieć powód według was, żeby nie polecać?

@Grześ

Ciekawe czemu ma takie podejście co do firmy. Domyśla się ktoś?

Olga

Pracodawca godny zaufania.

Ośrodek wapienica

Firma Geocover wsparła nasz ośrodek rehabilitacji osób uzależnionych w Wapienicy agrowłókniną. Kontakt był bardzo mily i sprawny, przebiegał bez najmniejszych problemów. Przesyłka pojawiła się u nas szybko, włóknina pięknie prezentuje się na naszym polu :) Jak narazie mimo różnych prac ogrodowych nadal pozostała w świetnej formie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy, oby było więcej tak życzliwych i solidnych firm jak Wasza.

Renata
@Ośrodek wapienica

W sensie wsparła charytatywnie?

sonia
@Ośrodek wapienica

takie opinie na google a nie na portalu dla pracowników, to nam do niczego nie potrzebne

@sonia

Czemu nie? A może właśnie dla jakiegoś pracownika jest to wartościowe, bo widzi pozytywny rezultat wspólnej pracy nad czymś tu w firmie? Wszędzie trzeba szukać motywacji i pozytywów. ;)

Miki

Atmosfera super! Ludzie bardzo fajni, kontaktowi, życzliwi. Szefostwo życzliwe i pomocne. Z przyjemnością przychodzę do pracy, bo lubię tych ludzi po prostu. Firma, w miarę możliwości, potrafi docenić pracowników, dając im różne bonusy. Zdecydowanie polecam pracę w Geocover.

Polecam ten zakład pracy. Miła atmosfera, bardzo fajne warunki zatrudnienia.

Grafik macie wysyłany na maila ?

bunia
@Michał

jaki grafik??

Przedstawiciel

Firma Geocover to przede wszystkim zgrany zespół ludzi i czuje się to zarówno na dziale produkcji, poprzez magazyn, jak również na szczeblu zarządzającym. Pan Prezes zawsze chętny do pomocy, zawsze jest wśród ludzi, których potrafi słuchać. Przyjazna atmosfera, jasno wyznaczone cele, duże możliwości rozwoju i adekwatne wynagrodzenie - w obecnych czasach nIe spotyka się już często takich miejsc pracy.

MATI
@Przedstawiciel

Zgadzam się w 100%

sonia
@Przedstawiciel

ludzie fajni , atmosfera super ale co z tego jak dostajesz krocie?

Anita
@sonia

To chyba pozytywna opinia :) Zgadzam się jest OK !

Przedstawiciel

Panie Maserak, oczywiście, że nie 14zl. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i przede wszystkim zaangażowania. Jeśli uważa Pan, że praca biurowa jest lekka, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby podnieść swoje kwalifikacje i aplikować na takie stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Geocover Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Geocover Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geocover Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geocover Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geocover Sp. z o.o.