counter
1 41 60 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Wodbud S.A.?

Wiktor Nowy wpis

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Tak1Nie

J

Panowie musze cos napisac na temat tej tzw firmy i inteligencji kierownika zw BURAKIEM facet kwychyla sie swoją BMW X 6 przed prezesa firmy to zalosny cwok i prostak.Gosciu ktory niema wyksztalcenia ani uprawnien kierownicznychciekawe kiedy ktos dobierze mu sie do (usunięte przez administratora) i bedzie musial oddac wszystko to co do tej pory nakradl a ludzie nieswiadomi ze sa inne lepsze firmy niz ta niech nada pracuja na niego i jego pazerna malzonke ..powodzenia naiwni frajerzy

byle pracownik Nowy wpis
@J

pod ta opinia sie podpisuje chociaz sam bylem frajerem dobrze ze w pore sie obudzilem jestescie FRAJERAMI nie macie pojecia jak pracuje sie w innych firmach

TakNie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Wodbud S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

byly pracownik Nowy wpis
@Administrator

Panowie bylem dlugoletnim pracownikiem firmy WOD-BUD i uwiezcie mi jeski nie posmakujecie innej pracy i nadzoru innego kierownika to bedziecie caly czas nekani przez tego pseldo -kierownika zadnego tylko kasy naprawde uwiezcie mi lata pracy spedzone w tejfirmie uwazam za lata stracone uciekajcie z tej firmy naprawde zarobcie sto czy dwiescie euro mniej ale zmiencie nie firme ale tego pseudo kierownika

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dominika

Ostatnio zamieszczone przez Was opinie przedstawiają problem z wyegzekwowaniem należności za urlopy w Wodbud S.A. Proszę Was o relacjonowanie przebiegu tej sprawy na tym forum. Na pewno są osoby, które chętnie zapoznają się z nim. Jak ta sprawa wygląda w tym momencie? A Ciebie @były pracownik proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum.

Tak1Nie

Jarek

Gdzie ten kontakt w sprawie pozwu.

Stachu
@Jarek

A co dorzucasz się na adwokata czy jak wszyscy liczysz że ktoś zapłaci a wy jak zwykle skorzystacie na tym że ktoś się kłóci.

pracownik123

Witam ,tacy mądrzy jesteście to poco tu pracujecie , i rodziny i znajomych ściągacie. Jak wam nie pasuje to zmięcie firme, nie macie pojęcia o robocie a wielcy fachowcy z was . Popracowaliście trochę i wojujecie bo jednemu i drugiemu ktoś tą prace załatwił, cwaniaki. W innej firmie już by o was dawno zapomnieli , a kierownik robi wszystko aby firma istniała i aby pseudo pracownicy mogli pracować .Postawcie się w jego sytuacji , gdy się ma 75 procent baranów w załodze i trzeba to ogarnąć.Bo tylko przyjechaliśćie nażekać , kraść i upajać się alkoholem fachowcy. Nie życz nikomu co tobie nie miłe Anonim bo zapewne zaliczasz do tych baranów , bo mądrością nie świecisz. A na BMW to sam se zapracował bo ma głowę na karku, a ciebie nie stać na opony do tego auta.

Tak3Nie2
Stachu
@pracownik123

Wiem kto to napisał (usunięte przez administratora) 100%

Były

Witam gdzie można sie podłączyc w sprawie zaległych urlopōw.

Łysy

Masz pojęcie o tej firmie..? Funkcjonuje w Polsce a my mówimy o działalnośći na terenie Niemiec więc kolego nie pisz głupot

Pepe

Dominika ty chyba niewierzysz w to co piszesz, ta firma to dno.

Tak4Nie

Dominika

@Ksiądz, wszelkie kwestie wynagrodzeń, pewnie zawarte są w umowach? Czy próbowałeś wyjaśnić swoją sytuację? Skoro znasz się z pracodawcą, wynika z tego co piszesz, to czy osobiście próbowałeś porozmawiać? W każdej firmie, są kadry gdzie możesz wypytać o swoją wypłatę. Jak obecnie wygląda sytuacja?

Ksiądz

Ludzie robią po tyle godzin i nie mają porządnej wypłaty .Wypłata za miesiąc czerwiec została tak okrojona że płakać się chce.A pracownicy co tam robią to (usunięte przez administratora) by kierownikowi wylizali za te grosze.Nawet nie zarobią tego co mają na umowie. Kierownik chodzi do kościoła prawie co niedziele czy on dostanie jakieś rozgrzeszenie za to co robi ludziom.Jest takie przysłowie "Pan Bóg cierpliwy ale sprawiedliwy" wcześniej czy póżniej przyjdzie mu za to zapłacić i nie pomogą mu pieniądze ,które zdobył okradając ludzi,bo przed Bogim mu nic nie pomoże.

Tak2Nie

Ochoii

Ludzie uciekają masowo z tej firmy tyrać w święto pracy,Dobrze że dostali karę za przymusowom prace.

Tak2Nie

W porę opamietany

Firma nie płaci za urolp.Kierownik traktuje ludzi za śmieci.Majster jakiś buc który na niczym się nie zna śćierwo którym burak (kierownik) pogania ludzi.Ludzie znający się na prefabrykacji dali nogę do lepszych firm zostały same pijaki i totalne ciemnoty które boją się odezwać.Ludzie piszący wcześniejsze komentarze mają racje 100 procentowom.Brakło by czasu żeby to opisać.Ale za takie traktowanie ludzi w Polsce mieli by problemy.

Tak5Nie

psuuiphi

Chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @martuś, bo przecież relacje między pracownikami są całkiem niezłe, a to usprawiedliwa brak rotacji wśród pracowników. Wiadomo tylko co z tymi socjalami?

Jkl

To chyba logiczne że firma musi dobrze wyglądać jak to wyżej wspomniane,, dobrze z zewnątrz z perspektywy kandydata do pracy"(my wszyscy pracujący tu daliśmy się na to nabrać).Niestety wewnątrz jest prawda to co napisał sssssss. Ale niestety są ludzie, którzy zamiast uczyć się na cudzych błędach (w tym przypadku na ludziach którzy mieli okazję tu harować za marne pieniądze)wola sami się przekonać. Powodzenia i radzę mimo wszystko się opamiętac bo zatrudnienie się tutaj będzie wielkim błędem. Ale każdy jak sobie pościeli tak się wyspi. To już nie nasza sprawa(ludzi którzy przestrzegają na forum). Ps. Skoro w firmie jest tak dobrze to po co ktoś pisałyby takie złe opinie( niestety prawdę). Czasem trzeba się zastanowić a nie snuć domniemania hipotezy. Trzeba się przyjrzeć faktom.

Tak8Nie

ssssssss

Nie wiem dlaczego moja wcześniejsza opinia została usunięta. Ale chcę przypomnieć warunki pracy w firmie WODBUD. Bezpłatne urlopy, praca 12 godzin na zbrojarni i na betoniarni (z tym, że betoniarze co najmniej 12godz bo oni nie wiedzą kiedy skończą i oczywiście nie maja za to płacone), zero szacunku dla pracownika, stawka to od 69 do 75 euro za 12 godz pracy, średnio pracuje się 22 dni w miesiącu, więc łatwo policzyć ile się zarobi, nie ma diet - to jest sprytnie wpisane w umowę, żeby nikt się nie doczepiał. Najlepsze są sytuacje kiedy zbliżają się święta to" kierownik Wojtek" mówi, że trzeba zostać po pracy i odrobić dwa dni, żeby wcześniej pojechać i oczywiście za darmo się wtedy pracuje. Albo takie sytuacje : "kierownik" ustalił, że za zostanie po pracy 6 godzin dłużej dostanie się 100 euro . Tak było pierwszy tydzień, potem drugi, za 100 euro, a za kolejne już płacił połowę zasłaniając się majstrem, że to on tak ustalił. Sami widzicie jaki z niego kłamca i oszust. Praca bardzo ciężka w brudzie, pyle i za pół darmo. Motto "kierownika" to - jak cie nie pasuje to się zwolnij. P.s. - napisałem kierownika w cudzysłowie bo ten pan żadnych papierów by być kierownikiem nie posiada. Jeśli komuś takie warunki pasują to zapraszamy do firmy WODBUD.

Tak10Nie
Lukasz

Nie da się nic zmienić ponieważ żeby to osiągnąć to wszyscy by musieli razem stanąć i zaprotestować. Ale tacy ludzie (a jest ich większa połowa), którzy mają kredyty, którzy donoszą Wojtkowi na swoich kolegów, żeby jak najdłużej utrzymać pracę w tej niepewnej firmie - z nimi nawet nie ma mowy żeby coś zdziałać. Po prostu boją się stracić pracę. Przecież jakby tak się stało to wojtek(wraz z prezesem nowickim) musieliby pójść na kompromis żeby firma nie zapłaciła ogromnej kary za opóźnienia czasowe.

Tak6Nie

Lukasz

Wyżyć to można od 1 do 1 w Polsce. Za granicę wyjeżdża się się po to żeby zarobić. Jeżeli tobie się podoba 12 godzina praca za pół darmo, bezpłatne urlopy, traktowanie jak śmiercia to samo już o tobie swiadczy. Można ciężko pracować, ale normalnie za to zarobić. Swoim wpisem skompromitowales się.

Tak7Nie

bolo

to ilu was tam jest ?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Wodbud S.A. - Wyszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wodbud S.A.
1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 3 Maja 53