Wodbud S.A.

Wyszków

Opinie o Wodbud S.A.

Łysy

Masz pojęcie o tej firmie..? Funkcjonuje w Polsce a my mówimy o działalnośći na terenie Niemiec więc kolego nie pisz głupot

Fazi

Jak zobaczycie ofertę z EDS VENTURE z Gdańska to jest były zakład na którym burak okradał ludzi w firmie wodbud.Nic się nie zmieniło z tym że bardziej okrada

Były pracownik .....

Panowie składamy pozwy za nadgodziny i nie wypłacony urlop macie na to 3 lata od zakończenia pracy.Jest już parę spraw w toku.Firma zakończyła działalność w De.Ten sam kierownik teraz okrada ludzi w firmie EDS z Gdańska która weszła tutaj po Wodbudzie.Ludzie którzy zaczęli upominać się o zaległe urlopy w wodbudzie są straszeni zwolnieniem z EDS ale mają to gdzieś pracy dużo no i w końcu zaczeli buraka ciągać po sądach przyszła kryska na matyska.......

Pepe

Dominika ty chyba niewierzysz w to co piszesz, ta firma to dno.

Dominika

@Ksiądz, wszelkie kwestie wynagrodzeń, pewnie zawarte są w umowach? Czy próbowałeś wyjaśnić swoją sytuację? Skoro znasz się z pracodawcą, wynika z tego co piszesz, to czy osobiście próbowałeś porozmawiać? W każdej firmie, są kadry gdzie możesz wypytać o swoją wypłatę. Jak obecnie wygląda sytuacja?

Ksiądz

Ludzie robią po tyle godzin i nie mają porządnej wypłaty .Wypłata za miesiąc czerwiec została tak okrojona że płakać się chce.A pracownicy co tam robią to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by kierownikowi wylizali za te grosze.Nawet nie zarobią tego co mają na umowie. Kierownik chodzi do kościoła prawie co niedziele czy on dostanie jakieś rozgrzeszenie za to co robi ludziom.Jest takie przysłowie "Pan Bóg cierpliwy ale sprawiedliwy" wcześniej czy póżniej przyjdzie mu za to zapłacić i nie pomogą mu pieniądze ,które zdobył okradając ludzi,bo przed Bogim mu nic nie pomoże.

J

Panowie musze cos napisac na temat tej tzw firmy i inteligencji kierownika zw BURAKIEM facet kwychyla sie swoją BMW X 6 przed prezesa firmy to zalosny cwok i prostak.Gosciu ktory niema wyksztalcenia ani uprawnien kierownicznychciekawe kiedy ktos dobierze mu sie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bedzie musial oddac wszystko to co do tej pory nakradl a ludzie nieswiadomi ze sa inne lepsze firmy niz ta niech nada pracuja na niego i jego pazerna malzonke ..powodzenia naiwni frajerzy

Ochoii

Ludzie uciekają masowo z tej firmy tyrać w święto pracy,Dobrze że dostali karę za przymusowom prace.

W porę opamietany

Firma nie płaci za urolp.Kierownik traktuje ludzi za śmieci.Majster jakiś buc który na niczym się nie zna śćierwo którym burak (kierownik) pogania ludzi.Ludzie znający się na prefabrykacji dali nogę do lepszych firm zostały same pijaki i totalne ciemnoty które boją się odezwać.Ludzie piszący wcześniejsze komentarze mają racje 100 procentowom.Brakło by czasu żeby to opisać.Ale za takie traktowanie ludzi w Polsce mieli by problemy.

psuuiphi

Chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @martuś, bo przecież relacje między pracownikami są całkiem niezłe, a to usprawiedliwa brak rotacji wśród pracowników. Wiadomo tylko co z tymi socjalami?

Jkl

To chyba logiczne że firma musi dobrze wyglądać jak to wyżej wspomniane,, dobrze z zewnątrz z perspektywy kandydata do pracy"(my wszyscy pracujący tu daliśmy się na to nabrać).Niestety wewnątrz jest prawda to co napisał sssssss. Ale niestety są ludzie, którzy zamiast uczyć się na cudzych błędach (w tym przypadku na ludziach którzy mieli okazję tu harować za marne pieniądze)wola sami się przekonać. Powodzenia i radzę mimo wszystko się opamiętac bo zatrudnienie się tutaj będzie wielkim błędem. Ale każdy jak sobie pościeli tak się wyspi. To już nie nasza sprawa(ludzi którzy przestrzegają na forum). Ps. Skoro w firmie jest tak dobrze to po co ktoś pisałyby takie złe opinie( niestety prawdę). Czasem trzeba się zastanowić a nie snuć domniemania hipotezy. Trzeba się przyjrzeć faktom.

ssssssss

Nie wiem dlaczego moja wcześniejsza opinia została usunięta. Ale chcę przypomnieć warunki pracy w firmie WODBUD. Bezpłatne urlopy, praca 12 godzin na zbrojarni i na betoniarni (z tym, że betoniarze co najmniej 12godz bo oni nie wiedzą kiedy skończą i oczywiście nie maja za to płacone), zero szacunku dla pracownika, stawka to od 69 do 75 euro za 12 godz pracy, średnio pracuje się 22 dni w miesiącu, więc łatwo policzyć ile się zarobi, nie ma diet - to jest sprytnie wpisane w umowę, żeby nikt się nie doczepiał. Najlepsze są sytuacje kiedy zbliżają się święta to" kierownik Wojtek" mówi, że trzeba zostać po pracy i odrobić dwa dni, żeby wcześniej pojechać i oczywiście za darmo się wtedy pracuje. Albo takie sytuacje : "kierownik" ustalił, że za zostanie po pracy 6 godzin dłużej dostanie się 100 euro . Tak było pierwszy tydzień, potem drugi, za 100 euro, a za kolejne już płacił połowę zasłaniając się majstrem, że to on tak ustalił. Sami widzicie jaki z niego kłamca i oszust. Praca bardzo ciężka w brudzie, pyle i za pół darmo. Motto "kierownika" to - jak cie nie pasuje to się zwolnij. P.s. - napisałem kierownika w cudzysłowie bo ten pan żadnych papierów by być kierownikiem nie posiada. Jeśli komuś takie warunki pasują to zapraszamy do firmy WODBUD.

Lukasz

Nie da się nic zmienić ponieważ żeby to osiągnąć to wszyscy by musieli razem stanąć i zaprotestować. Ale tacy ludzie (a jest ich większa połowa), którzy mają kredyty, którzy donoszą Wojtkowi na swoich kolegów, żeby jak najdłużej utrzymać pracę w tej niepewnej firmie - z nimi nawet nie ma mowy żeby coś zdziałać. Po prostu boją się stracić pracę. Przecież jakby tak się stało to wojtek(wraz z prezesem nowickim) musieliby pójść na kompromis żeby firma nie zapłaciła ogromnej kary za opóźnienia czasowe.

Lukasz

Wyżyć to można od 1 do 1 w Polsce. Za granicę wyjeżdża się się po to żeby zarobić. Jeżeli tobie się podoba 12 godzina praca za pół darmo, bezpłatne urlopy, traktowanie jak śmiercia to samo już o tobie swiadczy. Można ciężko pracować, ale normalnie za to zarobić. Swoim wpisem skompromitowales się.

bolo

to ilu was tam jest ?

mały

Szkoda słów i zainteresowania tą firmą jeśli możecie to omijajcie z daleka , Ta firma to żenada wyzysk totalny i kasa mała i zero szacunku.

Dans135

Chyba złotych

morda

jak tam na zbrojarce praca wygląda ?

abc

a przyjmują nowych ?

stały

Ludzie pobudka wypłaty są do 20stego!za niewywiązanie z umowy też można firmę oskarżyć a firma robi co chce , nie ma wypłaty do dziś a wy dalej pracujecie. (Dorsten) tak samo jaki rozliczeń z podatku które rzekomo wysłano...

wilku

dajcie luz szkoda słów na temat firmy i majstrów oni też bez pojęcia o robocie tylko włazom w tyłek kierownikowi za 1 e więcej.A cieśle to bez granic dałny za 10 centusiów by sie sprzedali

mam nadzieję że tego Damianka pseudo "pojebja" wypier*olą w końcu on sie nadaje łańcuch pchać... zero pojęcia o jakieś organizacji o planach już nie wspomnę... Cieć jeden

gggg

to ilu was jest w niemczech , ile zbrojarzy , ciesli , a czy przyjmujo nowych

łysy

Jaki pan Damian ciele które nie ma pojęcia o planie o pracy o kierowaniu pracownikami w sumie kierownik jest taki sam ,tylko potrafi kraść nasze ciężko zarobione pieniądze urlopy i wszystko co nam się należy. Itaki mamy tu social że zazdrościć tylko ,nikt nie potrafi temu zaradzić.

Wujek12

To prawda w tej firmie to same złodzieje kradną pracownikom urlopy , gdzie kierownik zabiera za to pieniądze. Jest to samowolka pan Damian z Zabrza robi co chce a kierownik mu na to pozwala.A ludzie pracują po 13 godzin, araz w tygodniu po18 godzin nie mają płaconych żadnych nadgodzin kierownik zbija kase.Może ktoś zrobi z tym porządek .Jak można traktować tak człowieka przecież pojechał tam pracować.

kwiatek

to nie wypisujcie że to jest stabilna firma, i oferuje swiadczenia socjalne .To ty / joł/ należysz chyba do kierownictwa lub przydupasów że tak wszystko wiesz, bo zwykły pracownik dostaje umowe i ma zasuwać i o nic nie pytać.

kwiatek

firma stabilna też mi coś, stabilna jest wtedy gdy cię potrzebuje i nawał pracy że po 14 godzin cza zasuwać, a gdy robi się lużniej to urlopy bezpłatne lub wypad i tyle maż socjalu że w ciągu roku masz 60 dni bezpłatnego i bezskładkowego. Super firma /socek/ ,grunt to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na firme,,,

numer 1 za

bagno bagno bagno

NOWE BMW MACIE W FIRMIE

pracownik123

psuui to zmień tą umowe jak dasz rade , podpisałeś tzn, że akceptujesz warunki i tyle.Poco podpisywałeś żeby teraz narzekać,,

pracownik123

Witam ,tacy mądrzy jesteście to poco tu pracujecie , i rodziny i znajomych ściągacie. Jak wam nie pasuje to zmięcie firme, nie macie pojęcia o robocie a wielcy fachowcy z was . Popracowaliście trochę i wojujecie bo jednemu i drugiemu ktoś tą prace załatwił, cwaniaki. W innej firmie już by o was dawno zapomnieli , a kierownik robi wszystko aby firma istniała i aby pseudo pracownicy mogli pracować .Postawcie się w jego sytuacji , gdy się ma 75 procent baranów w załodze i trzeba to ogarnąć.Bo tylko przyjechaliśćie nażekać , kraść i upajać się alkoholem fachowcy. Nie życz nikomu co tobie nie miłe Anonim bo zapewne zaliczasz do tych baranów , bo mądrością nie świecisz. A na BMW to sam se zapracował bo ma głowę na karku, a ciebie nie stać na opony do tego auta.

Anonim

Niech mu kupią m5. Może się wreszcie zabije.

amok

Odkuć się, to ciekawe, to sytuacja Wodbud jest taka kiepska, że muszą odbijać się od dna, może ich jakoś kryzys specjalnie nie dotknął i radzą sobie w branży? W końcu nie tak dawno, bo w 2014 zdobyli tytuł Mazowieckiej firmy roku. Faktycznie poszukują cieśli szalunkowych i zbrojarzy, ale nie widziałem konkretnych wymagań, ani oferty, sam ogólny zapisek, ktoś wie coś więcej?

ROBOL
@amok 30.01.2015 02:42

A GDZIE ONI TERAZ ROBIA, BO CHCIAŁBYM SIE PRZYJAC DO PRACY.KTOS WIE

Stupid

Niestety sporo się teraz mówi o problemach branży budowlanej, ale podobno firmy mają się odkuć od tego roku - zobaczymy. Ciekawe czy to wszystko tak samo dotyczy Wodbudu. Widziałem na ich stronie, że aktualnie poszukują cieśli http://www.wodbud.pl/pl/kariera Pracuje ktoś w tym charakterze i mógłby podpowiedzieć jak przebiega rekrutacja i jakie pieniądze można zarobić na tym stanowisku?

[usunięte przez moderatora] pomocnik kierownika który nic nie robi bo nie umie tylko umie grać i siedzieć na [usunięte przez moderatora] przed laptopem całe 10 godzin a ludzie muszą na niego buraka robić niech więcej ludzi takich jak on zatrudniają to już cała firma upadnie .

aaaa

jeszcze nie dodałeś tego co jeżdzi czerwonym busem P.. też dobry sprzedawca i złodziej paliwowy niech wiedzą w biurze jakich ludzi mają w wodbudzie .

armi

tak zgadzam sie z opiniami powyzej harówka harówka za marne grosze i jeszcze cały czas mało dobrze ma tylko rodzina majstra robi tam jego brat, teściu beton jakich mało na dodatek nawet nie umie wiązać cęgami a ludzie musza na niego zarobic ale zięć jest majstrem i firma go trzyma robi tam też połowa jego wsi koledzy ktorzy tez nie mają pojęcia o robocie

NMN

WODBUD TO JEDEN WIELKI KIBEL POLACY [usunięte przez moderatora] PRZEZ FIRMĘ KTÓRA PŁACI GROSZE ZA 12GODZIN PRACY DZIENNIE BRAK URLOPÓW BRAK UBEZPIECZENIA ZERO SZACUNKU PRZEZ KIEROWNIKA KTÓRY JEST SKUPIONY TYLKO NAD FIRMOWYM BMW X6 KTÓRYM JEZDZI

A

NIE POLECAM TEJ FIRMY TAM CZŁOWIEK JEST GORZEJ TRAKTOWANY NIŻ ZWIERZE JAK PRACOWNIK ZŁAMAŁ RĘKĘ W PRACY TO MUSIAŁ CZEKAĆ 8 GODZIN AŻ KIEROWNIK ZAWIEZIE GO DO SZPITALA KIEROWNIK STWIERDZIŁ ŻE MA WAŻNIEJSZE SPRAWY NIŻ ZŁAMANA RĘKA PRACOWNIKA .NAJLEPSZE JEST ZE JAK SIE LEKARZ BEDZIE PYTAŁ TO ZEBY PRACOWNIK MÓWIŁ ZE TO NIE BYŁ WYPADEK W PRACY ZEBY NIE PŁACIĆ 100% CHOROBOWEGO TAK TAM TRAKTUJE SIE PRACOWNIKA JAK SMIECIA

bbb

TA FIRMA TO JEDEN WIELKI SYF UWAŻAJCIE W TEJ FIRMIE NA [usunięte przez moderatora] TO SA NAJWIEKSZE USZY KIEROWNIKA LUDZIE JAKICH MAŁO SĄ TO ULUBIENI PRACOWNICY KIEROWNIKA NIE MAJĄ POJECIA O ROBOCIE ALE DZIEKI TEMU ZE DONOSZĄ NA LUDZI MAJĄ PRACE I SĄ WIELKIMI FACHOWCAMI

majster12

chcesz się poczuć jak polak zza okupacji to przyjedź do wodbud`u.Najgorsze jest to jak prosty człowiek mało inteligentny na wyzysku normalnych ludzi, dorobił się kasy, a najgorsze jest to że ten człowiek jest bardzo płytki który umie tylko ludzi upodlać,drzeć mordę na pracowników i nic więcej tylko co by się stało gdyby ten człowiek staną twarzą w twarz na innym gruncie, to podejrzewam, że z wrażenia narobił by w gacie ale tak to jest z prostakami, nie należy ich bić tylko wybaczać bo kmiot zawsze będzie kmiotem niezależnie do jakiego samochodu wsiądzie

AAA

Ta firma to porażka mysli ze jest jedyna w Niemczech placą grosze i uwazają sie za bogów brak urlopu,opieki medycznej tylko kasa sie liczy a jak jestes chory to do domu...

W.W

TAK TAM CAŁY CZAS COŚ SIĘ ODRABIA 12 GODZIN CO DZIENNIE + SOBOTY BRAK URLOPÓW LUDZIE ZARABIAJĄ GROSZE BO MUSZĄ ZAROBIĆ NA UTRZYMANIE FIRMOWEGO BMW X6 KIEROWNIKA

BYŁY

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE TO WIELKA PORAŻKA POŁOWA BETONIARZY TO RODZINA KIEROWNIKA I POŁOWA JEGO WIOSKI NA ZBROJARNI JEST TO SAMO POŁOWA RODZINY MAJSTRA CAŁA JEGO WIOSKA

EDWARD 7

Paranoja, tutaj stale sie cos odrabia, a to Wszystkich Swietych, a to Boze Narodzenie, Wielkanoc, Boze Ciało, tylko kto bierze za to forse, pracownik na pewno nie, a dni nadrobione sa tylko urlopem bezplatnym.

sojan8

Firma, gdzie para pazernych na forsę, ( kierownik i jego żonka)robią w bambuko tak dyrekcję jak i wszystkich dokoła, gdzie można znaleźć coś podobnego, w kilka latek, domek za ponad milion,wiele samochodów, a ostatnie BMW za 90000 euro.

PRACOWNIK DO NADAL

pracuje w tej firmie juz prawie 2 lata opinie wyzej to opinie ludzi ktorzy mysla ze w niemczech placa za darmo firma taka jak inne ale pieniadze sa niezle i na czas a jak sie komus nie chce pracowac to nawet 3 tys euro na miesiac to malo

ZIBI

brak urlopu ,12h pracy urlop bezpłatny syffffffff mówie o eksporcie w niemczech porazka strzerzcie sie ich

MEREK

Witam.Byłem w tej firmie na kontakcie w niemczech,przestrzegam MÓWIĘ SZCZERZE.Pracowałem po 12 godz.za stawkę 4,80euro lata2006/2007.jeszcze jest sprawa gdzie się trafi i jaki jest kierownik.NIGDY NIE PRZEKROCZYŁEM 1200EURO,PROWADZĄCY MIAŁ 100euro więcej.Ja przyjechałem w sobotę i poszedłem do pracy w sobota to są nadgodziny,OK,zarobiłem 35euro z tego zabrał mi kierownik 15 euro na swoje czesne.Nie wymieniam nazwisk,bo sam pochodzę z Wyszkowa,a mieszkam gdzie indziej.Po zjechaniu z tego exportu musiałem dopłacić podatek.TA FIRMA TO ZARAZA

albert
@MEREK 12.03.2013 10:58

jakie obecnie zarobki u was są bo zamierzam jechać, proszę tylko o szczere odpowiedzi

sojan8

Zostaw opinię o Wodbud S.A. - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodbud S.A.