JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Opinie o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Na jakich i w jakich konkretnie warunkach? Coś dopłacam czy nie muszę? Godzinowo jaki układ, są rozkłady na zakładzie gdzieś w widocznym miejscu? maja tu punkt informacyjny?

Czy są dojazdy do waszego zakładu? Z jakich miejscowości ?

Iza

Czy są przyjęcia do zakładu ?

Lucyna

Co tam czemu nie ma właściciela miał być? Co z Radkiem ? Co dalej czemu nam nikt nic nie mówi ?

Pracownik Produkcji

Brak,skierowanie na badania i do roboty.Żadnej rekrutacji,wszyscy są brani z łapanki.

Brak pytań,od razu skierowanie na badania.

Pakująca

Czy ktoś kontroluje normy dla szwaczek?? Jak to możliwe , że wyszywają o 100 procent wiecej niż przewiduje norma akordowa Jestem pakującą ze stawką 17,90 BRUTTO/ Godzinę która musi wypakować to co one uszyjà , bez żadnego dodatku, premii czy akordu! Może pora zniewelować różnicę 5000zł w zarobkach szwaczek i pakujących

@Pakująca

Najcięzsza praca a naj mniej może pora to zmienić

@Pakująca

A może ktoś by dokładnie sprawdzał karty produkcji szwaczek

Również pakująca
@Ewa

A może zajmij się swoją pracą i mniej siedź w telefonie, mniej gadaj a poza tym w każdej chwili możesz się przekwalifikować na szwaczkę, spribuj,i zarabiaj ,może chcesz być pikowaczem, jest szansa na zmianę, zamiast marudzić idz i staraj się o lepsze jutro,

niki

prawda

@Pakująca

Skoro widzisz problem z zarobkami to jak zamierzasz go rozwiązać? Wpisami w internecie? Wylewając łzy czy może się zbierzecie i pójdziecie do pracodawcy coś z tym zrobić? Skoro praca jest słabo opłacana to czas rozejrzeć się za nowym i lepiej płatnym stanowiskiem. Nie sądzisz? Jak znam życie to na skomleniu się skończy. Nie dziwię się bo czego wymagać od słabeuszy. Aż szkoda mi śliny by na was splunąć.

Marzena
@Pakująca

To może warto o tym porozmawiać z szefostwem zamiast pisać tutaj? Nie podniesliby pensji? Poza tym dodatków żadnych nie ma w ciągu roku?

Szwaczka
@Pakująca

A może spróbuj przekwalifikować się na szwaczkę i wtedy przekonać się jaki to lekki kawałek chleba zamiast pisać bzdury na forum. Szwaczki nie stoją pół zmiany z telefonem w ręce czy gadają z kim popadnie bo nie mają na to czasu tylko uczciwie pracują po to żeby zarobić. A pakujące przechodzą same siebie pakując jedna szwaczkę już w kartony nie wrzucają no bo po co jak lepiej sobie popatrzeć w telefon pogadać poleżeć na stole i poczekać aż ktoś przyjdzie i zrobi kartony. Zastanówcie się trochę i nie piszcie takich bzdur tylko weźcie się za uczciwa pracę to może wtedy was docenią i podniosą stawkę

Szwaczka
@Ewa

A może ktoś by dokładnie sprawdził pracę pakowaczy ile pracują uczciwe a ile łażą gadają i gapią się w telefon.

Pakowaczka
@Szwaczka

Nie mierz wszystkich jedną miarą, jest kilka osób co pracują ciężko i nie można tego zaprzeczyć. Nie leżą a dostają ta sama pensje,co te leżące i udające pracujących. Są i takie,które więcej czasu spędzają na (usunięte przez administratora)jak na pracy....

Iwonka

Co się dzieje że cała klita na l4 ? Ktoś coś?

Nadzieja

Jedynym sposobem by coś się zmieniło w tej firmie jest wymiana wszystkich, od liderów po kierowników na osoby postronne z zewnątrz nie uwikłane w żadne układziki i zależności. Niestety juź widać jak tworzą się „nowe” kliki , a nad tym co teraz się dzieje jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi nikt nie panuje. I obawiam się że na stanowiska kierownicze wrócą osoby które już na nich kiedyś były a to nie wróży nic dobrego.

Jaki jest wkład kierownictwa JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

nikt

a jaki jest wkład pracowników? kto robi bałagan w firmie - pracownicy, a kierownicy to tez pracownicy

Marzena
@nikt

A czemu ich oskarżasz o robienie bałaganu?

Janusz
@Marzena

A czemu by nie , skoro nie potrafią po sobie pozamiatać, tylko przedmuchują flisa z kąta w kąt. Albo wyrzucają pety lub papierki po grześkach gdzie popadnie...ciekawe czy w domu też tak robią

@Janusz

A to akurat faktycznie nie jest normalne. To czemu nikt z tym niczego nie zrobi?

Podziękowałem za prace

Na pytanie o rekrutacje,powiedziałem co umiem,zaświadczenia itd itp,do dziś ani mailowo ani PRZEZ FACEBOOKA ,NIK mi nie odpowiedział. A ponic ludzi szukacie do pracy,właśnie widzę. Osoba odpowiedzialna za rekrutacje powinna wylądować u prezesa, mam nadzieję że pokaza mu wpis oraz sprawdzi mail i Facebooka. Osobiście już zrezygnowalem a dla nich szkoda bo moje doświadczenie ogromne. Widać nie stać ich na mnie.

Czy pracownicy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O dogadują się między sobą?

Stasia

Jak chyba wszędzie - z jednymi bardziej z innymi mniej. Dziwne pytanie.

@Stasia

Czemu dziwne? Może niezbyt doprecyzowane.. a pomiędzy działami jak z tym jest? Są jakieś które za sobą właśnie nie przepadają?

Pracowink
@Anna

Absolutnie NIE, nie ma współpracy , nie ma wzajemnej pomocy, za to jest wyścig szczurów,donoszenie na siebie, zazdrość , zawiść i (usunięte przez administratora)

Magda
@Pracowink

Ciągle przychodzą nowi do biur i są zwalniani albo odchodza

@Magda

mimo Wszystko do teraz nie znam konkretnych powodów. nie rozumiem odniesienia do tego wspomnianego wyścigu szczurów, w praktyce o jakie konkretnie warunki tu firmie chodzi, jak to wygląda? drugą kwestią jest to nagadywanie na siebie, na co niby i po co?

Jest nas dwóch

Ludzie, dajcie znać na forum jak już zwolnią długiego, chętnie wrócimy na magazyn.

Jubilant

Ale mam zagwozdkę, proszę o podpowiedź jak Wy mądrze wydaliście swoje jubileuszowe pieniądze? Firma oceniła moje zaangażowanie i lojalność po dziesięciu latach pracy na 200PLN do wydania nie w sklepie "wszystko po 5zł" tylko w popularnym sklepie z elektroniką. Myślicie, że warto poczekać aż spadnie inflacja i dopiero wybrać się na zakupowe szaleństwo, czy może poczekać jeszcze na kolejny jubileusz i zabrać dwie karty?

Drukarz

Dziękuję za zaproszenie na Wigilię, było wspaniale

Dawid
@Drukarz

Szczęściara! Ci to zawsze w tej firmie wiatr w żagiel wieje. Ja tylko chodziłem na Wigilię parafialną.

szwaczka

Czy są przyjęcia dla szwaczek? Szukam pracy, kiedyś szyłam. Ile można zarobić bez nadgodzin?

Ada

Do wymiany wszyscy kierownicy zmianowi i liderzy na osoby z zewnątrz, może na jakiś czas skończyłyby się układy i układziki , Wprowadzić jasne dla wszystkich zasady premiowiania i przydzielania stanowisk pracy,Teraz jest tak, kierownik kogoś lubi lub jest z nim w jakimś układzie daje mu premię,lider ,stanowiska akordowe też przydziela tylko "swoim" , Może wtedy ten zakład zaczął by być jak wszystkie inne zakłady,

@Ada

Kierownicy nie wchodzą w relacje ,,lubi, nie lubi,, z pracownikami. Oni kierują się własnymi korzyściami. A te korzyści to właśnie przez was tak zwane ,, układy,, one polegają na tym ... Jeśli ktoś jest pracowity to zostanie doceniony. Kierownik ma ilość a pracownik ma premię Proste! Weźcie się do pracy a może i was docenią ????????

Ada
@Marta

Jesli ktoś jest pracowity to zostanie doceniony???? Ha ha ha na pewno nie w tej firmie! Premie dostają wlasnie Ci „lubiani „ lub” donosiciele na współpracowników , Twoj komentarz świadczy że jesteś jedna z takich osob

@Ada

A mi się wydaje, że Ty należysz do grona tych wieloletnich pracowników, którzy narzekają jak jest im źle ale nic z tym nie robią. Idź spróbuj gdzieś,gdzie Cię docenią, bo przecież jesteś pracowita i pewnie wszędzie przyjmą Cię z otwartymi ramionami i sobie poradzisz, przecież tak dużo potrafisz!

Honorata
@Marta

A co mają zrobić? Jak jest jakiś problem, to nie mówić o tym? Nie rozumiem Twojego podejścia. Pracodawca nie zachęca do informowania o problemach w pracy i różnych wątpliwościach?

John

Witam, mam pytanie do osób pracujących w Szczawnie Zdroju. - jak wygląda system pracy tzn. czy jest jedno zmianowy czy wielozmianowy? - jak z weekendami? - z jakich elementów składa się wypłata? (premie)

Magazynier

Jednak nic się nie zmienia, starzy -nowi liderzy wracają:(

@Magazynier

Kasa działa nawet na tych co się najbardziej zapierali,że nie wrócą.

Mirosław

A jakie są obecnie zarobki w John Cotton? Ile się tu zarabia i jakie są ewentualnie możliwości zdobycia premii? Ile wynoszą dodatki w firmie, można sporo dorobić do podstawy? Daj znać!

Mimi

Tak wracają bo bez wykształcenia i brakiem chęci do pracy, nikt poza jce nie przyjmie jej do pracy.

Eea
@Mimi

Czy to liderzy, czy z produkcji wracają nieudaczniki życiowe , które tylko tutaj maja rację bytu. W firmach gdzie nie znajomości decydują o podwyżkach, premiach i awansach raczej sie biedaczki nie odnajdą

Robert

Dobry patent na podwyżki sobie znalezli może wszyscy tak zrobimy ? Złóżmy wszyscy wypowiedzenia może też dostaniemy od razu po 6zl NETTO na godzine więcej??? Tak jak Ci którzy już z tej opcji skorzystali?

@Robert

To składaj. Na co czekasz? Wy tylko w internecie potraficie szczekać. Gdy trzeba się osobiście stawić coś sobie wywalczyć to jakoś nie bardzo się palicie. Jesteście słabi i (usunięte przez administratora) Osoby, które składały wypowiedzenie pewnie miały dość tej pracy za śmieszne pieniądze. Pracodawca widząc to wolał im dać podwyżkę niż zatrudniać nowego za mniejsze pieniądze, który jest niepewny bo zniknie po paru tygodniach. Składaj papierek i przekonaj się sam. Ty i tobie podobni.

Sławek

Dokładnie. Wystarczy złożyć wypowiedzenie i wtedy przekonasz się czy dla pracodawcy jesteś coś wart gdy zaproponuje Ci podwyżkę. To takie proste. Ale lepiej płakać. Nie dlatego, że mam mało. Tylko dlatego, że ktoś inny ma więcej. Śmiechu warte.

TVN

Admin strony JC jest lepszy niż TVPiS usuwa sumiennie nie korzystne komentarze

@TVN

Jedyne co w tej firmie działa, ale opinie każdy zna

Mariola

A Pani sprzątaczka może by się za robotę wzięła (usunięte przez administratora) taki ze szkoda gadać chodzi i nic nie robi. W toaletach to aż sie niedobrze robi ale nikt tego nie widzi bo po co.....

Milenka
@Mariola

Toalety są sprzątane codziennie oprócz vekendow ,gdzie w poniedziałek rano po vekendzie to jest porażka żeby ludzie dorośli taki robili (usunięte przez administratora) a do wiadomości to chodzimy po hali bo mamy do sprzątania nie tylko toalety

Eliza
@Mariola

Panie zawsze sprzątają toalety i jest zawsze czysto, jedynie po vekendzie w poniedziałek rano jest porażka, gdyż przez vekend nikt nie sprząta

@Mariola

W toaletach jest czysto ,najgorzej jest po wekendzie w poniedziałek rano ,gdyż przez sobotę i niedzielę nikt nie sprząta ,

Nikola

Druga pani nie zbiera żadnych klocków gdyż my pracownicy z maszyn je zabieramy a ,po pani Jet również czysto w toaletach i przede wszystkim w szatniach gdyż ta pani zawsze wymiata spod szafek a druga pani tego nie robi

@Eliza

Zgadzam się bo zawsze jest czysto wysprzątane w toaletach po obydwuch paniach ,jedynie rano w poniedziałek panie zaczynają ogarniać po wekendzie

Kinia
@Mariola

Wiesz a może ten brud świadczy o osobach korzystających z toalety . Nie sądzisz.

Ewelina
@Kinia

Tak masz rację ,ludzie dorośli a nie umieją zadbać o porządek

Xyz
@Milenka

Pani M takie sprzątnie chyba od siebie z domu wyniosła

Małgorzata
@Milenka

Milenka, a potrzeba do Was jeszcze jednej sprzątaczki choćby na te weekendy czy nie ma szans? I ciekawe, ile zarabiacie...

@Xyz

Może zajmij się swoją pracą na produkcji ,żałosne jest jak niektórzy pracują

@Mariola

Co za bzdury ktoś wypisuje dziwne że toalety są wysprzątane codziennie może niewidzialna rëka codziennie ogarnia je albo ta osoba co wypisuje te bzdury

Mieczysław
@Ewa

No widzisz. Ktoś nie docenia ciężkiej pracy sprzątaczek. Ty wiesz jak teraz płacą na tym stanowisku? Bo żona właśnie rozgląda się za taką robotą.

Bolo
@Mieczysław

Musi się zgłosić do firmy, ja nie znam zarobków.

@Mariola

A może ty się wejść za swoją pracę

@Mariola

Niech każdy pilnuje swojej pracy ,bo dużo można o każdym mówić jak wykonuje prace

Są przyjęcia na produkcję? Jakie zarobki? Pozdrawiam

Ja x 4

Co tu jest niezgodne z regulaminem ze juz trzeci razy usuwacie? Wiadomo ze to ktos z formy na polecenie wymienionych nizej Panow. Nikt nie jest obrazany, nie ma nazwisk. Chcemy czy nie chcemy by firma poszla w dobrym kierunku? W poniedzialek pracownicy maja spotkanie z szefem. Jesli ma miec sens to prosze nie zapraszac Panow RH i DW. Dziekuje

@Ja x 4

Witam, o tym kto zostanie zaproszony na spotkanie z Pracownikami decyduje Dyrektor Zarządzający

Stasia
@JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Nikt tego nie podważa, to wyżej to raczej prośba.

Witek

Witam. Proszę o podpowiedź widzę że są etaty na magazyn. Mam chęć złożyć cv,ale waham się ponieważ dwóch byłych pracowników stanowczo mi odradza. Ponoć pokażesz że jesteś ogarnięty to zajadą na maksa, lepiej udawać nieogarniętego - oni nic nie robią, a kasa większa od pracowników z wieloletnim stażem. Rotacja na stanowisku kierowniczym też duża, nie radzą sobie.....? Czy to prawda że kierowników jest więcej od pracowników fizycznych? Proszę o konkretne odpowiedzi, mam do wyboru trzy firmy i szukam tej najlepszej.

Witek
@Witek

Dobra, nie wysilajcie się z odpowiedzią. Jestem w Mando 4800 brutto na start. Co Wy tam jeszcze robicie!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O - Głuszyca

• Jak się pracuje w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Kandydaci do pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O