JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Opinie o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Mloda

Witam czy są przyjęcia do Johna na produkcję dla kobiet?

@Mloda

Witam, prosimy o złożenie CV na adres rekrutacja@johncotton.eu

Obcy

Czy jak ktoś ma wypadek w pracy firma płacić odszkodowanie ?

Jaka atmosfera w biurze? Czy opłaca się podjąć tam pracę?

@Zainteresowany

To zależy do którego działu/biura się wybierasz, bo jest różnie. Jednak we wszystkich nerwówka i straszny bałagan nad którym nikt nie panuje. Duża rotacja mówi sama za siebie. Potrafią zwalniać ludzi z dnia na dzień, na rozmowie obiecują cuda bez pokrycia, a potem... Szkoda gadać. Kierownictwo nie szanuje dobrych, nawet wieloletnich, pracowników. Jak chcesz stabilnej, normalnej pracy i nie zastanawiać się bez przerwy czy cię czasem dziś nie zwolnią, to nie tam. Na szkolenia i rozwój też nie licz.

Czy firma JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Były

Niestety, ale o szkoleniach zewnętrznych w John Cotton można zazwyczaj pomarzyć. Robiony jest co roku plan szkoleń, ale co z tego, skoro szkolenia nie są realizowane albo baaaardzo rzadko. W porównaniu z moimi wcześniejszymi doświadczeniami, John Cotton jest daleko w tyle. Podsumowując: jeśli liczysz na szkolenia to w tej firmie się rozczarujesz.

Pracownik Produkcji

Brak,skierowanie na badania i do roboty.Żadnej rekrutacji,wszyscy są brani z łapanki.

Brak pytań,od razu skierowanie na badania.

Kamill1402

Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy?

@Kamill1402

Tak, na stanowisko operator produkcji oraz magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe. Aplikacje należy składać na adres : rekrutacja@jce.eu.com

Kamil1402
@JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Wysyłałem niejednokrotnie CV, ale niestety nie dostałem odpowiedzi

Kamil11

Są może przyjęcia do pracy?

Byly pracownik

Nie i jeszcze raz nie. O wiele lepiej można zarobic na strefie i na dodatek w mniejszym stresie

Nowa

Zdecydowanie NIE polecam, zarobki bardzo słabe, praca ciężka jako pakowacz atmosfera tragiczna, grupki ulubieńców liderôw i kierownikow mają stanowiska lepiej płatne i o wiele lżejsze . Nie dla mnie takie coś dlatego zrezygnowalam

Magda

Dzień dobry, Czy są nowe przyjęcia na produkcję?

@Magda

Dzień dobry, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Pakowacz oraz Magazynier ( z uprawnieniami na wózki widłowe). Zachęcamy do złożenia CV na adres : rekrutacja@johncotton.eu Pozdrawiam,

Lukasz
@JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Poszukuję pracy czy jest jakaś oferta i kiedy można do was podjechać na rozmowe

W Wałbrzychu tylko kończy się umowa i już jej nie przedłużają nie polecam takiej pracy. Obiecują wiele i na tym koniec.

Stefan

Tzn. na jaki dokładnie okres i na podstawie jakiej umowy jest zatrudniana nowa osoba? Przybliżysz też co obiecuje się nowemu pracownikowi? Dzięki.

Jujjjja

Czy jest możliwość ponownego zatrudnienia w John Cotton?

@Jujjjja

W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne

Aaa
@JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

I tak nikt normalny by nie przyszedł ludzie uciekają po dwóch dniach max tygodniu

@Aaa

Czyli nie polecasz pracy w John Cotton? Napisz coś więcej czemu tak sądzisz(usunięte przez administratora)?

Juja

Czy jest możliwość ponownego zatrudnienia w John Cotton?

Ona

Mam propozycję na pakować a, jaką jest stawka miesięczna. Proszę o odpowiedź.

@Ona

stawkę wynagrodzenia przedstawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, pozdrawiam,

@JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

odnosnie rekrutacji to tak dla waszej wiedzy PRACODAWCO. Ta gwiazda ktora przeprwadza rozmowe ( powiedzmy ze to rozmowa) to nie potrafi przeprowadzac rekrutacji, zarobki i obowiazki jak i prawa sa przemilczane tlumaczeniem ze dowiem sie w czasie pracy.(usunięte przez administratora)

Czesława

Najniższa krajowa

Damian

Szukają do pracy na warsztacie? Jakie zarobki mechanik, elektryk?

Co wpływa na ciszę w wątku firmy? Dajcie znać jak obecnie wyglądają wasze wynagrodzenia. Czy firma oferuje swoim pracownikom dodatkowe premie bądź benefity pozapłacowe? Każdy dodatek do wynagrodzenia zasadniczego jest plusem działającym na korzyść firmy.

Pik
@Marta

Cisza,bo co się napiszą zaraz znika, zarobki są różne, szkoda ,że pakowacze zarabiają mało za ich trud wykonywanej pracy,dodatkowe premie mają ludzie z szerokimi plecami, nie tacy, którzy naprawdę tyrają

MsX
@Marta

Zarobki i stawki śmieszne. Premia frekwencyjna (podobno tylko do końca roku). Innych premii nie ma. Social nie istnieje poza komicznymi zapomogami w grudniu. J(usunięte przez administratora)Nikt tu niczego nie ogarnia.(usunięte przez administratora)Często ludzie na produkcji pracują po 16 godzin. Brak w wielu przypadkach podstawowej odzieży ochronnej.

Xlm
@Marta

Cisza, bo ludzie roboty szukają, mają dość (usunięte przez administratora)nowego kierownictwa w Szczawnie.

@MsX

Myślisz, że zatrudnienie dodatkowych pracowników przez firmę JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O pomogłoby rozwiązać problem spędzania tak wielu godzin w pracy? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne?

Fakt to fakt
@Xlm

Myśli,że jak skłóci wszystkich to wyjdzie to na dobre, nie tędy droga droga pani...

Wojciech
@Fakt to fakt

Aktualnie firma poszukuje magazyniera-operatora wózka widłowego. Możecie napisać, czy warto, jest aplikować na to stanowisko? Zastanawiam się, jak wygląda poziom wynagrodzeń.

1988pk
@Wojciech

Nie warto.

Martin - Leeds UK

Tak zwanymi YES mam bez własnej opinii i rozumu.

Nusudh

Fajna prowokacja.

Przez takie łączy jak Ukraińcy mamy tak jak teraz ... Spadaj do siebie dziadku dlaczego u siebie nie zasuwasz tylko do Polski przyjeżdżasz zabieranie ludziom pracę

Dimitrij Kizilov

Bierzemy pracę której NIKT z was polaków nie chce się podjąć. Więc o jakim zabieraniu pracy mowa? To samo mówią zagraniczni o was w Niemczech lub Anglii. Pewnie sam robisz za mniejsze pieniądze niż podałem w poprzednim poście. Skoro nie masz odwagi wystąpić o podwyżkę to siedź dalej cicho i nie wylewaj smutków na forum. Podaj prawdziwe dane tak jak ja jeśli masz odwagę. Pretensje miejcie tylko do samych siebie. I nie przez NAS tylko WASZ głupi jak wy sami rząd. Umiecie tylko krzyczeć na forach. Na ulicę nikt nie ma odwagi z was wyjść skoro tak wam źle. U nas w sumie nie lepiej tylko z tą różnicą, że wam obce mocarstwo nie okupuje ziem jak nasz Krym.

@Dimitrij Kizilov

Jesteś chamski (usunięte przez administratora) gdybyś pracował na Ukrainie klepka byś biedę;)to zamknij się i zadawaj na wodę która co dzień pijesz

Dimitrij Kizilov

Ty pracując w Polsce również ją klepiesz. Jestem chamski powiadasz? Cóż... "Dumny naród polski" nie znosi prawdy. Nawet nie wie i nie chce rozwiązać problemu kiepskich płac. Lepiej atakować przyjezdnych, którzy chcą pracować. Jak pisałem wcześniej... Pozostaje wam tylko wyjście na ulice. Ale znając wasze zwyczaje skończy się to tylko wyzwiskami na forum i dalej to samo dziadostwo. Także żyjcie sobie od pierwszego do pierwszego z zaciągniętym kredytem i na kolana przed przełożonym. Waszym panem. Drżyjcie o jutro. Sami na to pozwoliliście. Ciekawe jest to, że jak polak wyjeżdża za granice to jest to w porządku. Jak na jego miejsce przyjeżdża ktoś z zewnątrz to zaraz krzyk, że "pracę zabierają". Śmiech na sali. Nie odpisuj mi człowieku bo dalej nie masz przeciwko mnie ŻADNYCH argumentów. Nie kompromituj się. Głowa w dół i do pracy a po niej wylewanie smutków na forum lub plucie jadem. Bywaj!

@Dimitrij Kizilov

Jak na ukrainca dobrze piszesz po polsku. Prowokacja i tyle.

Dimitrij Kizilov

Dziękuję. Znam bo chcę się go uczyć. Ty to pewnie byś mnie samych wulgaryzmów uczył, nie? Standardowe słowa na k i ch. Trochę tu siedzę więc to do czegoś zobowiązuje. Mam Ci spamować cyrylicą? Jaka prowokacja? Wy nie wiecie co tu mądrego napisać więc piszecie,że to prowokacja. Żałosne. Bywaj!

Dimitrij Kizilov

Gdzie ja wcześniej wspominałem o jakimkolwiek pokrzywdzeniu? Ewidentnie widać, że nie potrafisz (co wcale mnie nie dziwi) czytać ze zrozumieniem. Albo robisz sobie jaja lub (co jest bliższe prawdziwego) jesteś poważnie upośledzony. Nawet słowem nie wspomniałem o tym, że jakiś polak skrzywdził kogoś z Ukrainy. Co Ty sobie uroiłeś? Diler Cię oszukał? To go zmień bo ten Cię wykończy. Lepiej skończ. Gdyż argumentów nadal brak tylko jakieś puste słowa zbaczające z tematu. Bywaj!

Izunia

Hej każdy może się podszyc pod każdą postacią. To na pewno nie pisze Ukrainiec tylko jakiś nasz Polak broniący ukraińską krew.jak nawet robi tak nie długo wyjadą po prostu się pojawiają i znikają. A ich też można dzielić na pół na tych pracowitych i tych którzy się nie nadają do pracy. U nas działa tak samo.równi nigdy nie będziemy. Więc gościu nie pisz takich bzdur. Bo można wymienić na placach tych którzy chcą pracować. Nawet nie wszyscy jesteście kulturalni ani cześć ani dzień dobry. Tych fajnych od razu poznać.

Izunia

Ukrainiec nawet w połowie nie znał by znaczenia słów co piszę takowy dimitrij. Za bardzo tu widać język polski.no i jak ma chęć to niech żyje za te 800zl oczywiście przeżyje bo zakład pracy zapłaci za niego mieszkanie i darmowy dojazd do pracy więc 800zl mu wystarczy. Powodzenia .resztę co zarobisz wyślij rodzinie.

;)
@Dimitrij Kizilov

Co do Krymu to do wojska bronić kraju a nie uciekać zresztą nigdy nie grzeszyliscie odwagą walczyć nie potraficie

Twój wpis jest utrzymany w obraźliwym tonie, co nie powinno mieć miejsca. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, ale należy przy tym zawsze pamiętać, by zachować szacunek do innych osób. Przypominam też, że forum służy do dyskutowania o danej firmie pod kątem tego, jakim jest pracodawcą i o oferowanych warunkach zatrudnienia. Proszę Cię, byś trzymał się tej tematyki, bo tylko wpisy konkretne i uargumentowane w sposób merytoryczny, są pomocne dla innych użytkowników forum.

Martin - Leeds UK
@Dimitrij Kizilov

Ukraincu,Polaku -wschodniaku. Jesteś osoba asertywna z poważnym powikłaniem osobowości. Ludzie maja prawo pisać co im ślina na język przyniesie w tych czasach. Wytrzeźwiej człowieku.

Yeyey

Precz z ukrqin@ (usunięte przez administratora) ukraińską

Jaha

Co sądzicie o wspólnej kolacji wigilijnej? Jałmużna od dyrektora, ciekawe gdzie wejdzie ponad 100 osob do jadalni...

Ala

Dlaczego zaraz jalmuzna?

@Jaha

To miłe mały poczęstunek i podziękowanie za przepracowany rok ale gdyby nie pewne osoby i spotkanie pewnych osób pewnie do tego by nie doszło więc myślę że będzie to pewne 15 minut i sprawa odchaczona. Druga sprawa to jestem za podwyżką dla pakowaczy i prasiarzy to prawda pracują czasami za ciężko, jedna pakowaczka na 4 szwaczki widzą ale nic nie robią z tym. Więc weźmy się za ludzi którzy się nie nadają i chorują bo dziś pada nie chce mi się robić więc pójdę na zwolnienie. To jest podejście ludzi, dajcie ludziom kasę docencie tych którzy naprawdę tyrają.

@Ala

Witam, spotkanie świąteczne odbyło się wczoraj w zakładzie w Szczawnie, było bardzo miło. Dziś spodziewamy się podobnej atmosfery w Głuszycy ! Zapraszamy !!!

Ala

Było miło i przyjemnie.

Lukasz
@Jaha

Zamiast podziekowac chodzby za taka kolacje to jeszcze nazekacie w niektorych firmach nawet zyczen nie zloza a wy kolacja gardzicie (usunięte przez administratora)

1988pk

Szwaczki nie zarabiają źle, zdecydowanie podwyżki należą się pakowaczką oraz prasiarzą - to oni wykonują najcięższą i najmniej płatną pracę.

Przerażony pracownik
@1988pk

Najpierw powinien być szacunek dla pracownika, a potem inne rzeczy. Jak się traktuje ludzi jak tutaj to nigdy nie będzie w porządku.

Lol
@1988pk

Zgadzam się.

Pracownik produkcji
@Przerażony pracownik

Niestety szacunku do pracownika nie ma szczególnie (usunięte przez administratora).Osoba mało kompetentna ,z bardzo mała wiedzą merytoryczną nadrabiająca tylko i wyłącznie sowimi przemowami wyuczonymi na pamięć na zajęciach na uczelni którą nawiasem mówiąc dopiero kończy. Praca osób na stanowisku liderów też pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam

Ona

Ile zarabia szwaczka na start?

@Ona

Witam, szwaczki aby zostać zatrudnione w John Cotton muszą przejść krótkie testy sprawdzające umiejętności szycia na maszynie przemysłowej. Po tych testach proponowana jest stawka wynagrodzenia.

Proszę o podanie widelek

witam, zapraszamy na testy

Szwaczka
@Ona

Według firmy 8 tysięcy netto W rzeczywistości do dwóch tysięcy jeśli wyrobisz normę

@Szwaczka

Witam, firma nie rozpowszechnia takich informacji, stawka szwacza jest zależna od umiejętności szycia na maszynie przemysłowej

Zostaw merytoryczną opinię o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O - Głuszyca

• Jak się pracuje w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Kandydaci do pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O