Opinie o ORO Produkt Polska w Police

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ORO Produkt Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ORO Produkt Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORO Produkt Polska w Police

Aneta Nowy wpis

Cała wypłata idzie na konto bankowe ?

konik7 Nowy wpis

Produkty wspomagające do prania i pralek - o jakiej atmosferze chcesz tutaj mówić?

pks Nowy wpis

Atmosfera mi odpowiadała i czynniki finansowe również:) Szef to miły i wyrozumiały człowiek, taki "do rany przyłóż". Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie odpowiada, cóż-życie. Jednak ja nie mam problemów z dogadywaniem się z ludźmi. Atmosfera jest ok, na luzie, sympatycznie.

pks Nowy wpis

A czy ja napisałam, że się zwolniłam czy tez odeszłam? No może mogło to tak zabrzmieć... Po prostu nie byłam potrzebna już. W każdej firmie następują redukcje pracowników. To napiszę inaczej... Gdyby tylko istniała taka możliwość to z miłą chęcią i z pocałowaniem w rączkę chciałabym, aby przyjęto mnie ponownie.

Aplikowałeś do firmy ORO Produkt Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
pks

A ja się z Tobą nie zgodzę!! Pracowałam tam. Super szef, fajni ludzie (usunięte przez administratora) Praca jak na dzisiejsze warunki na rynku pracy to jest naprawdę dobra!!! Gdyby tylko istniała taka możliwość to z miłą chęcią i z pocałowaniem w rączkę przyjęłabym się tam ponownie.

basia W

Jesli chcecie spróbować pracy w firmie, w której chcecie zaznać pełni szczęścia to zapraszam do ORO Police. Właściciel dobroduszny facet mający chyba lekką schizofrenię, nie wie tak na dobre o co mu chodzi. Stara maksyma się sprawdza: on udaje, że płaci, a handlowcy, że pracują, przy okazji udają, że pracują. Słuchajcie tu można 3 dni nie iść do roboty i jest OK:), ba market budowlany komputerowo wygeneruje zamówienia a Prezes Ci zapłaci:) Firma przypomina starą zakurzoną piwnicę - dosłownie, brud i syf, ale jeśli nie udajesz za bardzo mądrego to szefowa BOK, przypominająca posłankę(usunięte przez administratora). namaści Cię na swojego(usunięte przez administratora)a i będziesz miał słodko. Coś co nie ma prawa istnieć, stare wysłużone auta po 260 tys. km, zero planów sprzedaży, zero planów jakichkolwiek działań. Jeździsz sobie w swoim regionie, nawijasz jak jest ciężko, a oni to kupują, towar sam się sprzedaje raz lepiej raz gorzej, ale nikt Cię nie kontroluje. Jesli pojawia się ktoś rozsądny na stanowisku kierowniczym to zaraz jest problemem dla (usunięte przez administratora) ORO a wydaje się, że nic Cię już nie może zadziwić na tym świecie, komplet nieudaczników, [usunięte przez admina] z wpisaną porażką w genach. Zapraszam :)

Zostaw merytoryczną opinię o ORO Produkt Polska - Police

ORO Produkt Polska