Opinie o Cykada, Katowice, Al. Korfantego 2 w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Cykada, Katowice, Al. Korfantego 2, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykada, Katowice, Al. Korfantego 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykada, Katowice, Al. Korfantego 2 w Katowice

koksik

Firma w 100% akwizycyjna. W dodatku szukają jeleni do naciągania ludzi. W ofercie pracy w internecie, jak i na ich stronie nie ma słowa o oferowanych produktach. Mówi się tylko o zaletach firmy sprzedającej nie wiadomo co. Na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej jasno określiłem że nie interesuje mnie akwizycja. Mimo to pan kazał przyjść na drugi etap rozmowy (dlatego pisze ten komentarz) bo czeka mnie kierownicze stanowisko po odbyciu szkolenia. Później dowiedziałem się że szkolenie miałoby trwać około 8 miesięcy!!! Następnego dnia okazało się że od razu zostałem wysłany w teren z jeszcze jednym "pracownikiem" i trenerem. Oni chcieli szkolić mnie - osobe z 10 letnim stażem zawodowym i po studiach. Nasz trener to jakiś wymoczek bez szkoły, ubrany w różowe skarpetki. W dodatku zachowywał się tak że nawet mi było wstyd za niego. Nie wiem kto tu kogo powinien szkolić ale to szczegół. Na koniec wycieczki dowiedziałem się od "pracownika" że pracuje dla tej firmy od 2 tygodni i nadal nie podpisał żadnej umowy. Nie dostał nawet zlecenia albo o dzieło. Szkolenie to typowa praca [usunięte przez moderatora]!!! Za te dwa tygodnie "pracownik" podobno otrzymał pensje 800 zł. To nie wymaga komentarza. Chociaż te informacje zostały mi tylko przekazane ustnie i nie moge powiedzieć w 100% czy należy w to wierzyć. Zostawiam to jako domysły.

Zostaw merytoryczną opinię o Cykada, Katowice, Al. Korfantego 2 - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cykada, Katowice, Al. Korfantego 2