Opinie o Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o. w Łazy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o. w Łazy

Martyna Nowy wpis

A mógłby ktoś rozwinąć skrót tej firmy? Czy ona dalej działa na rynku?

Szefowa jest świetnym handlowcem, od którego można dużo się nauczyć jednak niestety ale jest również NIE WYPŁACALNA, po przepracowanym okresie okazuje się że nie tylko KOMBINUJE Z UMOWAMI ale finalnie NIE WYPŁACA HONORARIUM i zmienia zasady co do umówionej kwoty oraz sposobu rozliczenia. Na rynku jest dużo atrakcyjniejszych ofert szukajcie bądźcie cierpliwi i nigdy nie odpuszczajcie.

Obecny Pracownik Nowy wpis
@Gość

Nie mogę się zgodzić z opinią Byłego pracownika... Każdy wie na jakich zasadach jest zatrudniony. Niestety pracując z Szefową przez ostatnie 2 lata zauważyłam, ze osoby, które nie wywiązują się z zadań i obowiązków czują się wielce pokrzywdzone. No cóż znając Byłego pracownika, który przychodził kiedy chciał i jak chciał pozostaje jego praca pod dużym znakiem zapytania. Szkoda tylko, że narusza dobre imię firmy. Powodzenia w szukaniu i na rynku a Były pracownik szuka pewnie znajdzie może gdzieś zagrzeje miejsca. Nam w KBWB jest tu od lat dobrze... Zapraszamy

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w KBWB?

Dorota Nowy wpis

Proszę wysłać cv na adres rekrutacja@kbwb.pl

Wiktor

A teraz prowadzą jakieś rekrutacje? Jak przebiega cały proces rekrutacji?

Dorota Nowy wpis
@Wiktor

Proszę wysłać cv na rekrutacja@kbwb.pl

Doradca Klienta

Najpierw szefowa umawia się na określoną kwotę, później na trakcie pracy mówi że wypłaci za 2 miesiące a następnie mówi że nie wypali w ogóle i to wszystko jak przychodzisz na 8 rano robisz ankiety i generalnie wszystko to co szefowa mówi tak żebyś mógł pracować o budujesz bazę oraz analizę rynku a nawet jak podpiszesz kilka umów to po 2 miesiącach dowiadujesz się że dostaniesz 800 zł brutto no i oczywiście kombinowanie z umowami typu odwlekanie podpisania umowy podpisanie umowy ale z brakiem wynagrodzenia itd

W 90% mówi Pani Ewa, generalnie zagaduje że w pierwszym miesiącu będzie 5000 zł jeśli będzie się jej słuchało rad i robiło co karze

Dawid

Gdzie firma ma główna siedzibę?

Krzysztof

Jestem związany z firmą na podstawie umowy o współpracy. Jestem bardzo zadowolony ponieważ zostałem w pełni przeszkolony z całej tematyki w jakiej od kliku lat działa firma. Jako Doradca jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o możliwości rozwoju a także awansu. Wkrótce otwieram biuro, które pozwoli mi pod brendem KBWB rozwijać siebie a także kształcić nowych Doradców.

Czy to miejsce dla studentów dziennych?

Małgosia

Współpracuje z tą firmą od początku. Zajmuje się kilkoma projektami. Jestem zadowolona bo dostałam możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Marcel

Przestaliście zagladać na forum z jakiegoś powodu?

Krzysztof

Firma, która daje wiele możliwości rozwoju i awansu. Bardzo dobra atmosfera pracy. Warunki pracy przedstawione w bardzo zrozumiały sposób. Pracuję w tej firmie od 2 lat brak zastrzeżeń. Polecam

dominika

dokładnie - nie popełnijcie tego błędu co my! Po pierwsze nigdy jej nie ma, po drugie musisz się prosić o swoje pieniądze, a po trzecie na koniec i tak zacznie na Ciebie wrzeszczeć i wyzywać od spadów. Ale cóż to świadczy o jej poziomie i kulturze.....

abc

Popieram "uczesienabledach", cała prawda! Nie wiem jakim cudem firma całej (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje..

karola

ja mam rozmowe 02,06 w ogłoszeniu jest napisane :zarobki do 2500pln plus prowizja za jakość pracy bez sprzedaży. i rozmowe mam z p. ewa... rozumiem, że ta firma to fejk?? co tam sie robi? sprzedaje? ogłoszenie wprowadza w błąd? Prośba o info bo nie wiem czy jechać tam....

uczesienabledach
@karola

mam nadzieję,że nie poszłaś a jak poszłaś to że nie podjęłaś tam pracy bo tylko byś się zniszczyła psychicznie i fizycznie.

amator pracy

owa (usunięte przez administratora) łapankę prowadzi dalej Prośba o info od osób, które np nie dostały wypracowanej należności.

malinka

zaczynam prace w tej firmie, czy ktos mógłby mi powiedziec jak wyglada praca w tej firmie, jakie warunki finansowe itp

życzliwy

Uwaga na (usunięte przez administratora) omijać osobę szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)...o kasę trzeba się ubiegać samemu, bo nie skora żeby powiedzieć co i jak. Odradzam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Krakowska 227
    05-552 Łazy

Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu Sp. z o.o.