Opinie o Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. w Gorzewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. w Gorzewo

Praca Nowy wpis

Praca spoko gorzej z przełożonym (usunięte przez administratora) który psychicznie nie panuje nad sobą !

Kamil Nowy wpis
@Praca

O rety, a co takiego robił przełożony? Bo twoje oskarżenia są dość mocne, a nie napisałeś konkretnie o co chodzi :D

maciek Nowy wpis
@Kamil

Podobno na firmie jest jakiś pitbull i warczy

Czy w Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. występują paczki/bony świąteczne?

...

Zapomnij!! Najlepiej jak pracownicy by jeszcze takie bony dali dla kadr i szefa.

Kamil Nowy wpis
@...

Czyli na święta też nie ma premii? A jaka jest w ogóle podstawa wynagrodzenia w Parkietach G.J.? Ile dostaje się dołączając do firmy i po jakim czasie można się starać o podwyżki? Czekam na info ;)

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, zarobki śmieszne, chyba, że stawka 15 zł komuś odpowiada ???? tzw. premie za obecności odbierają według uznania, w wolnej chwili ew. wyślą Was do mycia kibli. Zaczynacie od bardzo konkurencyjnej na rynku stawki 15 zł brutto, potem jak sie spiszecie macie 15taka netto hahaha. Jeśli odpowiecie na zaczepki osób w hierarchii usytuowanych wyżej, w ramach skargo-donosu nie macie co liczyć nawet na wypracowaną już wcześniej gratyfikację w postaci premii. Podsumowując, jeśli macie jakiekolwiek ambicje, aspiracje, lub poprostu chcecie godnie zarobić, to omijajcie to miejsce szerokim łukiem, jeśli lubicie myć kible, być popychadłami ludzi niespecjalnie bystrych, niepotrzebujecie premii, lub wypłata na poziomie 2400 zł Wam stracza - to praca dla Was. P.S. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą papieru toaletowego bo firma również nie zapewnia ????????????????????????

Były

Ha, ha ,ha ,wszystko się zgadza i Niiic od tylu lat się nie zmieniło. Oczywiście ktoś kto się szanuje i chce być szanowanym szerokim łukiem niech omija to miejsce i niezbyt rozgarniętych ludzi którzy tam kierują i kierownikują A przydłupasy były i ciągle są ci sami niezmienni ,wierni jak pieski -od lat. Trzeba być desperatem by tam tkwić Po stokroć ODRADZAM!

Fajna firma, dobre opinie w internecie i jak widać cisza na tym forum, polecam!

Onnnnn
@Paweł

Pracujesz tam ze wiesz.? ????

Janek
@Paweł

Nie polecam! Przestarzała firma gdzie pracownik nigdy nie był i nie jest doceniany.(usunięte przez administratora)

@Onnnnn

Firma nie godna polecenia....znam ,byłem ,wiem!

Beata
@Paweł

Cześć Paweł, dlaczego według Ciebie firma nie jest godna polecenia? :) Podasz szczegóły? Skoro tak dobrze wiesz :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zarobki chociaż w porządku?

Gosiaww

Firma parkiety robi tak zwana segregacje,(usunięte przez administratora) oferuja sie wciaz nowymi ofertami przy tym przebieraja ludzmi jak ziemniakami.. to czlowiek za stary to czlowiek za mlody , nke widzac czlowieka sugeruja ze pojdzie na l4 blokujac tym czlowiekowi szukanie innej pracy bo przetrzymuja cv a ludzie czekaja na to ze beda przyjeci a w ostatecznosci go nie przyjmuja, nkech sie okresla czego tak naprawde chca bo naszym zdaniem 50 latka i 23 latka to ani za mlode, ani za stare wgl nie ruszajcie do tej firmy bo wyjdziecie z niczym.. A czas goni i mozecie byc nie przyjeci do innych firm

Iza

@Olek W jednym ze znanych portali rekrutacyjnych znalazłam aktualna ofertę firmy Parkiety dotyczącą stanowisk specjalisty ds. kadr i płac. @Onn piszesz z perspektywy pracownika, więc pewnie masz bieżące informacje o sytuacji w firmie. Czy mógłbyś nam napisać więcej konkretów o rzeczach, które Twoim zdaniem można zaliczyć na plus?

Olek

Może ktoś ma wiedzę czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

ktoś

Chwileczkę,to jakaś aluzja abyśmy wszystko co dzieje się złego w tej firmie zamiatali pod dywan.

Onnn

Słabym waszym punktem jest praca.......

Onna
@Onnn

Wie... Twoją słabą stroną jest praca... Ty nawet nie wiesz co to znaczy. Mam nadzieję że doczekam twojego końca w tej firmie. Pamiętaj że na wszystkich przyjdzie czas także na ciebie???? nie pozdrawiam.

Bartek

Zawsze można zmienić firmę tylko czy zawsze na lepszą???

Iza

@pracownik - mogłabyś podać więcej szczegółów? Konkretne informacje mogą pomóc osobom zainteresowanym ofertami pracy w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu w Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. Warto też podać stanowisko jakie zajmowałaś lub chociaż dział, aby jak najlepiej opisać warunki panujące w firmie.

bzik
@Iza

He,he stanowisko starszy klapkarz,klapkarka,co ty bredzisz jakie tam masz stanowiska na produkcji w Gorzewie,ha,ha opisujesz jakby ten zakładzik był jakąś ogromniastą korporacją,stanowisko ha,ha dobre

bzik
@Iza

A warunki jakie hałas i kurz straszny jak w stolarni ,dziwne pytania ,głupi jesteś ,że takie zadajesz czy udajesz takiego DETA

Iza

@była - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Parkiety G.J.? Na jakim stanowisku pracowałaś? Co jest dokładnie powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Szczegółowe informacje są bardzo przydatne dla osób chcących zatrudnić się u tego samego pracodawcy co Ty.

loczek
@Iza

Sam sobie odpowiedz na pytanie jak tam jest ,albo daj tę odpowiedź innym,(usunięte przez administratora) fajne czasy nastały choćby pod jednym względem,że jest teraz mnóstwo miejsc pracy i można przebierać we firmach by dostać lepszą ofertę pracy,nie trzeba siedzieć (usunięte przez administratora)zakładzie jakim są parkiety,ufff

Lpko

A gdzie się podziewa Ruda ? Wróci? Niech spróbuje...wszystko lekką ręką jej przychodzi....tatuś pomaga...he he.

Abc
@Lpko

Ruda weź się jen....ij w ten pusty łeb.

Inna

To ciekawe ze taki len kretacz kapus ma rację bytu. Panie W dobrze ci z tym.

Pola

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

olo

Każdy wie jak tam jest . wystarczy spytać każdego o firme KLAPKI

Mnie nikt nie musiał namawiać do "opuszczenia firmy "sama wiedziałam że to (usunięte przez administratora) i trzeba spier......!

Młody

Przecież miła jest atmosfera..... co tak narzekacie..

Inna

Życzenia świąteczne ? To bardzo miłe . Ale szefie stać Cię na coś jeszcze.

Zostaw merytoryczną opinię o Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. - Gorzewo

• Jak się pracuje w Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom.?

Zobacz opinie na temat firmy Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Parkiety G.J. sp. z o.o. sp. kom.