PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Toruń

Opinie o PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

andrzej

no to żle wam że zarobicie na mieisac 3000 tys złotych, niektorzy musza prawie 3 mieisac pracować by tyle miec.

Były Pracownik

nikoś - racja :) 3000 w tym zakładzie hahahahahaha Synowie właścicieli i nikt inny!!!

nikoś

ha,ha,ha u nich można dorobić się choroby nerwowej ,3000zł. na 3m-ce,ot logika tego zakładu.

PAN CZŁOWIEK

dorobisz się niezłej kwoty jak jesteś synem właścicieli(mali żałośni ludzie z okazji świąt składa się życzenia i daje prezenty -to do właścicieli)

intro

No i wynalazł szef sposób jak nie dać pracownikom zarobić. Jak zrobisz normę wpi....olą ci kreski (za zadziorki), jak będziesz uważać - zabiorą za brak normy :)Tak czy siak premii już nie zobaczymy.

exit

Dokladnie jak ktos chce zobaczyc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko ze bez sl ynnego napisu nad brama to zapraszamy oby wiecej takich wpisow

Były Pracownik

Jeśli ktoś chce pracować u tyrana, pod ciągłym stresem, słuchając najgorsze wyzwiska i obelgi pod swoim adresem, jak to jest do nieczego, że zostanie wypierdolony z pracy, że wszystko ciągle jest robione źle. Dołączając do tego marne wynagrodzenie, stalking i mobbing, to naprawdę „Firma Godna Polecenia”.!!!!!!!!!! Tyran, Wyzyskiwacz, Chamski w zachwaniu do Granic Możliwości.

Zostaw opinię o PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA