Centrum TMT Skoda Auto

Wrocław

Opinie o Centrum TMT Skoda Auto

jimekli

Wymagania coraz wyższe a pieniądze coraz niższe. Kierownicy nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Ch*****o i pr******wo to standard wobec pracowników. Omijać szerokim łukiem jeśli chcecie zarabiać NORMALNE pieniądze i być traktowani jak ludzie a nie śm***i. W tej firmie nie liczą się ludzie. Rotacja ogromna.

nie

100 % prawda, nie warto tam pracować, co miesiąc są ucinane premie, zarabia sie coraz mniej.

Michał

Nędzne pieniądze! Wykorzystują ludzi!

mAREK

beznadziejny serwis we wrocławiu, jeszcze gorsza blacharnia w dzierżoniowie

kacyk

Mialem na Mialem pisac ze pracujemy tam caly czas ogolnie fajna praca polecam wszystkimwszystkim.

kacyk

Pijemy tam caly czas fajna robota

mechanik
@kacyk 08.11.2015 13:06
Pijemy tam caly czas fajna robota

i dlatego wypuszczacie za bramę niesprawne auta po przeglądzie a ja potem poprawiam po Was i super zarabiam haha

fdth

ok

Zostaw opinię o Centrum TMT Skoda Auto - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum TMT Skoda Auto