Centrum TmT Sobieski

Dzierżoniów

Opinie o Centrum TmT Sobieski

niezadowolony

Nie polecam, ciągle dokładają obowiązków, a wypłata (najniższa krajowa) bez zmian... Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują że do tego są premie, a tak naprawdę ani razu nie widziałem tej premii, przez rok.

niezadowolony

r5r
użytkownik zarejestrowany

dobra, to pod jaką nazwę teraz po takim połączeniu/fuZji działają?n chciałabym pilnie wiedzieźć bo chciałabym bardzo wysłać cv oraz list motywacyjny, tylko że nie wiem teraz pod jaki adres/nazwę to zrobić

Szukasz pracy?

Nie wiem o jakim oddziale mówisz ale mi za nadgodziny płacą i wcale mi ich nie każą odwalać, a jak nie płacą tylko oferują wolne to idę na wolne.

swój

masz rację TMT to POOOOORRRRRAAAAAAŻŻŻŻŻŻKKKKKKAAAAA znajomości, straszenie grożenie,szkoda gadać.swój.

firma beznadziejna każą robić nadgodziny nie płacą za nie, obiecują dni wolne w zamian, a kiedy chce się dzień wykożystać to grożą wywaleniem z pracy............. TMT to PORAŻKA

Zostaw opinię o Centrum TmT Sobieski - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum TmT Sobieski