impel

Opinie o impel

oleg

Za dziewczyną przeniosłem się z Wrocławia do Wawy. Wypracowałem dobrą pozycję w Impelu i nie bardzo chciałem rezygnować z pracy. Szef zadziałał i po chwili miałem już nagraną robotę w stolicy w tej samej firmie.

Karol
@oleg 26.08.2017 21:17

Ja też tak miałem, że się przeniosłem i nie było problemu. Pieniądze dobre, tak samo elastyczny czas pracy, fajnie

mirosława

mila atmosfera u mnie w ekipie kierowniczka jest ok zlego slowa nie powiem, umowe mi dali normalna.... dla mnie jest ok i raczej tu zostane

koko

uczciwie i fajnie... dobrych mam szefow to najwazniejsze

mariola

pracowalam w roznych miejscach i polecam impela wiadomo ze to nie jest praca marzen ale przynajmnie o czasie pieniadze i ludzie nie sa zli. mam w ekipie nawet ukrainki i idzie sie dogadac

Konrad

Ja polecam! mila atmosfera fajni ludzie pieniadze dobre :)

morik

pracuje od paru miesięcy i to co mówili mi koledzy to prawda. to dobra firma i stabilna praca.

seneka

informacje sa takie że mają mnóstwo fajnych ofert pracy teraz. ja osobiście będe starała się dostać na manadżera ds,. obsługi klienta w Katowicach w Security. świadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych z klientami w obszarze B2B wymagane ale dam radę, twarda jestem

kasia

negatywna

NIEWOLNIK

[usunięte przez moderatora] Pracowałam po 12 godz,u nich nie można powiedzieć nie bo cię zwolnią.Jestem osobą niepełnosprawną,dla nich takie osoby,to czysty zysk,ostrzegam przed tą firmą ,jeżeli ktoś szuka pracy.zostaje niesmak i uraz na całe życie.A gdy cię zgnębią to masz depresję i niechęć do życia,sam sobie z tym nie poradzisz,potrzebny będzie psycholog.

byly pracownik spital madalinskiego

BYLAM PRACOWNIKIEM SZPITALA PRZY UL.MADALINSKIEGO ALE NIE JESTEM NIE ZALUJE TEJ DECYZIJ PRACOWNICY SZPITALA CZYLI PIELEGNIARKI ORAZ POZOSTALY PERSONEL MEDYCZNY JEST OK ALE [usunięte przez moderatora]TO CHAMICA KTORA SIEDZI TAM Z [usunięte przez moderatora]I UDAJA ZE PRACUJA SPASLY SIE NA LUDZIKIEJ KSZYWDZIE I [usunięte przez moderatora] SIEDZA TYLKO W TYM POZAL SIE PANIE BOZE BIURZE I JAK KTORAS SIE PRZEJDZIE PO KOTRYARZU TO MOWI ZE JAK ONA JEST ZMECZONA KILKA KROTNIE PROBOWALI MNIE OSZUKAC NA PENSJI ALE SIE NIE DALAM I ZACZELY SIE NIE SNIASKI Z DYZURAMI ZGLASZALAM TO [usunięte przez moderatora] Z. KTROA NADZORUJE ALE TO ZIOMALKI WIEC NIE ZAREAGOWALA CIEKAWE CZY FIRMA WIE KOGO ZATRUDNIA KIM SA [usunięte przez moderatora]NAPEWNO BYLA TAKA SAMA SPRZATACZKA JAK I JA ALE DORWALA SIE DO KORYTA PO PROTEKCJI I TERAZ UDAJE PANIA [usunięte przez moderatora] ALE NA [usunięte przez moderatora]TRZEBA MIEC WYGLAD I NIE NAGANNA DYKCJE PRZY KONTAKCIE Z LUDZIMI A PO MOWIE EDZII ODRAZU WIDAC Z KAD POCHODZI

Alan
@byly pracownik spital madalinskiego 02.03.2013 09:32

Pracuję po 8h grafik mogę negocjować. Zespół ok, również pracodawca podchodzi do zespołu z dobrą energią

Zostaw opinię o impel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie impel