Opinie o O & G Industrieservice GmbH w Kerpen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie O & G Industrieservice GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w O & G Industrieservice GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O & G Industrieservice GmbH w Kerpen

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w O & G Industrieservice GmbH występują paczki/bony świąteczne?

Robert02 Nowy wpis

Pracuje od trzech lat i jestem zadowolony ,znam się na tym co robię i dostaje dobre pieniądze za dobrą robotę, nowe ubrania ,zaliczka jeśli jest taka potrzeba czy samochód nie słyszałem żeby szef odmówił komuś. Ja polecam

Roman Nowy wpis

Ktoś napisał że nie szanują pracowników. To znaczy są za bardzo obciążeni pracą czy relacje z szefem nie najlepsze? Przydałoby mi się aktualne info bo przecież mogło się dużo zmienić, nie?

sun Nowy wpis
@Roman

Chcesz sieprzyjąć że pytasz?

Nie polecam. Odradzam. Brak szacunku dla pracownika

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie O & G Industrieservice GmbH? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Elektryk przemysłowy- szafy sterownicze
Kerpen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Opiekunka z komunikatywnym niemieckim poszukiwana
Kerpen
Centrum Językowe KONIK

@Budyń A wiedzieliście coś o proponowanych stawkach? I o ilu godzinach w tygodniu była konkretnie mowa?

Jeśli...

Chyba logiczne, że jak firma jest pośrednikiem to takie decyzję jak przesunięcie czy odwołanie są od niej niezależne.

Witek

To jak Ci nie pasuje pracopdawca do badz ty NIM i zobaczysz jak to bedzie sie organizowalo

Krist

Pracowałem w tej firmie 10 miesięcy . Panowie nie ma miesiąca żeby się wszystkie godziny zgadzaly. A to brakuje 12 a to 17 godzin. Za km nie płaci A kilometrówki wypisać trzeba. Zawsze coś . Jak nie chcecie martwic się o zalegle pieniądze polecam odpuścić ta firme .

@Krist

Powiedz mi kolego czy wyrównuja wszystko, znajomy mój tam pracuje i sobie chwali zastanawiam się czy wysłać do nich dokumenty

Dorota

Czy warto starać się o posadę?

Henryk

Jeśli ktoś wykonuje pracę w rożnych godzinach to nic dziwnego, że trzeba je uzgodnić i nie marudzić bo to spoko firma.

nowy

witam potrzebuje opini na temat tej firmy ??? ma oferty pracy jak z płatnościami warunkami pracy i mieszkaniowymi?? kontakt mail medirex@wp.pl dzieki za kazde info

ben

Serb złodziej uwaga na niego !

grzybek
@ben

a co nie płaci../?

Zostaw merytoryczną opinię o O & G Industrieservice GmbH - Kerpen

• Jak się pracuje w O & G Industrieservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy O & G Industrieservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O & G Industrieservice GmbH?

O & G Industrieservice GmbH
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.

O & G Industrieservice GmbH