IZOPOL

Bełchatów, Obrońców Poczty Gdańskiej 95 lok. 204

IZOPOL

Opinie o IZOPOL

Arek

Tak rzadko gościcie na wątku. Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze? Mam nadzieję, że to dobra praca jest tego powodem

nowy

No panowie, jak czytam te wypociny to glowa boli. W izolacji trzeba zapie.....c. Ja robie juz 3 rok w Holandii i jest tak samo. Jestes sciemniacz to wynocha. Wody tez nima, chyba ze kranowe sie napijesz. A zapraszam na elektrownie Eemshaven, to bedziecie chcieli z powrotem do Czeska, ktorego nie znam. A jeszcze przypominam sobie Ocynkownie Mostostal w ktorej pracowalem 4 lata za 1700 zl i barkow nie mam. A wiec panowie do roboty, bo na zachodzie napewno lepiej miec nie bedziecie.

Artem
@nowy 17.11.2014 21:37

Czemuś biedny boś głupi czemu głupi bo biedny

Greg
@Artem 11.11.2017 16:34

A tak prostaki mają pieniądze to tych co mają mniej traktują gorzej. Hehe smieszą mnie tacy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w IZOPOL? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Daniel

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje? Warto starać się o pracę?

Aneta

@Blacharz Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy w IZOPOL oraz Twoich doświadczeń w firmie.

reneata

Serio @żona Czesława? Widzę, że komuś Pan Czesław zalazł za skórę. Ale za bardzo nie interesują mnie jego romanse a bardziej to czy są jakieś miejsca wolne w firmie

kaszana

izopol to masakra niema żadnych fachowców firma dno jeśli ktoś nie ma nic w głowie i jest debilem może tam pracować,począwszy od pań w biurze a skończywszy na kierowniku czy może prezesie Krzysku to same matoły chamy i prostaki

człowiek północy

Coś wam powiem chłopy. Dobrze,że mam to poza sobą. Młode głupie idźta, już takich wielu widziołem. Apropo firmy, gdyby nie Czesiu i jego mobbing to by waciarzy nie było a tych kilu uodpornionych nie dało by rady pociągnąć roboty. Ci z AA ciągną do momentu dopóki ich nie wywalą, a młodzi 2 dni, tydzień i chłopaki wystraszone dają nogę. U Stasia południowca jakby tak złożył do kupy to jedna mała brygada fachowców blacharzy. Czyli jaki wniosek? Gdyby nie napływ świeżego mięska co tydzień, cud miesiące to by Izopol do tej pory nie przetrwał. W zasadzie jest tak 1 robi na 3 a kasa ta sama, czyli minimum na konto, reszta w koperte, diet w delegacjach niet. Krótkie wypady zagranica, kasa w złotówkach, kwatery, bydło ma czasami lepsze warunki a panienka Tomaszek udupi każdego, poza swoją wylęgarnią. NARA!!

marek

mam dwadzieścia lat i jestem świeżo po technikum budowlanym. Jestem młody, silny i wysportowany i chciałbym nabyć doświadczenia i miech fach w ręku. Bo niestety bez doświadczenia na obecnym rynku pracy to ciężko a wiadomo że trzeba je jakoś zdobyć. Czy może do izopolu przyjmują jakoś na staże ale płatne?

kolo

Czy to prawda że izopol chce otworzyć warsztat centralny w bełchatowie w starym budynku pzu? Jak wygląda praca i stawka dla warsztatowca?

metalmen

Jeśli trafisz na czesława to masz przegwizdane, ten człowiek bierze sobie za sport prucie sie na ludzi, potrafi sie drzeć nawet o coś co sam kazał zrobić, odradzam firme.

CZESIEK

Jak sie nie podoba to( usunięte przez administratora )! A przerwy to w ogóle może nie być a godziny i tak ( usunięte przez administratora )

GEL PENN

jest woda???????? co sie stało ???? musi być jkiś hczyk to co pisza o tym bezmuzgu czesławie żw rozumieć go trzeba ??Żal serio ludzie piszcie prwde nie słodzicie . wstyd sie pszyznać że pracowałem w tej firmie . wszyscy tam dużó gadają a co do czego to cisza tylko TAK TAK Czesiu i głowa w dół;-);-) pracowała tam tylko jedna osoba która mówiła mu to co o tym śmietniku myślała (ABDUL)ale cóż nie wygodny bo za mądry za dużo pytań zadawał niewygodnych;-);-) a tam idealny pracownik wystarczy GŁUPI I SILNY!!!!!!!!!!!

rol
@GEL PENN 19.06.2014 15:33

Racja!! W internecie każdy mądry ale w rzeczywistości każdy czeska po ramieniu klepie i nic się nie odzywa. Bi może i się drze i czasem ma się go dość ale stasiu wcale nie jest lepszy. Dobrze wszyscy wiemy ze tylko dzięki nim mamy w tej firmie robotę i nie ma co narzekać.

cycero

Faktycznie woda się pojawiła, jak się wymienił pierwszy turnus na koloniach:). A tak na serio jak mu ludzie po uciekali. Teraz pewnie od nowa po zatrudniał jeleni na demolkę. Miałem nie pisać nic na tą firmę, ale z tą wodą to mnie zagotowałeś. Zacytuje parę zasłyszanych tekstów "majstra" Czesława; "jak chcesz wodę to daj złotówkę z godziny to Ci kupie" mniej więcej oczywiście. Nie wspomnę, że masz przerwę śniadaniową o godzinie 12 co żołądek do prostaty się już przykleja. Przełknąłbym to jeszcze ale, jedziemy dalej. Schodzisz na śniadanie równo, chodź o tej porze to już chyba obiad, można się sprzeczać. Czekasz na windę, zanim wiedziesz jest 12:10 optymistycznym wariantem:)potem jesz. Jest godzina 12:40 a Czesław wstaje i rzuca "chłopy chodźta już!" i tak dzień w dzień. Co niektórzy nawet mu to wypomnieli to myślicie ze go to ruszyło? Nie dość, że masz godzinną bezpłatną przerwę to jeszcze Cię wyszturchają na 30minut. To jaka to godzinna przerwa się pytam? Postawa wobec pracownika jak do śmiecia. Ludzie nie są głupi i widzą co się dzieje. Ale Czesław "dobrze, niech idą! przyjdą nowi" Ciekawe kto, chyba tylko desperat i to na krótko, albo jakiś 18-19 latek bo słyszałem, że i tacy już przychodzą na rozmowę. Powiem tak, jakby postawa do pracownika była inna to by nie było takiej rotacji. Do jednego pracownika to nawet Czesław powiedział jak Ci się nie podoba to wypier... Nie wspomnę o wałkach jakie chciał robić, ponoć już tak parę razy mu się udało. Stawka za niedziele u niego 15zł a u drugiego kierownika 20zł, to sobie policzcie jak mu nawet przyjdzie 10 chłopa na Niedziele to ile Czesławowi w kiermanie zostaje? Szukajcie czegoś innego. Chyba, że u drugiego kierownika jest normalnie to można pracować.

Tom i Jerry

Witam!Pracuje już trochę w izopolu na wyjazdach, obecnie w kraju czytam te posty i nie mogę sie zgodzić z przedmówcami,aż mi wstyd za niektórych! woda jest!wypłaty są na czas! do pracy mamy czym dojechać!No cóż Aaa Czesiek? no tak nerwowy ale swoją robotę robi dobrze, metry się zgadzają. Krzyczy na nierobów i opierdalaczy, powiem tak, jestem teraz w grupie drugiego prowadzącego no ten to gość na poziomie ale też wymaga i opierdoli jak trzeba! Panowie w każdej robocie trzeba robotę robić cudów nie ma,gdzie indziej też wymagają! jedno jest pewne nie ma co zazdrościć roli majstra czy szefa. A Audi A7? no tak tu jest co pozazdościć! Każdy by taką bryką pochulał, pannę powoził! ale powinniśmy się cieszyć że firma dobrze prosperuje to i zawsze na wypłaty będzie!! Wiem , wiem co teraz myślicie, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżę...- ale tu się mylicie!Pozdrawiam!

gyly pracownik

Ja tez kiedys pracowalem w tej firmie I tak jak inni mam niemile wspomnienie Czesiek dlamnie jest porypany ale dla krzyska napewno jest ok Takich jak on powinno sie wieszac a jaja jezeli ma Naprawde niepolecam takich firm jak ta

pracownik11

Chłopaki nie przesadzajcie.. Czesław jest nerwowy chłop ale robotę prowadzi i wszystkie remonty na elektrowni zrobił. Żaden z was w jego wieku nie będzie w stanie już chodzic a co dopiero[usunięte przez administratora] na budowie jak on. Wyluzujcie.. Jego trzeba słuchać trochę z przymrużeniem oka. Powydziera się powydziera ale trzeba to olac i robic swoje. Gdyby nie on nie ukrywajmy ale żaden z nas by nic nie robil i się opierdalał równo. Szef jak to szef zawsze będzie siedział i pieniądze liczył. A na wypłacie jak na razie nie [usunięte przez administratora] mnie ani razu. Firma średnia ale co zrobisz taka POLSKA.. Pozdro

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakieś chore normy brak socjalu nawet wody w pracy nie ma , prowadzący czesiek to brudny debil który liczyć nie potrafi nie prowadzący tylko zul z pod biedronki . drugi idiota mecenas mądry ;-) szef szkoda gadać zero zainteresowania pracownikiem tylko liczy jak wypłate ojebać a Audi A7 JEST zero szacunku zero szczerości firma ZERO ZERO

gks

Masakra to oboz a nie firma kto pracowal ten wie "majster" czeslaw konkret idiota i nie udzcznik pisac nawet nie potrafi kazda firma go zna i sie brechta :-) :-) duzo mowia a tak naprawde ten co chce tam pracowac niech zasiegnie opini tych co juz pracowali szkoda gadac druga TERMIKA Gdansk

do gks
@gks 14.05.2014 22:36

gks zgadzam sie z toba firma dno, a pozytywy wypisuje madry...wezta, bierzta,siedzita, gratuluje (usunięte przez administratora)

GKS

wyjebac majstra czesława bic sobie moze swoich synów a nie pracowników emeryt wnuczki bawic

kibic

Pracowałem w firmie Izopol porażka pieniądze najmniejsza krajowa resztę do ręki urlop w umowie masz płatny ale zapomnij żeby ci go zapłacili delegacji (usunięte przez administratora)

Andrzej
@kibic 02.02.2014 17:10

pewnie dlugo nie popracowales, zwazywszy na fakt ze juz oczerniasz! wezta sie chlopy w garsc i bierzta sie za robote konkretna a nie siedzita! czas sie ogarnac! ja tez juz u nich nie pracuje bo otworzylem sobie wlasna dzialanosc o innym profilu i tak teraz mysle jak ja bede sie czul jak o mnie beda takie brednie wypisywac nie zgodne z prawda. Pewnie za alkohol wyleciales kolego albo za lenistwo i teraz sie mscisz! narka!

czesio

[usunięte przez moderatora] obiecuje złote góry pracowałem w tej firmie to wielka ściema na kase czekasz porobili nam vca a potem kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i do zwolnienia 8.50 eu nagodzine

Zostaw opinię o IZOPOL - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IZOPOL