Opinie o Gerex II Bochnia - Rzezawa w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gerex II Bochnia - Rzezawa, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Gerex II Bochnia - Rzezawa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerex II Bochnia - Rzezawa w Bochnia

jarokrk

Gorąco przestrzegam wszystkich młodych kierowców przed podjęciem tam pracy. Nie dość że bedziecie pracować przez trzy miesiące to jedynie za najniższą krajową to jest (1500 zł Brutto) Oczywiście usłyszycie że po okresie próbnym zostaniecie przyjęci za 1500 brutto plus stawka za kilomerty około 25 groszy za kliometr. ALE TO TYKO OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ. Popracujecie trzy miesiące a potem usłyszycie dowidzenia,mało z tym powinniście jeździć w podwujnej obsadzie z doświadczonym kierowcą a tym czasem jeździcie razem ze sobą lub pojedziecie sami. I jeszcze jedo nie liczcie na pozytywną opinię. Szef łga patrząc prosto w oczy. Można mieć puźniej problemy z przyjeciem do innych pracodawców,choć dziwi mnie fakt że kto kolwiek liczy się z jego zdaniem.Ale tak to już jest z Prywaciażami czymają sie razem. Generalnie firama funkcjonuje polegając na młodych niedoświadczonych kierowcach a tych naprawde nie brakuje.!!! codziennie widziałem kilka osób pytajacych się o pracę. Jeżeli macie odrobine czasu to szukajcie praktyki wszędzie tylko nie w tej firmie !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gerex II Bochnia - Rzezawa - Bochnia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gerex II Bochnia - Rzezawa