Gerex II

Rzezawa

Gerex II

Opinie o Gerex II

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edi

Jak to w zycu wybierajac zone patrzy sie jaka tesciowa haha wiec w tej firmie jest tak! jaki pan taki kram a to widac ze zeruje teraz na uk bo pl maja go gleboko tam gdzie slace nie dochodzi, odradzam kazdemu prace w tym sofie bedziecie jako kierowca i wozkowy a jak sie cos stanie to on umyje rece to taki jest wiecie co mam na mysli pozdrawiam

Kierman

Dokładnie w gerex można by było jeździć bez prawa jazdy hehe nie ogarnięci ludzie którzy wykonują pracę w swoimi zakresie piszą że 8,9 tys i co weekend w domu wożąc Oknoplast jeszcze nie ma takiej firmy co płacą tyle chyba że 4 tyg w Budzie 8 będzie naciągacze i tyle a Ukraińców to większość niż Polaków niedługo to będzie nowa nazwa gerex ukrainex słabe pieniądze

Stop gerex now

Ludzie pracujący w gerex nie znają się na swoje robocie no może trochę spedycja ok nie każdy ... Biorą każdego większość załogi to Ukraińcy w biurze nie zbyt mili niczego się nie dowiesz zament

Szofer

Podstawą jest się dogadać w biurze są ok osoby spedycją też roboty też jest kończysz zlecenie masz 2

Szofer

Ja byłem w gerex i wypełniałem papiery do przyjęcia na podwójnej zaczynam żadnej lojalki nie ma do podpisu za przyuczenie 150 dzień wynagrodzenie jest adekwatne do twojej wykonywanej pracy jak cię widzą tak cię piszą i to samo z robotą pensją nikt nikomu nie da za pół roboty zrobionej kokosów zresztą kierowca to nie tylko kasa jeśli to lubisz to twoja pasja to nigdy się nie jest w pracy

Natalia

@Rip, a może jest tak, że inni kierowcy wynegocjowali sobie inne stawki i mają więcej od innych? W wielu miejscach jest tak, że jak się wykazujesz to pracodawca indywidualnie przyznaje Ci premie uznaniową. Może Gerex II też tak robi? Ktoś może to potwierdzić?

zadowolony

Faktycznie jestem co weekend w domu i 8, 9 tysięcy na miesiąc mam zawsze

anonymous
@zadowolony 02.08.2018 15:27

To ludzie a biura pisza Nigdzie tyle nie dadzą rozmawiałem. Z kierowcą od nich to mówił że co weekend w domu i 6

Rip

Żarty chyba ktoś sobie to z biura pisze żebym mieć 9 to trzeba miesiąc w kabinie być co weekend w domu to 6 a co drugi 7 lojalke piszesz na 2 lata dobra firma nie musi pisać to samo mówi że to dziady pojeDzisz będziesz chciał odejść to nie bo lojalke nasz oszustwo gerex to dla starych dziadków jeżdżą pod Oknoplast nie dajcie się na kasę naciągać.

Krejz

Nie ma idealnych ale im do pół idealnych brakuję !! Nawet to nie powinno istnieć wyśmiewali się z swojego kierowcy gdy mial wypadek lojalki 2 lata 2 tyś na przyuczeniu nie reguralne wypłaty

Karo
@Krejz 20.04.2018 17:15

Krejz pracuje u nich w firmie rożnie bywało ale akurat wypłaty zawsze są regularne wiec albo jesteś z konkurencji albo masz z czym innym problem bo to co piszesz to nieprawda

Steven

Dajcie spokój pracy u nich. Bez doświadczenia lolajlka 2 lata 2 tys za miesiąc nauki auta to many tandem woza wózki widłowe za sobą ciągle się ogłaszają rotacja duża wyskiewali się z Adama za wypadek bezczelni to widać jak traktują swoich kierowców !! W ich ogłoszeniach piszą o wysokich zarobkach śmiech obcinanie pensji obciążenia za byle blachote można powiedzieć że ta firma dziad trans nie polecam nawet tym bez doświadczenia omijajcie nie róbcie sobie problemów

Wojtek G.
@Steven 27.02.2018 15:45

Steven uczyłeś się jeździć u nich w firmie?

edi

bardzo solidna firma slyszalem ze mozna tam zarobic nawet 9 tysiecy zlotych za miesiac

Grzesiek
@Norbi 15.04.2018 05:13

Norbi a Ty powinieneś na weselach śpiewać

Znany

Tak na wstepie powiem wskrucie nie pracujcie u tego czlowieka bo naprawde szkoda czasu i nerwow posluchajcie bo tam pracowalem i jestem szczesliwy ze pracuje u normalnego faceta pracuje spokojnie i zarabiam tyle co u niego za 2 miesiace pozdrawiam

ciekawy
@Znany 12.05.2018 18:45

Daj znać gdzie taka dobrą robote znalazłeś?

Maciek

Firma jest w porządku pracę mam w stałych rejonach jestem zawsze na sobote w domu w poniedziałek wyjazd czasem wtorek, kasa dobra ostatni rok zarabiałem między 7 a 9 tysi na miesiąc spedycja dogadana próbowałem w innych firmach kiedyś ale wróciłem bo najłatwiej idzie się z nimi dogadać dobry kontakt

Prawda

Nie słuchajcie innych tylko idźcie i się przekonaj

Gerex

Nie jest źle ludzie dajcie spokój ciągle oczerniać pewnie sami bigosu narobili i mają pretensje kontakt ze spedycją wporzadku nie ma stania po kilka dni zresztą dniówki są faktem Ukraińców jest no ale dlatego że jeżdżą w przerzutkach... Wiadomo że Polak tyle nie będzie jeździł w każdej polskiej firmie są Ukraińcy

Fajnie by

Są wporzadku jeśli ty będziesz wobec nich fakt jest Ukraińców ale oni to przerzuty Polakowi się nie chcę to oni zasilają szeregi płacą na czas dobry kontakt ze spedycją fajne dupeczki

Trak

Zarobki do 9 Tys z tym ze 4/1

Karl

Zacznijmy koledzy ze nie ma firm idealnych a gerex jest Wporzadku jeśli ty będziesz wobec nich jeśli idziesz do firmy transportowej z myślą o tym ze będziesz mieć dniowki i będziesz siedział niż jeździł to wybaczcie zapewne piszą ta osoby które same oszukują gerex . Nic tylko kraść paliwo udawać ze się jeździ rozbijać się i narzekanie na pieniądze to tez praca dla ludzi z pasji i chęci do jeżdżenia

Artur mlody trucker

Witam drodzy kierowcy ! . Firma gerex jest ok. Dlaczego ? Kasa fajna doswadczony kierowca ma 300 zl za dzien czy stoi czy jedzie system jazdy do wyboru jakie kto ma potrzeby oczekiwania . Auta to man e6 e5 firany . Fajne tez panie tam pracuja hehe . Jesli jestes wobec nich ok czyli jezdzisz tyle co kierowca ma jezdzic (legal) a nie stoisz i chlasz na parkingu to nikt niczego sie nie czepia no chyba ze jeszcze znajda sie asy ci oni nie robili byli wiedza lepiej od ciebie troche pokorry !! A ci co pulisza bzdury ze to dziad trans oszust kretacz to mowia to o sobie . + jest szansa dla osob bez praktyki badz wdzieczny bo nie kazdy cie przyjmie bez doswadczenia . Ja zaczynam prace u nich w biurze panuje mila atmosfera to co chcesz wiedziec wiesz nie prosisz sie tylko mowisz masz odrazu chce usidlic z nimi dluga wspolprace !!! Polecam tym z doswiadczeniem i bez szerokosci bajo

Henryk

Jeszcze nie słyszałem, żeby wszystkim firma mogła dogodzić

znany

witam i napisze w skrocie te dobre opinie to piszą ludzie co zarabiaja na koszt tych co zarabiaja grosze i Pajak jest dumny z takich przydupasow wiec jak ktos lubi na tych ludzi pracowac to pan Pajak zaprasza

Natalia

@Marcin, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno zdanie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Czy nadal pracujesz w firmie Gerex II? Jak oceniasz atmosferę, kontakt z przełożonym i poziom organizacyjny firmy? Czy do tych aspektów nie masz zastrzeżeń?

Marcin

Nawet wrogowi bym nie polecał tej firmy

Robert

Witam Pracowałem w firmie ok 3 lata zmieniłem pracę z względu na miejsce zamieszkania, z pracy byłem zadowolony, jasne zasady wynagradzania, dobry kontakt ze spedytorem, trasy tygodniowe, często byłem na weekend w domu, wypłaty zawsze na czas polecam!

Natalia

@Obcy, Twoja opinia zawiera wyłącznie hasła i jest pozbawiona konkretnych argumentów. Dlaczego uważasz, że firma Gerex II zasługuje na kontrolę? Jaka jest Twoja ocena firmy? Jak oceniasz poszczególne aspekty pracy, takie jak wynagrodzenie, atmosferę, poziom organizacyjny firmy. Jakie plusy dostrzegasz w tej pracy?

Dariusz

Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie!

Obcy

Witam wszystkich i powiem tak gdybanie nic nie pomoze tylko trzeba naslac solidna kontrole na to firme i wtedy sie wszystko wyjasni oni zrobia tak ze bedzie ok pozdrawiam

Natalia

@Tymon, każdy pracownik może wyrazić swoją opinię, najważniejsze, żeby opinia była zgodna z prawdą i poparta argumentami. Pracownicy mają różne oczekiwania związane z pracą. Podejrzewam, że Ty jesteś zadowolony? Może chciałbyś napisać coś więcej o firmie Gerex II? Co najbardziej doceniasz w tej pracy? Czy dobrze Ci się współpracuje z innymi pracownikami?

Tymon

Dziwię się, że niektórzy tak narzekają na firmę ale ciągle tu zaglądają? Firma spoko to może niektórym szkoda jej straty?

Jacek

To ja na kraju na izotermie mam tyle co oni na UE haha

Zostaw opinię o Gerex II - Rzezawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerex II