Gerex II

Rzezawa

Gerex II

Opinie o Gerex II

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

@Tymon, każdy pracownik może wyrazić swoją opinię, najważniejsze, żeby opinia była zgodna z prawdą i poparta argumentami. Pracownicy mają różne oczekiwania związane z pracą. Podejrzewam, że Ty jesteś zadowolony? Może chciałbyś napisać coś więcej o firmie Gerex II? Co najbardziej doceniasz w tej pracy? Czy dobrze Ci się współpracuje z innymi pracownikami?

Tymon

Dziwię się, że niektórzy tak narzekają na firmę ale ciągle tu zaglądają? Firma spoko to może niektórym szkoda jej straty?

Znany

Tak na wstepie powiem wskrucie nie pracujcie u tego czlowieka bo naprawde szkoda czasu i nerwow posluchajcie bo tam pracowalem i jestem szczesliwy ze pracuje u normalnego faceta pracuje spokojnie i zarabiam tyle co u niego za 2 miesiace pozdrawiam

Jacek

To ja na kraju na izotermie mam tyle co oni na UE haha

Krejz

Nie ma idealnych ale im do pół idealnych brakuję !! Nawet to nie powinno istnieć wyśmiewali się z swojego kierowcy gdy mial wypadek lojalki 2 lata 2 tyś na przyuczeniu nie reguralne wypłaty

Obecny pracownik

Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się gorszy czas w firmie.

edi

bardzo solidna firma slyszalem ze mozna tam zarobic nawet 9 tysiecy zlotych za miesiac

@edi 25.08.2016 22:00

Pajak powinien bawic sie klockami lego a nie prowadzic firme

anonymous

witam zinteresowanych, pracowalem w tej firmie i dziekuje Bogu ze juz skonczyl sie ten koszmar takie firmy powinny miec zakaz zatrudniania ludzi niech sobie Pajak jezdzi i naprawia sam za 2000

Natalia

@Steven lojalka jest podpisywana ze względu na szkolenie jakie firma Gerex II robi swoim pracownikom? Możesz opisać na czym polega takie szkolenie? Wiesz, że wysokie zarobki to dla każdego co innego. Dla Ciebie może są niesatysfakcjonujące, ale kogoś innego mogą przekonać. Co to był za wypadek?

Steven

Dajcie spokój pracy u nich. Bez doświadczenia lolajlka 2 lata 2 tys za miesiąc nauki auta to many tandem woza wózki widłowe za sobą ciągle się ogłaszają rotacja duża wyskiewali się z Adama za wypadek bezczelni to widać jak traktują swoich kierowców !! W ich ogłoszeniach piszą o wysokich zarobkach śmiech obcinanie pensji obciążenia za byle blachote można powiedzieć że ta firma dziad trans nie polecam nawet tym bez doświadczenia omijajcie nie róbcie sobie problemów

volvo

Pochodzę z Polski, i słyszałem bardzo negatywne opinie od kierowców, że narzekają na zarząd firmy. Że pan Jarek wykorzystuje kierowców na maksa, nawet słyszałem przez cb radio w Niemczech że żle o nim gadali, że jest przemiał ludzi, coś w tym jest

Tomek W.

adam popieram Cię całkowicie. Czytam opinie, widzę ofertę pracy i się śmieję. Popieram całkowicie negatywne opinie o firmie Gerex. Filmik kierowcy wyśmiewanego w firmie z powodu wypadku ciężarówką został usunięty z (usunięte przez administratora) Szkoda, bo każda następna ofiara przemyślałaby decyzję o zatrudnieniu się w tej firmie. Nie dajcie się nabrać na piękne strony internetowe, pozytywne opinie zamieszczane przez uległych pracowników. Zostaniecie wyciśnięci jak cytrynka i wypluci. Pomyślcie !

edek

Polecam firmę Gerex zaczynałem prace bez doświadczenia 5 lat temu, wiadomo, ze w podwójnej obsadzie i za mniejsze pieniądze, ale samo prawo jazdy nie wystarczy żeby być kierowcą i gdzieś trzeba się nauczyć. Wszystkiego mnie nauczyli i po 3 miesiącach nauki byłem samodzielnym kierowcą. Wypłata zawsze na czas, warunki jasne.

Kierowca dużego auta

Naprawdę jest tak. Przyjmują kierowców bez praktyki ale lojalka 2 lata miesięczna nauka wypłata 2 tys na rękę podwójna ciągniki many tandem naczepy z tym ze ciagaja ze sobą wózki widłowe kierowcy z doświadczeniem 300 zł dniowki wyjazdy się ustala na ile słyszałem ze mieli byli kierowcy problem z comiesięczna wypłata ludzie z firmy niekoniecznie mili ciągła rotacja i tez bez doświadczenia ogółem są lepsze firmy nie jest godna polecenia bajo

miro
@Kierowca dużego auta 02.12.2017 12:02

Nie zgadzam się z tą opinią, nie wiem z skąd Kierowca dużego auta ma takie informacje. Pracuje w tej firmie 10 lat, wypłata zawsze na czas, nie ma żadnych lojalek, warunki pracy zgodne z umową. Jest wielu kierowców którzy jak ja pracują wielu od lat., Firma kupuje nowe auta to szukają pracowników, a że nie ma polskich kierowców zatrudniają też ukraińców

Malgorzata

Tomasz, po czym sugerujesz ze wdepnie ktos.....oraz jakim prawem nazywasz osobe Ci nieznana Kre.... skoro w tresci ogloszenia nic takiego nie pisze, co by moglo wskazywac na twoja opinie. Dodatkowo nie rozumie poruszenia na temat firmy Gerex II, oferta skierowana jest do osob ktore szukaja pracy I podsiadaja wymagane umiejetnosci badz doswiadczenie ,warunki pracy sa czyste I klarowne. Przykre jest to ze anonimiwo to kazdy moze obsmarowac firme czy osobe, bo oferta nie byla dopasowana do oczekiwan zainteresowanego.

Natalia

@Kierowca dużego auta ale ja nie pracuje w firmie Gerex II i jej nie zachwalam. Ja się tylko dopytuje skąd rotacja, skoro musicie podpisywać lojalkę, co łączy się z tym, że pracownicy sami nie odchodzą. Ale dopiero odchodzą kierowcy jak się skończy lojalka?

adam

Ukraińcy którzy nie mają wyjścia nie chcą tam pracować. Wszystko w temacie !

G2

Nie marnujcie się tam młodzi również. ! Dostaniesz 2 tys za naukę lojalka wypłaty jak sobie przypomną to molosy kolchoz jak nie pójdziesz do mniejszej firmy to będziesz kopany i prosił się o serwis pieniądze

Natalia

@Kierowca dużego auta czyli jak podpisujecie lojalkę to sami nie możecie zwolnić się przez 2 lata, ale rotacja jest spowodowana tym, że firma Gerex II sama zwalnia kierowców? Dobrze dedukowałam Twoją wypowiedź?

Kierowca dużego auta
@Natalia 22.12.2017 14:20

Skoro jest dobrze to czemu odchodzą każdy zostaje tam gdzie jest dobrze widać nie możecie tego zaoferować wspomagacie się ukraincami bo polak przejzal was porobi trochę odchodzi

Natalia

Zbyt wiele nie można się dowiedzieć z Waszych wypowiedzi. Czy ktoś mógłby szczerze napisać co się dzieje w firmie Gerex II? Ale bez łamania regulaminu i wulgaryzmów jak dotychczas niektórzy z Was. @antek a dlaczego według Ciebie nie chcą pracować? W jaki sposób czujesz się oszukany?

Norbi

Prosze wszystkich o to by naprawde sie zastanowili by podjac prace w tej firmie, bo to z daleka nie czuc ale to smierdzace (usunięte przez administratora)

Natalia

Przypominam @Dyzma, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażania pracowników. Czy tylko atmosfera przeszkadzała Ci w tej firmie czy coś jeszcze spowodowało, że już nie pracujesz. Bo już nie pracujesz, tak?

Dyzma
@Natalia 12.09.2017 12:05

Odezwala sie mateczka z kalkuty obraczyni Gerexu ty wiesz co bym chcial tu napisac domusl sie

Natalia

@mek czy może zdecydowałeś się na pracę w Gerex II i już wiesz od czego zależą zarobki? Może ktoś chciałby więcej powiedzieć o pracy w tej firmie? Na jaką można liczyć umowę, czy są profity jakieś dla pracowników? To są informacje, których szukają użytkownicy na forum Go Work.

@Natalia 09.08.2017 11:55

Nie wysilaj sie bo wiesz co mam na mysli hej

Ogólnie nie polecam. Nawet tym co zaczynają w transporcie. Bez doświadczenia lojalka 2 lata za miesiąc nauki 2 tys netto. Nie zbyt uprzejmi większość Ukraińców many tandem naczepa ciagaja za sobą wózki widłowe

Norbi

witam wszystkich i przestrzegam przed firma Gerex Umowa i na pismie jak juz podejmiecie tam prace; to kakretna stawka nie na slowo zapamietajcie to co pisze

Norbi

omijac wielkim lukiem ta firme by omylkowo nie zachaczyc bo kazdy bedzie pozniej b. zalowal

anonymous

odradzam wszystkim wiazac sie zawodowo z ta firma

mek

bo takie stawki są mniej wiecej wszedzie, a czy to zalezyod doswiadczenia kierowcy ile sa w stanie mu dac?

Zostaw opinię o Gerex II - Rzezawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerex II