Opinie o Jopp Design Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy producentem nowoczesnych mebli kuchennych na zamówienie. Posiadamy zespół doskonałych fachowców - od projektantów po wykonawców. JOPP Design to przede wszystkim pasja, zaangażowanie i – co najważniejsze – zadowolenie naszych klientów. Nasza Spółka powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży meblowej, stworzyliśmy markę JOPP Design, aby zapewnić Państwu kompleksową ofertę – od projektu do efektu. Tworzone przez nas meble kuchenne stanowią integralną część każdego wnętrza z zachowaniem jego funkcjonalności, poczucia estetyki i piękna. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Tworzony przez nas projekt jest zawsze odpowiedzią na Państwa potrzeby. Niepowtarzalny charakter tworzonych przez nas wnętrz łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość i oryginalny styl. Rozumiemy rolę architektury wnętrz poprzez podnoszenie standardu życia, wypoczynku i pracy. Chcemy, aby nasze realizacje wzbogacały estetykę otoczenia oraz wzbudzały zachwyt naszych Klientów i ich Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jopp Design Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jopp Design Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jopp Design Sp. z o.o. w Kraków

Grokol Nowy wpis

Totalna amatorszczyzna. Jest dokladnei tak jak pisze inny oszukany klient. To nie jest producent mebli tylko zleceniodawca. Montaz to jakas masakra, za kazdym razem inny komplet panow amatorow ktorzy naprawde nie maja pojecia nawet o skrecaniu kuchni a co dopiero o sztuce stolarskiej. Nie polecam, stracicie pieniadze i DUZO czasu, a na koniec tak bedziecie musili zalatwic inna firma ktora poprawi po tej "fachowej robocie" Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zatrudnic profesjonalnych stolarzy

Czekamy na nowe wieści jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Jopp Design Sp. z o.o. w mieście Kraków. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Jopp Design Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jopp Design Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.