Opinie o Murpol w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Murpol, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Murpol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Murpol w Bielsko-Biała

zahariasz

Osobiście nie polecam rozpoczynania współpracy zawodowej z tą firmą. Z zewnątrz wydaje się być firmą dbającą o klienta oraz swoich pracowników.SA myślałby kto! Pozory. Inwigilacja - czyli pełny monitoring pracownika, co konkretnie robi na komputerze itp. jednym słowem żenada. Mejle przekleństwa, buractwo. Wynagrodzenie jakie ta firma proponuje pracownikom w porównaniu do zysków są wręcz NĘDZNE, naleciałości sprzed wejścia do UE niestety pozostały "najchętniej to by zatrudniali tych co chcą pracować za darmo". Na szczęście jest jeszcze wielu innych deweloperów, którzy dbają o swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Murpol - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.