Opinie o Jedynka w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jedynka, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jedynka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jedynka w Rzeszów

matylda

co do kierownictwa na większości sklepów tej sieci nie można mieć zastrzeżeń. Kierowniczki muszą wykonać zadania ustalone od prezesa i dyrektora (którego się wszyscy ewidentnie boją) i sama obrywa po głowie jeśli coś jest nie tak. Kierowniczki nie mają problemów z dogadaniem sie z pracownikiem, który wykonuje swoje obowiązki jak należy. zasada jest typu : "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Bądź miła i uśmiechnięta w pracy to tak bedą Cię odbierać wszyscy. Odwieczna zasada miedzy ludźmi. Co do Pani [usunięte przez moderatora] nie mam nic przeciwko. Pracuje tak jak należy i opiernicza jeśli trzeba. Każdy z nas jako Kierownik sklepu musiałby czasem tak robić, bo my szare robaczki weszlibysmy im na glowę... Jestem pracownikiem Jedynki na Podwisłoczu już kilka lat...więc piszę to co widzę i jak jest. A to, że pracownicy się zmieniają, wynika z tego, iż jesteśmy przenoszeni na różne sklepy sieci Jedynka. Pozdrawiam ekipę fantastycznych pracowników...i miłej pracy :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Jedynka - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024