Opinie o TJX w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TJX. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TJX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TJX w Wrocław

Pracownik roku 2030

(usunięte przez administratora)powstała... Chciałbym tylko powiedzieć że Wrocław nijak powinien się odnosić do Zielonej Góry. Swój swego kryje... Powiem coś od siebie jak to widzę swoimi oczami. Liderzy i kierownicy mają swoich informatorów w postaci trenerów. Trener który robi 130% chodzi sobie po benchach do nowych pracowników i wypytuje o wszystko...o inne osoby...udają że pracują. Odezwiesz się a zostaniesz zwolniony. Nie spodobasz się liderowi zostaniesz zwolniony, powiesz coś nie tak zostaniesz zwolniony, nie przyznasz się że Ty się mylisz mimo że masz rację zostaniesz zwolniony... Mam wymieniać dalej? Kierownik,lider,trenerzy z zwykłym pracownikiem się nie równają. Nie robisz 75%? To cisną że się nie nadajesz... No a jak się nadajesz - zostaniesz zwolniony. Możesz zlać się w gacie lub zemdleć z wycieńczenia i tak zostaniesz zwolniony. Ci co tak bronią to dalej lizać (usunięte przez administratora) ale uważajcie nie dostaniecie awansu bo ktoś musiałby z stanowiska odstąpić. Zwalniają mądrych i bystrych a idiotów zostawiają by mogli nimi sterować, aby się nie odzywali tylko robili a przede wszystkim nie zagrażali kierownictwu,trenerom. Jeśli powiesz że trener Cię tak nauczył...będziesz gnębiony bo przecież trener się nie myli.Dziewczyny muszą wyglądać może na modelki żeby liderowi się spodobały... Bo jak nie to przecież wylatują. Napisałbym więcej ale może to wystarczy co już jest napisane. Jestem ciekaw co będzie jak przebiorą wszystkich ludzi z zielonej i okolic i nie będzie nikt chętny na współpracę z tjx. Może i nowi są ale po 3 miesiącach się pożegnają z pracą... Osobiście mają szczęście przynajmniej będą zdrowsi psychicznie.

@Pracownik roku 2030

Wreszcie konkretny wpis ! I mało tego jak teraz nie przedłuża umowę którejś dziewczynie która prosiła , próbowała zrobić progres , nauczyć się procesu !! Roześle maile do wszystkich u góry co tu się (usunięte przez administratora) w Firmie do dyrektora itd. ( a wpisać adres z Nazwiskiem przełożonych końcówką @tjx) I niech się przyjżą w końcu czy wszystkim którym nie przedłużono umowy naprawdę się nadawali czy trening był (usunięte przez administratora) czy byli źle zarządzani np. Tak jak przez pana P.Mły...

@Nowy Kisielinie

Imię nazwisko @tjxeurope.com i będą ryć głowy!!

Pracownik roku 2030
@Nowy Kisielinie

Dziękuję że ktoś się ze mną zgadza i nie boi się tego mówić jak jest. A co do zgłaszania można próbować ale czy to coś da? Zrobią coś z tym? Współczuję ludziom którzy jeszcze tam pracują ale to ich wybór. Aktualnie nie wiem czy kogoś wyrzucili czy tam nie przedłużyli umowy. Mam kontakt z osobami z którymi pracowałem i mówią że jest nieciekawie. Najlepszym hitem jest kradzież zawartości szafki u dziewczyny po czym (usunięte przez administratora) oddał łup ale nie do tej szafki... A co dalej się stało? Nikt nie wie kto to po za kierownictwem. Nadal ktoś twierdzi że kradzież to bajka? Otwórzcie ludzie oczy spójrzcie w lustro i zadajcie sobie pytanie czy musimy być wobec siebie tacy niemili? Dlaczego tyle nienawiści, zazdrości jest w Was. Zamiast się szanować, być dla drugiego człowieka oparciem to oczywiście lepszym wyjściem jest wbijanie szpilki każdemu kto stanie Wam na drodze. A uważam że nikt raczej z góry na takie traktowanie nie zasługuje. Nikogo teraz nie osądzam są też tu tacy którzy się ze mną zgadzają i są w porządku według innych ale no bez jaj. Dzieci lepiej się zachowują niż my dorośli razem wzięci.

Nowa

Po jakim czasie przedłużają umowę pracownikom tymczasowym na firmę ?

Anonimas
@Nowa

Czasami po 3 miesiącach, czasami po roku. Nie ma zależności.

A czasami wcale...

Pawel
@Nowa

Prędzej zwalniaja Nie polecam teraz się zatrudniac ostatnio znowu zwolnili

@Pawel

Ten szmalcownik J.B. z support tak gnębił chłopaka że gość pierwsze chodził na zwolnienienia a puzniej sam się zwolnil ! A biuro dalej nic nie robi !

ZieLOnka
@Nowy Kisielinie

Bo to kolejny karierowicz !(usunięte przez administratora) A tu lipa woleli wybrać kogoś z zewnątrz ! No chyba nie jest taki super jak wzięli innego kandydata , ale co tu się dziwić jak dostał kopa z Anglii a puzniej z Niemiec !

Jak?

Jak zwolnił? Kto!?

@Jak?

Myślę że jesteś opóźniony jak nie potrafisz czytać prostych wpisów !?

@ZieLOnka

J.B. i ten jego pastuch G. Non-stop maja jekies pomysły , znaleźli się wizjonerzy , przestawiają ciągle coś na tym magazynie , roz..... Wózki , jakieś dziwne akcje na rakach . Pełna profeska ! I jeszcze ten kolejny "żniwiarz" z załadunku ! Normalnie załoga G !! Tylko przez d.e.b.i.l.i cierpią inni ! Jeden już sam się zwolnil !!!

Pracownik Kisielin
@Pracownik 123456

Czemu góra toleruje te p.ò.ł m.ò.z.g.i !? Kto normalny dał do zarządzania kogoś komu dali kopa z innych centrów ( nikt mi nie powie że po pracowaniu w Anglii i Niemczech ) ten "profesjonalista" dostał awans w postaci takiej dziury ja Kisielin ! I teraz ten nieudacznik swoimi "pomysłami" robi ciągle zamieszanie w pracy ! I jeszcze wtóruje mu kolejny fachowiec , dupowłaz G. !!

Iren
@Pracownik Kisielin

Witam, spokojnie, pracownicy z Ukrainy powrócą walczyć za Swoją Ojczyznę. Pokory nabiorą pracodawcy i zaczną się szanować nawzajem. Nic bez Nasz.! Pozdrawiam. ,

@Nowa

Witam jeśli chodzi o przedłużanie umów w Nowy Kisielnie możesz mieć niskie normy ale musisz się spodobać swojemu liderowi ,dodatkowo w ostatnim czasie dochodzi do kradzieży po których ta osoba nie zostaje zwolniona. Dodatkowo można przychodzić pijanym do pracy i tak zachowuję się swoją posadkę i zostaje to wszystko zamiecione pod dywan. Firma zaczyna sobie przebierać w pracownikach . Brakuję osób do pracy i niestety zaczynają robić jedną osobę szkoloną na 5 stanowisk za to samo wynagrodzenie. Jestem bardzo ciekaw ile osób wytrzyma tak długo presję i fizycznie. Niestety zmęczenie było większe psychicznie niż fizyczne.

@465785907726

Znowu nagonka ,(usunięte przez administratora)o przychodzących po pijanemu , czy pladze kradzieży !! Ale jest jeden fakt przyjmują dziewczyny , trenerzy nie uczą ( albo robią to nieudolnie) , zostawiają same sobie i puzniej zdziwieni że nie wyrabiają normy ! Dziewczyna np. Prosi żeby jej pomogli jak podkręcić normę to( lider i FLM )ma to w (usunięte przez administratora), a puzniej dochodzi do nieprzedłużenia umowy !

Później* ????

@465785907726

Słusznie, ta firma to jakiś cyrk

@Pozytywny

Sami językoznawcy ! Ale co się tu dziwić Wrocław ! Wszyscy po uniwersytecie Wrocławskim , pisać umiecie ale uczyć , stworzyć atmosferę w pracy , zarządzać ludźmi itd. jakoś wam nie wychodzi !

@Nowy Kisielinie

Poprawie Cię... Nie jestem z Wrocławia ;)

@Pozytywny

Ale mógł byś być!

Pozytywny

Osobiście nie mam zamiaru się kłócić z nikim... Wyraziłem swoją opinie na temat tej firmy...już nie pracuje w niej i z tego się bardzo cieszę. Nigdy nie byłem z "wyższych sfer". A co do poprawiania błędów... Czyż nie lepiej poprawić kolegę by następnym razem pisał poprawnie? Gdybym olał jego błąd nadal by go powtarzał więc nie rozumiem tutaj bulwersu. Cóż właśnie przypomina osoby z wyższego szczebla no ale co ja tam wiem w końcu jestem szarym człowieczkiem :) Ludzie co szukają opinii.. Nie chcą niech nie wierzą i sami się przekonają jak się tam pracuje. A jeśli ktoś ma jakieś pytania to odpowiem szczerze.

maszCibaboPlacek

Dobry wieczór! Jako długoletni pracownik tej firmy - chciałabym uchronić osoby rozważające aplikowanie na stanowisko w charterze pracownika magazynowego. Ze względu na szereg niestosownych, uwłaczających sytuacji dla pracownic tej firmy, które niejednokrotnie spotykają się z sytuacjami szowinistycznymi ze strony swoich współpracowników, którzy od kołyski zdecydowanie nie zostali nauczeni szacunku do kobiet. Sama niejednokrotnie słyszałam o takich sytuacjach. Na moje nieszczęście sama byłam w końcu ich ofiarą. (usunięte przez administratora) Pomimo sygnalizacji niewłaściwych, wulgarnych zachowań ze strony "skoczków" w moim kierunku do mojej przełożonej, jak i w kierunku moich koleżanek ze zmiany, były one za każdym razem bagatelizowane oraz zamiatane pod dywan. Oczekiwałam stosownej reakcji. Sama praca na magazynie w TJX jest ciężką pracą fizyczną, dodatkowo zostałam w niej obciążona psychicznie. Zdecydowanie zmiana do której mnie przydzielono była niewłaściwą. (usunięte przez administratora)

@maszCibaboPlacek

Czemu się nie przeniesiesz na inną zmianę jeśli tak Ci źle na B? Trzeba dbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Opcją jest też zmiana pracy.

Pracowała i uciekła...
@maszCibaboPlacek

KK NIGDY NIKOGO NIE SZANOWALA NIE SZANUJE I SZANOWAC NIE BEDZIE cytuje owa Panią z lat wstecz PO TRUPACH A DO CELU tak zawsze powtarzała po działach... Zawsze wykorzystywała swoje stanowisko czy lidera czy kierownika do pomiatania ludźmi... Nie licz na jej pomoc ona ma gdzieś czy ty się dobrze czujesz i czy jesteś obrażana... jak byś była płci meskiej to by ci pomogła a że jesteś kobietą to nie licz na odrobinę empatii z jej strony bo nigdy nie szanowała kobiet nawet jak była na tym samym poziomie co my zawsze była wredna kłamała i donosiła do poda byle się wybić ponad... proponuję zmienić zmianę bo lepiej nie będzie a podejrzewam że teraz tylko tobie się oberwie... Jak ja się cieszę się uwolniłam się z tej firmy bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Dramat
@Zdziwiona

Każdy wie doskonale że przeniesienie się że znamy na zmianę wcale nie jest takie proste i jak kierownik nie wyrazi zgody to możesz sobie pomarzyć... Podejrzewam że zostaje jej tylko zwolnienie się bo na bank odbije się to na niej że napisała jak wygląda sytuacja na jej dziale i zmianie a w szczególności że opisała zachowanie kierownika a oni co by nie zrobili są nie do ruszenia zawsze czy winny czy nie obrywa pracownik liniowy. Szkoda dziewczyny współczuję bo akurat o szacunek kobiet i pracowników nie można posadzić kierownictwa bo ewidentnie nie szanują nas owszem są wyjątki wśród kierowników ale w tym przypadku zgodzę się z tą dziewczyną... Kk nie uchodzi za zbyt dobrego kierownika na żadnej ze zmian szczególnie nie mówi się o niej pochlebnie w stosunku do zachowania wobec pracowników... Owszem swoich podnóżków ma i ich traktuje ok ale reszta jest pomiotem...

pracownica
@Zdziwiona

oczywiscie,ze jest opcja zmiany pracy,ale tez trzeba zrobic wczesniej pozadek z zakompleksionymi i wyrachowanymi(usunięte przez administratora) bo kobieta nazwac tego sie nie da.

pracownica
@maszCibaboPlacek

wszystko co tu napisane to prawda.KK powinna na targu ziemniaki sprzedawac a nie zarzadzac ludzmi.

@pracownica

A kim Ty jesteś żeby robić w firmie porządek ? Jakby każdy pilnował swojego nosa to nie było by problemu. Tak wam KK przeszkadza , taka jest zła , nie ma szacunku ? To dlaczego nikt tego nigdzie nie zgłosi , hmm? Bo nie macie odwagi. W internecie każdy jest mądry i taki odważny .Głupio gadać każdy potrafi . Jak wam sie nie podoba jej kierownictwo to sami wystartujcie w rekrutacji na flm

Pracownica
@Zdziwiona

Kimś kto dba o czyjeś dobro nie tylko o własną dupe.wszystko w swoim czasie zostanie zgłoszone ale już do głównej siedziby bo tu jest wszystko zamiatane pod dywan,są również zbierane dowody do pozwu zbiorowego ,także lada chwila ktoś będzie musiał ponieść konsekwencje za swoje czyny.

Zniesmaczona
@maszCibaboPlacek

Weźcie się lepiej za robotę nieroby! Tylko ploty i ploty. Idź do Soma jeśli Ci kierowniczka nie odpowiada. Nie jest zbyt kompetentna i empatyczna, to fakt, ale jak masz aż taki problem to spadaj gdzie indziej. Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Właśnie sianie takich fermentów psuje atmosferę w pracy. Chamstwa u skoczków kidsowych też już nie wyplewisz, a co Ci dało użalanie na forum? I tak nikt nic z tym nie zrobi. To kwestia wychowania przez rodziców. Ty też zastanów się czy jesteś taka krystaliczna, bo nawet jeśli przeszkadza Ci, że ktoś strzela z ucha, to nie masz prawa publicznie wypisywać nazwiska.

Kids
@maszCibaboPlacek

Tylko za wszystko nie tylko odpowiada Flm. Gdzie jest lider Kidsów? Problemem tej zmiany jest brak współpracy między Flm a liderem.

@Kids

Mam teraz taka inicjatywę żeby porozmawiać z kierownictwem Firmy i w Wrocławiu i Zielonej Górze o pomocy dla Naszych sąsiadów z Ukrainy ! Zwłaszcza tym kobietom z dziećmi które uciekły przed wojną do nas ! Jest u nas w lubuskiem i dolnośląskiem dużo rodzin które potrzebują pomocy ! Firma napewno stać na realna pomoc w postaci produktów które nie spełniają certyfikatów do sprzedaży i tych które może firma po prostu "kupić" i przekazać !!!! Potrzebne jest wszystko , ubrania, zabawki, wyposażenie do kuchni itd. !!!!!

@Kids

Ale to nie może też zwalniać nas pracowników z pomocy !! Firma niech zrobi ile może i my w miarę możliwości swoje !!!

Pracownik 2

Zobaczymy jak FLM SOM i biuro wsprze pomysł z pomocą !? Zwłaszcza kierownictwo PRYWATNIE jak pokaże gest ( a stać ich ) najwyżej nie pojadą na wakacje !!!

@Pracownik 2

A Ty jak prywatnie pokażesz gest? Ty też możesz nie pojechać na wakacje i pomóc. Jeśli wystąpisz jako przykład na pewno inni też się skuszą. Fajnie jest zajrzeć komuś do kieszeni i wymagać od innych nic nie robiąc samemu.

@Zdziwiona

Chodzi mi żeby każdy pomógł w swoich możliwościach ( np % do zarobków ) ja dam 100 to FLM 1000 np! Łapcie przenośne czasem , a nie nastawienie że się nie da ! Lub powód że specjalnie wymyślone !!!

Zdziwiona

Szukasz, skoro poruszasz ten temat tutaj. A może dadzą i 3000 kogo to obchodzi. Rozliczajmy się sami przed sobą a nie, że ten kto zarabia więcej ma dać więcej.

aaaaaa

Chcesz to pomagaj, ale nie zmuszaj do tego innych!! W niedalekiej przeszłości inne kraje też wymagały pomocy po agresji mocarstwa , ginęli cywile, były bombardowane cele cywilne - w tym szpitale i nikt do pomocy specjalnie się nie kwapił. A teraz ( szkoda ludzi oczywiście!!! ) co? Następni z monopolem na cierpienie się znaleźli? Pomagać trzeba komuś w najbliższym otoczeniu, a nie mieszać w czyjeś konflikty, których geneza nie jest taka oczywista jak się niektórym wydaje.

Pracownik 12
@aaaaaa

Po pierwsze pomagam osobiście finansowo lub w transporcie różnych żeczy ! A po drugie nikogo nie zmuszam tylko to jest pomysł z pomocą ! I to nie jest czyjiś konflikt tylko on się dzieje u nas w Europie u naszego sąsiada !! O ile wiem to mamy KOLEGÓW w pracy z Ukrainy ! Widzę super podejście i empatię na krzywdę innych osób ! Chyba że koledzy z Ukrainy z twojego punktu widzenia nie zasługują na pomoc !

Pracownik 444
@aaaaaa

Widać trafiła Kolejna Złotòwa która zjadła by g.... Niż by oddała/dała od siebie 5 zł . A firma czy nasze kierownictwo klepie biedę i gdzie ich tam stać na gest pomocy !!!

aaaaaa
@Pracownik 12

A co za różnica czy w Europie czy gdzie indziej, to też ludzie. Poza tym to forum do innych spraw, a czy Ukraińcy zasługują na pomoc czy nie to niech każdy sobie analizując historię sam osądzi.

@Pracownik 444

Po pierwsze to zacznij od poprawnej pisowni, po drugie to chyba nadużywasz pojęcia "kolega", albo go nie rozumiesz, po trzecie to pomagam komu chcę i w sposób jaki chcę, a nie dlatego, że jest to teraz "modne". Na świecie, a w Polsce przede wszystkim jest wielu potrzebujących i na tym się wolę skupić i im pomagać.

@Pracownik 444

mam z tym jeden mały problem. Nikt nie musi publikować ile daje na wsparcie różnych inicjatyw. I nikt nie powinien tego wymagać od innych. Czy jeśli widziałem kierowników zanoszących paczki na pomoc na Ukrainę w weekend, to mam o tym pisać? Kto, co, kiedy? Czy mówić co nieśli? Pomoże to Tobie w czymś? Zatrzyma to bombardowania? Chcesz pomóc, nie wiesz jak, skontaktuj się z ludźmi wyznaczonymi do pomocy przez firmę. Nie wiesz kto? Wejdź na WorkJam, spytaj kierownika. Wiele się dzieje i ludzie (magazynowi, kierownicy, specjaliści) w oderwaniu od swoich dziennych obowiązków działają.

Pracownik kis
@232323232

Pod jego okiem !

Jarek

Hej Krzysztof Pabis co u Ciebie?

@Jarek

Podejdź i zapytaj prywatnie. Albo zadzwoń, SMS napisz jeśli tak się interesujesz. Po co robisz tu takie personalne wycieczki?

Familią być....

Dziś nawiązując co tragedii naszych kolegów i koleżanek ,jestem przerażona tym jak zakład pracy czy raczej ludzie w nim pracujący może określać się mianem Rodziny... To , że spędzamy czas w pracy ze sobą nie nazwę tego bycie familią... zwłaszcza jak jeden na drugiego patrzy wilkiem.... Każdy taki mądry i wspaniały kiedy tragedia się dzieje a tak ... Proszę Was w jakim świecie żyjecie? Jeden na drugiego nadaje, śmieje się do drugiego z czyjeś pomyłki,roznosi plotki z (usunięte przez administratora) wiedząc jaka jest prawda ... jak świeże bułeczki.... Po co? Karmicie się tym a kłamiecie w żywe oczy a potem nazywajcie się familią... Na każdym dziale tak jest i tego nikt nie zmieni ... Więc przestańcie chrzanić bo w każdym z Was jest tyle zakłamania jak i fałszu. Już nie mówiąc jak nie gadałaś nigdy z daną osobą a tyle na jej temat wiesz..... Mam nadzieję , że jeszcze jest w Was tyle empatii... Nie pozdrawiam .

No karwa lol
@Familią być....

Kto Ci powiedział że jesteśmy rodziną? XD Ludzie z pracy to albo głąby, albo głąby, wartościowych ludzi jest dosłownie garstka. I cos mi się wydaje że jesteś w jednej z dwóch pierwszych grup :)

bulka z maslem

Nie jestem z kidsów ale czasami trafiamy tam na transfery i faktycznie skoczkowie wulgarni nie dowożą na czas pracy gdy się o nią upomnisz to zlewają Cię totalnie jak by łaskę robili że tą pracę Ci dowiozą ale czego można się spodziewać , gdy ma się taką przełożona i daje taki przykład , potrafi ładnie mówić tylko w obecności swojego przełożonego !!! Dramat

Operator Wózka Widłowego Adam

Cześć . Adam z tej strony zmiana A Nowy Kisielin. Pracuje w tej firmie od czerwca ubiegłego roku . Jeżdżę na wózku widłowym . Widziałem parę komentarzy o mnie . Ktoś napisał, że przerobił ze mną 1000 toutów i była rzeźnia i jestem rzeźnikiem. Wkurza mnie te pseudo, ale się już przyzwyczaiłem do tego . Jeden dzień popracował ciężej i wymiękł . Akurat trafił, jak nie było pełnej obsady na Shipingu, bo byli na urlopie chłopaki. Słaby gość . Trzeba mieć siłę , żeby touty dźwigać do góry ze mną . Słabo jedzą, to i słabo pracują . Dziewczyny niektóre lepiej pracują od facetów . Są takie dni, że trzeba się wysilić na magazynie, jak masz pełno towaru i brakuje miejsca . Trzeba pracować, żeby się wyrobić w miarę możliwości . Przyjadą załadunki i trzeba mieć tyle towaru, żeby załadować. Nie da się inaczej . Wcześniej byłem na Bulku. Czy na Shipingu czy Bulku, to bez znaczenia - wszędzie jest dużo pracy . Na Recivingu rozładunek towaru . Jak trafisz na świeczki, to potem masz świeczki w oczach . Karton waży 20 kg i dźwigasz na taśmę, a potem na paletę . Na Bulku to tyle , ile towaru na palecie Wam postawią flołowcy, to tyle musisz wrzucić na regały . Na Shipingu duże touty i małe piętrujemy . Jak popiętrujemy, to odstawiamy w wolne miejsca i przygotowujemy na załadunek tira . Rozładunki i załadunki aut robimy . Jedyne co dobre, to catering na przerwie i przelew 10 każdego miesiąca na konto , a praca jest ciężka . Trzeba się napracować.

@Operator Wózka Widłowego Adam

A jak ci się pracuje z kolegami na shoppingu ?

Operator Wózka Widłowego Adam
@Nowy Kisielinie

Współpracuje i wykonuje swoje obowiązki . Innymi słowami : robię swoje i idę do domu . Reszta mnie nie interesuje .

@Operator Wózka Widłowego Adam

I to jest najlepsze podejście. Brawo Kolego!

Pracownik nowy Kisielin
@Nowy Kisielinie

Byłem tam dwa razy , jest ciężko ! dużo tutow do przerzucenia jak na taką liczbę ludzi która tam pracuje a zwłaszcza jak jednego dnia poprzednia zmiana zostawiła ich od (usunięte przez administratora) ! Słynny Adam naprawdę (usunięte przez administratora) I drugi pozytyw to atmosfera , naprawdę robiło mi się tam dobrze mimo dużej ilości toutow , ten mały co tam jeździ na wózku ciągle sobie żartuje i wtedy aż chce się robić !!!

Spacer w parku

Liderzy reprezentują światową klasę praktykantów sportu spacerowego. Na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, w 2024 roku TJX musi wysłać naszą reprezentację liderów-spacerowiczów i złoto mamy na 100%. Dobrze, że chociaż możecie odpocząć od tych spacerów, usiąść w podzie z wiatraczkiem przy twarzy i poprzeglądać co tam ciekawego na olx wrzucili. Pomijając już siadanie na biurku z rękami w kieszeniach, aż kręgosłup ze zmęczenia pęka. I w sumie dobrze też, że liderów koronawirus nie dotyczy i możecie maski nosić na uchu czy na brodzie, zwracając przy tym uwagę każdemu szeregowemu pracownikowi. Równi i równiejsi.

@Spacer w parku

Ciekawe gdzie masz takich liderów

Onek
@Spacer w parku

Jeszcze nie zauważyłeś, że są tu równi i równiejsi? Tobie zwrócą uwagę o zachowaniu dystansu ale jak widać Somów on już nie dotyczy jak się przechadzają grupkami po piętrach. Ale to od Ciebie będą wyciągać konsekwencje nie stosowania się.

Zenek
@Spacer w parku

Lider to tak naprawdę brygadzista . W tej firmie są na potęgę używane słowa z języka angielskiego .Flm to po prostu kierownik ale musimy być nowocześni to lepiej brzmi.Ale wracając do liderów vel brygadzistów powinni w swojej pracy pełnić funkcję po części kierownicze po części szeregowego pracownika i je wykonywać. Powiem że w tej firmie liderzy vel brygadziści pełnią rolę tylko kierownicze . Pracowałem w wielu firmach i tam nie było że lider vel brygadzista nie pracuję jak szeregowy pracownik nawet byłem na budowie w znanej firmie gdzie brygadzista pracował na równi z murarzami. Potem niech liderzy vel brygadziści w tej firmie niech się nie dziwią że mają tylko wrogów skoro zachowują się jak Flmowie.(usunięte przez administratora)ale to jest kilka osób resztą psuje reputację stanowisku lidera.

Flm/lider
@Zenek

Zgadzam się, ale niestety takie sytuacje nie miałyby miejsca gdyby nie było na to przyzwolenia ze strony FLM..

Hruszczyn
@Zenek

To jakie obowiązki ma lider definiuje jego umowa. Nie wiesz co ma w umowie i jakie ma obowiązki, bo za cienki w uszach jesteś żeby do czegoś dojść. Więc wracaj na selekcje szeregowcu

Lider
@Hruszczyn

Jestem Liderem i powiem mam 3900 nic nie robiłem i dalej nie będę robił .Kawka , ciasteczko, (usunięte przez administratora)oraz allegro .Kryje mnie Flm bo sam nic nie robi siedząc przed komputerem przeglądając strony.Masz rację Hruszczyn są za ciency w uszach żeby do tego dojść.Jestesmy nietykalni ha ha ha. Jestem liderem zmiany B pozdrawiam

Ogólnie
@Hruszczyn

Za cienki w uszach czy za słaby w lizaniu kloaki? Odpowiedź na powyższe pytanie znają tylko ci na górze, a nie "szeregowcy".

back
@Spacer w parku

nie ma sensu się użalać nad (usunięte przez administratora)włazami bez wazelini, jesteś robolem i po co się tak męczyć ...

Joker
@Spacer w parku

i po co się tak denerwować - you are ROBOL !!!

Wherever I May Roam
@Spacer w parku

człowieku zmień prace - chyba że jesteś wołem to powodzenia

Irena
@Lider

Szefostwo dojdzie kto ty jesteś!!!?! Forum wskaże!!!!!

Pracownica
@Spacer w parku

Ale to jest 100% prawda z tym spacerowaniem i maskami nie założonymi jak trzeba, czyli na nosie i buzi.

Kaczan
@Spacer w parku

Nie wrzucaj każdego do jednego wora ,ale jeśli mówisz o tomyakwario ze zmiany C to się zgadza leser jakich mało .

Delapeno

Widzę, że w (usunięte przez administratora) firmie ludzie potrafią tylko marudzić, zero pozytywów A Rynek pracy wolny . Zawsze można zmienić pracę. Np. Za Plotem jest inna hala albo przy LZN-nie . Pozdrawiam

Hej pracuje już 3 miesiące w Nowym Kisielinie . Jestem na selekcji . Praca polega na wkładaniu towaru do pojemnika i ustawieniu towaru na palecie . Piętrujemy ten towar . Poznałem rzeźnika Adama . On pracuje na shipingu . Nawet znajduje czas, żeby odbierać nam palety z działu . Pracuje szybko . Nie wiem czy to kierownicy go tak motywują, że tak pracuje, ale naprawdę zasuwa . Najsłabiej pracuje taki mały co ma na koszulce coutch. Leci w kulki . Zasłonią się z ochroną paletami i rozmawiają a nie pracują . Zarobki w firmie średnie . Ja mam 3200 netto na miesiąc. Normy są najgorsze . Podwyżek nie widać . Ktoś mówił,że w kwietniu , ale nie wiem czy to prawda. Pozdrawiam .

Bulk

Z Adamem to się pracuje na wytrwałość . On ciśnie , żeby było , jak najwięcej zrobione. Przychodzi na dział Shiping, Bulk czy Reciving ,jak jest potrzebny i jest porządek . Dobrze mi się z nim pracuje .

Nowy rok się zaczął. Podwyżki wszystkiego, inflacja itp. A co z wypłatami? Na razie cisza. Wypadałoby chcąc nazywać coś podwyżką, aby było wyższe niż inflacja. A tym którzy zaraz będą ujadać, że jest ok i wyganiać mnie gdzie indziej mogą tą podwyżkę oddać innym. Tjx to nie organizacja charytatywna tylko zakład pracy, który ma na naszej pracy olbrzymie oszczędności i zyski ( koszty w Polsce, a w Niemczech - tam nawet turasy za 700 euro nie będą robić ) którymi w uczciwy i przyzwoity sposób powinna się podzielić.

Aaa
@pracownik

Ten kto pracuje w tej firmie troszkę dłużej niż kilka miesięcy, ten wie, że podwyżka (tzw inflacyjna), ogłaszana jest w okolicach lutego, czasem marca, a realnie wypłacana od kwietnia, bo właśnie od kwietnia w naszej firmie rozpoczyna się rok rozliczeniowy...I nie liczyłabym na zbyt wiele...W ostatnich latach było to ok. 3% , jeśli dobrze pamiętam...

@Aaa

No właśnie Inflacyjna , o ile się orientuję to teraz inflacja wynosi około 9% !!!!

Aa
@Pracownik 123456

Inflacyjna, bo tak się na nią potocznie mówi, ale nie oznacza to, że pracodawca zobowiązany jest dać pracownikom podwyżkę w wysokości inflacji. Składa się na nią wiele czynników, w tym inflacja właśnie, ale nie tylko..

Rok rozliczeniowy.
@Aaa

Rok rozliczeniowy rozpoczyna się w lipcu.

Aaaaaa
@Rok rozliczeniowy.

Roku rozliczeniowego nie mamy wogóle :)

@Aaaaaa

Każdy, kto pracuje dłużej wie, ze podwyżki są od kwietnia. Chyba raz nie dali wtedy, jak byliśmy zamknięci w 2020 roku, ale dali jakoś po powrocie do pracy. Ps mamy rok finansowy - Teraz bodaj 4 kwartał, do końca stycznia. Ps 2, akurat na podwyżki w ostatnich latach nie było co narzekać. Ps 3 dobrze, ze nie ma powiązanej podwyżki z inflacja, bo były czasy deflacji, a by wtedy kasę nam obniżali :P

Prezes
@Aaa

Nie było to 3% tylko 5% ale nawet jeżeli 5 to i tak mniej niż wyniosła inflacja w tamtym i tym roku zobaczymy ile da firma w tym roku jeżeli znowu będzie to 5% to będzie bardzo słabo przy dwu letniej prawie 18% inflacyjnej to i tak będziemy jeden rok w plecy przy tych cenach. Żebyśmy odczuli i byli zadowoleni z podwyżek to musieli by dać nie mniej jak10% podwyżki

Prezes

Ja się nie kłucę tylko konwersję na spokojnie luzik. ????

Pawel

Było 5

@Pawel

Nie ! Było 4

Spec
@Aaa

Nowy rok finansowy zaczyna się od lutego ;)

Droga kadro kierownicza

Z kad bierzecie tak głupie pomysły nakazu noszenia maseczek przez 8h ciężkiej pracy fizycznej na magazynie? Chodzi tylko o pracowników magazynowych i to tylko pracowników liniowych( w czerwonych koszulkach) i niektórych liderów którzy rzeczywoscie pracują a nie siedza czy przechadzają się między benczami. Wymagania macie z kosmosu jak wyobraźcie sobie produktywność ludzi gdy twarz jest zasłonięta kawałkiem sciery która nie chroni a szkodzi ? Jak długo ludzie będą zdolni do pracy przy wysiłku fizycznym bez możliwości normalnego oddychania? Wyjdzie w najbliższym czasie. Skoro wymagacie od pracowników pracy w takim rygorze to czemu nie dacie ulgi w normach czemu traktujecie nas jak roboty do wykonania czarnej roboty? Tak moi drodzy gdyby nie my robiłem najniższej kategorii nie było by towaru na sklepy nie było by waszych wygodnych stoleczkow w tej firmie oraz tego całego bałaganu... Dystans dystans dystans na hali porozstawiane 5 metrów od siebie nie możemy ściągać masek rozmawiać wychylić się za becz booooo KROLOWA DRAM PATI Z DZIALU SORTACJI LUMPEKSU jako duMNy kierownik tylko czycha na potencjalna ofiarę żeby ją spisać i szczycić się tym że udało jej się pioneczka złapać na tym że uchylił rąbek maseczki żeby złapać oddech... Broń Boże żeby czasami nie wychylił się za bencz lub groszka z napisam STOJ TU BO WYLECISZ!!!! Ma kobieta żniwa ulubione jej zajęcie czepiać się o nic konkretnego byle lista spisanych się zgadzała. Nie trzeba być na tej zmianie czy na dziale żeby wieciec że ona obserwuje każdego. Cały magazyn aż chuczy po dzisiejszej zmianie C co Pati tam wyrabiała. A czemu niektórzy Somowie liderzy czy kierownicy nie Spisza siebie i nie dostosowują się do zasad panujących w magazynie tylko my mamy być poszkodowani a oni grupują się w podach i cieszą się jak kłapouchy ogonkiem. Tak tak my możemy a wy się duscie norma ma być... Zapraszamy was kochani do pracy na nasze stanowiska i wyrubcie normę w tych warunkach z maską na twarzy... Żadne z was nie wyrobiło by nawet najniższego celu przy najlepszej pracy świata w normalnych warunkach a co dopiero takich które sami nam stwarzacie. My mamy dla was być posłuszni a szacunek dla grugiego człowieka gdzie? Nie ma żadnego każdy rozumie pandemię i zagrożenie ale zmuszanie człowieka do pracy fizycznej z zatkanymi drogami oddechowymi to już przesada. W szatniach jeden na drugim nie zaraza? A na magazynie co 5 bencz już tak? Litości połowa zacznie niedługo padać niedotlenienia ale pretensje i rozmowy motywujące będą bo jakim prawem idziesz na spełnienie masz robić a nie chorować... Niektórzy nawet nie będą mieli rozmowy tylko wylecą na zbity (usunięte przez administratora)... Sami się zasad nie trzymacie a wymagacie od innych. Kierownictwo i biura nie zarażają więc mogą wszystko my pioneczki musimy przytakiwać jak na nas plują i mówić że deszcz pada. Ważne że wasze wysokie wypłaty się będą zgadzać.

anty
@Droga kadro kierownicza

Czyli na wielkiej hali maski muszą być ale w ciasnych biurach toto juz nie? Te #^@$^& już nawet sie nie kryją z tym ze "czerwone koszulki" to dla nich podludzie.

@anty

Niby wszędzie muszą być ale każdy wie jak to wygląda naprawdę ????

Olka
@Droga kadro kierownicza

W szatniach nikt się nie zarazi szczególnie damskich bo covid jak sama nazwa wskazuje jest rodzaju męskiego i do damskiej szatni nie ma wstępu

Wiem wiec pisze
@anty

W biurach maski tez maja nosic. Jest skok zakazen i u nas tez z tego co wiem coraz wiecej. A ludzie w duzej czesci wcale nie sa zaszczepieni. Taki narod! Szczep sie a nie bedziesz nosil maseczki. Poza tym nie pamietam zeby ktokolwiek za nienoszenie maski wylecial. Przestan jeczece i narzekac. Nie podoba sie idz tam gdzie maski nie musisz nosic!

@Wiem wiec pisze

Tak

Odpowiedzial co wiedział
@Wiem wiec pisze

@wiemwięcpiszę Ogarnij się bo widać ewidentnie że nie jesteś pracownikiem liniowym tylko z wyższej kadry. Codziennie słyszymy że za nienoszenie maski będą zwolnienia, słucham gdzie jest info że zaszczepiony może być bez maseczki bo ja jestem zaszczepiony i nadal słyszę że muszę ją mieć. Po co te szczepienia skoro nadal muszę być pod naciskiem góry. Ustalcie jedna wersje bo to śmieszne się robi. A ty mądrali stan na stanowisku liniowym i zasuwaj na akord ze (usunięte przez administratora) na twarzy wtedy pogadamy... Bo nie wiesz o czym piszesz. Co porownujesz pracę biurowa z tyłkiem na stołku przed kompem z wysiłkiem fizycznym na hali? Nie upokazaj się bo i tak pokazałeś klasę poniżej tym głupim komentarzem. Co prawda zabolała? Ktoś napisał szczera prawdę i szacun dla niego. Bo tak właśnie na magazynie jest... A porównanie pracy siedzącej do fizycznej jest co najmniej śmieszne...

Wiem wiec pisze
@Odpowiedzial co wiedział

Żenujaca opinia. Skoro Ci sie tu nie podoba… Zasuwaj gdzie indziej tam na pewno bedzie Ci lepiej smutny czlowieku z pretensjami do swiata. Wiecej na ten watek nie pisze nic bo szkoda i tak nie ma z kim gadac. Biedny zastraszony. Wspolczuje takiej schizy

Pola

Prawda niestety..

Spec

Cała prawda . Firma (usunięte przez administratora) każda posada ponad zwykłego szaraczka wiążę się z(usunięte przez administratora)Kary i zesłania na inne działy za L4 , albo jak ktoś się nie spodoba :) Firma frajerska i bez przyszłości :) powodzenia w Sulechowie z poszukiwaniem ludzi do pracy :D Renome macie już taką że ludzie wolą iść (usunięte przez administratora) paść :D:D:D A dla całej kadry ... w wiecie co :D:D:D Począwszy od team lederów po samego Game Mastera :D:D

Pracownik z Nowego Kisielina

Nie polecam pracy w TJX Nowy Kisielin w szczegolnosci na dzialach stm i non-con - kierownikami zostali tam przypadkowi ludzie ktorzy powinni po zostac pracownikami magazynowymi. Nie maja zadnych umiejetnosci kierowniczych I nie potrafia komunikowac sie ludzmi ani nimi zarzadzac. To samo wyzsi kierownicy jak Pan Krzysztof chodzi tylko i zadziera nosa mysli ze jest nie wiadomo kim tylko by cwaniaczyl a widac ze w menadzerstwie nie ma doswiadczenia ani zadnych predyspozycji do tego. Kto zatrudnia takich ludzi na milosc boska na stanowiska kierownicze. TJX zatrudnia samych hamow na Kierownikow - nie idzcie tam do pracy, bedziecie zalowac :-(

Turborolka
@Pracownik z Nowego Kisielina

Tak to bywa w takiej firmie jak tjx kisielin niektórym brakuje trochę kompetencji na wyższych stanowiskach

On

Masz racje kierownicy w TJx sa strasznie chamscy do ludzi:-(

qqqq

Połowa lutego a o podwyżkach ani słowa. Na co kierownictwo czeka?

Wwww
@qqqq

Nie będzie podwyżki. Za co niby?

@qqqq

Ciągle miałczenie o kasie ! Co za ludzie !!!

@qqqq

na drugą połowę marca czeka, a co?

Ola

Witam wie ktoś kiedy nowa rekrutacja?

@Ola

W listopadzie

ASRS

sprzedam oponę do staru - pytać o szymona ze zmiany B

Kocyk
@ASRS

Ale na zmianie B nie ma żadnego Szymona????

Miły
@ASRS

Szymon jest spoko, gorszy łysy z brazzers

Prrr
@Miły

Jaki łysy???

Baraccuda
@Kocyk

ale jaki buc ze zmiany B

babka
@Prrr

a ten co na ryby chodzi

attack

podaj nr - ...

Kavinsky
@ASRS

naprawdę było śmiesznie u bejmowicza - pozdrawiam Panie Arku ... uszanowanie ;)

Tatro
@Kavinsky

Bo bejmowicz jes śmieszny.

Kupię koparkę

Olka

Czyżby wczorajsze pomiary czasu prac miały na celu podniesienie norm w naszym cudownym zakładzie ?

Maja

A gdzie tak mierzą czas

@Olka

Tak , słuchacie zdecydowanie za mało robimy ! Musimy poprawić wyniki ! Kadra musi pochwalić się czymś żeby uzyskać dla " nas " podwyżkę ! Niech powalczą chociaż o 3/4 procent !!!

@Olka

nie, pewnie robią jakiś projekt i potrzebują wyliczeń. Nie pierwszy i nie ostatni raz tak się dzieje...

Damian

Kim jest taki wysoki chlopak w kasku, jeździ wózkiem od strony wysokich regałow z napisem na koszulce - COACH? On jest kierownikiem czy liderem?

kawa

On też jest Twoim kierownikiem. Do Ciebie też podjedzie i zwróci uwage. Taka jego rola !

Tatro
@Damian

Jest outsiderem.

Irek

Cześć. Czy wiadomo coś odnośnie podwyżki? 10% podwyzki netto byłoby akceptowalne.

@Irek

Podobno 8,5

Fabjan
@Marek

20 :)

Zostaw merytoryczną opinię o TJX - Wrocław

• Jak się pracuje w TJX?

Zobacz opinie na temat firmy TJX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TJX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 49 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TJX?

Kandydaci do pracy w TJX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TJX