Opinie o Polweb Personalberatung w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polweb Personalberatung, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polweb Personalberatung o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polweb Personalberatung w Szczecin

dendrolog

Polweb Personalberatung jest firmą działająca na drobnych-acz znaczących -niedomówieniach.Przykład nr.1:w ogłoszeniu podano,że potrzebne jest minimum jedno auto do dojazdów do pracy.Kłopot zaczyna się jeżeli jednym autem dojeżdżają do pracy np.trzy osoby i te osoby zostają rozdzielone na trzy inne zmiany.Czym dojechać wtedy do pracy nie podnosząc kosztów pobytu?Przykład nr.2:mieszkanie zaproponowane przez agencję ma znajdować się ok.5 min. na piechotę od miejsca pracy.Zgadza się tylko odległość lecz trudno nazwać zalaną wodą ,zimną,brudną,zagrzybioną norę w piwnicy mieszkaniem!!! Przykład nr.3:do końca nie wiadomo za jaką stawkę będzie się pracowało.Stawki godzinowe są w Niemczech odgórnie ustalone (tak jak stawki za nadgodziny,pracę w soboty i niedzielę czy też w święta). Jednak stawki za pracę w tej firmie są całkiem inne niż podane w ogłoszeniu!!! To tylko trzy z kilku "niedomówień" tej "firmy". Uważajcie bo można się nieźle "naciąć".

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Polweb Personalberatung - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Polweb Personalberatung