Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie

Cieszyn

Opinie o Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie

Komputerowiec

Pracuję w tej firmie i uważam, że jest super, szefostwo w porządku a pracownicy względem siebie są mili wręcz niektórzy nawet super mili do siebie , zarobki też wysokie, praca przebiega w dobrej, przyjacielskiej wręcz małżeńskiej atmosferze, polecam tym , którzy chcą coś zmienić w swoim życiu i mają wysokie aspiracje.

CZARNA INES

Hej jest świetna praca mila domowa atmosfera

Robotnik
@CZARNA INES 05.02.2017 17:29
Hej jest świetna praca mila domowa atmosfera

dla ciebie to na pewno miła, domowa atmosfera z pewnych znanych wszystkim powodów ale nie dla innych, piszesz głupoty

AP

Witam, jak wygląda PH w tym zakładzie, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy są słowni czy raczej dużo problemów?

nick

ludzie ludzie...czy to jest zakład pracy przymusowej? jak mi sie nie podoba to szukam dalej a nie biadole...pracy na rynku dość...byłem przedstawicielem w CZK przez rok - atmosfera pracy dobra, nie ma idiotycznych ciśnień korporacyjnych, nie ma jakiś celów i innych pierdół...jest tylko presja szefa na spotkania z klientami; dostawałem wynagrodzenie na które się umówiłem - na nic więcej nie liczyłem...uznałem że czas iść dalej...czasu tam spędzonego nie żałuję

@nick 16.05.2017 12:45

Hahaha...dobre jeszcze moze jak ktos Cie zapyta to mu bedziesz polecelal prace w CZK

jurek

No ale sam nie pracowałeś na produkcji? No to chyba nie masz pewności? Sam nie wiem, co o tym myśleć, może te opinie są ze starych czasów a teraz sytuacja wygląda lepiej? Może dać znać jakiś aktualny pracownik?

mk

Mam pytanie w jakim systemie zmianowym pracuje się CZK szczególnie w okresie zimowym ( grudzień np 2015) , czy jest to tylko pierwsza zmiana czy więcej w jakich godzinach i czy jest możliwe dostania wolnego dnia w tygodniu.

Jarek

Hej, a czy ktoś pracował w cieszyńskich zakładach kartoniarskich jako reprezentant handlowy? Zastanawiam sie, czy warto w ogóle interesowac się firmą. Napisali niby, że oferują stabilną pracę, grupę aktywnych klientów, czyli wnioskuje, że baza klientów jest aktualna i praca nie bedzie trudna, czy tez elastyczny czas pracy. Brzmi to bardzo dobrze, ale ile jest w tym prawdy?

Były
@Jarek 28.11.2014 20:59

Jarek miałem nieszczęście tam pracować. Może jesteś bardziej elastyczny niż ja, natomiast różnica pomiędzy uzgodnieniami a faktami była taka jak różnica między odwagą a odważnikiem. Przepraszam ale mam ich za niesłownych.

Bizon

Zgodzę się z kolegami, że czasami wykształcenie niewiele daje w porównaniu z doświadczeniem. Uczelnie dzisiaj kształcą tylko pod względem historycznym i teoretycznym. Nie ma żadnej praktyki na studiach co niestety w wielu przypadkach jest uciążliwe i nie gwarantuje znalezienia dobrej pracy po tym wszystkim. Swoją drogą ciekawe jakich pieniędzy można się tam spodziewać.

niezła sprawa

Przenoszę się do Cieszyna z innego miasta. Teraz poszukuję pracy jeszcze przed tym jak się przeniosę. Na firmę trafiłem trochę z przypadku, ale powiem szczerze, ze po wejściu na stornę jestem pod wrażeniem. Tak właściwie, to nie do końca sobie zdawałęm srpawę, że jedna firma robi aż tyle opakowań. Nieźle to wygląda... Jest szansa na zatrudnienie tam ?

Lasek

Czasami liczy się doświadczenie jakie posiada dana osoba niż stopień wykształcenia. W wielu przypadkach nie trzeba być alfą i omegą a potrafić obsłużyć daną maszynę czy mieć trochę oleju w głowie. Z drugiej strony wyznacznikiem chyba są klienci i stopień ich zadowolenia. Jeżeli wszystko jest w porządku - to czemu zatrudniać kogoś innego?

WW-ojnik

he he he ludzie należy brać i nie gadać są tacy co po 8-tyś biorą a i czasem dorobią PS.POZD. DLA GG ŁS SM

TK

Ja osobiście z lepszym Handlowcem niż MP nie pracowałem. Ale ja zwykły kowalczyk jestem :)

fan józka

genialna pointa :).

Arek

Polecam prace w tej firmie. Kadra menadżerska na wysokim poziomie. Można się wiele nauczyć. Prezesi to dobrzy ludzie. Oczywiście zarobki zależne od samego pracującego. Pracowite i inteligentne osoby będą zadowolone.

Lejla
@Arek 27.03.2014 18:08

Witam, Niebawem ide na rozmowę jak PH czy mógłbyć coś więcej powiedzieć na temat tej firmy i pracy. Z góry dziękuję

TK

(usunięte przez administratora) Obsługiwałem południe. A ty masz odwagę podać swoje imię i nazwisko? Jestem twardym Ślązakiem - nigdy nie zasłaniam swoich niepowodzeń kimś z biura, produkcji, terenu. Skoro inicjały twojego kierownika były ci obce...byłeś tam krócej niż ja...

Obserwator

Ludzie jak ktoś obserwuje rynek ogłoszeń to wie ze szukają na to stanowisko srednio co 4-5 miesięcy ( 3 ostatnie lata). Wniosek jest prosty albo trafiają na kompletnych (usunięte przez administratora)albo sami mają problemy.

MAX

firma jest OK

TK

A ja wam powiem że gdybym mógł to bym wrócił. Po roku mądrzejszy pracowałbym lepiej. Od kierownika sporo sie nauczyłem. Chwilę po zwolnieniu mnie miałem żal a teraz...Polecam Handlowcom.

ja

tk-jak długo pracowałeś?

ph

handlowiec 2600? porażka

TK

Minimum to najniższa krajowa. Moje zarobki były na poziomie 2600-3500. Wiem że są tacy którzy zarabiają powyżej 10 000. Wszystko zależy od ciebie.

ko

Widzę, ze nie tylko ja mam negatywne wrażenia z pracy w CZK. Niestety potwierdzam nie prawne praktyki zatrudniania i rozliczania się z pracownikami. Nie ważne czy pracownik dobry, czy zły, praktyki lewego zatrudniania niestety bardzo żle świadczą o Szefach i nie dziwię się, ze muszą ciągle szukać nowych leszczy.

tk

Polecam dobrym handlowcom. Słabym odradzam. Pracując tam czasu nie straciłem. Będę dobrze wspominał, mimo że mi się nie udało.

mury

Widzę same minusy, (usunięte przez administratora) a są jakieś plusy ?

Gość

Aż tak źle...? Może od tego czasu coś się tam jednak zmieniło.

ktoś

szkoda czasu żeby opisywaać tą firmę.

Zostaw opinię o Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie