Opinie o ING FINANSE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ING FINANSE, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ING FINANSE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING FINANSE w Łódź

zawiedziona

Zwykle nie wyrażam swoich opinii w internecie, ale sytuacja z którą się spotkałam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie jest na tyle wyjątkowa, że postanowiłam uprzedzić innych biorących udział w "rekrutacji". Najpierw rekrutujący Pan przez ok 10 min przeprowadzał że mną wywiad środowiskowy. To znaczy pytał, czy mam męża, dzieci, czy mąż pracuje itd. Po usłyszeniu tych pytań zapaliła mi się czerwona lampka. Byłam naprawdę na dziwnych rozmowach, ale nigdy nikt o tak osobiste kwestie mnie nie pytał. Skoro jednak pofatygowałam się na rozmowę stwierdziłam, że wytrwam do końca. Nie musiałam jednak czekać długo bo Pan zaproponował mi współpracę na następujących zasadach: założenie własnej działalności gospodarczej i żadnej podstawy przez pierwsze 6 m-cy. Tylko prowizje. A później się zobaczy. Nie twierdzę, że takie warunki są nie do zaakceptowania dla niektórych, ale po pierwsze jakaś informacja powinna być podana w ogłoszeniu o pracę, lub po drugie nazwa stanowiska to sugeruje. Ja aplikowałam na doradcę klienta, a nie przedstawiciela czy coś w tym rodzaju. Osoby liczące na umowę o pracę lub jakieś pieniądze nawet niech nie tracą czasu na odpisywanie.

Zostaw merytoryczną opinię o ING FINANSE - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ING FINANSE