Opinie o Sagan Anna Sagan w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sagan Anna Sagan. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sagan Anna Sagan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja toreb i walizek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sagan Anna Sagan w Lublin

Justyna Nowy wpis

Witam. Czy obecnie jest możliwość zatrudnienia się w firmie?

Natalia Nowy wpis

Mam nadzieję, że taki spokój na forum to efekt zadowolenia z pracy, warto starać się o pracę macie braki kadrowe?

PRL

Tragedia. Właściciele nie płacą na czas, mają kilka firm i w D. Mają te torebki. Nie płacą ani zusu ani nie wypłacaja kasy w terminie, trzeba ich błagać o pieniadze. Są ludzie, którzy chętnie pracują i się starają to odbudować ale są też tacy, którzy tylko kręcą i ich praca polega na obgadywaniu każdego z każdym i piciem kawy. TRA GE DIA. Zapominają o urlopach, zostawiają sklepik bez personelu, bo nikt nie lubi tam stać. wszystkie pomysły są tlumione w zarodku, Pani manager cały czas opowiada jaka to wspaniała firma i jaki ma potencjał ale szef i szefowa woli co miesiąc wyjeżdżać na wakacje za granicę. Ich myślenie to totalny PRL. Nie daja ludziom umow. Zachowują się jak król i królowa, których trzeba szanować i im uslugiwac i być na każde skinienie. Nie polecam nikomu tam pracować. Kazdy boi się odezwać A szefostwo to wykorzystuje. Co do strony internetowej wchodząc przed fb generuje same wirusy. Tragedia tragedia tragedia. Ci ludzie są zupełnie nie ludzccy! Nie rozumieją, że inni też mają rachunki, wydatki i dzieci i czekają z wyplatami po 3 tyg po terminie. Nikt nie zagościł tam na dłużej niż 2 miesiące oprócz 2 osób. Nie polecam. Serdecznie..zróbcie to dla własnej psychiki!

Sebastian Nowy wpis
@PRL

Czy wszystkie te kwestie były może zgłaszane wyżej? "Nie płacą na czas" tzn. zalegają z wynagrodzeniem z jednego miesiąca czy dłuższego okresu? Czy nadal tak to wygląda?

Opinia po latach Nowy wpis

Nie polecam pracy w żadnej firmie jaką "prowadzą" Państwo Saganowie. Dom wariatów to idealne określenie. Starszy Pan opowiadający te same historie kilka razy dziennie z żoną nękającą ludzi za jej bogate ale samotne życie. Liczone" minutki" kiedy się przychodzi i wychodzi. Praca zaczyna się o 7:50. O 7:51 właściciel czeka na balkonie żeby upomnieć że się go "okrada". Część ludzi tam siedzi, dosłownie i nic nie robi poza robieniem kawy wlascicielom albo załatwiając ich prywatne zachcianki (właściciele mieszkają w budynku firmy) ale jeżeli chce się coś osiągnąć lub widzieć postępy w pracy to trzeba to miejsce omijać z daleka. Z jednego miesiąca w tej firmie można napisać sagę. Dla własnego zdrowia psychicznego unikajcie tą firmę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sagan Anna Sagan? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anatol

Trochę niepokojące są te informacje. Wprawdzie firma ma dobre opinie w internecie ale...?

rzetelny

Niestety, firma z potencjałem, zrujnowana przez samych właścicieli, ludzi bez wykształcenia, planu i wizji na firmę, którzy jedną nogą ciągle tkwią w starym rynku (wyprodukuje to sprzedam, bez reklamy, marketingu i pozytywnego PRu). Firma źle zarządzana, nieumiejętnie prowadzona, zerowy budżet na cokolwiek, nie wspominając pensji. Pracowników którym zależało na pracy i funkcjonowaniu firmy już nie ma, odeszli sami lub zostali zwolnieni przez głupotę i przerostu formy nad treścią właścicieli. Straszne dno, muł i wodorosty. Szkoda czasu.

@rzetelny

Widzę, że negatywnie oceniasz strategię biznesową tej firmy. Czy próbowałeś w jakiś sposób porozmawiać na ten temat z przełożonymi lub samemu coś zaproponować? Może przed odejściem z pracy, warto było chociaż spróbować.

Wiki
@rzetelny

i zupełnie nic dobrego nie można powiedzieć o tej firmie? szkoda wielka...

Sebastian

@Dożynkowa, jeżeli informacje, które opisujesz są zgodne z prawdą to są one niepokojące. Czy próbowałaś rozmawiać na temat terminowości wypłat z przełożonym w firmie Sagan? Jaki jest Twoim zdaniem główny powód tych opóźnień? Czy pozytywnie oceniasz atmosferę i możliwości rozwoju w firmie?

Dożynkowa

Firma upada. Pensje nie płacone na czas, ZUS zalegają kilka miesięcy. Właściciele ochoczo jeżdżą na wakacje. Omijać szerokim łukiem.

Sebastian

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Sagan o opisanie obecnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Dominika

Witam, czy firma Sagan Anna Sagan prowadzi obecnie rekrutację?

gość

tak, to prawda niestety tak jest.....

Mega obiektywny!

Wesołe miasteczko fakt - za duże słowo. Ja tam mam tu cudownie jak w puchu.

gość

No cóż-pewnie część z tego co piszesz jest prawdą, ale praca to praca a nie wesołe miasteczko. Ciekawi mnie tylko z jakiej pozycji piszesz? zapewne już tam nie pracujesz i zapewne nie rozstałeś się z firmą w miłej atmosferze stąd tyle jadu, którego ja nie nazwałabym obiektywnym.

rzetelny

@ gosc - opinie pisal pewnie ktos kto umie obiektywnie ocenic pracodwace, nie doszukiwal bym sie tu frustratow chcacych tylko wyladowac sowje emocje po nieudanej wspolpracy. Portale jak ten powinny wrecz sluzyc do obiektywnych i rzeczowych ocen co do samej firmy, aspiracje wielkie, tyle ze organizacja slaba, wieczne problemy sa nierozwiazywalne dzieki braku jakiejkolwiek decyzyjnosci czy jednolitej misji. ta firma wyglada ladnie tylko na papierku. dla wszystkich ktorzy chcieli by tam podjac prace, serdecznie odradzam, podobno korporacje daja w kosc, ale na przykladzie malej firmy jak ta latwo sie przekonac ze male prywatne przedsiebiorstwa potrafia wykonczyc psychicznie i fizycznie w stopniu zdecydowanie wiekszym, a tego, mimo ciezkiego rynku pracy, nie zyczyl bym nikomu. Atmosfera fajna, ludzie wporzadku, a praca meczaca. Fenomen? Nie... SAGAN Pozdawiam serdecznie i cieplutko, czlowiek rzetelny

Zostaw merytoryczną opinię o Sagan Anna Sagan - Lublin

• Jak się pracuje w Sagan Anna Sagan?

Zobacz opinie na temat firmy Sagan Anna Sagan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sagan Anna Sagan
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Dożynkowa 44
    20-223 Lublin