MR Clean Spółka z o.o.

Skawina

Opinie o MR Clean Spółka z o.o.

ja

Umowa zlecenie na pierwszy miesiąc pracy, potem to wielka niewiadoma, niby mówią, ze po 3 miesiącach umowa o prace, ale czy każdy dostanie to już inna sprawa. Płacone jest za pokój, 4,25(na umowie jest napisane, że 13zł brutto pod warunkiem, że w ciągu godziny jestem zobowiązany zrobić 2,5 pokoju, więc łatwo policycz, okolo 10zł netto / 2.5 pokoju = 4zł za pokój. Dziennie robisz tyle pokoi ile wyznaczy Ci przełożony, niby godziny pracy 8-16, a musisz być wcześniej, a skończysz kiedy skończysz, możesz i o 20 wyjść. O awansie nikt nic nie słyszał, a pokoje musisz wypucować "od stóp do głów". Dopuszczalna 1 przerwa, jak z niej korzystasz to zapomnij o szybkim wyjściu z pracy, tam sie liczy każda minuta. Dziewczyny latają po korytarzach, żeby tylko mniej czasu tracić. Tempo duże. Coś jeszcze chce ktoś wiedzieć z aktualnych informacji ? :)

Alicja

@Jacek, wcześniej użytkownicy nie do końca precyzowali swoje odpowiedzi, więc trudno powiedzieć. Z ogłoszenia wynika, że jest umowa o pracę, co może oznaczać oscylowanie wokół najniższej krajowej, czy ktoś mógłby to potwierdzić, dla pewności?

Jacek

Witam, proszę o informacje jakie tam są zarobi na sprzątająca? po jutrze ide na rozmowę.... Chce wiedzieć przed czasem, czy w ogóle mi się tam opłaca iść...

Szukasz pracy?

Alicja

@Joshi a z jakiego powodu nie da się twoim zdaniem polubić firmy? Każdy człowiek, a tym samym każdy pracownik jest inny - nigdy gamie generalizowanie się nie sprawdza, ale jeżeli powiesz konkretnie, co może powodować w twojej opinii taki stan rzeczy, to na pewno przybliży nam wszystkim obraz MR Clean, jako pracodawcy.

Joshi

Wszystkie opinie powyżej są trafione w 10, gdyż opisują czystą prawdę o firmie. Firma "brzytwa" tylko dla tonących, jedno jest pewne nigdy jej nie polubisz.

Alicja

Firmy stosują różny system pracy, zmianowy po 8, 9, 10 godzin w zależności od potrzeb. MR Clean Spółka pewnie też musi stosować inne rozwiązania. Jednak w ofertach pracy, które można znaleźć oferują umowę o pracę, więc godzin musi być 40h/tygodniowo. @nowa z Nowego T. mogłabyś się do tego odnieść?

nowa z Nowego T.

pracowalam w tej firmie w hotelu w Nowym T. Placa marne grosze,tempo pracy niewiarygodne.Jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba jak maly samochodzik a za swoja ciezka prace dostaje sie marne grosze.Na 10 godz pracy jest tylko jedna przerwa i pozniej nie ma czasu nawet zlesc. Nie polecam nikomu tej firmy.Wyzyskiwacze i oszusci.Potrafia robic tylko dobre wrazenie i to wszystko. Syf i jeszcze raz syf!!!!!!

Anonim

Wielkie dziadostwo, bałagan i niekompetencja. Człowiek przyjeżdża na rozmowę o pracę i dopiero na miejscu dowiaduje się, że indolentki która miała przeprowadzić rozmowę nie ma. Kolejna Pani robi wielkie oczy i nic nie wie. Jeden wielki bełkot na wzór przepraszam bardzo. Spuszczona głowa, typ olewający. Omijajcie z daleka, nie ma szans, żeby dojść do porozumienia z tą pseudo firmą. Takiego zgrupowania indolentów i olewatorów na jednym metrze kwadratowym nie widziałem. Lekceważący stosunek do przyszłego pracownika. Oby z daleka.

Alicja

@NIedoszły pracownik dziękujemy za Twoją opinię. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację, co użytkownik @NIedoszły pracownik? Jak Wy oceniacie firmę pod kątem pracodawcy? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

NIedoszły pracownik

W dniu dzisiejszym miałem nieprzyjemność gościć w siedzibie firmy Mr Clean Sp. z o.o. w Skawinie. W zeszłym tygodniu zostałem zaproszony na rozmowę o pracę na stanowisko koordynatora serwisu sprzątającego. Nie ukrywam, że specjalnie wziąłem dzień wolny w obecnej pracy aby móc się stawić na rozmowie. Punktualnie stawiłem się na spotkanie a tam niespodzianka. Panie w biurze nie wiedziały kim jestem, po co przyjechałem, kto mnie umawiał na spotkanie ale za to otrzymałem informację, że stanowisko na które aplikowałem jest już zajęte od ponad miesiąca. Informacji udzielały mi Panie z których oczu wyzierała pustka, brak kompetencji i indolencja. Nie przejawiały chęci pomocy w ustaleniu okoliczności oraz osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację. Jedyne o czym myślały, to abym czym prędzej opuścił biuro. Reasumując, wszystkie opinie zamieszczone o tej firmie uważam za prawdziwe i słusznie wystawione. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt, pracę oraz współpracę.

fiaiak

bardzo podoba mi się ten hotel i powiem Wam szczerze, że w okolicy trudno o lepszy/ładniejszy. Warunki dla gości ciekawe, wokół masa atrakcji. Ciekawe jednak jak tu zarabia kelner, takie z 2-3 letnim doświadczeniem, chciałbym się dowiedzieć co i jak :)

basia

hahahahaha. Warto żyć marzeniami. 1400-1500 to są średnie zarobki na stanowisku pokojowej jak i innych stoisk sprzątających

xxx

Stawka to 3,80 zł za 1 pokój w hotelu *** lub 8 zł/ 1h. Płacą w terminie, jednakże zgadzają się na poniżanie i wyzysk pracowników. Przykładowo jako serwis pralniczy trzeba wchodzić jeszcze na stanowiska takie jak kelnerka, zmywak, a to wszystko za zgodą kadr z mr cleana . Porażka

irenia

Przyzwoite stawki, napiwki. Polecam

cL

Pracowalam poprzez ta firme 4 miesiace.Mala placa,wykorzystuja.Osoby ktore sprawdzaja pokoje kradna zostawione napiwki.Gdy potrzebowalam dnia wolnego to uslyszalam,ze "to nie jest koncert zyczen", gdy czytalam gafik ktory czesto sie zmianial uslyszalam "co tak patrzysz na grafik i tak nie dostaniesz wolnego",calkowity brak szacunku.

Zadowolona

Polecam!

Bimbam

Mr clean poszukujące pokojowych/serwisowych, ma co tydzien ogloszenia na OLX i oferta dostepna od 96 dni (!) w urzedzie pracy. Ten ich anons na portalu olx ma czesto 2 tys wyswietlen,a i tak ciagle szukają chetnych?Wniosek-nikt tam nie chce pracowac. Oferują 1 miesiac próbny,3 dniowe przeszkolenie,4,90 BRUTTO za sprzatniecie pokoju,przy czym pani rekrutantka mówi ze Nowe pokojowe mogą sprzątnąc MAX 7-8 pokoi dziennie,a norma to 12. Rachunek prosty-8 godzin ciezkiej,fizycznej harówki za 4,90 brutoo=3,50Netto x 8 godzin... Dniówka okolo 30 zł??? Przy odrobinie szczescia 35zł,jak dadzą wam 1 apartament za 5 zł (ale nowym nie dają). Powodzenia chętnym Paniom:)))) I nie piszczie mi tutaj ze WAs tam poniżają:)To jest zawód sprzataczki,(ładnie nazwanej panią pokojową)-co juz samo w sobie jest poniżeniem.Godzicie sie na to,mycie kibli,zmiana czyjejś obsikanej posciel,zbieranie okruszków i polerowanie płytek na kolanach,bo sie kierownaiczka uprze ze mozna to lepiej zrobić.

Serwisantka

Pracowałam w tej firmie jako serwisantka w hotelu w Poznaniu. 8 zł na godzinę. Jakikolwiek okruszek w restauracji na krześle lub fotelu pracownik jest natychmiast wołany i poniżany. Nie szkodzi, że przed momentem było sprzątane, a kelnerka zrzuca odpadki po jedzeniu na krzesełka. Wszystko co źle jest winą serwisantki. To, że przed chwilą mucha zdechła i leży obok firany. To, że pranie przyjeżdża nie na czas. Pokojowe znikają wcześniej a serwisantka musi ubierać pościele za tzw. friko, zapłacone ma za to pokojowa. Firma zatrudniająca mr. clean nie ma nic wspólnego co naprawdę się dzieje na stanowisku pracującego, jest tylko pośrednikiem. Serwisantka jest to najniższe stanowisko w hotelu i większość innych pracowników znęca się psychicznie jak i zleca swoją pracę serwisowi. Firma mr clean powinna zadbać o swoich pracowników i ich prawa. Nie robi nic.

UMcyk

firma ta rekrutuje pokojowe do hotelu 3*. Ofertę pracy zamieszczają na portalu OlX co tydzien od...kilku lat!:))) Oferta jest takze czesto na stronie UP.Niestety nie mają chętnych do tej pracy. Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym.Zaimponowało mi ze pani kierowniczka sluzby pieter poporsiła całą gupę chetnych i mowila do wszsytkich.(a nie tak jak w innych hotelach-wywolują pojedynczo i kazdemu inny kit).Odniosłam wrazenie ze szukają naiwniaków ktorych mozna od dzisiaj wykorzystac i zaprzęgac do harówki.Nie zadawała nam zadnych pytan i od razu chciala wciskac umowę -na probny miesiąc.Oferują stawkę 4 zł za pokoj lub 8 za godzinę (jakos tak),2 tygodniowy okres wypowiedzenia?!Wymagają by dziennie posprzatac kilkanascie pokoji.Praca 8 godz dziennie,zapewniają kilkudniowe szkolenie.Niepewny grafik,weekendy w pracy. Odnioslam bardzo negatywne wrazenie,kierowniczka nie szanuje podwladnych,z ironią mowiła o awansie na sprzatanie holu.Chyba tylko jedna z 20 osob wziela umowę:)

an

Odradzam wszystkim prace w tej firmie ! Banda oszustów i wyzyskiwaczy ! Praca bez umowy miesiącami, potem zabierają wynagrodzenie pod pretekstami wyssanymi z palca. Niech nikt tam nie pracuje, bo się mocno rozczarować.

była pracownica

Praca 7 dni w tygodniu na umowę zlecenie,2 dni wolne w miesiącu,praca za grosze, poniżanie pracownika przy gościach hotelu.Odradzam prace w tej firmie !!!!!!

Evie

Pracuje w tej firmie od lutego 2014roku i nie narzekam. Co prawda pracuje w trybie nocnym na co sama się zgodziłam ale jest dobrze . Pracowałam w dużo firmach sprzątających i ta jest najlepsza ponieważ mają najlepsze środki czyszczące dzięki czemu jest lepiej sprzątać . Oczyście zimą bywa gorzej bo jest więcej do sprzątania ale i tak jest oki .

Zszokowana

Masakra jednym słowem!

gościówa

to jednak miałam nosa :) również nie polecam !

kasia
@gościówa 24.10.2014 23:09
to jednak miałam nosa :) również nie polecam !

Wiem od znajomych, że firma płaci uczciwie i w terminie. Praca jest na akord, czy za każdy posprzątany pokój. Dla osób bez wprawy na początku jest trochę trudno, ale potem można zarobić niezłe pieniądze. Oczywiście jeżeli ktoś cały czas nie chodzi na papieroska lub kawkę. Polecam każdemu.

gość

Mr Clean nie polecam tej firmy! dają co chwila ogłoszenia na gumtree.pl MOBBING I WYZYSK !!!!!!! SKANDAL !!!!

pokojówka

tak jak powyżej za sprzatnieccie pokoju płacą 3 zł . wolne 2 dni w miesiącu . Nie polecam tej firmy !!

pokojówka

orzeszek

(usunięte przez administratora) Dziadostwo. Za sprzątnięcie pokoju w hotelu *** płacą 3 zł (usunięte przez administratora)

gość

Firma krzak. Oszuści i zdziercy. Dziadostwo. Za sprzątnięcie pokoju w hotelu *** płacą 4,50 zł i zapomnij o umowie.

Zostaw opinię o MR Clean Spółka z o.o. - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MR Clean Spółka z o.o.