MR Clean Spółka z o.o.
2 29 6 1

Opinie o MR Clean Spółka z o.o.

Halinka

Czy ktoś z Was będąc na stanowisku pokojowej ma umowę o pracę , jak na tym wychodzi ? , mam w tej chwili umowę zlecenie i nie narzekam, chociaż praca ciężka , ostatnio dostałam propozycję umowy o pracę i cały czas się zastanawiam czy ją przyjąć , jestem już na emeryturze i mam różne wątpliwości , może jest ktoś w podobnej sytuacji , pozdrawiam

Marek
@Halinka 07.01.2019 18:16

Czy mogłabyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia na stanowisku pokojowej? Jesteś zadowolona z wynagrodzenia? Możesz liczyć na dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych? Na stronie pracodawcy http://www.mrclean.com.pl/work/ jest sporo ofert pracy. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą rekrutacją?

Halinka
@Marek 07.01.2019 18:28

Tak jak już pisałam jestem na emeryturze i jako pokojowa dorabiam sobie do niej , ja nie narzekam , stawka za pokój jest niska a praca ciężka , nie ma też dodatkowych profitów w postaci premii itp a szkoda , byłaby to dodatkowa motywacja do lepszej pracy , jestem dobra w tym co robię i stąd propozycja umowy o pracę ale mam wątpliwości , pozdrawiam

Alicja

@pracowałem tam, rozumiem Twoją opinię o firmie, ale jeśli chodzi o stawkę godzinową i warunki zatrudnienia to zawsze podlegają negocjacji i spokojna rozmowa z pracodawcą mogłaby zmienić je na korzystniejsze. Jednocześnie przypominam Ci, że jesteś na forum Gowork.pl gdzie zamieszczamy informacje o pracodawcach i aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Należy trzymać się regulaminu, zwracać się w kulturalnej formie i nie wolno nikogo obrażać: https://www.gowork.pl/regulamin

była pracownica

Praca 7 dni w tygodniu na umowę zlecenie,2 dni wolne w miesiącu,praca za grosze, poniżanie pracownika przy gościach hotelu.Odradzam prace w tej firmie !!!!!!

Krzysztof Wesołowski
@była pracownica 15.03.2015 12:38

Polecam zgłosić do państwowej inspekcji pracy nawet po zakończeniu pracy.

Szukasz pracy?

pomoc-wzajemna

Widzę, że straszne warunki panują w tej firmie. Przypomnę więc kilka ważnych rzeczy: - Upominaj się o umowę o pracę, nie pracuj na zleceniu ani na czarno - Obowiązuje Cię minimalna stawka godzinowa, nie daj się naciągnąć na mniejszą stawkę - Umowa o pracę daje prawo do zachorowania, pójścia do lekarza i otrzymywania zasiłku chorobowego (80% wynagrodzenia), nie daj się nabić w butelkę - Jeśli jesteś w ciąży, nie kryj się z tym. Należy Ci się PŁATNY urlop chorobowy! - Kobieta w ciąży jest chroniona przed zwolnieniem z pracy - Nadgodziny nie są obowiązkowe! Nadgodziny są płatne, upominaj się o to. - Obowiązuje Cię okres wypowiedzenia, nie można Cię zwolnić z dnia na dzień Więcej informacji i bezpłatna pomoc: - zlyszef.pl (cała Polska) - facebook.com/zsp.wroclaw (Dolnośląskie, dostępny telefon kontaktowy + facebook + mail) - zsp.net.pl/kontakty (cała Polska)

Henryk

Trudno jest uwierzyć, że firma nie płaci najniższej krajowej, może ktoś się pomylił!

Krzysztof Wesołowski
@Henryk 18.07.2018 22:27

Mogę bezpłatnie pomóc, dolnyslask@zsp.net.pl

pracowałem tam

Złodzieje,oszuści i naciągacze .Odradzam wszystkim.Obecnie płacą po 7 zł.netto/godz. i nic sobie nie robią z najniższej krajowej.

Alicja

@Była 130 pokoi, to średniej wielkości hotel. Czy pracuje się w hotelach sieciowych, czy są to hotele prywatne? Czy pracodawca MR Clean Spółka zapewnia transport do miejsca pracy? Czy sprzątanie w hotelu realizuje się na umowie zleceniu? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Alicja

@Była Czasami sytuacja w firmach jest dynamiczna, a wpływ na zmiany kadrowe, mają także inne czynniki. Czy próbowałaś na ten temat rozmawiać z pracodawcą? Może warto było jeszcze poczekać z decyzją. Wspomniałaś o braku wolnych dni, czy możesz napisać jaki system pracy obowiązuje w firmie MR Clean?

Była
@Alicja 17.04.2018 08:43

Cały czas mówiłam, że trzy osoby do sprzątania 130 pokoi hotelowych to zdecydowanie za mało, ich to nie obchodziło, bo "ja jestem kierownikiem" i koniec rozmowy. Jako że chwilę byłam na danym stanowisku, to podejmując rozmowę na ten temat, słyszałam tylko "brak funduszy"... Uważam, iż moja decyzja była słuszna, ponieważ nie chciałam być świadkiem takiego wyzysku pracowników, którzy pracują w dwóch miejscach i nie mają dnia wolnego. Pani dyrektor, hm, jest osobą konkretną, lecz to, w jaki sposób próbowała mnie zatrzymać w firmie, był ciosem poniżej pasa. Jako, że było to moje pierwsze takie stanowisko, z którego w danym momencie rezygnowałam, Pani dyrektor chciała, bym przeniosła się do innego hotelu, zaczynając od podstaw...Czyli od sprzątania pokoi, czyli wróciłabym do punktu wyjścia, lecz po co, gdy ja miałam ponad roczne doświadczenie w tym. A umowa de facto była inna...System pracy? Zależy o jakie stanowisko Ci chodzi i jaką pracę (w sensie czy w hotelu czy sprzątanie w innym miejscu). Jeśli chodzi o sprzątanie pokoi , to czas zależny od hotelu tak mi się wydaje. Jedni dają po 8h, drudzy czas nienormowany, wchodzisz, pracujesz i wychodzisz. Jeśli jesteś zainteresowana rozpoczęciem współpracy z tą firmą, zdecydowanie odradzam. Pozdrawiam.

Była

Więc tak. Przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie, po nim umowa o pracę. Czy na pewno? Tego nie wiem, ponieważ zwolniłam się z powodu nie wywiązania się firmy z umowy, która podpisana była na wysokie stanowisko, na którym byłam przez chwilę, po czym usłyszałam że jednak mam pracować na niższym...o wiele niższym. Więc podziękowałam. Jednym słowem: oszustwo, wyzysk, brak wolnych dni, tylko i wyłącznie ciężka harówa. Imigranci traktowani są jeszcze gorzej, niczym konie pociągowe. Wstyd!!

Alicja

Firma MR Clean Spółka aktualnie prowadzi nabór na stanowiska w Krakowie. Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie GoWork.pl Czy od początku roku sytuacja w firmie zmieniła się? W jednym z komentarzy napisano, że firma nie dba o pracownika. Czy podzielacie tę opinię?

Serwisantka

Pracowałam w tej firmie jako serwisantka w hotelu w Poznaniu. 8 zł na godzinę. Jakikolwiek okruszek w restauracji na krześle lub fotelu pracownik jest natychmiast wołany i poniżany. Nie szkodzi, że przed momentem było sprzątane, a kelnerka zrzuca odpadki po jedzeniu na krzesełka. Wszystko co źle jest winą serwisantki. To, że przed chwilą mucha zdechła i leży obok firany. To, że pranie przyjeżdża nie na czas. Pokojowe znikają wcześniej a serwisantka musi ubierać pościele za tzw. friko, zapłacone ma za to pokojowa. Firma zatrudniająca mr. clean nie ma nic wspólnego co naprawdę się dzieje na stanowisku pracującego, jest tylko pośrednikiem. Serwisantka jest to najniższe stanowisko w hotelu i większość innych pracowników znęca się psychicznie jak i zleca swoją pracę serwisowi. Firma mr clean powinna zadbać o swoich pracowników i ich prawa. Nie robi nic.

mariaszymanek@vp.pl
@Serwisantka 08.07.2015 19:23

To prawda tez tam pracowałam na serwisie i wiem Jak zmienił się kierownik z mr. Clana to się trochę zmieniło . Ale i tak dyrekcja nieraz nie reagowała jak poniżano pracownika . Oczerniano go przez kontrachentow albo ludzi z innych firm pracujących na tym obiekcie. Żenada.

Anonim

Wielkie dziadostwo, bałagan i niekompetencja. Człowiek przyjeżdża na rozmowę o pracę i dopiero na miejscu dowiaduje się, że indolentki która miała przeprowadzić rozmowę nie ma. Kolejna Pani robi wielkie oczy i nic nie wie. Jeden wielki bełkot na wzór przepraszam bardzo. Spuszczona głowa, typ olewający. Omijajcie z daleka, nie ma szans, żeby dojść do porozumienia z tą pseudo firmą. Takiego zgrupowania indolentów i olewatorów na jednym metrze kwadratowym nie widziałem. Lekceważący stosunek do przyszłego pracownika. Oby z daleka.

anonymous
@Anonim 12.06.2017 14:02

Faktycznie nie dbaja o pracownika tylko o swoje ja coprawda przepracowałam dużo w tej firmie bo na pracy mi zalezało ale nie ciekawie ja wspominam .

mariaszymanek@vp,pl
@Anonim 12.06.2017 14:02

Faktycznie nie dbaja o pracownika tylko o swoje ja co prawda przepracowałam dużo w tej firmie bo na pracy mi zalezało ale nie ciekawie ja wspominam .

Administrator

Możecie opisać aktualną sytuację MR Clean Spółka z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Igor

Czy tak dobrze się pracuje, że bardzo rzadko zaglądacie na forum?

Urri

Pracuję 2 miesiące w firmie we Wrocławiu. Praca jest usatysfakcjonowana. To, co obiecali - płacą. Niepotrzebne nie wymagają. Polecam.

ja

Umowa zlecenie na pierwszy miesiąc pracy, potem to wielka niewiadoma, niby mówią, ze po 3 miesiącach umowa o prace, ale czy każdy dostanie to już inna sprawa. Płacone jest za pokój, 4,25(na umowie jest napisane, że 13zł brutto pod warunkiem, że w ciągu godziny jestem zobowiązany zrobić 2,5 pokoju, więc łatwo policycz, okolo 10zł netto / 2.5 pokoju = 4zł za pokój. Dziennie robisz tyle pokoi ile wyznaczy Ci przełożony, niby godziny pracy 8-16, a musisz być wcześniej, a skończysz kiedy skończysz, możesz i o 20 wyjść. O awansie nikt nic nie słyszał, a pokoje musisz wypucować "od stóp do głów". Dopuszczalna 1 przerwa, jak z niej korzystasz to zapomnij o szybkim wyjściu z pracy, tam sie liczy każda minuta. Dziewczyny latają po korytarzach, żeby tylko mniej czasu tracić. Tempo duże. Coś jeszcze chce ktoś wiedzieć z aktualnych informacji ? :)

Alicja

@Jacek, wcześniej użytkownicy nie do końca precyzowali swoje odpowiedzi, więc trudno powiedzieć. Z ogłoszenia wynika, że jest umowa o pracę, co może oznaczać oscylowanie wokół najniższej krajowej, czy ktoś mógłby to potwierdzić, dla pewności?

Jacek

Witam, proszę o informacje jakie tam są zarobi na sprzątająca? po jutrze ide na rozmowę.... Chce wiedzieć przed czasem, czy w ogóle mi się tam opłaca iść...

Alicja

@Joshi a z jakiego powodu nie da się twoim zdaniem polubić firmy? Każdy człowiek, a tym samym każdy pracownik jest inny - nigdy gamie generalizowanie się nie sprawdza, ale jeżeli powiesz konkretnie, co może powodować w twojej opinii taki stan rzeczy, to na pewno przybliży nam wszystkim obraz MR Clean, jako pracodawcy.

Joshi

Wszystkie opinie powyżej są trafione w 10, gdyż opisują czystą prawdę o firmie. Firma "brzytwa" tylko dla tonących, jedno jest pewne nigdy jej nie polubisz.

Alicja

Firmy stosują różny system pracy, zmianowy po 8, 9, 10 godzin w zależności od potrzeb. MR Clean Spółka pewnie też musi stosować inne rozwiązania. Jednak w ofertach pracy, które można znaleźć oferują umowę o pracę, więc godzin musi być 40h/tygodniowo. @nowa z Nowego T. mogłabyś się do tego odnieść?

nowa z Nowego T.

pracowalam w tej firmie w hotelu w Nowym T. Placa marne grosze,tempo pracy niewiarygodne.Jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba jak maly samochodzik a za swoja ciezka prace dostaje sie marne grosze.Na 10 godz pracy jest tylko jedna przerwa i pozniej nie ma czasu nawet zlesc. Nie polecam nikomu tej firmy.Wyzyskiwacze i oszusci.Potrafia robic tylko dobre wrazenie i to wszystko. Syf i jeszcze raz syf!!!!!!

Alicja

@NIedoszły pracownik dziękujemy za Twoją opinię. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację, co użytkownik @NIedoszły pracownik? Jak Wy oceniacie firmę pod kątem pracodawcy? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

NIedoszły pracownik

W dniu dzisiejszym miałem nieprzyjemność gościć w siedzibie firmy Mr Clean Sp. z o.o. w Skawinie. W zeszłym tygodniu zostałem zaproszony na rozmowę o pracę na stanowisko koordynatora serwisu sprzątającego. Nie ukrywam, że specjalnie wziąłem dzień wolny w obecnej pracy aby móc się stawić na rozmowie. Punktualnie stawiłem się na spotkanie a tam niespodzianka. Panie w biurze nie wiedziały kim jestem, po co przyjechałem, kto mnie umawiał na spotkanie ale za to otrzymałem informację, że stanowisko na które aplikowałem jest już zajęte od ponad miesiąca. Informacji udzielały mi Panie z których oczu wyzierała pustka, brak kompetencji i indolencja. Nie przejawiały chęci pomocy w ustaleniu okoliczności oraz osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację. Jedyne o czym myślały, to abym czym prędzej opuścił biuro. Reasumując, wszystkie opinie zamieszczone o tej firmie uważam za prawdziwe i słusznie wystawione. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt, pracę oraz współpracę.

fiaiak

bardzo podoba mi się ten hotel i powiem Wam szczerze, że w okolicy trudno o lepszy/ładniejszy. Warunki dla gości ciekawe, wokół masa atrakcji. Ciekawe jednak jak tu zarabia kelner, takie z 2-3 letnim doświadczeniem, chciałbym się dowiedzieć co i jak :)

anonim

(usunięte przez administratora)

basia

hahahahaha. Warto żyć marzeniami. 1400-1500 to są średnie zarobki na stanowisku pokojowej jak i innych stoisk sprzątających

xxx

Stawka to 3,80 zł za 1 pokój w hotelu *** lub 8 zł/ 1h. Płacą w terminie, jednakże zgadzają się na poniżanie i wyzysk pracowników. Przykładowo jako serwis pralniczy trzeba wchodzić jeszcze na stanowiska takie jak kelnerka, zmywak, a to wszystko za zgodą kadr z mr cleana . Porażka

irenia

Przyzwoite stawki, napiwki. Polecam

cL

Pracowalam poprzez ta firme 4 miesiace.Mala placa,wykorzystuja.Osoby ktore sprawdzaja pokoje kradna zostawione napiwki.Gdy potrzebowalam dnia wolnego to uslyszalam,ze "to nie jest koncert zyczen", gdy czytalam gafik ktory czesto sie zmianial uslyszalam "co tak patrzysz na grafik i tak nie dostaniesz wolnego",calkowity brak szacunku.

Zadowolona

Polecam!

Zostaw opinię o MR Clean Spółka z o.o. - Skawina

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MR Clean Spółka z o.o.