Opinie o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MR Clean Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MR Clean Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Ada

Wyczytałam tu, że w tamtym roku przyjmowali studentów na wakacje. Czy potrzebują teraz pracowników? Bardzo mi zależy, chciałabym sobie trochę dorobić. Biorąc nadgodziny ile można zarobić w 3 miesiące?

Hej B.
@Boguśka

Boguśka, świetne pytania. Kady z przyjemnością na nie odpowiedzą. Po prostu skontaktuj się :)

Mari Nowy wpis

Kim jest doradca klienta? Myślałam, że to osoba sprzedająca usługi firmy zainteresowanym przedsiębiorcom, a tu wśród obowiązków jest ładowanie sprzętu, wykonanie usługi sprzątania, mycie maszyn po usłudze i czasem odbieranie zapłaty. To po prostu sprzątający, a nie doradca. Firmie się wkleiło nie to co trzeba do oferty pracy??

Ada

Hej Nowy wpis
@Ada

Cześć. Aktualne oferty pracy najlepiej śledzić na stronie www firmy (zakładka praca). Tam znajdziesz informacje i kontakt do firmy. Powodzenia!

Boguśka Nowy wpis
@Hej

Czytam właśnie, ze aktualnie poszukiwana jest pokojowa :) Wyślę Cv, ale chciałabym dopytać o kilka kwestii. Jak działa system premiowy powiązany z jakością wykonywanej pracy? Faktycznie można liczć na premie? Co jaki czas się zdarzają? :) Piszą też o szkoleniach podnoszące kwalifikacje i efektywność pracy. Jakie to szkolenia? To faktycznie praca na cały etat przez cały rok, nie tylko sezonowo?

Hej B. Nowy wpis
@Boguśka

Jaki jest okres rozliczeniowy w MR Clean Spółka z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

hej

Dla osób z umową o pracę wypłata jest 10tego. Przykładowo za pracę w kwietniu, przelew z wynagrodzeniem dostaniesz 10 maja. Czyli standardowo. Pozdrowionka

Mirosław

Cześć. Widzę, że nieźle oceniacie pracę w tej firmie, a tak się składa, że na stronie znalazłem, iż szukają pracownika serwisu usług dodatkowych. Z tego co widzę zakres obowiązków nie jest jakiś mocno problematyczny, dlatego oferta mnie zaciekawiła. Napisali, że zapewniają cały rok zatrudnienia. Nie ma informacji na podstawie jakiej umowy? Nie jasny jest też dla mnie punkt o systemie premiowym. Ktoś może więcej napisać, jak naliczają i jak przyznają premię?

Mr Clean
@Mirosław

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Na pytania dotyczące szczegółów zatrudnienia i premii powiązanej z jakością wykonywanej pracy szczegółowo odpowiemy pod adresem: rekrutacja@mrclean.com.pl. Można też skontaktować się z nami telefonicznie w godzinach 8-16: +48 603-430-431. Zachęcamy do aplikowania. Z poważaniem Zespół Mr Clean

Firma MR Clean Spółka z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
To mój debiut

Jestem studentką, a zaczynałam w wakacje. Jak dostałam plan zajęć, to udało się dostosować harmonogram i za to szacun. Na roku mam osoby, które musiały zmienić pracę, bo pracodawca nie widział możliwości, choć w ogłoszeniu była mowa, że są elastyczni. I za to wielki plus dla naszej koordynatorki, że na rękę idzie. Najlepiej jak szacunek płynie z dwóch stron

Z polecenia
@To mój debiut

Trafiłam do Mr Clean z polecenia koleżanki. Planowałam popracować miesiąc-dwa, żeby się odbić finansowo, a leci już drugi rok. Zdarza się, że padam ze zmęczenia, jak wrócę do domu, ale dla mnie to lepsze niż siedzieć tylko, gotować i opierać męża i dzieci. Do ludzi człowiek wyszedł, uwierzył w siebie, że się na coś komuś przydaje, poradzi sobie, załatwi sprawy. Dla mnie to było ważne, po 8 latach siedzenia w domu.

Stanisław łodz

Polecam zadowolony z pracy szkoda ze tylko po 4 godz pracownik gospodarczy

Piotrek
@Stanisław łodz

Ja też polecam. Nikogo w firmie nie obchodzi, skąd jesteś, co robisz. Robota ma być zrobiona i to się liczy. Dla mnie to akurat plus, więc sobie cenię i polecam

Pokojowa

Mam chore dziecko, jestem sama i pomaga mi tylko ojciec. W pracy idą nareke, zmiany można sobie ustalić, robotą podzielić. To było dla mnie ważne, nawet ważniejsze niz sama praca, bo inaczej bym wogóle nie mogła sid utrzymać. Mam szczęście że i dziewczynyfajne i koordynatorka. Tu mi się chociaż poszczęściło

Diana Krakow

W Mr Clean sprzątam obiekty, a grafik tak sobie układam, że mam jeszcze czas na dwie stałe klientki, u których sprzątałam, zanim jeszcze znalazłam tu pracę.

Pocieszające
@Diana Krakow

Uff, szukam roboty w sprzątaniu i jak sobie człowiek poczyta opinie o rynku to włos się jeży na głowie, ale widzę, że nie w każdej firmie.

Pracuje tu już z pięć lat. Raz miałam tylko koordynatorkę, z którą nieszłosie dogadać, ale już nie mam jej w firmie. Choć wymagania są duże, to trzeba wiedzieć. Trafiłam tu, bo nagle straciłam pracę i potrzebowałam roboty na szybko i wtedy uratował mnie Mr Clean. I tak już zostało, że sprzątam w biurowcach

Serwis sprzątający

Może ja jestem ze starszego pokolenia, ale uważam, że do pracy się idzie pracować. Jak się wykonuje zadania i obowiązki anie szuka dziury w całym i tylko wypatruje sie końca zmiany, to tak bywa, że człowiek na robotę kręci nosem. Ja nie

Dana
@Serwis sprzątający

Ja też dobrze czuję się w pracach gdzie są jasne procedury a nie widzimisię szefa. Wiem ile czasu jak, w jakim zakresie mam sprzątać pokój. Pewnie dlatego dobrze się czuję w obsłudze pięter w hotelu. Choć trzeba pamiętać, że to robota z ludźmi i ciężka. Ale lepsze to niż miałam kiedyś w sklepie na osiedlu, gdzie się człowiek zastanawiał, w jakim humorze przyjdzie właściciel.

Janek

Nikt nie czarował mnie na spotkaniu, że tu leżeć będziemy, a praca sama się zrobi i po wypłatę. Jasno postawiona sprawa: obowiązki, wymagania, czas itp. A w ochronie, jak w ochronie, wiadomo. Kto pracował, ten w cyrku się nie śmieje, jak mówią. To już moja trzecia firma ochroniarska i widziałem już chyba wszystko. Od ludzi i od obiektu zależy. Tu nie narzekam. Wiadomo kasa zawsze mogłaby być lepsza

MR Clean Spółka z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wrocław. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

aga

Hej, Jeśli aplikujesz do pracy w hotelu, to wiele sobie tu wyczytasz. Ale dodam, bo tu chyba nikt jeszcze nie wspomniał: warto znać podstawowe zwroty po angielsku, jeśli chce się pracować jako pokojowa czy pokojowy. Niby to dziś oczywiste, ale w praktyce nie dla wszystkich osób. Zanim zaaplikujecie, odświeżcie język. Powodzenia w rekrutacji!

Mr Clean

Dziękujemy za wszystkie opinię. Monitorujemy to forum i cieszy nas, że wiele osób decyduje się poświęcić chwilę na to, żeby zostawić w internecie także pozytywną opinię. Zapraszamy zainteresowane osoby do obserwowania zakładki „Praca” na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję powitać Państwa wkrótce w zespole Mr Clean.

WrocloVe

Studentka poleca pracę. Można godzić z zajęciami. Doświadczenie zawodowe na plus. Wcześniej pracowałam w gastro. I najgorsze tam było, że trzeba się o kasę upominać, a tu terminowo

Krystyna
@WrocloVe

Potwierdzam, że w MrClean są i studentki i osoby z długim stażem, zadowolone z pracy, które polecają firmę innym. Np. ja. Sprzątam na biurowcu, znam każdy kąt i ludzi, co tu pracują. Sytuacje są różne, ludzi się różni, ale szacunek przede wszystkim.

W MR Clean Spółka z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Koordynator. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

pracka

Dobrze jest pokazać doświadczenie, ale przede wszystkim zdolność do dobrej organizacji pracy :)

Rencistka Ela

Z renty dziś wyżyć się samej nie da i dorabiam jak mogę sprzątając w MrClean. w życiu trzeba sobie radzić, wnuczkom terz trzeba jakoś pomóc, więc bez tej pensji byłoby krucho. A nie chciałabym brać chwilówek na życie, bo to droga w jedną stronę tylko. Miałam koleżankę, która mi poleciła ta prace i nie żałuje do dziś, a już 4 rok leci.

Elwira

Jeśli potrzebujesz szybko znaleźć pracę, to MrClean się sprawdzi. Miałam tak, że wysłałam zgłoszenie i praktycznie od zaraz już byłam w teamie Początek ciężki ale potem jak już sobie wyrobisz system i rutynę to jakoś leci

Moje zdanie
@Elwira

Fakt. MrClean cieszy się dobrą opinią na rynku usług sprzątających, a to zasługa całego zespołu ludzi, którzy ciężko pracują na ten wizerunek. Czy w biurze czy na obiektach. Każdy ma swoje zadanie do wykonania

Polecam

Polska firma z wieloletnim doświadczeniem, obsługująca renomowane sieci hoteli, biurowce znanych firm. Do tego certyfikaty jakość. Warto wspierać i kibicować.

A z KrK

Kończę niedługo pracę w Mr Clean i odchodzę, bo trochę się w życiu pozmieniało. Już ktoś jest na moje miejsce, ale chciałam napisać, że tu jak w każdej firmie wszystko zależy od ludzi. Miałam szczęście mieć fajny zgrany zespół i koordynatorkę. Wiec trochę mi żal odchodzić, ale nie wszystko od nas zależy w życiu. Trzymajcie się ekipo i mam nadzieję, ze będziemy w kontakcie

Waldek ochrona
@A z KrK

A ja jeastem tu już chyba ze 3 lata. Mam porównanie z innymi firmami ochroniarskimi i narzekać niemoge. W branży pracuję już z 10 lat i wiem dobrze których firm unikać. Znam też dziewczyny z serwisów sprzątających na obiektach i potwierdzają. Choć wiadomo, że jak to w pracy. Jak to z ludźmi. Różne sytuacje są czasem.

MR Clean Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Osoba Sprzątająca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Kr

Yes i tried many times.

Kr

May i know how can do I contact them?

Zostaw merytoryczną opinię o MR Clean Spółka z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w MR Clean Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Clean Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Clean Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MR Clean Spółka z o.o.

MR Clean Spółka z o.o.