Opinie o Funk'n'soul w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Funk'n'soul. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Funk'n'soul o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Funk'n'soul w Kołobrzeg

Marta Nowy wpis

Czy ta firma odzieżowa jeszcze istnieje ?

Atka Nowy wpis

Kiepscy szefowie.

Marta Nowy wpis

Czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Jestem bardzo ciekawa co możecie powiedzieć na temat struktury i funkcjonowania firmy Funk'n'soul? Jak często zmieniają się pracownicy, czego można spodziewać się po dłuższym stażu pracy w tej firmie? Kogo obecnie szukają, czego wymagają?

Igor Nowy wpis

Jak się komuś nie chce pracować to tylko narzekać będzie?

Doradca Klienta

nie bylo zadnej rekrutacji, brak przedstawienia warunków pracy

zero pytań, masz robić co Ci każą, wyzysk, właścicieli nie ma

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Serwisant- Kołobrzeg/ Świnoujście
Hrappka.pl
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Iuhyvh

Nie polecam . Szef z wielką łaską porozmawial ze mną o tym ile wgl bede zarabiala, tragedia, zero szacunku z jego strony . Pracowałam trzy dni do momentu kiedy to zona szefa po tym jak ogarnelam cały slep , zajelam się klientami itp, zadzwoniła do innej pracownicy I powiedziała że stoję i Noe reaguje na klientów , gdzie ci chodzą po sklepie , rozwalaja A ja po nich nie sprzątam. Ogólnie żadnych informacji od strony szefostwa , do pracy przyjęła mnie ich pracownica . Jak już zostałam przyjęta to latałam po trzech sklepach kanz i dwóch fank'n'soul wtedy kiedy tego chcieli. Porażka ???? także naprawdę nie polecam .

Iuhyvh
@Iuhyvh

A i jeszcze dodam że gdy chciałam się skontaktować z szefem to oczywiście nawet nie mogę zadzwonić bo nie mogę dostać numeru telefonu . I na wakacje nie radzę iść bo to totalny wyzysk ludzi . Gdzie umowę o pracę dostaje się dopiero po 5 miesiącach .

Radek

Dlaczego taka cisza jest na tym forum???

nnn95

Nie polecam pracy w tej firmie ze szczerego serca! Wyzysk a szefostwo ma w (usunięte przez administratora) potrzeby pracowników, w dodatku podczas dnia próbnego, nawet ich nie widać na horyzoncie a ty pracujesz! Zostałam potraktowana w okropny sposób, po calym dniu pracy i zastępowania stalej pracownicy uslyszalam, ze mówi ona właścicielom sklepu że nic w nim nie zrobilam i zostawiłąm tak zwany "syf" dookoła. Zrezygnowałam po 3 dniach, nie radzę nikomu tam iść! Dlatego nie mają pracowników bo są traktowani jako tania siła robocza, a pracownice? Brak mi słów!

nidmul

Ja może nie o samym Funk'n'soul, ale o Kanz, którego właścicielami są ci sami państwo. Zostałam zaproszona na dzień próbny, podczas którego nie pokazano mi absolutnie nic, jedynie zamknięto w magazynie i kazano klipsować rzeczy. Na sklepie nie spędziłam ani minuty. Oklipsowałam 3 wielkie kartony ubrań i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Pani, z którą miałam pracować powiedziała tylko "no, przynajmniej mi TROCHĘ pomogłaś". Spędziłam tam ponad 4 godziny - zapłaty nie otrzymałam żadnej, nawet chociażby połowy stawki. Nie polecam.

fdsbb
@nidmul

nidmul mialam to samo tylko ja spędziłam na sklepie caly dzien i jeszcze zbesztano mnie z błotem :)

Jananans

Dostałam wypłatę po 2 miesiącach prosząc sie o nią !!! I w dodatku jak sie okazało pracowałam za 2,5zl za godzinę !!! Dziewczyny przestrzegam !!! Nie idźcie tam!! Oni wzbogacają sie dzieki takim jak My... Tania siła robocza!!!!! To sie nadaje do tv!

eddy

firma Funk'n'soul poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy. @bandit nie tylko nie zwalniają ale też chcą zatrudnić. Wymagane jest doświadczenie i umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Niestety nic nie piszą o warunkach zatrudnienia może pomożecie ??

funk-n-veryfunk

nie przyjmują reklamacji (możesz mieć paragon :D ), pracownice nie chca podac swoich nazwisk [pracują na "lewo'?), nie chcą podac nazwiska szefowej, szefowa zakazała przyjmowania reklamacji a zadna nie chce stracic pracy :D, ogólnie paniczny strach ptrzy kłopotliwej sytuacji dla nich:D, ciekawe co na to służby "publiczne" typu pip czy pih :D

JH

2 MIESIĄCE W SEZONIE. OBIECANEJ KASY NIE DOSTAŁAM. ODRADZAM CI. ZREZYGNUJESZ PO TYGODNIU

aa

jesli potrzebujesz mocnych wrażeń to sie tam zatrudnij.pracowałam po 12h, a i tak było mało. ciągłe maile że mało w kasie że nie na tej nodze sie stoi podczas rozmowy z klientem.kierowniczka lata non stop z telefonem ze mało ze nie mozna tyle jesc chodzic do toalety..dziwie sie ze nikt z us nie zajał się sprawą ponieważ pensje za nadgodziny oraz prowizje (usunięte przez administratora)

gość

byłam tam kilka dni, odradzam tam pracować, to (usunięte przez administratora) dla przyszłych pracowników :)........dobra rada uważajcie na taką rudą-(usunięte przez administratora) sypie do kierowniczki , a kierowniczka do szefowej........zgrany z tych dwóch zespół

.zero szacunku dla życia prywatnego..fałszywość koleżanek z którymi się pracuje,brak wolnych weekendów..ciągle pretensje,żale..pracodawcy nie szanują ludzi..byłam tam miesiąc i nie polecam

GOŚĆ

Hejka;)szczególnie nie polecam tej pracy.(usunięte przez administratora)pracowników.Szefowa uważa się za jakiegoś boga.Nie szanuje swoich pracowników.Pracowałam tam krótko, ale zdążyłam zobaczyć na czym to polega.Pracujesz po 200.... godz. miesięcznie,a to i mało!!!!Kiedy przychodzi dzień wypłaty to cisza w eterze.Trzeba się upominać o swoje pieniądze.A i uważajcie na kierowniczkę jest taka miła, ale to tylko pozory.Odradzam tam pracować!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Funk'n'soul - Kołobrzeg

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Funk'n'soul?

Kandydaci do pracy w Funk'n'soul napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042