Opinie o Cerber Garage Tomasz Majewski w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cerber Garage Tomasz Majewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cerber Garage Tomasz Majewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cerber Garage Tomasz Majewski w Koszalin

Zośka Nowy wpis

hej, szukam pracy przy sprzątaniu po Koszalinie i firma mi się pokazała. Teraz tylko nie wiem czy do dziś jej działalność jest wstrzymana, może wy wiecie? Tutaj ze dwa lata temu tak napisano i teraz nie wiem czy jest sens się kontaktować jeszcze

niedocenione

Jestesmy pracownicami tej firmy i jestesmy bardzo niezadowolone.Pracujemy od maja 2011 roku i jesli chodzi o wynagrodzenie to raptem 3 razy przez 20 miesiecy dostałysmy na czas.A tak to dostajemy od 4 do 8 dni póżniej.Pracujemy na Politechnice Koszalinskiej9zajmujemy sie sprzataniem),praca nie jest zła,tylko ludzie nam we wszystkim utrudniaja...Począwszy od Pana [usunięte przez moderatora],ktory nie raczy sie z nami spotkac i porozmawiac a skączywszy na koordynatorce,która ma nas gdzies i umywa rece. Musimy sie prosic o środki czystosci,kóre jak juz są to dawane są nam rozcienczane na maxa albo po kropelce i musi starczyc nam na miesiac...Atmosfera jest nie do wytrzymania,psychika siada a najgorsze jest to,ze nie mozemy albo jestesmy zastraszane tym,ze nie mamy prawa zwrocic sie o pomoc do osób administracyjnych(pracownic Politechniki)Chcialybysmy zglosic tam,ze nie mamy srodkow czystosci i jak nas traktuje Pan [usunięte przez moderatora].Wydaje sie nam,ze wszystko rozbiega sie o to bysmy tam nie dotarly,bo Politechnika zerwie z Panem [usunięte przez moderatora] kontrakt...Owszem chcialbysmy cos z tym zrobic lecz boimy sie o utrate pracy...Ostrzegamy kobiety,ktore chcialyby tu podjac prace,ze nie jest tu lekko ani wesolo i trzeba miec mocne nerwy i duzo cierpliwosci.

Hahaha Nowy wpis
@niedocenione

A skąd taka opinia? Zacznijmy od tego że prowadziłem jednoosobową działalność gospodarczą i nikogo nie zatrudniałem a kolejna sprawa w 2013r panie pracowały pomimo tego że 2012r wyrejestrowałem działalność? Śmiech na sali.

Karolina Nowy wpis
@Hahaha

Haha, nie ma to jak się dowiedzieć o tym po tylu latach. ;p Czyli aktualnie działalności innej już Pan nie prowadzi?

Hahaha Nowy wpis
@Karolina

Aktualnie nie prowadze żadnej działalności

Brawo , panie i panowie za odwagę , nie tylko Wy tak myślicie i nie tylko u Was tak jest .

Zostaw merytoryczną opinię o Cerber Garage Tomasz Majewski - Koszalin

Cerber Garage Tomasz Majewski