NIKA3813.02.2013 15:19
Inne
Czy są jakieś ZPCH postępujące uczciwie i z szacunkiem do nas ludzi niepełnosprawnych?
Dla mnie nie ma i można by wymieniąc każdą firmę Inwemer,Gierańczyk itp.
Winny jest system który właścicielom nakręca kasę.
Przecież my niewiele ich kosztujemy część wynagrodzenia płaci Pfron,pokażcie mi normalną firmę gdzie są dotacje do pensji itp.w każdej firmie jest to problem pracodawcy.
A W ZPCH mówią że nic się nie opłaca i dlatego obniżają etaty do których i tak mają dotację.
Wniosek:Pracownik PRAWIE za darmo a kasa z obiektu leci i czy masz umowę na cały czy pół to i tak obiekt za usługę zapłaci tyle samo.Więc bogaci się właściciel.ZPCH miały być możliwością życia dla nas a stały się krową dojną właścicieli.Rotacja duża,tylko nagłośnienie sprawy coś pomoże,może coś zmienią.A wiecie że w prawie nie ma jaką powierzchnie może posprzątać niepełnosprawny! Więc według nich może 300 ale i może 2000 m nigdzie nie jest to uregulowane,szukałem.Myślę że to celowa robota żeby nas wykorzystywać.
justyna · 27.08.2010 21:42:18
mam zamiar pisać pracę magisterską na temat wyorzystywania w pracy osób niepelnosprawnych ,bede zagladac na strony Inwemeru i zwracam sie z prosba do państwa żebyście opisywali tu sytuacje kiedy byliscie wykorzystywani,pozdrawiam i życze poprawy sytuacji
anonim · 29.08.2010 18:46:35
hej Justyna!
mogę Ci opisać, opowiedzieć kilka rzeczy, ale nie na tej stronie możemy wymienić się jakoś kontaktami jeśli czasami zerkasz tu. Ja za półtora roku będę pisał prace ale prace inżynierska.
pozdrawiam, anonim z góry
JA · 29.08.2010 23:10:38
WITAJ JUSTYNA!
Myślę że jak poczytasz od początku to masz zapewnion