Opinie o K&K Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Krzysztof Rocznik w Mikołów

K&K Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Krzysztof Rocznik
counter
1 4 20 5 1
Robert Nowy wpis

W jakich miastach jeszcze działa firma ?

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w K&K Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Krzysztof Rocznik? Podzielcie się swoją opinią!

Paweł Nowy wpis

Czy firma normalnie działa?

lopi Nowy wpis

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Niemniej k&k z roku na rok prezentuje się co raz lepiej jakościowo oraz ekonomicznie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

s.s.

oszust i krętacz do dzisiaj szukam pieniędzy za2013 rok wyrok sądu jest komornik nie ma z czego ściągnąć bo założył firmę na syna księgowej zrobił go prezesem Talbruka z kasą uciekał od razu po przelewie z IDS-u kilkunastu ludzi czeka do dzisiaj na pieniądze .

Do Serwus

Będziesz regularnie oskarżany o uszkodzenie czegoś czego rzeczywiście nie zrobiłeś.

BógPatrzyCiNASerce

Wypowiem sie o tym człowieku jako "osoba" a nie "Pan" ponieważ na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze, a tej osobie tego brakuje. Strzeżcie się tej firmy bo zamiast zarabiać będziecie dopłacać do tego chorego pseudointeresu. Interesy z tą osobą to przyjemność ale tylko dla niego. Osoba ta chcąc zarabiać powinna przyjąć się u kogoś na etacie, a nie udawać przedsiębiorcę bez pieniędzy. Najczęściej powtarzane zdanie przez te osobę to: nie ma pieniędzy. Poziom kultury osobistej tej osoby również na poziomie zero. Jedno wielkie oszustwo.

Wromi

Kiedyś słyszałem co nieco na temat tej firmy. Mieszkam pare kilometrów od ich siedziby, przynajmniej tej co kiedyś była, teraz nie wiem jaka jest i czy w ogóle firma istnieje. Byłbym wielce wdzięczny gdybyście powiedzieli co się dzieje dalej z tą firmą i czy poprzednia siedziba jest aktualna. Z góry dzięki z info :)

staszek

no też ja uważam, że można jednak spokojnie iść do nich do pracy i dowiedzieć się jak to wszystko na miejscu wygląda, no bo mam nadzieje, że tera jest w końcu prowadzona nowa rekrutacja i mam nadzieje, że tym razem będą jakieś dobre oferty dla mnie, bo nie chce teraz za bardzo zmieniać już branży, w której mm doświadczenie.

nikos

Napiszcie nazwe nowej firmy albo nowych firm!

Edek

[usunięte przez moderatora] Szef kombinuje, bawi się , ludzi goni, gnębi ich wiele obiecuje, a jak przychodzi wypłata to ani słowem się nie odezwie,że będzie 2 dni później. A przez ostatni rok wypłata płacona w 2 nawet 3 ratach. Koszmar na nic nie ma pieniędzy komornik mu wszystko pozbierał, a Szef dalej żyje w świecie bajki i marzy o złotych górach i tym, że będzie lepiej jak se nowa firma otworzył. Nie polecam tam ludzie się zatrudniać, najpierw ładny uśmiech potem zwolni Was za dziurawe rękawiczki, które Wam da raz miesiącu. Auta to stare heble, Złomy, sprzętem - nie ma czym robić, nawet kilofa. Bieda a gwiżdże. [usunięte przez moderatora]

Edek

Ta cała firma to jedno wielkie matactwo. Szef kombinuje, bawi się , ludzi goni, gnębi ich wiele obiecuje, a jak przychodzi wypłata to ani słowem się nie odezwie,że będzie 2 dni później. A przez ostatni rok wypłata płacona w 2 nawet 3 ratach. Koszmar na nic nie ma pieniędzy komornik mu wszystko pozbierał, a Szef dalej żyje w świecie bajki i marzy o złotych górach i tym, że będzie lepiej jak se nowa firma otworzył. Nie polecam tam ludzie się zatrudniać, najpierw ładny uśmiech potem zwolni Was za dziurawe rękawiczki, które Wam da raz miesiącu. Auta to stare heble, Złomy, sprzętem - nie ma czym robić, nawet kilofa. Bieda a gwiżdże. Kawał dziada powiem na koniec.

manek

Ziomale, UWAGA!! Firmy wspołpracujące czy podwykony maja płatnosci po kilku miesiacach nie waidomo jak bedzie dalej... A kolejne maszyny w lizing sie bierze.. [usunięte przez moderatora]

ajajajaj

Kiedyś płacił, teraz nie.

XXX

a kasa? Płaci na czas?

ajajajaj

Sami odchodzą. Kto by wytrzymał z takim szefem. Sam nie wie czego chce, ale po ludziach krzyczeć potrafi. Chłopaki się zwalniają, kierownicy też.

XXX

Sami odchodzą czy są zwalniani?

taczkowy

haaa a ile ludzi i kierownikow w ciagu roku przewija sie przez ta firme... ruch jak na marszałkowskiej...

Kapi

Chciałbym zatrudnić się w tej firmie. Proszę Was o opinie i opis doświadczenia w tej firmie.

hakelbery pies

CO TY TU PISZESZ? NACPAŁAS SIE CZEGOS?! [usunięte przez moderatora] sprzet prowizorycznie naprawiany, a jak ci sie [usunięte przez moderatora] (nie z twojej winy) to cie finasowo obciazaja - zero sprawiedliwosci, kierowniki - hamsto totalne, lepiej psy przez hyclow sa traktowane, kasa licha, jak nie ma roboty to siedzenie w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Krzysztof Rocznik - Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

K&K Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Krzysztof Rocznik