Opinie o Polikarton Alina Pyrka w Bonin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polikarton Alina Pyrka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polikarton Alina Pyrka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polikarton Alina Pyrka w Bonin

Kacper Nowy wpis

To prawda ze firma zmieniła nazwę ?

POLIKARTON Nowy wpis

Firma Polikarton Alina Pyrka jest producentem opakowań kartonowych. Bardzo prosimy o usunięcie wpisów, które są nieprawdziwe. Państwa serwis wprowadza użytkowników w błąd i szkaluje dobre imię firmy. W przypadku nieustosunkowania się do naszego żądania będziemy zmuszeni wystąpić z Państwa serwisem na drogę prawną.

Beata Nowy wpis

Dawno nie pisaliście na temat pracy w Profesdruk.pl Internetowa Drukarnia Wielkoformatowa. Czym spowodowany jest ten brak Waszych komentarzy? Może jednak ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu. Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

milosy99 Nowy wpis

Taką wiadomość otrzymała ode mnie ekipa Profesdruku. Nawet nie raczyli na nią odpowiedzieć. Nie polecam nikomu tej (pseudo)drukarni!!!! "Po pierwsze deklarowana przez was jakość moim zdaniem nie została dotrzymana. W wiadomościach umawialiśmy się, że druk będzie o rozdzielczości 1440 DPI. Jednak gdy otrzymałem zamówienie zdziwiłem się. Poszedłem w ramach eksperymentu do pierwszej lepszej drukarni i wydrukowałem klisze na folii transparentnej (bez kleju) i przy jakości 600 DPI. Pod względem rozdzielczości - wydruk jest o wiele lepszy od waszego. Różnicę widać gołym okiem, a co dopiero po wyświetleniu na projektorze do slajdów. Po drugie zamówienie nie zostało przycięte (otrzymałem pełen arkusz 100x100), a zapłaciłem za przycinanie klisz po obrysie. Co sprawiło mi również sporo problemu."

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polikarton Alina Pyrka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
DJD

Visual promotion​ - szybko, solidnie, profesjonalnie, pełna obsługa klienta. Bardzo duże doświadczenie w obsłudze dużych firm.

Radek

Witam, może ktoś mi przybliżyć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Profesdruk.pl Interenetowa Drukarnia Wielkoformatowa? Chciałbym do nich aplikować.

spinacz

Czy w ogóle można usunąć konto se strony profestdruku? czy nie?

gość, gość 2

Opinie znaleziono w ogólnodostępnych źródeł internetowych. Stan na dzień 3.08.2014 r. Oczywiście wybór należy do klienta, może warto wydrukować, aby się przekonać. Anglicy mają takie przysłowie " No risk no fun " ( Nie ma ryzyka nie ma zabawy ).

Gość 2

opinia 17-07-2013r. 14:31 Tragiczna jakość bez możliwości reklamacji, wina leży tylko i wyłącznie po stronie projektu nawet jeśli jest zła kolorystyka podrobionych atramentów czy brudnego wydruku nie dajcie się naciąć na płatność z góry. Mnie tak nacieli. (usunięte przez administratora)

gość

Odpowiedź 25-01-2014r. 11:06 Ja również nie polecam firmy profes, mają jakąś zabawkową drukarkę - kolory wyblakłe, wydruki pobrudzone - wstyd pokazać klientowi. Zero odpowiedzi na reklamację. (usunięte przez administratora)

Profesdruk

Panie Adamie, Przykro nam z powodu Pana negatywnych odczuć ze współpracy z naszą drukarnią. Niestety nie mogliśmy uwzględnić Pana reklamacji, ponieważ jeden z plików był nieodpowiednio przygotowany do druku, a pozostałe reklamował Pan z uwagi na kolorystykę wydruku. Dostarczony do nas projekt był blady np. kolor żółty w swoich składowych miał jedynie 20% żółtego. Wydruki odpowiadały kolorystycznie dostarczonym projektom. Z poważaniem, Ekipa Profesdruk.pl

adam

Opinia dotyczy świadczonych usług, są na poziomie krytycznym na zamiennikach tuszy i każda reklamacja czy to kolorów czy pobrudzonego wydruku to jest "źle przygotowany projekt ze strony klienta" dlatego też pobierają opłatę z góry. Tragiczna jakość. UWAŻJACIE (byłem klientem tej firmy)

Zostaw merytoryczną opinię o Polikarton Alina Pyrka - Bonin

• Jak się pracuje w Polikarton Alina Pyrka?

Zobacz opinie na temat firmy Polikarton Alina Pyrka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polikarton Alina Pyrka?

Polikarton Alina Pyrka