Opinie o Plettac Bis w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Plettac Bis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Plettac Bis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plettac Bis w Bełchatów

waldemar

Witam wszystkich. Pracowałem w firmie Plettac Bis na terenie Elektrowni Bełchatów przez dwa miesiące (listopad i grudzień 2012) Mam wyższe wykształcenie ale sytuacja życiowa zmusiła mnie do podjęcia pracy fizycznej. Rozumiem że Polska to kraj ludzi niezadowolonych ze wszystkiego i na wszystko narzekających ale, niestety, jestem zmuszony ostrzec przed podejmowaniem pracy w tej firmie. Zdaję sobie sprawę jak wygląda sytuacja na rynku pracy i że niezwykle trudno jest ją znaleźć w dzisiejszych czasach ale zastanówcie się kilka razy zanim wdepniecie w bagno zwane PLETTAC. Płacą 6,50 pln brutto (!!!) na godzinę. Plettac obsługuje w Bełchatowie firmę Babcoock (stawia dla nich rusztowania po prostu) i bierze za godzinę pracy swojego pracownika ponad 30 pln. Tam podwykonawcy płacą więcej pomocnikom rusztowaniowców, niz plettac swoim własnym pracownikom (z certyfikatami, po ukończonych kursach)Za prace w półmroku, demolka rusztowań które niejednokrotnie stały po kilka miesięcy więc wszystko leci na głowę,istne piekło, ale to nic, taka to praca. Po 12 godzin. Natomiast wyliczenia roboczogodzin w tej firmie to jawna kpina z prawa pracy. Pracujesz niby do 16, ale zapomnij o tym. Przychodzi majster i codziennie trzeba zostać, a chłopaki się śmieją że to praca charytatywna bo firma nigdy za te nadgodziny nie płaci. Za pracujące soboty masz odbiory których...nigdy nie ma. Nigdy nie dostaniesz za to wolnego, czyli pracujesz, oni nie płacą i możesz zapomnieć o odbiorze dnia wolnego za to. Ta firma to kołchoz, pojedynczy człowiek nic tam nie znaczy. Najlepiej gdyby pracownicy mieli numery, jak w Oświęcimiu. Oczywiście z paska który otrzymasz nic nie wywnioskujesz, równie dobrze mógłby byc napisany po chińsku, zresztą może jest. Az szkoda pisać o atmosferze tam panującej.Nie usłyszycie w tej firmie dobrego słowa choćbyście sobie żyły wypruli. [usunięte przez moderatora] to cwaniaczki którzy maja ludzi za kawałki mięsa. Dopóki my, ludzie, nie zaczniemy się szanować, by godnie żyć i pracować, dopóty takie firmy jak Plettac będą sie bogaciły na krzywdzie ludzkiej. Tak, zawsze ktoś może napisać, nie pasuje ci, to nie pracuj, ale temu komuś odpowiadam: idź tam na jeden dzień, za pięć złotych na rękę, spróbuj po miesiącu harówki i nieobecności w domu spojrzeć w oczy żonie kiedy przyniesiesz tysiąc pare złotych wypłaty i dopiero wówczas wyraź swoja opinię. Strzeżcie się i omijajcie z daleka !!! Praca w PLETTAC BIS = KALECTWO.

Zostaw merytoryczną opinię o Plettac Bis - Bełchatów

Plettac Bis