Opus Spółka z.o.o,-Producent i dystrybutor branży biurowej

Gliwice

Opinie o Opus Spółka z.o.o,-Producent i dystrybutor branży biurowej

Ciekawy

Nie wie ktoś czy są teraz jakieś przyjęcia do pracy ??? Jak długo trzeba czekać na odpowiedź pracodawcy po zostawieniu CV ???

Cass

Mam takie wrażenie, że ostatnio o fimie mówi się troszeczkę mniej i jest to o tyle krzywdzące, że coraz lepiej w niej się dzieje, mam takie wrażenie, że nawet z każdym momentem warunki są coraz lepsze i coraz bardziej zachęcające, ja bardzo szanuję ich

słyszałem

Zarobki to samo dno, na poczatek placa minimalna, bez szans na sensowne podwyzki. [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Opus Spółka z.o.o,-Producent i dystrybutor branży biurowej - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opus Spółka z.o.o,-Producent i dystrybutor branży biurowej