Opinie o Orno-Polska Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Orno-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orno-Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orno-Polska Sp. z o.o. w Mikołów

kat

byłam raz na rozmowie kwalifikacyjnej i firma wywarła na mnie wrażenie, niestety w negatywnym znaczeniu. nie bez kozery mówi sie ze atmosfera ma znaczenie w koncu spędzamy w pracy kupę czasu. w ładnym, sterylnym biurze siedzą młode osoby i cisza, nikt nic nie mówi nawet radio nie gra, wszyscy jakby grobowe miny, miało się wrażenie ze ludzie są bardzo nieszczęśliwi . nei wiem jakie sa zarobki, pewnie dobre skoro ludzie tam pracują, ja na szczęście dostałam pracę w fajnym miejscu. rzadko pisze jakiekolwiek opinie ale w tym przypadku te miejsce wywarło na mnie straszne wrażenie wiec pisze, bo choć już rok mija od rozmowy, to co przejeżdżam obok tego miejsca to mam normalnie ciarki

Natka Nowy wpis
@kat

Oceniasz firmę negatywnie po tym, że ludzie siedzą i pracują? Ciekawe podejście. Jest czas na pracę i czas na "klachy". Aby dobrze wykonywać pracę trzeba się skupić, to nie jest spotkanie towarzyskie. Ale myślałam że takich rzeczy nie trzeba tłumaczyć. Jako aktualny pracownik. Firmę oceniam w skali 0-10 - na jakieś 7. Może bez szału i fajerwerków, ale jest w porządku. Współpracownicy w większości fajni (jak wszędzie zdarzają się wyjątki), zwracamy się do siebie na "ty" bez względu na stanowisko - co wg mnie ułatwia komunikację. Biura wygodne i przystosowane do potrzeb pracowników. Wypłata na czas. Z benefitów karta Multisport.

Ewelina Nowy wpis
@Natka

a mozesz napisac cos na jaka umowe moznna liczyc w tej firmie? etat jest osiagalny ? brak muzyki i mzoliwosc skupienia dla mnie super, nie kazdy lubi dennerwujaca caly dzien muzyczke ;) czy oprocz multisporta mozna liczyc na jakies premie?

Jolanta Nowy wpis
@Natka

fajnie, że wypłata na czas - a ile tej wypłaty? :D

Awe Nowy wpis
@kat

Hmm, dziwne. A może ci ludzie.. pracowali? ????

Karol

Czy zwracają może za dojazd ?

dzimi

Cześć Jak wygląda praca w zakładzie w Gliwicach ?

Agnieszka

Cześć ;) jak zarobki w tej firmie? Dobrze się pracuje ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Orno-Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
RKS

pojawiło się ogłoszenie na RKS w Rzeszowie i Bydgoszy, ktoś może coś powiedzieć na temat tego stanowiska? jakie wymagania, zarobki, atmosfera, przełożony?

kandydat

Witam , czy ktoś mógłby się podzielić opinią jak się pracuje w firmie orno , atmosfera zarobki itp.

kandydat
@kandydat

daruj sobie , ruletka straszna , gps nawet w (usunięte przez administratora) mozesz mieć. najlepiej wszystko za darmo a ty zap....j

Magdalena
@kandydat

Chciałabym wiedzieć, na co konkretnie chcesz zwrócić uwagę poprzez swoją wypowiedź? Na ten moment może okazać się ona niezrozumiała dla użytkowników forum, dlatego zachęcam Ciebie do jej rozwinięcia i napisania większej ilości szczegółów o pracy w Orno-Polska.

Magdalena

Firma Orno-Polska brała ostatnio udział w Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB. Czy byliście na nich? Jak firma się zaprezentowała? Zachęcam Was do dzielenia się z użytkownikami większą ilością informacji na temat Orno-Polska i jej aktualnej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Orno-Polska Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Orno-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orno-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Orno-Polska Sp. z o.o.
  • Katowicka 134