Bruk Bet Solar (Bruk-Bet Sp. Z O.O.)

Opinie o Bruk-Bet Sp. z o.o.

Stefan

ok

Ostrzeżenie

Uważajcie na tą dziewczynę K.Z. na każdego nadaje do szefostwa

Karamba

Ta K.Z. dopiero pracuje chyba 2 miesiące a już wrogów sobie narobiła , wiedz kobieto że nikt nie lubi konfidentów

Ryś

No ale wiesz podejrzane jest to czy ta K.Z. była przyjęta na warunkach takich żeby donosić i sprzedawać ludzi , pracuje tu już 8 lat ale takiego konfidenta nie widziałem , a w dodatku zakładowy radio-wezeł , co usłyszy to rozgaduje , uważajcie na nią

Kamila

A czemu tak robicie? Nie lepiej żyć w zgodzie i "grać do jednej bramki"?

Uczciwa praca
@Ryś

Zacznijcie uczciwie pracować a nie (usunięte przez administratora) się i kombinowac jak coś (usunięte przez administratora) to nikt na was donosił nie będzie.

moso

Jako były pracownik moge tylko pochwalić. Wesoła ekipka. Pozdrawiam serdecznie.

glock

Witam. Czy wie ktoś czy są jakieś działy lub stanowiska gdzie prawie cały czas szukają kogoś???

Greg

Cześć. Na portalu pracowym znalazłem ogłoszenie, że w Bruk-Becie szukają kogoś na stanowisko automatyka. Wysłałem już aplikację, ale przychodzę tu z pytaniem czy ktoś jeszcze pracuje/pracował na tym stanowisku i może coś powiedzieć? Każde info dla mnie ważne.

craaab
@Greg

Ja pracuję. Co chciałbyś wiedzieć konkretnie? Pisz, podpowiem.

Wiliusz

Temat urlopowy teraz to i ja podpytam czy za nadgodziny moge sobie odebrac dni wolne?

Chris
@Wiliusz

Tak możesz sobie odebrać wolne za to

@Chris

Dzięki już przeczytałem właśnie kom wyżej. Dla mnie każdy wolny dzień na wagę złota i mnie ta opcja bardzo pasuje

HANKOK71

Nie zgadzam sie z tymi opiniami ze jest źle. Wystarczy robić swoje a nie tracić czas na narzekanie - proste.

Cezary
@HANKOK71

Narzekanie w Internecie jest łatwe i proste. W firmie jest miejsce na to, by zgłośić jakieś swoje uwagi i zażalenia, jeśli coś komuś się nie podoba. Ale po co... skoro Internet przyjmie wszystko, a firma będzie weryfikowała takie sytuację.

shogun
@Cezary

Myślę, że coś w tym jest. Nie pracuje na produkcji, dostałem się na stanowisko biurowe (celowo nie piszę, jakie) i współpracuje z firmą przeszło rok. Przed aplikowaniem czytałem forum i przyznam, że był moment, w którym się zawahałem, czy to praca dla mnie. Czy to w ogóle dobra praca czy po prostu jest tak jak piszą. Po przeszło roku mogę stwierdzić, że warunki są po prostu OK. W czasach tak niestabilnych i niepewnych, świadomość posiadania pewnego zatrudnienia to jest serio ogromna zaleta. Znam pracowników produkcji, znam osoby z różnych stanowisk i na żywo nikt nie narzeka. Internet ma to do siebie, że ludzie myślą, że tu wszystko wolno. To nie jest praca idealna, bo nie ma pracy idealnej (dla mnie taką byłoby siedzenie pod palmami z drinkiem by jeszcze ktoś mi za to płacił:) ale mówienie, że jest źle to gruba przesada.

Dzak
@Cezary

Człowieku nie wiesz co piszesz najwyrazniej lepiej żebyś się nie udzielał

Haha
@Cezary

Większej bzdury od kiedy tu pracuje nie słyszałem, daje słowo, nawet jeżeli ktoś wysłucha do końca twojego zdania z zainteresowaniem, to albo cie wysmieje w twarz albo po prostu oleje, szkoda szczepić do nich ryja, prostaki

Drudpol
@Cezary

"W firmie jest miejsce na to, by zgłośić jakieś swoje uwagi i zażalenia, jeśli coś komuś się nie podoba." Szkoda że słyszy się tylko że jak nam cos nie pasuje to mamy wyp******ać. Dlatego tak jest że ludzie piszą na goworku. Tylko widać że duza firma to jak cos zlego sie napisze o" pewnej osobie" to za kawałek wpisy są usuwane. Czy ktoś kto zarządza tym portalem moze napisac dlaczego większość wpisow jest usuwana?

@HANKOK71

Od tego jest ta strona by wyrazić swoje opinie a jeśli jest coś źle to ludzie się tym dzielą tu - proste

Gruz
@Drudpol

Bo jakby się Prezes dowiedział jak mu inteligentni inaczej kierownicy gruz w nocy usuwają to by ich zwolnił natychmiast.

CD
@shogun

A ja się zgadzam z tym co piszesz. Czyli jednak można pracować, zarabiać i nie narzekać

t.d

Witam. Mnie nie interesuje praca na produkcji. Powie ktoś do jakich działów można aplikować?

Zayo
@t.d

Masz w sumie kilkanaście różnych działów np.: handel, administracja, zakupy, finanse, IT, kontrola jakości, transport itp.

@Zayo

Dzięki, już zapytałem po prostu jest tu tyyyle postów o pracy na produkcji a ze świecą szukać czegoś o stanowiskach biurowych... Dlaczego tak?

Agnes
@t.d

Zastanów się czy chcesz tu przychodzić, w działach biurowych "dobrze widziane jest" siedzenie po godzinach. Oczywiście nikt za to nie zapłaci ani nie zwróci czasu wolnego.

zayo
@t.d

nie wypowiadają bo pracują i nie mają czasu narzekać :P A tak serio, pracuje na stanowisku specjalistycznym i niewiele jest rzeczy, do których się można przyczepić. Jestem po studiach w zawodzie już kilkanaście lat i to nie jest moja pierwsza firma, mam porównanie z paroma dużymi przedsiębiorstwami i to, że jestem tu od lat mówi samo za siebie ;-)

@zayo

Dzięki za wszystkie info, już jestem umowiony na rozmowę.

Hanna
@t.d

Hej i jak po rozmowie? Udało się uzyskać pracę? Jakie były pytania?

Sx
@Hanna

Czy kiecka się przydała?

@Hanna

Wszystko poszło spoko, konkretna rekrutacja w normalnej atmosferze. U mnie pytania bezpośrednio pod stanowisko gdzie chciałem się przyjąć

@Sx

Po co takie komentarze do osoby co jej nawet nie znasz? Trochę kultury nie zaszkodzi.

Chris
@t.d

Na jakie stanowisko Ci się udało dostać?

Jonaez

Witam. Na czyn polega praca magazyniera-kontrolera bramowego? Pytam, ponieważ jest oferta u mnie w regionie i zastanawiam się czy warto składać CV. Jakie widełki zarobkowe ? Pozdrawiam.

w okolicavh najniższej krajowej

Beata
@jurek

Ale premie lub jakieś dodatki to normalnie przysługują?

@Beata

niestety nie , sytuacja wc tej firmie mocno się pogorszyła , zawyżają normy np. za które dodstkowo masz premie , ludzie nie dostali bonów gdzie byly co roku ,kary pienięzne za drobne przewinienie pod okiem kamery za np. oparcie się na stanowisku pracy o podajnik i to są fakty , a to wszystko skutkuje tym ze ludzie zaczeli masowo składać wypowiedzenia

amant
@Jonaez

kiedys znajomy przez niedopatrzenie musial oddawac ze swoich pieniedzy 5000zł nactym stanowisku wlasnie pracował

nick
@Jonaez

do Joanaez: czy pan się zdecydował albo może pracuje już? Jeśli tak to powie pan coś o warunkach?

Moim zdaniem firma zatrzymała zie w latach 90 tych i w tych też powinna pozostać. Prezes klasa sama w sobie, zawsze kulturalny i z szacunkiem do ludzi. Reszta? hmmmm. najlepiej sa traktowani Ci, ktorzy spuszczaja glowe, pracuja po godzinach bez kasy i jeszcze donoszą. W biurze prace odradzam. Stawki to kpina. I jeszcze to podpisywanie sie na dokumentach tytułem. Kogo kurde obchodzi, ze magister co? dzisiaj kazdy ma magistra. Zadne wow. No chyba, ze w Niecieczy. a sie

@Monika

To nadgodziny nie są płatne? Nie rozumiem. Oddają je jako wolne tak? Czy co

Ciężka praca
@Anna

Jak komuś coś nie spasuje to szukać nowej pracy. Do roboty!!!!! Frajerzy....

Owoce i warzywa

Dostaniesz worek ziemniaków....

A.W
@Anna

Nadgodziny nie są płatne, możesz sobie je później odebrać jako wolne. Do Bruk Betu sie chodzi żeby pracować a nie zarabiać.

@Ciężka praca

wielu juz to robi (usunięte przez administratora)

@Ciężka praca

sporo osób już to robi pustaku

Hehe
@Ciężka praca

Idealny przykład kultury i poziomu zapewne jakiejś osoby na wyższym stanowisku w tej firmie :) Tacy właśnie ludzie tam rządzą.

@A.W

Właśnie szukałem właśnie na to pytanie odpowiedzi, dla mnie to akurat super, dzięki za informacje

Jebać Bruk-Bet Termalica

Pierdolić was ułomy jebane z brukiem zamiast muzgu nie pozdrawiam

Fenomen tej firmy jest taki że po podwyżce zarabiasz tyle samo co przed.. jak to możliwe nie wiem tylko oni chyba wiedzą:)

Poważny człek

Fenomenem jest to że po tzw podwyżce zarabiasz mniej niż przed

Tomo

Ja tam po podwyżce zarabiałem więcej i to raczej taki standardzik no ale co kto uważa ;) Chyba, że w ujęciu inflacyjnym no to mogę przyznać rację w obliczu dzisiejszych cen ;)

san

Co moge napisać... generalnie wszystko tak jak trzeba i bezproblemowo i szybko

Albe

Jest ok. W tych czasach ciężko o stabilną pracę więc pod tym względem plus.

@Albe

nazywasz pracę w bruk becie stabilną ? ????????????????

Zofia
@Kolo

A nie jest tak?

Nie Kolo
@Zofia

Praca jest tak stabilna że chyba pół Tarnowa się przewinęło bo nikt nie da sobą pomiatać za takie pieniadze

Natura 2000
@Albe

Ciekawe co za (usunięte przez administratora) zapłaci za wylanie ścieków do rzeczki? Co Wy na to?

Uczciwy
@Natura 2000

Kazdy

Ciekawy
@Natura 2000

Widzę znowu to pytanie. Ciekawe kiedy je znowu usuną??

GośćZ

Praca w tej firmie to kpina jakich mało pracownicy którzy zarabiają dla niej pieniążki są karani za głupoty albo wymysł przytaczanego w wypowiedziach pana (celowo z małej) oglądacza kamer. Awansowani i degradowani ze stanowisk na których się sprawdzają od wielu lat tylko i wyłącznie poto by coś pokręcić żeby się prezes nie czepiał że nic nie robią kartki kar sypią się wszystkim nawet jeśli nie jest to z twojej winy (np. Byłeś na urlopie) pracownicy biurowi stają się z dnia na dzień pracownikiem produkcji albo placu bez cienia wyjaśnienia a jak by kogo zapytał czemu tak to odpowiedz zawsze jest jedna to nie odemnie zależy tylko wyżej co jest bzdurą że aż boli nikt za tobą nie stanie bo każdy patrzy żeby on tylko nie miał gorzej jak się coś odezwie a wyżej nie ma dojścia albo nie zrobisz tego jeśli chcesz dalej pracować bo ten nad tobą dostanie zjebe a tobie zgotuje za to piekło na ziemi bo jakimi prawem udałeś się do jego kierownika i koło się zamyka. Zarobki to średniawka zabierają premie nie wiadomo za co bo jeden obija się całe dniówki i dostaje więcej od tego co pracuje sumiennie i robi to co do niego należy i jaka odpowiedź na to poraz kolejny uslyszysz odpowiedź to nie ode mnie zależy albo nie ja to ustalam. Słowem podsumowania tracą dobrych starych pracowników tym jak ich traktują i genialnymi pomysłami z tylnej części ciała nie poważych osób zarządzających pewnymi działami.

Byly

Dla zainteresowanych pracą, pierwszy raz od wielu lat brak bonów , a wypłaty q porównaniu do lat poprzednich dużo niższe, szukajcie pracy gdzie indziej nie polecam

Anonimus
@Byly

No tak wielki sponsoring ale dla ludzi którzy na to pracują nie ma nawet na swięta żadnych dodatkowych profitów

@Anonimus

Nie pasuje.... To wyjazd!!!!!!?

Seba
@Byly

Za to są bony w postaci kartek i punktów karnych od pana na stanowisku obsługi kamer. Dostał nową zabawkę i cieszy się jak (usunięte przez administratora) blaszką.

@Onid

Ja już nie pracuje ostrzegam tylko wszystkich przed pracą tu , nie okłamujcie ludzie ogłoszeniach że dostają bony już ich nie ma

Wojtek
@Byly

Zgadzam się, znajomy tam pracuje i szuka innej pracy , to co uslyszLem od niego to nie do uwierzenia musiał spłacić 8000zl za wadliwy produkt którego nie zrobił jak i cała hala

Stary
@Seba

Pracowałem w tej firmie wiele lat. Atmosfera jaka panowała była znakomita, wspaniali ludzie znający i szanujący się wzajemnie, spotkania integracyjne dla pracowników, wyjazdy na narty, weekendy w firmowym ośrodku wypoczynkowym, prezenty na święta, Dzień kobiet, Dzień dziecka, premie jubileuszowe po przepracowaniu 10 lat, zapomogi jak kogoś spotkała jakaś osobista klęska, odprawy bez względu na to kto komu wypowiadał umowę, itd, itp. Z każdym problemem można było pójść do kierownika (lub wyżej) i zawsze z ochotą pomógł. Trzeba było mieć naprawdę "szerokie plecy" żeby się tam dostać do pracy. Jak tak czytam teraz te wszystkie wpisy to się zastanawiam co wy żeście z tą firmą zrobili!!!!!!!, czytam, że "gość patrzy w kamery i udziela kar"??? to pozostał chyba tylko jeden krok do postawienia wieżyczek strzelniczych!!!! Firma ma obecnie chyba poważne problemy z zarządzaniem.

Gado
@Onid

Widać poziom umysłowy któregoś z dyktatorów z tej firmy , brak argumentów wiec sprowadza się do języka rodem spod budki z piwem , samo to świadczy o poziomie intelektualnym

Myślę
@Stary

Niech zaczną zatrudniać ludzi z odpowiednim wykształceniem. A nie idiotów bez wykształcenia czy złotoustych frajerów.

@Stary

A niedługo nie będzie miał kto robić bo będą to czytać i poczta pantoflową też robi swoje , a co do tego co zrobili z tą firmą to ja myślę że chca się wykazać coraz to nowszymi pomysłami przed prezesem bez względu na to czy mają jakikolwiek sens , pamiętajcie karma wraca , to najniższy szCzebel pracuje na was wszystkich

@Onid

wyjazd to powiedz babie w domu !!!!

Właśnie to zrobiłem.....

@Onid

no to teraz odżyje baba ...

to odżyje baba ..

@kamil

Miałem odpisać że pisałem o tobie ale nie jestem aż takim (usunięte przez administratora)

@Onid

szkoda na ciebie słów pustaku ...

@kamil

To dlaczego piszesz ciołku?

Nomad
@Onid

Twoja wypowiedź podsumowuje poziom dialogu i merytoryki w " elitach" brukbetu

olek

są przepisy prawa pracy które się respektuje , to chyba jasne ale nie wszyscy chyba to rozumieją najwyrazjiej stanowisko uderzyło do głowy , zapomnial jeden z drugim jak na produlcji robili.Halo inspekcja ...

Krzysiu

Brawo brawo mówcie co tam jest nie tak a większość potencjalnych kandydatów tu patrzy co się tam dzieje, dyrekcja niech wie że wszystko wraca .

Prorok
@Krzysiu

Popieram!!!, jeśli coś jest nie tak to naturalnym obowiązkiem pracowników jest o tym komunikować, i nie dotyczy to tylko tej firmy; ale wszystkich, które nie szanują ludzi. Nie pozwólcie, żeby codziennością zawładnęli kapitaliści i ich słudzy. Bo gdzie podziejecie się Wy, ci normalni, uczciwi? Jeśli ktoś usunie Wasz wpis, to go ponówcie i tak do skutku, inaczej docelowo nie będzie dla Was w Polsce miejsca do pracy, którym będziecie mogli funkcjonować normalnie.

Twój stary

Ja coś czuję a wręcz pewien jestem że niebawem na dniach sąd pracy będzie miał ręce pełne roboty

Jakby nie patrzeć i co by nie napisać, to przez utrzymywanie takich ludzi na stanowiskach ta firma się pogrąża coraz bardziej. Zrozumiałe, że w firmie ktoś musi załatwiać niewygodne tematy; ale wszystko to można zrobić z klasą, na poziomie, a nie po chamsku ja to się dzieje. Od kilku lat systematycznie zarząd pozbywał się różnymi metodami ludzi myślących (niektórzy sami odeszli lub usunęli się w kąt, bo nie wytrzymali stawiania ich na równi z tego typu "inteligentami"), wszystko po to, żeby uzyskać władzę absolutną i robić z ludźmi co zechce - swoją drogą można się zdziwić na co niektórzy są w stanie się zgodzić dla paru groszy. Reasumując; mądry z głupim pracował jako równy nie będzie, jeśli mądrzejszych usunięto to widomo kto pozostał. Ja na szczęście mam to (usunięte przez administratora) za sobą, i teraz wiem, że żyję.

Kto to?

Nie pisz tak bo nikt tam nie pójdzie, a zwłaszcza że Styrobudu ????

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk-Bet Sp. z o.o. - Nieciecza

• Jak się pracuje w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk-Bet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 40 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bruk-Bet Sp. z o.o.