Opinie o COLTRANS Sp. z o.o. w Klaudyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie COLTRANS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COLTRANS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COLTRANS Sp. z o.o. w Klaudyn

Na stronie teraz nie ma jako takiej oferty, ale zapraszają kierowców C+E do słania CV. konieczne jest przy tym roczne doświadczenie z tego co czytam. jeśli tak to z jakiej podstawy w tym roku się rusza? Komentarzy od dwóch lat nie ma i zastanawia mnie przyczyna

Marcel

Jak najdalej od tej firmy!Szef to kłamcą i oszust,a Jego przydupas Tomcio Kujawski to debil ,który nic nie potrafi i nie wiadomo czemu ma o Sobie wielkie mniemanie.Zarobki niezgodne z obietnicami,przeladowane i zdezolowane auta.Ogolnie syf ,kila i ciężka mogiła.

spedytor Nowy wpis
@Marcel

Chyba nie ta firma :) Nikt taki u nas nigdy nie pracował :)

kogut

Te wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to niestety prawda. Masz łeb i ch j, kombinuj. Lubisz jeździć na łysych oponach? Elegancko, wszystkie odgałęźniki Koltransu mają je w wyposażeniu standardowym. Kochasz święta? Żaden problem, firma oferuje choinkę. I to na cały rok! Niegasnące ikonki na desce rozdzielczej będą umilać Ci pracę. To nic, że informujesz szefostwo. Oni tego nie słyszą. Nie bój się, jeśli coś nawali. Pojazdy nie odwiedzają mechaników, chyba, że tych przydrożnych. Mam nadzieję, że masz w sobie tę moc, bo auta zdecydowanie jej nie mają. Słyszał*ś o wadze ciężkiej? Będąc na pusto i tak auto jest przeładowane. Lubisz mieć wszystko jak w zegarku? Krokodylki dobrze wiedzą gdzie i o której stać żeby zaprosić Cię na rozmowę. Niebiescy też bacznie obserwują gdzie, jak i po co stajesz. Kolorowymi blankietami można by wytapetować ścianę. Praca tu to pasmo niespodzianek. Atrakcje są na całego, lepiej niż w niejednym parku rozrywki. To również tyczy się wypłaty i samego podejścia dziadów do pracowników.

Wanda
@kogut

No to słabo jeśli pojazdy nie odwiedzają mechaników. Jeśli to prawda to dlaczego szefostwo nie chce tego sprawdzać?

kogut
@Wanda

Wandzia, zgodzę się z Tobą w 100%. Jak można tego nie sprawdzać? Toś to szok! Zadbana flota się nie roztrzaskuje na dk10 średnio co 2 tygodnie. Ach kochaniutka, widzisz co się z tą firmą porobiło........

Żabka Śródmieście
@kogut

Sądząc po tym co piszesz masz niestety zerowe pojęcie ta temat pracy w transporcie. Współpracuję już z tą firmą wiele lat korzystając poniekąd z ich usług. Twój były pracodawca związany jest kontraktem na obsługę dostaw – za niezrealizowane zlecenia nikt nie zapłaci, mrożonki zapewne się rozpuszczą co wygeneruje kolejne koszty, oczywiście Ciebie to nie interesuje – wypłata przecież się należy. Prawdą jest że chłopaki nie raz stają na głowie by zabezpieczyć wszystkie dostawy, jak widzisz mimo wszystko są zawsze na wysokości zadania. Przykre że Zbigniew zmuszony jest posiłkować się ludźmi Twojego pokroju, o roszczeniowej postawie, bez jakiejkolwiek inicjatywy czy w ogóle chęci pracy, a okazuje się także zwykłej odwagi by odejść z twarzą od wykonywania prostej roboty której nie podołałeś. Tak, tak – i to właśnie z tego powodu mają tak wesoło. Auto rozbite na dk10 jak i pozostałe przypadki to nic innego jak nieuwaga pseudo wozaków a nie kwestie techniczne, no ale cóż – opisałeś wszystko, wydałeś groteskowy osąd więc teraz pękaj z dumy – Żałosny Typie.

spedytor Nowy wpis
@kogut

Problem w tym, że my nie jeździmy DK 10, bo nie mamy tam żadnego klienta :) Myślę, że należy zweryfikować najpierw gdzie dana firma ma bazę zamiast zacząć bezpodstawne oczernianie. Samochody u nas najstarsze mają 3 lata i na wszystkie posiadamy gwarancje dealera oraz bezpłatny serwis mobilny, więc nie bardzo wiemy o czym mowa :) Jeśli można to prosimy o konkretną informację gdzie i kiedy mieliśmy jakieś zdarzenie na DK10 - najlepiej, żeby było uczciwie z nr rejestracyjnym. Jeśli chodzi o rozrywki - widoki z trasy są często ciekawe - zwłaszcza w Austriackich górach.

Mariusz Geis Nowy wpis

Pozdrowienia dla starej ekipy .

Firma COLTRANS Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w firmie COLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca Kat. C+E, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

kura

W tej firmie jako pracownik masz robić i o nic nie pytać, o podwyżce to można pomarzyć ;)

Beata
@kura

Czyli o awansie też można pomarzyć? Czy z tym już są większe szanse?

kura

Prace w koltransie można porównać do pracy w łagrach. Auta niesprawne, można chodzić, dzwonić, prosić, błagać, a szef i tak ma to gdzieś, bo towar musi wyjechać (auto na “3 kołach” ale ma wyjechać). W razie awarii po poinformowaniu szefa, można się spodziewać telefonu po 2 godzinach z zapytaniem stoisz czy jedziesz… Pieniądze to temat rzeka… Najniższa krajowa na konto, reszta w kopertę, albo przelew przez jakieś dziwne konta… Na rozmowie rekrutacyjnej są opowiadane bajki o tym jaki nacisk kładą na atmosferę między pracownikami, a w rzeczywistości jako świeżak jesteś mieszany z błotem i jeden drugiemu rzuca kłody pod nogi. Pamiętaj, że jako pracownik owej firmy nie ma prawa Ci się nic stać w trakcie pracy, masz kilka wyjazdów, dzwonisz do spedytora, że coś Ci się stało i nie dasz rady jechać, możesz się zataczać a musisz jechać, bo jesteś beduinem. Najlepszą reklamą dla firmy jest to, że dużo osób ze starej ekipy wyfrunęło, bo z roku na rok jest coraz gorzej. Kolejną ważną sprawą jest waga: po pierwsze samych aut z których większość na pusto waży ponad 3,5t a zarejestrowane są na 3,5t; po drugie ładunku ponieważ jedna paleta potrafi ważyć 800kg, a jak wiadomo ładowane jest całe auto. Windy w wielu przypadkach nie są w stanie podnieść zwrotów a co tu mówić o pełnych paletach. Piszę to wszystko, żeby przestrzec wszystkich, którzy planują rozpocząć pracę w tej firmie, wiadomo nigdzie nie jest kolorowo, zawsze znajdzie się jakiś słaby punkt. Ale nie warto ładować się w te trupy dla paru złotówek. Co do samego szefa uważam, że nastąpiło po prostu wypalenie i zaczyna być coraz bardziej widoczne przysłowiowe “dziadowanie” na wszystkim…

Po kilku latach w tej firmie nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła atmosfera, przejrzyste warunki pracy, z Szefem można zawsze porozmawiać w razie problemu nawet osobistego. Rozliczenie finansowe zawsze na czas i według ustaleń.

Nikt

Według jakich ustaleń gościu że najniższa na umowie a reszta w kopercie lub na jakieś lipne konta tylko to a jest tego więcej oznacza że robisz u Dziada i nic tego nie zmieni palety po 800kg i ta ruina którą jeżdzisz daj spokój chłopcze i wyjmij palec z jego (usunięte przez administratora)

Pracownik2
@Nikt

Ale przywaliłeś z grubej rury ale co w samo sedno i punkt .

bo to nie prawda

bo to fikcja wszędzie tego zbigniewa jest pełno ale niczego nie załatwisz .......jest wiecznie w pogardzie dla Ciebie uchachany .......

osaczony

Proszę Podaj adres do Twojego Dealera :))

Wiktoria
@osaczony

Może lepiej nie? ;p A podasz uzasadnienie co do tego wtrącenia?

Spedytor

Pozdro dla wyrwika nygusa :) a reszta niech się weźmie za robotę

bez pracy

pracowałem w tej firmie na czarno prowadziłem ich nie sprawne samochody które były i są zagrożeniem .... przestrzegam wszystkich by nie pracowali tam...

Manio

Niezła reklama firmy z wczorajszego dnia na dk 10...

@Manio

mam jutro zacząć ....pracę w tej firmie ......podobno płaca 0d 5.500 do 6000 ale coś mi się zdaje że to fikcja.....powiedzcie mi prawdę miesiąc jestem bez pracy....

Smerfetka
@łoli

Jeśli chcesz pracować to nie ma się czego obawiać ;)

@łoli

5500 do 6000??? Ja pierdziele ładnie Ci naściemniali ???????????? daruj sobie tą firmę jeśli chcesz mieć spokojną głowę

łoli

wiesz co Kolego już teraz wiem że to fikcja .... najgorsze jest to że nikt nic z tym nie zrobi..........

Jan

Ludzie tak odchodzą z firmy z dnia na dzień? Czemu tak jest?

@Jan

Tak się dzieje ponieważ masz tylko i wyłącznie jeb.ć ile wlezie, to nic że auta przeważone dwukrotnie, to nic że niesprawne, na przeglądy wcale nie jeżdżą, w sumie jeżdżą z samym dokumentem. Najważniejsze że kasa na konto wpada za wywieziony towar reszta się nie liczy. Pozdrawiam starą ekipę ????????

Były kierowca

Potwierdzam to co napisałeś pracowałem w tej firmie auto przez lata nie miało robionego normalnego przeglądu . Fikcja

łoli

kurcze czyli szukać innej roboty miałem nadzieję że w końcu ....zacznę pracować...

Edmund????

Przyjdzie wiosna połowa odejdzie za tą jałmużnę nik nie chce robić

Wlodek

Jeszcze trochę wszyscy odejdą????

Szybki Lopez

Pan Tomek Jedyny Człowiek z Tej Firmy Jest Spk. Ale Szef to już Szkoda Słów Jak On Się Ubiera Półbuty spodenki z Pola i Skarpety.... No kurde jak Coco chanel. Nie polecam Tej Firmy wieś Tańczy i wieś Śpiewa samochody gorsze Niż nie które Ciągniki na Polu (usunięte przez administratora) i Ledwo Jezdza.

Gabriela
@Szybki Lopez

Myślę, że to w jaki sposób ktoś się ubiera nie świadczy o tym jak wykonuje swoją pracę. Proszę, abyś na forum unikał opisywania konkretnych osób i odnosił się raczej do warunków zatrudnienia. Jak oceniasz zarobki w firmie?

Viktor
@Szybki Lopez

Tomek ma płacone między innymi za podpierdalanie kierowcó do szefa to jego praca tak wiec jak cos mo powiesz miedzy wami to nie badz zdziwiony jak wrócisz np: z pierwszego kolka ze magazyn i szef bada wiedzieli. A tak na marginesie- Co ja robie w tym bagnie ,kolana bolą ,kręgosłup tu szczyka. Chyba ze was też cos boli? Bo rolki i palety są przesadzone wagowo jak tu do emerytury w zdrowiu dotrwać.

@Szybki Lopez

Co ma ubiór do pracy, ludzie trochę powagi

Dobry szef:) i dobrze sie pracuje,pozdrawiam

Zofia

@Kiki a to jakie prezenty i z jakiej okazji ?

Klaudia

@kiki jakie prezenty ?

Kiki

Dzieki zabko za prezenty

żabka

wszystkie dodatki pozabierane czas spadać

Norbert

To dobre pytanie czy jest wolny etat. Trochę niepokojąco przedstawia się ogólna sytuacja w gospodarce i jak firma dalej będzie pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o COLTRANS Sp. z o.o. - Klaudyn

• Jak się pracuje w COLTRANS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COLTRANS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COLTRANS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

COLTRANS Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Estrady 1
    05-080 Klaudyn