Biedacha Zygmunt Phu Halmar

Chorzów

Biedacha Zygmunt Phu Halmar

Opinie o Biedacha Zygmunt Phu Halmar

Ja

Hmmm Halmar!!!! Firma gdzie praktykuje się chamstwo i prostotę. Pieniądze marne brak szacunku a pracownik to zwykle dno! Jestes lizusem i dziobakiem? Jesteś prawa ręka szefa!! Selekcja pracowników odbywa się na zasadzie jak wielu kumpli w tym miesiącu sprzedałes od tego też zależy wysokość premii bądź dodatku świątecznego. Śmiech!! !!! Najwyższy czas aby PIP zobaczył jak w tej firmie się pracuje i traktuje ludzi!

Gustlik

Witam ja pracowalem tam dosc dawno temu byl to rok ok 2006-2007 co moge powiedziec ze kasa byla zawsze na czas 2razy w miesiacu w soboty tez jakas kasa wpadala (ale do odtracenia z wyplaty)warunki pracy jak na kazdej budowie kto pracuje pracowal ten wie jak jest fak Stary krzyczy ale takie prawo szefa zadarmo cie nie opierdoli pracodawca w tamtych latach byl ok jak jest teraz niewiem

Zostaw opinię o Biedacha Zygmunt Phu Halmar - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biedacha Zygmunt Phu Halmar