Opinie o Draco Sklepy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Draco Sklepy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Draco Sklepy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Draco Sklepy Sp. z o.o. w Poznań

Czy w firmie Draco Sklepy Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Magazynier, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

vvv Nowy wpis

Ale chyba każdy ma prawo zapytać @żuro bardzo to pomaga przy poszukiwaniu pracy uwierz! Dołączam się do pytania @harrego

gasek Nowy wpis

Ja właśnie złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu wiec rowniez czy osoby doswiadczone mogłyby pomoc ..

davidoff Nowy wpis

obecnie prowadzi wypożyczalnie w warszawie, poznaniu wrocałwi i bydgoszczy f5 g r o u p czy cuś

Czy rekrutacja na stanowisko Magazynier w firmie Draco Sklepy Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
niki

potrzebuje info na temat pozwu zbiorowego... niestety muszę dołączyć...

dawaj wiecej

Dawaj więcej:) Tego człowieka i jego żonę trzeba wreszcie wsadzić do pierdla.

Ubawiony po pachy

Zaczną czytać - bez obawy. Dziś zamiast kolejnego słupa, o przepraszam - przedsiębiorcy, coś bardzo bieżącego. To że ostatnio znowu wyłączyło się 98 numerów w orange, na któe Pan Łukasz wyciągnął 98 telefonów, to nic nadzwyczajnego. Ale to, że szefostwo w Poznaniu ma już tego dość, to novum. Może dlatego, że już robi się za głośno, a może dlatego, że TP przeprawadza zwolnienia i nikt nie ma ochoty pożegnać się z wysoką pensją z tego powodu? Jedno pewne - jest już wewnętrzne dochodzenie, a po zakończeniu pójdzie zawiadomienie do prokuratury. Na moje oko zajmie się tym prokuratura apelacyjna wydział V... a to może być ciekawe i rozwojowe śledztwo. Poza tym jeszcze jedno - dość śmieszne. Jeden z ostatnich dili - znowu na nie właściwej osobie. Poszkodowany zajmuje się działalnością rozrywkową i towarzyską. I jeszcze nie wie, że został zrobiony w wała. A jak się dowie, to może pozwoli Panu Łukaszowi odrobić pieniądze tańcząc na rurze? A może nie tylko Pan Łukasz będzie je tak odrabiał? Pożyjemy zobaczymy.

jamaika

Człowieku nie pisz tu opini tylko tam gdzie napisałeś pierwszą bo tu zbytnio nikt nie czyta.A więc wpisuj je tam ,gdzie pierwszą wpisz w google opinie bromberek pierwsza strona i wez pierwszy temat tam są 2 strony opinii jest ich 68 około .

Ubawiony po pachy

W sumie dzień szary i nudny, nic się nie dzieje... Więc po co czekać do poniedziałku? Prawda Panie Łukaszu? Zacznijmy więc pańskie prywatne Wikileaks już dziś. Na początek ktoś w zasadzie zupełnie nieznaczący, jak kilka pierwszych postaci w zorganizowanej grupie przedsiębiorców. Jednak i oni są istotni, gdyż pozwolą zrozumieć mechanizm działania. Prosty i stary, ale takie najlepiej się sprawdzają. Co pewnie potwierdzą ludzie z PG, w czasie pierwszego przesłuchania. Pewnie zgodził się za parę złotych od podpisu poświadczyć różne rzeczy, a może po prostu podpisał plik czystych kartek? Może wziął jakiegoś Iphona, albo dwa... może podpisał jakieś zaświadczenie o zarobkach (to bardzo osobny wątek w tej historii). Otóż pierwszą postacią jest (losowo rzecz jasna) Pan zamieszkały w okolicach Wyspy Edwarda. Nazwa firmy banalna - zaczyna się na GAB... pkd - obróbka mechaniczna elementów metalowych. Zakładam, że nie ma on nawet młotka i pilnika do obróbki metalu... Ale robi interesy w grupie... pewnie owocne. :))

Ubawiony po pachy

W sumie bardziej o Panu Prezesie niż spółce, ale żeby zasadom portalu stało się zadość. Choć myślę, że pozew mimo gróźb zawartych w pismach nie wpłynie (uwaga do administratora). Bardzo sympatyczny i obrotny człowiek. Szkoda tylko, że nie dotrzymuje ustaleń i własnych współpracowników traktuje jak głupców i barany do strzyżenia. Ale to nie nowość. Skupmy się na sukcesach - zorganizował zorganizowaną grupę przedsiębiorców. Wręcz inkubator przedsiębiorczości. Grupę tworzy kilkunastu przedsiębiorców, kilka spółek, paru zaufanych gońców i kierowców. Zatem Panie Łukaszu - nie bądź Pan tak skromny. Dla zachęty od przyszłego tygodnia będę opisywał co bardziej operatywnych przedsiębiorców z Pańskiego inkubatora przedsiębiorczości. Może zaczniemy od (usunięte przez administratora), a może od (usunięte przez administratora)Zobaczymy, w końcu ich sukcesy sięgają już co najmniej do kranców (południowych) wielkopolski... A to już coś w czasach kryzysu... Zarobić kilkanaście, a może kilkadziesiąt tysięcy, bez nakładów, poza zaświadczeniem z CEDiGu, z US, ZUS... bez środków trwałych. Zresztą inżynieria finansowa, to pasjonujące zagadnienie. Proszę go nie ukrywać przed zainteresowanymi czytelniikami... Gratuluję sukcesów w biznesie...

Zostaw merytoryczną opinię o Draco Sklepy Sp. z o.o. - Poznań

Draco Sklepy Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.

Draco Sklepy Sp. z o.o.