Lorenzo

Opinie o Lorenzo

ZADOWOLONY BO ZWOLNIONY

powiem tyle pracowalem trroche czasu poczatek ok firma rodzinna bylo ok kasa ok. Teraz czytam co piszecie bo zastanawialem sie jak u was powiem jedno mnie zwolnili ze wzgledu na ciecia w firmie ciesze sie dostalem odprawe kolo 15tysia aleto nic jedyne co mi dali todoswiadczenie teraz przebieramwprzedstawicielkach jak babcia pomidory w markecie jest ok uciekajcie z tamtad rok temu zaczela sie orka teraz wam wspolczuje trzymajcie sie chlopaki i wiedzcie o tym ze z takim kolosem (czyli wielka firma) nie wygracie UCIEKAJCIE !!!

Zostaw opinię o Lorenzo - Xxx

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorenzo