Opinie o Handman Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Handman Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Handman Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handman Sp. z o.o. w Warszawa

Julita

@Tomasz @Oszukany ale o jakich oszustwach dokładniej mówisz? Już wcześniej pojawiały się niepokojące informacje na temat statusu firmy, jej kondycji i bieżącej sytuacji. Czy możecie napisać więcej konkretów na ten temat? Na pewno wiele osób wchodzących na to forum nie do końca rozumie, co dokładnie się dzieję w Handmanie.

@Julita

jurand 2014-02-08 15:26 Do czerwca pracowałem u (usunięte przez administratora), zatrudniał nas (oczywiście na czarno) - jednego dnia odeszli wszyscy pracownicy. Na koniec kontraktu pracodawca starał się znaleźć pretekst żeby nie zapłacić, i tak zrobił. Nie wyciągnął nawet wniosku z wypadku jakiemu uległ jeden z jego pracowników, który będzie inwalidą do końca życia. Żeby pracować musieli sami wypożyczyć sobie rusztowanie z wypożyczalni (oczyiwiście jak najtaniej, bez barierek). Żeby móc dojechać do pracy służbowym samochodem, należało sobie go zatankować za własne pieniądze (!). 11 ludzi jest pokrzywdzonych, ponieważ nie otrzymali zapłaty od Pacochy za swoją pracę.

@Julita

W rzeczy samej bux poczytaj wpisy i opinie o Hadman-ie a tak na prawdę o Pacochu. . Jeśli się chce żyć ponad stan. Chlać gorzałę, winko, palić zioło. Tam nie było zarządu zwyczajnie żywioł. Nawet narzędzia z wypożyczalni się brało. Nic własnego, materiał do wykonywania remontów niejednokrotnie pracownicy kupowali sami. Często brał Pacoch na "krechę". W połowie 2013 to wszystko się kończy hurtownie nie chcą dawać, oszukani pracownicy odchodzą niemal jednego dnia, tracą nadzieję, że kiedyś dostaną pobory. Kto miał zresztą tą spółką zarządzać gość z kupionym dyplomem bibliotekarstwa, czy pani sklepowa. Jedyny logiczny człowiek to taki młody informatyk. On to wszystko trzymał w ręku, strona internetowa, reklama, IT. Naprawdę dzięki niemu to wszystko się kręciło. Ale oczywiście Prezes go doceniał, chłopak robił poza tym wszystko malował, murował, remontował obiekty. W końcu wziął kilka tysięcy kredytu dla Pacocha, które spłaca do dzisiaj. Podobno był to członek rodziny prezia. I się q**** zbilansowało. Kilka spraw sądowych o fuszerki m.in.

Oszukani

Wszystkich tych, którzy czują się oszukani przez Marka Pacoche zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym poszkodowani.oszukani @wp.pl

Tomasz

Sprawa idzie do prokuratury. Oszust. Wyłudził od swojej byłej żony pieniądze, nadal to robi, bo jak wiadomo kobiety to łatwy temat na oszustwa i prościej je urobić. Zawalił całą winę na nią a ona do dziś ciąga się z nim po sądach i ponosi konsekwencje źle ulokowany uczuć. Są kolejni poszkodowani, kolejne spie***ne roboty i kolejne przekręty. Już ruszyła machina prawna i tym razem nie uda mu się uciec za granicę.

Julita

W dalszym ciągu nie widać żadnych ofert pracy z Handman. Czy ktoś może napisać, w jakim aktualnie miejscu znajduje się firma? Co się z nią aktualnie dzieje?

@Julita

Firma przeszła do "podziemia" Pacoch prez. Handman-a nawet alimentów nie płaci. ... w spółce HANDMAN nie jest krucho z pieniędzmi tylko szef to hochsztapler nawet nazwę zmienił na Han-dyma-n i dyma frajerów w większosci na ich własne życzenie tych, którzy godzą się pracować na czarno. On ich robi "na szaro. Pamiętajcie nigdy nie pracujcie bez świadczeń, bez umowy, bez świadczeń zdrowotnych. Jeden z pracowników HANDMAN-a spadł z rusztowania złamał kręgosłup szyjny pracował bez świadczeń. Takie śmiecie jak prezio HAN-dyma-NA tylko czeka żeby wyr**** frajera. Zawsze będzie coś źle będzie Was wbijał w poczucie winy żeby w końcu Wam nie zapłacić. Pamiętajcie UMOWA, z nią możecie pójść do Sądu. Bez umowy możecie mu jedynie obić ryja, ew. spalić samochód tak jak to zrobiła grupa Polaków, którym prezio handmana nie zapłacił. Tej drogi nie polecam chyba, że śpieszno Wam do kiczmana...

@Julita

... zrozumiesz jak cię oszuka. Jest nas 11 którym nie wypłacił należnych poborów. Kiedyś zrobił to samo prowadząc działalność w Anglii pokrzywdzeni zabrali jego samochód, "oczyścili" z narzędzi i spalili. Nam pozostało pisać i czekać na "spotkanie"z prezesem. Nie wolno przechodzić nad takim draństwem do porządku dziennego. Mówić, że jest O.K. Nie jest a takich ludzi trzeba piętnować. A to jedna z form. Alkoholik i narkoman nie może czuć się komfortowo niszcząc innych. On musi wiedzieć, że jest odpowiedzialny za trwałe kalectwo murarza, który spadł z rusztowania i złamał kręgosłup szyjny on go zatrudnił i nie zapewnił mu podstawowych narzędzi i wyposażenia. Zanim staniesz w w obronie prezesa może chcesz poznać te problemy chętnie się spotkam...Pozdrawiam

Partner biznesowy
@Julita

Partner biznesowy 2015-10-21 23:57 @elwor o czym ty piszesz jacy ludzie współpracują z HANDMAN-em. Nikt z Pacochem ani tą jego sklepową nie współpracuje i to chyba prawidłowo. Jeszcze jeden perfidny oszust wyeliminowany z rynku. Ona z dzieckiem wyjechała do Dziadowa i czeka na alimenty od tatusia. Pacocha coś tam próbuje: montował okna w Austrii, teraz też podobno jest za granicą. Trafił na kilku warszawiaków, którym nie zapłacił za ich ciężką pracę. Odeszli wszyscy jednego dnia. Dostał w pier*** Ma kilka spraw sądowych. W połowie 2013 roku nastąpił krach, HANDMAN przestał istnieć. A finalnie, elwor to już nic z tego nie będzie, "produkty" czyli usługi Pacocha raczej wzięcia miały nie będą. A tak swoją drogą ciąży na nim odium wielu krzywd, człowiek przez niego jest inwalidą a ten sk****syn się nawet nim nie zainteresował (oczywiście pracował w HANDMAN-ie "na czarno")Klienci mający abonamenty w HANDMN-ie wydzwaniają do pracowników (nawet tu na forum są wpisy) z prośbami o realizację opłaconych usług. HANDMAN nie ma adresu stałego jedynie tzw. wirtualne biuro. Pacoch zmienił nr telefonu...

Brałeś udział w rekrutacji do Handman Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Julita

@zszokowany czy udało się w jakiś sposób rozwiązać sytuację? Firma nadal jest zarejestrowana w KRS-ie, prowadzi działalność czy inni poszukujący pracy powinni wiedzieć coś na temat proponowanych aktualnie warunków?

zaszokowany

Jeśli ktoś skontaktuje się z "owym Panem" proszę o wiadomość tu na forum - LUDZIE Z DALA OD TEGO CZŁOWIEKA a w szczególności gdyby ktoś dostał propozycję "pracy".

Igor

Dorii gratuluję wyboru miejsca na życzenia dla tego hochsztaplera i oszusta. Poczytałaś sobie posty ilu ludzi p. Pacoch skrzywdził ? Ale czas spłat długów już bliski a może poratujesz go Dorii "małą" pożyczką. Bo lepiej żeby jednak Pacoch miał środki na spłatę swoich zobowiązań jak się do niego zwrócimy. Życzenia to trochę za mało Dorii. A jeszcze jedno Bogdan czeka na kontakt z Pacochem...

Sofii

Dorii Pamiętaj żadnych pożyczek Pacochowi, chyba że 1% od podatku

Dorii
@Sofii

Marek, a kiedy masz imieniny?

jacek

O rany @och, skoro atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach i jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity, to przecież opłaca się do nich teraz załapać.

bogdan

Ależ oczywiście, nawet uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka za, bagatela - 800zł !!! Płatne przy majbliższych poborach. Szkolenia to kolejny "pic na wodę-fotomontaż" wyglądały tak: przyjeżdżał ew. kontrachent, którego prezio mamił perspektywą współpracy i opowiadał na czym polegałaby ew. współpraca. Pamiętaj ludzie bez doświadczenia niczego się nie nauczą.

bogdan

Człowieku, zapomnij to w większości "ludzie z łapanki" poproś prezia o kilka telefonów i zadzwonisz do ew. klientów. Poczytaj opinie o firmie na tym portalu i innych jest tego mnóstwo. Pamiętaj umowa na piśmie, żadnych zaliczek. Rozliczenie po zakończeniu prac. Powodzenia...

igor

I znowu prezio M.P. tym razem jako Wiesior ch** tam zarobki poczęstuj chłopaków "maruchainą" i nie będzie problemów z ludźmi, co? Potem byle pretekst tak jak u p. Ronalda w Bobrowcach i nie zapłacisz temu, bo ci nic nie zrobi, bo to"straceniec" pracuje za darmo i nawet nie ma dowodu osobistego, młody się porzyga to mu też obetniesz pobory i zmusisz do wzięcia kolejnego kredytu w Prowidencie niech k***s spłaca. Stara SB-cka zasada mieć na gnoi kolejnego haka. Najważniejsze to dobrze żyć, cudzym kosztem - p. M.P. Ale licznik bije Pacochu i na koncie winien, twoim koncie, ciągle rośnie. Odpowiesz za to by****u to pewne...

bogdan

@gość średnie zarobki to ty sobie podziel przez dwa. To będą twoje pobory. Zawsze coś będzie nie tak kseruj sobie zlecenia potwierdzone przez zleceniodawcę. I koniecznie umowa z M.P. bo bez tej to popracujesz sobie w HANDMANIE raczej za darmo. Nie korzystaj z własnych starych dzinsów i rozciągniętego t-szeta. Ubranko i narzędzia daje ci pracodawca. Życzę powodzenia. I jeszcze jedno żadnych pożyczek M.P.

klientka

Dostałam ofertę firmy HANDYMAN czy to to samo co HANDMAN sp z o.o.? Z tego co tu wyczytałam to chyba tak. Dzięki za odpowiedź będę bardzo zobowiązana.

Pawo

Igor, nie odpowiadaj kolejny raz prezio tym razem jako wer popełnił wpis na tym forum. najlepszy jest jak M.P. pisze o premiach świątecznych. No i jak były? Jesteś żałosny prezesie M.P. Cierpliwości jest w Warszawie i do spotkania dojdzie i to niebawem...

igor

@wer zrozumiesz jak cię oszuka. Jest nas 11 którym nie wypłacił należnych poborów. Kiedyś zrobił to samo prowadząc działalność w Anglii pokrzywdzeni zabrali jego samochód, "oczyścili" z narzędzi i spalili. Nam pozostało pisać i czekać na "spotkanie"z prezesem. Nie wolno przechodzić nad takim draństwem do porządku dziennego. Mówić, że jest O.K. Nie jest a takich ludzi trzeba piętnować. A to jedna z form. Alkoholik i narkoman nie może czuć się komfortowo niszcząc innych. On musi wiedzieć, że jest odpowiedzialny za trwałe kalectwo murarza, który spadł z rusztowania i złamał kręgosłup szyjny on go zatrudnił i nie zapewnił mu podstawowych narzędzi i wyposażenia. Zanim staniesz w w obronie prezesa może chcesz poznać te problemy chętnie się spotkam...Pozdrawiam

igor

I co prezesie pierwsza wizyta po odbiór należności dzisiejsza to 1:0 dla nas niestety, spodziewaj się kolejnych prezesie jeszcze w tym tygodniu...

Pawo

Śpieszcie się z odbiorem należności od M.P. bo z tego co widać trafi on do kiczmana w niedługim czasie za alimenty a komornik zajmie mu konta bankowe. Proponuję pospolite ruszenie adres jest znany odbierzmy swoje należności bo jak widzę kto pierwszy ten lepszy. Ja powiadomię telefonicznie tych których znam.

igor

Partnerka prezesa podała go o alimenty te zaległe również. Tak więc odbierajcie swoje zaległości u tego krętacza, bo nie jest wykluczone, że pójdzie on pierdzieć w pasiaki na dłużej, a wówczas żegnajcie pieniążki za waszą ciężką pracę. Dysponuję adresem zamieszkania dla tych, którzy zakończyli współpracę z M.P.

poszkodowany
@igor

Mam wyrok sądowy na M.P. ale sąd i komornik nie mogą nic zrobić bo wszystkie adresy które znam są nie prawidłowe. Proszę o kontakt kogoś kto zna adres przebywania ww gościa. Proszę kontakt osób poszkodowanych na adres mailowy: poszkodowanyprzezmp@wp.pl !!! Nie odpuścimy będziemy walczyć i znajdziemy go!!!!

bogdan

o la Boga, o la Boga zwiała Kaśka do Dzia(ł)dowa, Pacoch najpierw strzelił focha, I firmę miał zamykać biedną Kasię chciał wydymać Zmienia nazwę HAND(Y)MAN-a widać jak się chce utrzymać Ale na nic twe zapędy Sprawiedliwość choć powoli zawsze sięga takie (usunięte przez administratora) br /> Oszust, ćpun, kirus i szuja Już nie będzie kradł i robił pracowników swoich w ch***

igor

Z okazji Świąt Wielkanocnych prezes Marek P.szykuje niespodziankę dostaniecie - po jajku (metalowym prętem) niech on wam płaci na czas i nie pozwólcie mu się u was kredytować. Bo długów to prezio ma od (usunięte przez administratora) alimenty nie płacone.

Zostaw merytoryczną opinię o Handman Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Handman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Handman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handman Sp. z o.o.?

Handman Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Al. Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa