Opinie o PERS Michał Sowiński w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PERS Michał Sowiński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PERS Michał Sowiński o rekrutacji.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERS Michał Sowiński w Tarnów

Łuk Nowy wpis

Nic do zarzucenia nie mam. Szef miły, kulturalny. Praca w porządku, wynagrodzenie zgodne z ustalonym terminem. Wszystko OK.

Aga Nowy wpis

Osobiście ? Moja praca w tej firmie była rozwojowa. Miałam okazje rozwijać się Na różnych płaszczyznach tych pozytywnych i stresowych. Wiele wyniosłam na tym stanowisku przez kilka lat. Nie mała firma zatrudniająca kilkanaście osób. Fajna atmosfera. G

Czy jest możliwość pracy w PERS Michał Sowiński na część etatu?

Właściciel Nowy wpis

O jakie konkretnie stanowisko chodzi ?

Daniel Nowy wpis

Szkoda że nie poczytałem opini sam mialem nie przyjemność tam pracować

Witam i ostrzegam wszystkich którzy się chcą przyjąć do tej ,,firmy ,, (usunięte przez administratora) i kłamią obiecują na start 2800 zł po czym po miesiącu było 2700 oczywiście tak ,,szef,, uciol wypłatę że nagle mu wyszło 2500 zł Usugi - to nie tak jak było obiecywane 25 % od usługi tylko nagle 20 % I bez godzin w czasie wykonywania usług o których w czasie rozmowy nic nie było wspominane !!!! Kłamstwa i wykorzystywanie !!!! Jak ja się bardzo cieszę że nie dałem się więcej wykorzystywać !!!!

Właściciel

Panie Łukaszu Bojdo, przecież nie mógł Pan u mnie pracować ze względu na swoją chorobę neurologiczna. Prosze skasować ten komentarz

G.Z
@Właściciel

drogi właścicielu ujawnia pan dane wrażliwe pracownika (stan zdrowia)-może tak warto zapoznac sie z przepisami prawa i prawa pracy?

@G.Z

to nie był i nie jest mój pracownik , pozdrawiam

G.Z
@Właściciel

ujawnianie danych wrażliwych ,przetwarzanie danych osobowych dotyczy rownież kandydatow na pracownikow.Skoro zna pan nazwisko i posiada pan informacje na temat zdrowia -musial sie pan miec z czlowiekiem do czynienia.Pana tłumaczenia są beznadziejne.łamie pan przepisy prawa i to jest fakt.

Typ jest (usunięte przez administratora) i tyle

Czy w PERS Michał Sowiński możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak jest taka możliwość, zapraszam do kontaktu 534 310 310

Właściciel

Panie Dawidzie, pomylił Pan firmy :) Nie pracował Pan u mnie, ponieważ nikogo o takim imieniu nie zatrudniałem. Nie biorę pod uwagę zmiany imienia dla opinii bo sam Pan napisał, że nie ma nic do stracenia. Ponadto nikogo nie zwolniliśmy przez ostatnie dwa lata, wręcz przeciwnie szukamy ludzi do pracy ze względu na rozwój firmy, a zarobki są dalekie od minimalnych.

wiesiek
@Właściciel

nikogo pan nie zwolnil ?:) no tak, jak sie ludzi zatrudnia na czarno to oficjalnie nie mozna zwolnic

M.R
@Właściciel

Przy najniższej krajowej 2500 za pracę od rana do wieczora to faktycznie zarobki dalekie od minimalnych.

@wiesiek

Panie Wiesiu, proszę się nie wypowiadać na temat firmy nie pracując w niej. W historii naszej firmy nigdy nie było osoby o tym imieniu. A jeżeli w rzeczywistości nie masz na imię Wiesiek i byłeś pracownikiem firmy to się przedstaw i porozmawiajmy merytorycznie.

@M.R

W naszej firmie rzeczywiście są stanowiska, na których tyle się zarabia i wynika to z wielu czynników. Pomimo braku doświadczenia w naszej branży wielu kandydatów już na starcie jak słusznie została zwrócona uwaga, ma lepsze warunki płacowe niż najniższa krajowa. Jednak biorąc pod uwagę cały zespół, to większość zarabia zdecydowanie lepiej. Proszę pamiętać, w naszej firmie nie traktujemy ludzi szablonowo i każda osoba to różne podejście do pracy, o różnej chęci rozwoju, zaangażowania i odpowiedzialności co przekłada się na wynagrodzenie.

Jaki dress code obowiązuje w PERS Michał Sowiński?

Właściciel

Jakiego stanowiska dotyczy pytanie ?

Czy firma PERS Michał Sowiński w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

B...

Ze szkoleniami w Persie jak z Yeti. Wszyscy o nich słyszeli, tylko nikt ich nie widział.

Właściciel

Oczywiście w pełni pokrywamy koszty szkolenia, biorąc pod uwagę niszową branżę. Co więcej, szkoląc się u nas, dostajesz za nie wynagrodzenie.

Hanna

Hej, hej :) W jaki sposób kontaktować się z PERSem w sprawie zatrudnienia? Nie udało mi się znaleźć aktualnej oferty pracy i zastanawiam się jak będzie najlepiej. Czy wybrać się bezpośrednio do firmy czy może podesłać CV na maila? Jak Wam udało się dostać tu pracę?

@Hanna

Witaj Hanna, najłatwiej z nami się kontaktować wysyłając swoje CV na rekrutacja@pralniapers.pl lub dzwoniąc pod nr 534 310 310 z pytaniem czy mamy aktualnie jakąś ofertę pracy. NIech czystość będzie z Tobą :)

P.W

Jako były pracownik to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Warunki okropne a szef to typowy egoista który patrzy tylko na siebie a nie na pracowników. Pieniądze słabe za tak ciężką prace w nieludzkich warunkach Szkoda waszego czasu i nerwów

M.R
@P.W

A dostałeś w ogóle umowę?

@P.W

Szanowny P.W. Nie jesteś byłym pracownikiem. Dlaczego jestem pewny? Ponieważ z każdą osobą umawiam się na krótki okres próbny, żeby kandydat mógł poznać charakter pracy w naszej branży, ponieważ 99% kandydatów na to stanowisko oraz naszych pracowników nie miała styczności z tym zawodem. Następnie po zapoznaniu się ze stanowiskiem, zakresem obowiązków omawiamy warunki płacowe. W związku z powyższym robimy to wszystko, żeby kandydat nie podejmował pochopnych decyzji, ponieważ szkoda jego i naszego czasu na nie trafione wybory. Zależy mi na długotrwałej współpracy z osobami lubiącymi to co robią. Nadmienię, że większość naszej kadry to osoby, które są z nami min 2 lata, ale mamy również osoby pracujące 8 lat w naszej firmie co za tym idzie, jeżeli byłoby tak źle to osób z takim stażem by u nas nie było. Podsumowując, jeżeli współpracowałbyś z nami oznaczałoby to, że warunki współpracy były przez Ciebie akceptowalne i nie pisałbyś o tym jak jest źle.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie PERS Michał Sowiński?

Wirtualny

Agata
@B...

A kim jesteś Panie(usunięte przez administratora), ze tak aktywnie wypowiadasz się negatywnie ?

Właściciel

System premiowy jest różny, w zależności od stanowiska. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu: rekrutacja@pralniapers.pl

Mariusz

Firma nie kompetentna zagubila moje spodnie nie poczuwaja się do winy !! Zdecydowanie nie polecam nikomu tej firmy

Agnieszka
@Mariusz

Przykro mi, że masz takie negatywne doświadczenia z PERS. Pierwszy raz korzystałeś z ich usług? Może to pojedynczy incydent, a poza tym wszystko jest okej?

@Agnieszka

Panu Mariuszowi pomylił się portal. Ten dotyczy relacji pracodawca - pracownik, a nie jakości świadczonych usług. Ale widzę po wpisie, że sam SZEF próbuje ratować sytuację. Słabe to jak WŁADZA i jej pachołki próbują sami ocieplać wizerunek. Panie Michale nic już nie pomoże.

Iwo

Wiecie czy firm potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jak z zarobkami i atmosferą?

Mentorek

Jeśli szef nie będzie cisnął to z pewnością firma mogłaby mieć kłopoty.

Ela

Ogólnie to chyba szef tej firmy ma wielkie parcie na kase niż na relacje z pracownikami czy działanie na ich korzyść. Wnioskuje, że chce udowodnić jak on to świetnie zarządza cała firmą, a prawda jest taka, że za bardzo chyba nie ogarnia wszystkiego co się dzieje. Relacje z pracownikami wg kazdej umowy to współpraca a nie utrudnianie zycia drugiej stronie i jeszcze obwinianie jej o to. No cóż kwestia czasu jak się posypie..

Czy jest tak dobrze pracować w firmie i dlatego nikt nie pisze?

Iga

Firma spoko ale konkurencja działa?

TOLDI

Pracowalem tam jakis czas wszystko co mialem obiecane to byly obietnice bez pokrycia.Co chwile szef mial jakies problemy najlepiej jakbysmy robili 24h na dobe i o nic sie nie upominali, ale zawsze bylo zle zawsze cos nie tak.Wolne trzeba bylo sobie samemu zrobic oco znow mial problemy.Praca bez umowy i bez zadnego ubezpieczenia.Obiecana praca od poniedzialku do piatku od 8-18 weekendy wolne tego jednak nie bylo najwczesniej koczylo sie prace o 18 a najpozniej poznymi nocami zeby znow byc na rano w pracy.Szef to zwykly egoista bez szacunku dla pracownika.Nie polecam z tym czlowiekiem zadnej wspolpracy. Tylko desperaci moga tam pracowac choc i tak nie wytrzymaja.

Tytus

Zastanawiam się nad przyczyna takiej ciszy na forum?

Agnieszka

Dziękuje za odpowiedź @butjidae to bardzo ważne informacje z punktu widzenia pracowników. Nie widzę jedynie aktualnych ofert pracy, czy zgłoszenia można wysyłać w takim razie, bez wystawionych ogłoszeń?

Zostaw merytoryczną opinię o PERS Michał Sowiński - Tarnów

• Jak się pracuje w PERS Michał Sowiński?

Zobacz opinie na temat firmy PERS Michał Sowiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERS Michał Sowiński?

Kandydaci do pracy w PERS Michał Sowiński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERS Michał Sowiński
2.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 60
    33-100 Tarnów