Opinie o PERS Michał Sowiński w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PERS Michał Sowiński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PERS Michał Sowiński o rekrutacji.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERS Michał Sowiński w Tarnów

Agnieszka

Wiadomo, że z biegiem lat warunki w każdej firmie ulegają zmianie. @Buthidae skoro zachęcasz innych do powrotu, możesz przedstawić jak wyglądają one dziś w PERS Michał Sowiński? Pozytywne nastawienie szefa to nie wszystko, liczą się też benefity i możliwość rozwoju.

@Agnieszka

Dokladnie, masz racje, pozytywne nastawienie szefa to nie wszystko. Najwazniejsze jest pozytywne nastawienie calego zespolu :) To ludzie ktorzy pracuja buduja to nastawienie i wizerunek firmy. Z firma PERS mam zaszczyt wspolpracowac od poczatku 2011 roku i wszystko co sie zmienilo a zmienilo sie wiele ,to tylko na lepsze. Mozliwosci rozwoju sa ogromne. Licza sie Twoje checi a szef Cie nie bedzie ograniczal, on jest bardzo otwarty i zacheca do rozwoju. Benefity = aktywnosc. Firma bardzo sie rozrosla, dzialamy juz na terenie calej malopolski i podkarpacia wiec jezeli jestes osoba ambitna i chcesz sie rozwijac to napewno znajdziesz swoje miejsce w tej firmie:) pozdrawiam i zachecam W.D.

Buthidae

kinia33 sa takie osoby, jestem tego przykladem, wrocilem do PERSA po wpadce i zostalem cieplo przyjety i to jest dla mnie wazne, to nie jest jakas sieciowka ze wypadasz na zawsze. Zapewne jestes Kinga B. ta z ktora razem pracowalismy ok 5 lat temu, fakt, jest inny zespol, duzy zespol ,dobry nawet bardzo dobry ale prawda jest co napisal Pan MIchal ze pracuja osoby ktore pracowaly z Toba. Zobacz, Pan Michal daje drurga szanse a mysle ze i trzecia by dal a wiesz dlaczego? Bo inaczej patrzy. Jest wyjatkowy tak jak jego Firma PERS. Pozdrawiam i zapraszam W.D.

kinia33

Saper myli się tylko raz!!!. Ludzie w Persie zawsze byli wspaniali, ale nie doceniani. To dzięki nim firma przetrwała do dnia dzisiejszego.Chyba jednak już nie ma w firmie osób , które by wytrzymały 6 lat.Czy jak pan napisał" mamy wspaniały zespół ludzi" , lecz czy są oni doceniani, szanowani oraz odpowiednio nagradzani ? To przecież dzięki nim ma pan wysoką renomę, którą pan sam niszczy. Obiecywał pan " złote góry" i nigdy nie dotrzymywał danego słowa. Najwyższy czas zastanowić się nad swoim postępowaniem, szacunkiem dla tych, którzy dla i na pana pracują. Jeśli mowa o mojej satysfakcji to ona dla mnie nawet po 10 czy 20 latach będzię jak najbardziej aktualna. Będę nawet opowiadała o niej i o panu moim wnukom.

kinia33

Jarosz masz rację w 100% wiem coś na ten temat. Piszesz o wynagrodzeniu? To raczej jałmużna za ciężką pracę. Szef wciąż był niezadowolony. Nie wiem jak jest teraz, jednak tacy ludzie jak p. Michał nigdy się nie zmieniają.nadal pewnie jest tam wyzysk i praca ponad siły. Omijajcie Persa szerokim łukiem. Nie polecam tego pracodawcy

@kinia33

Witaj kiniu33, po dłuższej przerwie. Obchodzimy dzisiaj prawie rocznicę od Twojego ostatniego wpisu. Odnoszę wrażenie, że niewiele się u Ciebie zmieniło od tamtego czasu, dalej Twoja frustracja życiem sięga zenitu. Trochę się martwiłem, jak po zeszłorocznym wpisie, nic nie odpisałaś na moje pytania, które do dzisiaj pozostają bez odpowiedzi. Nie mniej jednak gorąco Cię pozdrawiamy, Zespół PERSa :)

@PERS

Witam. PERS piszesz o mojej frustracji? To nie frustracja tylko satysfakcja. Zapytasz z jakiego powodu? Powód jest taki iż cieszę się , że moja kariera w PERSIE już dawno się skończyła. Nie odpisałam na Twoje pytania, gdyż sam na nie powinieneś sobie odpowiedzieć, wystarczy chwila zadumy. Przecież sam znasz najlepiej swoje metody postępowania, o których notabene pisze Jarosz.

Michał Sowiński
@kinia33

Kiniu33, od naszego rozstania minęło ok. 6 lat. Zaskoczony jestem, że po takim czasie o nas jeszcze pamiętasz i poświęcasz swój czas na angażowanie się w życie firmy. Od tamtej pory urośliśmy 3-krotnie, nie osiąga się tego na wartościach opisanych przez Jarosza, któremu wtórujesz. Przed nami kolejne wyzwania i dalszy rozwój, mamy wspaniały zespół ludzi, ludzi ambitnych i gotowych na realizację nowych planów. Co więcej, pracują u mnie osoby, które pracowały z Tobą 6 lat temu, więc chyba nie jest aż tak źle, w czasach kiedy pracownik nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy. Nie każda branża jest dla każdego, a pisanie o twojej „satysfakcji” po 6 latach jest co najmniej nieaktualna.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jarosz

Michał Sowiński stosuje klasyczne metody gojenia ludzi ktorzy mieli tego pecha że dali się omamić wizjami które powstały w jego chorym (?) umyśle. Praca bardzo często bez umowy .Jestem bardzo ciekawy ile pracowników na dzień dzisiejszy umowę posiada,czy wynagrodzenie za bardzo ciężka pracę dalej wypłacane jest w ratach i z wielkimi poślizgiem. NIE polecam nawiązywania współpracy - radzę omijać Persa szerokim łukiem.

@Jarosz

Jarosz, bardzo ciekawe pytania zadajesz. Obecnie jesteśmy w trakcie rekrutacji do naszej firmy. Nie wiem, czy pracowałeś u nas ? Czy tylko opowiadasz legendy miejskie osób, które zostały zwolnione i są sfrustrowane? Nie mniej jednak zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną, na której będziesz mógł zweryfikować aktualne poglądy na temat naszej firmy.

witek

Spokojna sprawa @Wal, wydaje mi się, że mogą teraz znaleźć zatrudnienie chociażby jako pracownik ochrony. Dwuskładnikowe wynagrodzenie to u nich podstawa.

Eh ;)

A jak uwazasz? EH :)

PERS

A jakie masz kwalifikacje ? Chcesz pracować w biurze czy szukasz pracy fizycznej ? Dlaczego ta branża ? Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam

Buthidae

Opinia o firmie: ambitna, dynamiczna, aktywna, rozwojowa, nie boi się wyzwań. Opinia o właścicielu: gdyby nie hierarchia sądzę że byłby świetnym kumplem, lubi słuchać i słyszeć, rozmawiać, podsuwac pomysły i rozwiązania, nie boi się podejmować ryzyka ale nie wchodzi też do wody bez gumowcow, jest twardy, nieulegly gdy zachodzi taka potrzeba ale to plus bo potrafi oszacować za i przeciw. Opinia o pracy: dynamiczna, sportowa, precyzyjna, zaawansowana, wymagająca zaangażowania, czuć ta prace i przedewszystkim widać jej efekty. Dla kogo: nie dla typowych Januszy, czyli nie dla 3/4 narodu polskiego. Opinia byłych pracowników: przeciętna, zawsze coś znajdą by osadzic źle bo nie potrafią pracować intensywnie zespolowo, po prostu to nie dla nich - nie trafili lub to nie oni tu powinni byli trafić. (zbyt wysokie wymagania w zamian za niskie życie w firmie, tak firmę tworzą ludzie -pracownicy i wspólnie buduje się warunki, 3/4 o tym nie wie) Pozdrawiam ambitnych i wytrwałych szukających czegoś więcej niż spakowanie pudełka mrożonek na taśmie produkcyjnej, szukających łamania barier i patrzenia w stronę celu. Były pracownik:-) w razie kontaktu buthidae@interia.pl

PERS

Balk, bardzo się cieszę, że jesteś zainteresowany warunkami w naszej firmie. Mamy stanowiska, na których pracuje się w określonych godzinach i niestety jest ciężko dorobić, ale mamy też stanowiska, na których można zostać po godzinach i dorobić do wypłaty. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu z siedzibą naszej firmy. Pozdrawiam :)

kinia33

Pan Michał tylko obiecuje złote góry. Widzi tylko czubek wlasnego nosa. Nie dba o pracowników, stąd tak duża rotacja w firmie. Najlepiej , aby pracownik dał z siebie wszystko, a wzamian niczego nie żądał. Porażka

@kinia33

Kiniu 33, napisz co masz na myśli pisząc złote góry , czym przejawia się niedbanie o pracowników i co oznacza dla Ciebie duża rotacja ?

widz

widać rekrutacja na "Serwisanta utrzymania czystości" znowu ruszyła. Coś się poprawiło, czy dalej tak jak w komentarzach powyżej?

yo

Tam sie wiecznie pracuje. 300 godzin przepracowanych miesiecznie to norma. Jesli chodzi o zarobki to w ogole lepiej nie rozpoczynac tego tematu bo sa zalosnie niskie w stosunk do obowiazkow oraz ilosci czasu spedzonego w pracy. Z pracodawca NIE da sie dogadac, caly czas cos [usunięte przez moderatora] o organizacji pracy, a tak naprawde ile bys nie zrobil w danym czasie to i tak bedzie, ze za wolno i za malo. Stanowczonie nie polecam wspolpracowac z ta firma, przynajmniej jako pracownik.

kk

A w weekendy też się pracuje ?

zadowolony

Moim zdaniem firma na poziomie, co mi się podoba to ciągły rozwój, jasne zasady współpracy. Dlatego że musiałem zarobić w krótkim czasie większe pieniądze wyjechałem za granice dorobić ale po powrocie napewno tam ponownie zapukam . Polecam

trebor
@zadowolony

Do wlasnej firmy pukales??

Zostaw merytoryczną opinię o PERS Michał Sowiński - Tarnów

• Jak się pracuje w PERS Michał Sowiński?

Zobacz opinie na temat firmy PERS Michał Sowiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERS Michał Sowiński?

Kandydaci do pracy w PERS Michał Sowiński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERS Michał Sowiński
2.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 60
    33-100 Tarnów