Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opinie o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Filtruj opinie po kryteriach:

Tomasz
 Opinia

Ale ten watek dotyczy Globetek w Katowicach, jaka atmosfera i ogólnie dobrze wiedzieć przed aplikowaniem.

Jarekk
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Jeśli chodzi o Globetek w Chorzowie, daje 4/5, tylko i ze względu na opóźnienie wypłat (czasami po 20 dniu miesiąca) Badania szybko, umowy w porządku, o dziwo potrafią coś załatwiać. Praca w trzy dni. W Alstom niestety już tak łatwo nie jest jak z globetekiem, pracujesz bo fajna stawka i musisz. W końcu wszyscy będą latać z dyktafonami

Opinia

Co możecie powiedzieć o ofercie pracy w Globetek jako Automation Project Manager? Jaka atmosfera występuje aktualnie w tym miejscu pracy? Warto złożyć do tego pracodawcy dokumenty aplikacyjne? Bardzo proszę Was o pozostawianie wypowiedzi na ten temat.

lejber
 Opinia

Rekrutują do Alstomu za ładne stawki, ktoś coś?

Opinia

@Maciek, zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi w temacie firmy Globetek, Twój obecny komentarz jest bardzo krótki i nie mówi nam za dużo. Zachęcam także inne osoby związane z firmą Globetek do przedstawienia aktualnej kondycji firmy i informacji dotyczących nowych zatrudnień. Chętnie dowiemy się co z benefitami oraz dodatkami pracowniczymi u tego pracodawcy, nowe opinie będą szalenie pomocne w tym wątku.

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Maciek

POLECAM BARDZO DOBRE WYPLATY NA CZAS

TOMEK
@Maciek 19.01.2018 11:21

POTWIERDZAM NO I POZDRAWIAM PANIĄ JUSTYNKE

Opinia

Od ponad roku nikt z Was nie wypowiadał się na temat Globetek. Chętnie dowiemy się jak wygląda współpraca z firmą obecnie. Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystał z jej usług? Co wyróżnia tą agencję pośrednictwa na tle innych firm z branży?

bege
 Opinia

@Staszek może coś się zepsuło i to miała być po prostu jednak oferta. Jak widzę to ogłoszenie na kierownika ds. ofertowania to źle to nie wygląda. Wystarczy doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży Oil&Gas.

El Maestro
 Opinia

Czy ktoś z tej firmy pojechał na maszyny budowlane do Norwegii?

spawacz
 Opinia

a widzieliście jaka stawka proponuje w Kielcach - by go fix.w angli tez odpierdolił numer stulecia !!!!!

kontraktor
 Opinia

to jest forum do hejtu, narzekania i prezentowania anonimowych opinii często wyssanych z palca - dotyczy to wszystkich firm nie tylko tej. nie wiem tez dlaczego ktos tutaj szuka informacji o pracy - to nie do tego sluzy. Masz pytanie to zadzwoń do nich bo to nie miejsce na czatowanie z firmami.

Globetek
 Opinia

Witam, każde ogłoszenie zawiera informację na jaki email można przesyłać CV. Można też użyć ogólnego emaila tj. praca@globetek.pl Pozdrawiam

Globetek
 Opinia

Zatem zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów tej oferty pracy. Dodam, że stanowisko dotyczy rekrutacji stałych, a nie kontraktów zagranicznych, które realizowane są przez inny zespół.

ink
 Opinia

bricklayer nie wiesz czy GLOBETEK BĘDZIE WYSYŁAŁ NASTĘPNYCH MURARZY?CZY MAJĄ JAKIEŚ OFERTY?POZDRAWIAM BRICKIES.

bricklayer
 Opinia

Generalnie osobom wyjeżdżającym do pracy do Anglii w charakterze murarza mogę polecić Globetek. Jest uczciwa firma i pracując dla niej mam poczucie, że trafiłem dobrze. Oczywiście były problemy jak to uczciwie przyznał pan Piotr Swirkowski ale dotyczą one funkcjonowania biura Globeteku w Anglii, które nie stanęło na wysokości zadania i zawaliło kilka spraw. Obecnie jednak sytuacja się ustabilizowała i nie jest źle. Z pewnością można by jeszcze poprawić komunikację ale powtarzam na razie jest OK. Gorszą opinię mam natomiast o Polakach czyli ludziach wyjeżdżających do pracy za granicą. Tak roszczeniowej, kłótliwej i węszącej wszędzie oszustwo nacji jeszcze nie widziałem. Kłopoty, problemy się zdarzają i najważniejsze chyba jest sposób w jaki firma podchodzi do ich rozwiązania i tutaj Globetek mogę pochwalić. Natomiast zadowolić Polaka tego chyba i sam Pan Bóg nie zdołał by zrobić.

Piotr Swirkowski
 Opinia

Panowie, okropnie sie czyta to co piszecie na tym forum. Zajmujemy sie tym samym od 8 lat i pomoglismy znalezc prace wielu ludziom, czasem naprawde w ciezkich sytuacjach i nigdy nie zostawilismy nikogo na lodzie, nawet jesli musialem leciec za granice po kogos lub z nim wracac. Panowie Murarze faktycznie maja prawo do narzekania i wyrazania swoich negatywnych opinii poniewaz bylo i jest wiele niedociagniec, natomiast stawka 15GBP/h nie wydawala nam sie zla. Dodatkowo pokrywamy koszty wynajmu auta co tydzien, i pokrywamy koszt zakwaterowania - wszystko powyzej 100GBP za tydzien za osobe. Oczywiscie, do baku trzeba nalac z wlasnych pieniedzy i kupic brytyjskie narzedzia, ale czy dojezdzajac do pracy w Polsce pracodawca pokrywa koszty dojazdu? Nie chce usprawiedliwiac tutaj ani siebie, ani moich wspolpracownikow z UK. Jedyne co moge powiedziec to, ze konsekwencje zostaly juz wyciagniete i naprawiamy bledy z ubieglych 6 tygodni. Wkrotce ruszymy z nowymi projektami i rekrutacjami, w sczegolnosci w petrochemii. Jezeli ktokolwiek czuje sie pokrzywdzony, lub tak jak czytalem oszukany lub nie posiada jasnych informacji, prosze o email bezposrednio do mnie na adres: piotr.swirkowski@globetek.pl, lub zapraszam do nas do biura na rozmowe. Wszystko da sie wyjasnic i wyprostowac. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

IPtensam
@Piotr Swirkowski 03.07.2015 19:34

Prawo za "kawę na ławę"!, i bez względu na to co Pan myśli , jestem za tym żeby zawsze rozmawiać.(również słowa w czyn wprowadzać). Proszę również nie porównywać chorego polskiego rynku pracy do UK. Pomijając wszystko chyba wychodzimy na prostą i będzie tylko lepiej.

kontraktor2
 Opinia

Prawda, słyszałem że była taka sytuacja , ale to tylko oni są sami sobie winni. I raczej nie widziałem ich wpisów na tym forum. nie widzę związku z ostatnimi wpisami.

kontraktor
 Opinia

to forum służy jedynie do przedstawiania stronniczych uwag pod adresem wielu firm w polsce bo tylko do tego sluzy. z mojego kontraktu w uk tez tu wypisywali perdolenie jak to bylo źle ale zapomnieli dodac ze wlasciciel rafineri ich wywalil za niezdane testy na alkohol i narkotyki - nie globetek. i teraz mają zal do całego świata i największy problem bo im globetek cos zawinił a swojej winy nie podali albo jak mieli swoje samochody tankowac to wielki problem ale jak dostali auto od firmy to ze musza za nie placic pare funtow na tydzien. podobny problem z lotami bo im globetek kupil bilety a wylecieli za picie i teraz oczekiwania ze za przelot muszą oddawać - w jakim kraju my zyjemy ze cie z pracy wywalą z twojej winy i jeszcze maja ci za frajer bilet sponsorowac. Ludzie ogarnijcie sie najpierw i nie proscie nikogo o pomoc na miejscu tylko sami sobie organizujcie to wtedy zobaczycie ile co kosztuje i jak was wtedy ruchaja na wszystko - mowie z doswiadczenia. jak ktoś nie wie jak jest na kontraktach i ze wszystko kosztuje to niech siedzi w domu i marudzi jak mu zle

Tak2Nie

coco
 Opinia

Nikt bez powodu nie chce tu tracić czasu i wypisywać negatywy , wręcz liczę na to że i pozytywy będę mógł wpisać. Zawsze jest szansa na rehabilitację. Na tym chyba polega to forum.

coco
 Opinia

Witam, wszystkich nie zadowolonych i zadowolonego czopka Waldka , który próbuje wpisać pozytyw w imieniu wszystkich kolegów. (nawiasem w jaki sposób wpadł na to żeby znaleźć się na tym forum , skoro jest tak zadowolony) Prawda jest taka że Globetek jeśli by mógł ogolił by Cie z kasy do zera. Ja byłem kilka razy na kontrakcie z tej agencji i za każdym razem miałem nadzieję że mi zwrócą zaległości. Dałem sobie spokój z tą firmą by nie pogrążać ich w długu. Potrafią oskrobać Cię nawet z drobnych , potrafią " zarobić " na Tobie nawet jak jesteś na Bluebook -u. Zarabiając na dojazdach na lotnisko lub na pożal się Boże hotelach. Jeśli się chcesz coś dowiedzieć kiedy dostaniesz zaległości , przedstawiciel Ci odpowiada że się dowie u szefa , ..... i tak leci sobie czas. Jak już nie ma argumentów to pada hasło "wie Pan/Pani Globetek miał problemy finansowe i ciężko teraz " A CO TO KOGOŚ OBCHODZI !! Nikt nie próbuje upominać się o czyjeś pieniądze , tylko o swoje. A nie tak na rumuńską Pandę - Pan da , Pan da. TO JEST JEDYNA PRAWDA O TEJ FIRMIE. Szanujmy się sami , bo nikt nas nie będzie szanował. Uf , pozdrawiam.

d
 Opinia

dziwie sie że sa jeszcze jacys ludzie ktorzy chca z tej firmy wyjechac po tylu negatywnych wpisach na internecie, chyba daje to do myslenia jak az tak zle pisza o tej firmie

abcd
 Opinia

wyjazdu raczej nie bedzie takie moje zdanie, bo jakby mial byc to by juz byl,posypalo im sie troche pracownikow w angli bo zaczeli za bardzo kombinowac, zarobisz maksymalnie do 300 funtow tygondiowo z czego musisz zyc i oplacic mieszkanie, mowia ze bez karty mozesz pracowac a na miejscu okazuje sie ze nie ma takiej opcji, ogolem firma kukulka a nie agencja na kazdy kroku uwalaja kase

agl
 Opinia

czesc czy jest ktos kto czeka na wyjazd do anglii bylem na tych testach w gliwicach i juz trzy tygodnie a wyjazdu nie ma a mial byc juz dwa tygodnie temu w biurze mowią ze to sprawy organizacyjne [dogadują sie z angolami]czy wierzyc w to ich gadanie.jakby ktos cos wiedział niech wpisze opinie.czy tam w angli na budowie pracują jacys Polacy i czy to jakoś sie opłaca tam pracować tzn. ile na wypłate ile zostaje po odliczeniu za dojazdy,hotel itp.prosze o odpowiedź Jurek

piter
 Opinia

mieszkasz w pensjonacie 4 osoby w pokoju 2 osobowym,bez kuchni, ale w polsce zapewniaja ze bedziesz mial mieszkanie, samochod jest wypozyczony ale na paliwo musisz dawac kase, umowy nie ma , wysla ci po angielku ale jest to taka sama umowa jak umowa o dzielo w polsce , jesli nie umiesz angielskiego to jakos dasz rade chociaz jak ci pwoiedzia z dnia na dzien ze wylatujesz to masz problem bo musisz sie dotransportowac do polski jakos , wplaty co tydzien ale za kazdy tydzien inna kasa a skad jak i gdzie to sie nigdy nie dowiesz upieprzaja na kazdym kroku z kazdej tygodniowki ,

www
 Opinia

jakie sąwarunki mieszkalne ile opłaty za mieszkanie,jak z transportem na budowe koszty,gdzie jest praca czy jest umowa podpisana w Polsce?jaka atmosfera w pracy czy angielski wymagany,jak czesto wypłaty czy dużo murarzy wylatyje z pracy prosze o odpowiedź bo nie wiem czy starać sie o prace murarza w anglii

pit
 Opinia

ile wychodzą dniówki?ile cegieł lub pustaków trzeba wymurować?proszę o odpowiedź.

piter
@pit 20.06.2015 10:31

dniówki wynosza grubo ponizej 100 funtów, ale nigdy nie wiesz ile zarobisz, tygondiowka nigdy nie przekroczyla 400 funtow a jeszcze z tego odejmuja ci mieszknaie i musisz za cos zyc, najlepiej to zebys murowal jak najwiecej za jak najmmniejsza kwote

lul
 Opinia

Dniówki nie przekraczaja 100 funtów albo i mniej, a miało byc ponad 100 funtów, warunki sa takie ze jestes defaklto bez umowy dostajesz jak oczyweiscie bedzie trul [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pejslipy ale i tak baldego pojecia nie masz ile co kosztowalo ze masz tyle kasy poniewaz nie przedstawiaja zadnych rachunkow, firma anglielska to ta o ktorej pisal wczesniej murarz , ale nie warto szkoda czasu i zachodu

az
@lul 19.06.2015 14:48

A gdzie sa godz nadliczbowe które objecali.Oszusty nawet z małej tygodniowego wynagrodzenia zapiepsza

BART
@az 19.06.2015 16:08

Popieram oszusty co innego mówją na spotkaniu a co innego w realu.Z tego co wiem to jak się tam nie poprawi na lepsze to niedługo wszyscy murarze z tamtąd uciekną,Lepsze pieniądze można zarobi w Polsce na prywatkach niż tam NIE POLECAM TEJ FIRMY.

pit
 Opinia

ile wychodzą dniówki tygodniówki,jakie warunki w angli dla jakiej firmy angielskiej sie pracuje dzięki za inf.pozdrawiam

murarz
 Opinia

wyrarzam swoja opinie ofirmie glbetek ktura wynajmuje murarzy firmie pidzej firma pidzej zabjera dniuwki lub godziny zato ze rozbierajasciany po anglikah za bledy w wytyczaniu slupkuw ogrodzeniowyh iza inne bledy popelnione przez anglikuw a globetek umywa rece

Zostaw opinię o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Katowice