The Software House Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o The Software House Sp. z o.o.

Agata

@Pracownik ze średnim stażem a jak długo pracujesz w The Software House Sp. z o.o.? Na jakim stanowisku? To dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to poszukują iOS Developera. W ofercie napisali, że zapewniają wynagrodzenie w przedziale 7.000-12.000 zł + VAT (lub odpowiednik w przypadku umowy o pracę) stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie stanowisko dostosowane do Twoich potrzeb – Macbook Pro, dwa monitory 24", wygodny fotel i duże biurko dostęp do komercyjnych narzędzi, które ułatwiają pracę: Slack, Bitbucket, BuddyBuild i innych. Może ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

Pracownik ze średnim stażem

Przychodząc do pracy w TSH, nie wiedziałem do końca czego się spodziewać, ale jest naprawdę świetnie. Pracy jest dużo i jest wymagająca – to fakt. Ale zarobki są wyższe niż oczekiwałem, atmosfera w pracy bardzo przyjacielska, a projekty naprawdę ciekawe. Do tego dochodzą benefity, szkolenia (do udziału w których pracodawcy sami zachęcają), organizowane na miejscu meetupy, częste imprezy firmowe... Chciałbym wymienić jakieś minusy, ale naprawdę nic nie przychodzi mi do głowy. :D Jeśli masz odpowiednie umiejętności i jesteś zwyczajnie uczciwym człowiekiem, będziesz tu traktowany równie uczciwie. Trafiłem do tej firmy trochę przez przypadek, ale kompletnie nie myślę o zmianie pracy. Polecam tego allegrowicza. :3

nick

Taaa... znam paru, którzy tam pracowali, gdyby było tak pięknie dalej siedzieli by z tyłkiem na krześle.

pracownik_mobilowiec

Aktualnie pracuję w tej firmie, to co piszą Panowie o głodowych stawkach itd to bzdura! Atmosfera jest bardzo dobra, jest wiele ludzi, od których można się wiele nauczyć. pieniądze są adekwatne do umiejętności - wiele potrafisz wiele dostaniesz, niewiele potrafisz, nie przyjmą Cię ;) stosuje się tu dobre praktyki, trzeba dosyć dobrze znać angielski, ponieważ wszyscy klienci to klienci zagraniczni z zachodniej europy, usa i krajów bliskiego wschodu. Benefity + młody zespół + mega wyrozumiałe kierownictwo, pracuje mi się tu super ;)

Graphic Designer

Kilku etapowa rekrutacja. Po pozytywnej ocenie CV oraz portfolio otrzymałem zadanie rekrutacyjne. Gdy ono zostało pozytywnie ocenione, to zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Atmosfera była dość przyjemna, acz była mocno stresująca, gdyż rozmowa była przeprowadzana w pięcioosobowym składzie istotnych pracowników TSH. Po ponad godzinnej rozmowie zostałem poinformowany o czasie oczekiwania na odpowiedź. Bardzo ważnym plusem jest, to iż jeżeli tylko zechcesz, to możesz poprosić o informację zwrotną na temat twojego zadania testowego. Otrzymasz wówczas informacje, co dokładnie się nie spodobało zespołowi. Przy kolejnych rekrutacjach istnieje możliwość ponownej aplikacji (zadania rekrutacyjne się nie powtarzają).

Zadanie rekrutacyjne: LP na podstawie przesłanego briefu. Rozmowa: prezentacja prac z portfolio oraz zadania rekrutacyjnego, pytania o widełki, pytania o doświadczenie i preferowane zadania. Dodatkowo krótka konwersacja w języku angielskim.

e

a dlaczego twoim zdaniem jest konkretnie tak bardzo atrakcyjna? usadnij może jakoś swoją wypowiedź, co?

molock

Czytam te ich, pożal się, oferty, i każda z nich krzyczy: PRACA DLA STUDENTA ZA MISKĘ RYŻU! Benefity, dynamiczny młody zespół, blabla. Zarobków nie podają, a tylko te się liczą. Benefitami nie zapłacisz rachunków, a nowi ciągle łykają to badziewie jak pelikan rybki. Ciasteczka mogą sobie wsadzić w odwrotną stronę przewodu pokarmowego, bank nie przyjmuje ciasteczek. Firma jedzie ciągle na paradygmacie 'cool'n'crunch', a tak naprawdę szukają kogo? SZUKAJĄ TANICH, MŁODYCH, NAIWNYCH, ZDESPEROWANYCH BIAŁYCH MURZYNÓW. Jeszcze się nie nauczyli, że murzynowanie się w IT dawno skończyło. No ale pay peanuts, get monkies. Pod rozwagę potomnym, chyba że adminus jak zwykle usunie nieprawomyślną opinię.

@molock

Hahahahahahaha :D Chyba kolega rozmowy nie przeszedł. Proponuję żeby wypowiadali się ludzie, którzy pracują lub pracowali w tych firmach bo zaczyna się wylewanie cydzych frustracji.

puchatek

A mnie się wydaje, że te wszystkie oferty TSH na pracuj.pl i ich stronie to czysty lans nic więcej. Wcześniejsze opinie wyglądają jakby je prezesi pisali :)

admin

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie The Software House Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o The Software House Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w The Software House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Software House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Software House Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Software House Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w The Software House Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Software House Sp. z o.o.