The Software House Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o The Software House Sp. z o.o.

Ktoś kojarzy jak wygląda u nich praca pod reacta, jest sztywno ustalone że korzysta się tylko z reduxa w aplikacjach czy jest pełna swoboda i korzysta się z tego co nam bardziej pasuje?

@Anonim

Wszystko zależy od projektu. Technologie są dobierane w zależności od problemów, nie ma sztywnych przypisań.

Nie udało mi się znaleźć wspólnego języka z founderami, dlatego nie pracuję już w TSH. Po doświadczaniu w wielu miejscach mogę powiedzieć z całym przekonaniem: nigdy wcześniej i później nie widziałem firmy, która tak dbałaby o swoich pracowników. Czasami to dbanie jest "dziwne" (osobowość jednej z zarządzających osób), ale intencje zawsze są dobre.

Iza

W jaki sposób dbają o pracowników w The Software House? Masz na myśli benefity/socjal?

@Iza

Nie chodzi o benefity. Zrozumienie przy problemach także prywatnych, popieranie angażowania czasu w edukację (a nie tylko po pracy), wysokiej jakości sprzęt (Apple), wygodne biura. Zawsze bardzo wysokiej jakości katering i napoje (a nie jak w innych firmach, im taniej, tym lepiej, ważne że jest), świeże owoce (a nie przechodzone ;)). Nagrody roczne. Super wyposażona kuchnia do dyspozycji. Wspólne i niewymuszone oglądanie meczy, planszówki, nawet Sylwester się zdarzył.

Bartosz

Wspomniałeś o nagrodzie rocznej. Chciałbym otrzymać nieco szerszy zakres informacji w tej sprawie. Mógłbyś napisać jakie warunki w ciągu roku należy spełnić, aby taką nagrodę otrzymać?

@Bartosz

Nie mogę - to już jest tajemnica firmy.

Mateusz

Ja rozwikłam tą tajemnicę. Nagroda roczna jest za wystawianie opinii.

@Mateusz

O kurcze, w końcu ktoś nas rozgryzł :P

@Mateusz

Nagroda była uzależniona od stażu w firmie. Kwoty nie podam.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w The Software House Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Lidia - HR Manager

W TSH są trzy etapy rekrutacji: rozmowa telefoniczna z kandydatami, którzy spełniają wymagania z oferty pracy, następnie zadanie testowe, na koniec spotkanie w biurze. Po spotkaniu potrzebujemy przeważnie kilka dni na decyzję, jednak zdarza się, że podejmujemy ją jeszcze tego samego lub następnego dnia. :) Na niektóre stanowiska nie ma u nas zadania testowego - w takiej sytuacji wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie w siedzibie firmy.

dziki koń

etapy w rekrutacjach są po to, by zostali tylko ci zdesperowani ;)

Pracowałem już w 6 firmach IT, więc mam nieco porównania. W każdej przed TSH nie wytrzymałem dłużej niż 2 lata. A tutaj? Piękne biuro, świetna atmosfera, przyjaźni ludzie, wyluzowani i wyrozumiali szefowe, ciekawe projekty, jawne widełki płacowe, elastyczne godziny pracy i do tego bardzo dobry hajs :D Polecam!

Edyta

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie The Software House Sp. z o.o. Wszystkie kwestie o których wspominasz są bardzo istotne dla każdego pracownika. Jestem ciekawa na jakie zarobki można liczyć w firmie? Powiesz jakie stawki oferują? Jest szansa na otrzymanie premii?

HaHa

ten bardzo dobry hajs to ile? 20, 30, 50 tyś miesięcznie? Napisz ;)

Mirosław
@HaHa

Ja też jestem ciekawy na jakim poziomie są zarobki w firmie. Jeśli będziesz miał jakieś informacje dotyczące wynagrodzenie i ewentualnych benefitów, napisz o tym na forum.

ania
@Edyta

przeciez stawki sa jawne i podane na ich stronie przy ofertach pracy...

Graphic Designer

Kilku etapowa rekrutacja. Po pozytywnej ocenie CV oraz portfolio otrzymałem zadanie rekrutacyjne. Gdy ono zostało pozytywnie ocenione, to zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Atmosfera była dość przyjemna, acz była mocno stresująca, gdyż rozmowa była przeprowadzana w pięcioosobowym składzie istotnych pracowników TSH. Po ponad godzinnej rozmowie zostałem poinformowany o czasie oczekiwania na odpowiedź. Bardzo ważnym plusem jest, to iż jeżeli tylko zechcesz, to możesz poprosić o informację zwrotną na temat twojego zadania testowego. Otrzymasz wówczas informacje, co dokładnie się nie spodobało zespołowi. Przy kolejnych rekrutacjach istnieje możliwość ponownej aplikacji (zadania rekrutacyjne się nie powtarzają).

Zadanie rekrutacyjne: LP na podstawie przesłanego briefu. Rozmowa: prezentacja prac z portfolio oraz zadania rekrutacyjnego, pytania o widełki, pytania o doświadczenie i preferowane zadania. Dodatkowo krótka konwersacja w języku angielskim.

Temat

Wydaję Mi się że dobrą opinią ( sam z chęcią bym do usłyszał ) była by opinia osoby która już tam pracowała i sama się zwolniła żeby iść do innej firmy, dlaczego się zwolniła jakie miała powody by uciekać z TSH skoro tyle tutaj pozytywnych opini, patrząc z boku i na ich ofertę pracy cały czas potrzebują front-endowców a jak wiadomo pełno jest ich teraz, czyli ludzie przychodzą i odchodzą?

Sławek

Zdecydowanie świetne miejsce do rozwoju - zarówno w zakresie software developmentu, ale też client service w obszarze IT. Ja po kilku miesiącach jestem zachwycony. :)

taktak
@Sławek

Rozwój to ma firma dla której pracujesz i jej właściciele i to oni są zachwyceni. Ty się tam co najwyżej uczysz.

PR

w jeden dzień cztery pozytywne opinie i to w samych superlatywach to jakaś zorganizowana akcja, nie? PR to trzeba z głową robić...

Nie PR
@PR

Szefostwo zachęcało do pisania opinii od serca. Nie mówili, że ma być pozytywna lub negatywna.

Lidia - HR Manager
@PR

Opinie pojawiają się w zbliżonym czasie, ponieważ raz na jakiś czas przypominamy pracownikom, że warto je tu umieszczać. Jak ktoś chce, to to robi. Wiele osób nie wie, że jest taki portal jak gowork, przez co nie dzielą się opiniami o firmie, które mogłyby być dla innych pomocne. Jednocześnie bardzo nas cieszą miłe opinie, dziękujemy za nie. :)

PR

zorganizowana akcja PR rozkręca się... :D

Pracownik od ponad roku

Pracuję tutaj od ponad roku i jest to moja któraś firma (bodajże szósta). Przyznam, że jest to najlepsza firma w jakiej do tej pory miałem okazję pracować, dlaczego? Firma dba o pracownika, jeżeli coś się nie podoba można śmiało zgłaszać przełożonym i starają się to naprawić (mamy także anonimowe ankiety co jakiś czas). Jeżeli wypadnie coś nagłego nie ma problemu by wziąć zdalną/urlop na ostatnią chwilę, w przypadku choroby wszyscy wyrzucają Cię do domu by nie zarażać :D Firma filtruje klientów, także nie współpracujemy z Januszami, również w przypadku otrzymania projektu następuje filtracja po przez CR przez developerów (jeżeli mamy jakieś dziadostwo to firma jest w stanie nie podejmować współpracy) Osoby rekrutujące robią swoją robotę - bardzo rzadko (w sumie nie wiem czy miałem do czynienia) zdarza się by były zatrudniane toksyczne osoby, wszystkim zależy na rozwoju swoim i firmy dzięki czemu zawsze śmiało można pytać o pomoc, ma się wiele ścieżek rozwoju. Wydaje mi się, że największy nacisk jest na dobrą atmosferę, także codziennie człowiekowi chce się przychodzić do firmy. Również raz na ok. 2 miesiące organizowana jest impreza firmowa. Jeżeli dany projekt nie pasuje developerowi to może prosić head'a o przeniesienie do innego projektu, który spełnia wymagania deva (tak to się dzieje naprawdę). Firma stawia na wiedzę nie staż (również pomaga się rozwijać), więc osoby ambitne nie mają problemu by dostawać kolejne podwyżki. Regularnie są organizowane spotkania działów, gdzie omawiane są nowinki/developerzy dzielą się swoimi doświadczeniami, raz w miesiącu mamy Uszanowanko, więc każdy może przyjść, posłuchać, pogadać o firmie i pointegrować się. Biuro mieści się w starej poczcie, zostało całkowicie odrestaurowane i wygląda bardzo ładnie, co ważne każde stanowisko ma własne oświetlenie, można pracować nawet na zewnątrz (patio) jeżeli ktoś ma ochotę. Laptop do wyboru, większość woli Mac'ki, część ma Windowsy (głównie testerzy), część linux'y, również jak ktoś chce to otrzyma 2 moniotory, osobną klawiaturę, mysz, podkładki, cokolwiek co poprawi komfort pracy. W projektach jeżeli klient pozwala można wybierać dowolne technologie, kwestia uzasadnienia swego wyboru i umiejętności wybronienia go (dlaczego ten wybór jest najlepszy). Każdy ma określony budżet szkoleniowy na dany rok, więc można wyjeżdzać na konferencje, warsztaty. Również część pracowników robi je wewnętrznie. Dla tych co chcą organizowane są 2x 1h lekcji angielskiego w tygodniu (nie wliczone w czas pracy). Odnośnie omawiania podwyżek to firma podaje ceny netto, by nie zmuszać ludzi do przeliczania ile to będą teoretycznie zarabiać, wypłata jest praktycznie zawsze pierwszego dnia miesiąca, z tego co kojarzę to osoby na b2b mają urlop tak jak osoby UoP. Kurde mam wrażenie, że wyszła z tego bardziej reklama niż opinia, choć takie jest moje zdanie w tym temacie. Nie wszyscy chcą męczyć się z własnym biznesem, więc nie rozumiem trochę podejścia, ludzi którzy piszą, że firma jest zła, bo zatrudnia innych i ich ograbia, równocześnie ten "biznesmen" robi pewnie dokładnie to samo xd Również nie ma tu podejścia, że określona ilość studentów zastąpi dośw. pracownika. Dba tu się także o juniorów, jeżeli ktoś nie ma wystarczająco wiedzy by się dostać może ponownie kandydować (są ponoć tacy co dopiero za trzecim razem się dostali), firma także dba o feedback, więc zawsze wiadomo co trzeba poprawić/zawsze się wie czy dostało czy nie.

Mama

A ja chciałam podzielić się opinią z perspektywy mamy 4 latka. Pracę w TSH (na pełny) etat świetnie da się pogodzić z wychowaniem dziecka. Nie ma problemu z nagłymi urlopami, godzinami opieki, wychodzeniem wcześniej z pracy i odrabianiem czasu wieczorem w domu. Nikt nie patrzy krzywo na L4 pracownika lub L4 na dziecko. Firma spełnia mój warunek konieczny, czyli zapewnia prywatna opiekę medyczną w Medicover, którą można rozszerzyć do pakietu rodzinnego obejmującego dzieciaka. Znacznie ułatwia to życie w okresie grypowym. Co jakiś czas organizowane są imprezy dla całych rodzin. Antresola w firmie zamienia się wtedy w "bazę psiego patrolu", "zamek" lub co innego zależnie od inwencji dzieciaków. W czerwcu jest impreza z okazji dnia dziecka z dmuchańcami, klaunami, szczudłami i masą innych atrakcji. Moje dziecko co chwila dopytuje kiedy wezmę go do firmy. Jestem bardzo zadowolona z pracy w TSH i polecam wszystkim mamom i tatom :).

Ryszard
@Mama

To świetnie że mamy mogą pogodzić tu pracę z obowiązkami rodzicielskimi, taka opinia na pewno przyda się wielu osobom. Czy możesz mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w firmie i czy są przewidziane podwyżki wraz z rosnącym stażem pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Mama
@Ryszard

Zarobki są zgodne z podanymi na stronie https://tsh.io/pl/praca/#oferty-pracy. Podwyżki są raczej związane ze wzrostem umiejętności i ich oceną przez współpracowników niż ze stażem pracy. Podwyżki nie koniecznie są inicjowane przez samego pracownika. Ja osobiście dostałam podwyżkę z inicjatywy mojego przełożonego juz po kilku miesiącach pracy. Byłam nią mile zaskoczona. Fajnie jest mieć poczucie, że ktoś docenia twoją pracę ;).

po niecałym roku

Jeśli właśnie jesteś w trakcie podejrzliwego lustrowania firmy, bo może byś wysłał/a CV, ale w sumie to nie wiesz - natychmiast przemsań, szykuj PDFa i wysyłaj bez obaw. TSH jest super na wielu poziomach: - biuro odpicowane tak, że autentycznie chce się tam przychodzić i spędzać czas - wyluzowani ludzie, którzy szanują siebie nawzajem (i idzie to w każdą stronę, bez względu na stanowisko, czy staż pracy) - zarząd, któremu autentycznie i po ludzku zależy na pracownikach i ich satysfakcji z warunków pracy, wynagrodzenia, etc. - mądre podejście do rozwoju firmy (Error 404: Janusze biznesu not found) - prezentacje są zawsze odpowiednio dośmiesznione ;) - ... i mogę tak wymieniać. A to wszystko sprawia, że ludzie są ambitni, angażują się w życie firmy, lubią się nawzajem i dobrze się wszystkim współpracuje.

Agata

@rentier Mimo wszystko trzeba przyznać, że obecnie to naprawdę ważny czynnik zatrudnienia. Wiele osób ceni sobie miejsca pracy, w których mają pewność, że zaciągając inne zobowiązania finansowe czują bezpieczeństwo ze strony swojego pracodawcy. A czy Ty osobiście odnajdujesz jakieś plusy zatrudnienia w The Software House Sp. z o.o.?

rentier
@Agata

Bezpieczeństwo ze strony pracodawcy? Praca u kogoś nie daje żadnego bezpieczeństwa. Pracodawca zatrudnia z chęci zysku i jak przestaje mieć zysk to zwalania. A że znajduje takich co chcą z siebie zrobić niewolnika u niego i w banku.. no cóż.... to pokazuje tylko, że własna firma to jedyna słuszna droga do czego wszystkich zachęcam. ps. nie pytaj o plusy - przestań spamować :]

Kuba
@rentier

Ale bullshit :D przykro mi, że pracowałeś w firmach, dla których liczyło się tylko to czy teraz zarabiasz dla nich kase. W TSH tak nie jest. Mogę wymienić co najmniej kilka przypadków bo pracowałem tam 2,5 roku. Są bardzo lojalni wobec pracowników czasami za bardzo nawet

Jaś
@Kuba

Zaraz jeszcze napiszesz, że dopłacają do interesu, żeby pracownik godnie zarabiał :D ps. czemu już tam nie pracujesz? ;) A swoją drogą, nie rozumiem jak można przez całe życie skakać od firmy do firmy, z papucia na lać i ciągle zapiepszać na czyjś sukces...

Stefan
@Jaś

Przypominam Ci, że regulamin Gowork.pl zabrania używania słów ogólnie uznanych za obraźliwe. Pisząc swoją opinię staraj się przestrzegać regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeżeli jesteś pracownikiem The Software House dodaj konstruktywna opinię na temat warunków zatrudnienia i atmosfery w firmie. Wiele osób czytając informacje zwierające wysokość wynagrodzenia z dodatkami lub rodzaj umów podpisywanych z pracownikami będzie mogło na tym skorzystać i dowiedzieć się więcej o pracodawcy. Zachęcam Cię do dodania rzetelnej opinii.

Kykadyn
@Jaś

Przecież ten Kuba to podstawiony fagas z TSH aby generował opinie na plus, może krewniaczek prezesa.

@Kykadyn

Dlaczego uważasz, że @Kuba jest osobą podstawioną do pisania pozytywnych wypowiedzi na temat firmy? Każdy ma inne odczucia na temat zatrudnienia. Może opowiesz nam jak Tobie pracuje się w firmie The Software House Sp. z o.o.Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Twoja negatywna opinia wiąże się z niskim wynagrodzeniem?

Pytanko

Pytanie bardziej do osoby która już pracuje w TSH czy frond-endowcy pracujących na reacie korzystają np tylko z reduxa, albo context api, czy mogą sobie robić projekt w sposób jaki im wygodniej? czy mają już jakiś gotowy stack i każdy musi się nauczyć go wdrążyć pod nowy projekt?

W ogłoszeniu na frond-end widnieje wynagrodzenie zaczynającę się od 4,700zł na uop, jest to realna kwotą że każdy pracownik zaczyna od tej kwoty i według umiejętności idzie w górę? czy raczej na sam start koło 3,000 + ?

edek
@Anonim

to kwota, ktora ma sprawić że pofatygujesz się na rozmowę na której ktoś Ci udowodni że nie masz odpowiednich kompetencji aby aż tyle zarabiać ;)

CoZaLudzie
@edek

Nie wiem czy to jakaś kiepska ironia, czy może ktoś wylewa swoje żale po nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej, ale jedno jest pewne – ten post niczego nie wnosi do dyskusji, nie odpowiada na pytanie. Tak się natomiast ładnie składa, że pracuję w TSH, wszedłem więc w wewnętrzne dokumenty z widełkami (mamy takie ścieżki kariery), sprawdziłem ile zarabiają frontendowcy (sam pracuję na innym stanowisku) i widzę, że MINIMUM DLA FRONTEND DEVELOPERA (nie juniora, nie seniora – zwykłego "regulara") to 4 I PÓŁ TYSIĄCA NA RĘKĘ. Wygląda więc na to, że oferty są wiarygodne.

edek
@CoZaLudzie

Nie byłem u was na rozmowie choć kiedyś się zastanawiałem. Z tego co widzę dobrze zrobiłem bo kwota, którą oferujecie to ok 1000 euro czyli ponad dwukrotnie mniej niż zarabia pomocnik śmieciarza w Niemczech :) wystarczy wyguglować jak ktoś nie wierzy.

@CoZaLudzie

Doceniam to, że zechciałeś zweryfikować pewne informacje. Widzę, iż jesteś w posiadaniu sporej wiedzy na temat warunków pracy w The Software House i dlatego zachęcam Cię, abyś się nią podzielił z innymi osobami na forum. Powiedziałeś już coś odnośnie wynagrodzenia, ale warto byłoby jeszcze poruszyć kwestię premii. Czy przysługuje ona jedynie najbardziej wyróżniającym się pracownikom, czy raczej każdy może na nią liczyć?

ptk

Dla niektórych to bardzo ważne, więc myślę, że warto wspomnieć: biuro The Software House w Gliwicach jest mega kozak. Przestronne, bez jakichś ołenspejsów, z miejscem dla każdego, fajnie wyposażone. No i zwyczajnie bardzo ładne, chyba najładniejsze w branży IT w tym kraju. W biurze co miesiąc organizowany jest meetup Uszanowanko Programowanko, więc można sobie przyjść i zobaczyć, jak to dokładnie wygląda od środka.

Magdalena
@ptk

Masz całkowitą rację - dla niektórych użytkowników forum informacja, którą przekazałeś, jest nawet bardzo ważna. Dobrze wyposażone biuro jest niewątpliwie ważnym elementem w pracy, ponieważ może realnie wpływać między innymi na nasze dobre samopoczucie, sprawiając, iż jesteśmy bardziej efektywniejsi w działaniach. Ale chcielibyśmy jeszcze dowiedzieć się czegoś odnośnie samych warunków zatrudnienia w The Software House. Czy wraz ze stażem pracy, rośnie tam pensja pracowników?

Ent
@Magdalena

Na pewno rośnie wraz ze wzrostem umiejętności, co jest chyba bardziej istotne. Czy z samym stażem - nie jestem pewny.

@Ent

Masz rację, umiejętności nie zawsze idą w parze z długością zatrudnienia. Czy osoby ambitne, które chcą się rozwijać mogą liczyć na podwyżki, szkolenia i w efekcie awans? Pracodawca wspiera takich pracowników w ich rozwoju kariery? Dodaj proszę kilka słów na ten temat.

4letni pracownik
@Witold

Jako pracownik z 4 letnim stażem mogę powiedzieć: - staż pracy ma marginalny wpływ na zarobki - zdobywanie umiejętności technicznych i miękkich ma bardzo mocny wpływ na zarobki - zauważalność przez innych też ma na to mocny wpływ Wieć można mieć pół roku doświadczenia zatrudnić się i po roku być już bardzo do przodu jeżeli mocno inwestujemy we własny rozwój, jeżeli jest jakiś problem z dostaniem podwyżki wystarczy zapytać co należy poprawić aby takową dostać i dostaje się feedback, i po 3 miesiącach można to zweryfikować.

@4letni pracownik

Skoro w Twojej ocenie zdobywanie umiejętności technicznych ma bardzo duży wpływ na zarobki, które oferuje firma The Software House, to ciekawi mnie, czy pracodawca sam organizuje kursy i szkolenia, które pomagają pracownikom rozwijać się pod tym kątem? Mógłbyś poświęcić chwilę i odpowiedzieć? Zachęcam.

4letni pracownik
@Witold

Jest budżet na szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne, w firmie przeprowadzane są szkolenia przez innych pracowników, z różnej tematyki, Headowie pytają się jakie tematy chcielibyśmy poruszyć na takich prezentacjach/szkoleniach. Masz również pomocnych kolegów, którzy postarają się 1 na 1 ci to wytłumaczyć. Zawsze możesz poprosić Heada o pomoc w znalezieniu takiej osoby :) na pewno jeżeli jest to wskaże.

@4letni pracownik

Dziękuję za odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że można liczyć na pomoc kolegów z pracy w momencie, gdy czegoś nie rozumiemy. Skoro pozostali pracownicy są chętni do pomocy, to mogę przypuszczać, że atmosfera w tym miejscu pracy jest bardzo dobra. Zastanawia mnie, czy pracodawca organizuje wspólne wyjścia z pracownikami zatrudnionymi w firmie The Software House? Ciekawi mnie, jak wygląda integracja u tego pracodawcy.

ojeju
@ptk

mega biuro i już student rzuca wszystko i leci oj tak! co tam pieniądze, ważne że biuro fajne! Ten sam student pewnie też jara się jadąc autobusem że przestronny jest i drogi. No super tylko czemu busem? Nie stać programisty na auto? A no nie stać po polazł na etat i robi na czyjś sukces w "kozak biurze"

pracownik TSH

Moje sugestie dla The Software House Sp. z o.o.: Świetna praca. Na prawdę, bez ściemniania. Firma, która rzeczywiście dba o pracownika - ankiety, na podstawie których szefowie wprowadzają zmiany zgłaszane przez pracowników, cały pakiet benefitów, realizowane projekty wybierane pod pracownika a nie pod jak największy zysk firmy, wyjątkowa, wyróżniające się na tle wszystkich sztampowych biurowców, siedziba, uszanowanko-programowanko, ogromne możliwości rozwoju, brak presji i rozliczania z każdej minuty pracy, a do tego świetna atmosfera :D Lubię atmosferę w The Software House Sp. z o.o. za: Świetna praca. Firma, która na prawdę dba o pracownika - ankiety, na podstawie których szefowie wprowadzają zmiany zgłaszane przez pracowników, cały pakiet benefitów, realizowane projekty wybierane pod pracownika a nie pod największy zysk firmy, wyjątkowa, wyróżniające się na tle wszystkich sztampowych biurowców, siedziba a do tego świetna atmosfera :D

prezes
@pracownik TSH

ja też w mojej firmie też mam świetną atmosfere. Zarobki są kosmiczne. A benefity jakie! np dwie asystentki, masaże, zagraniczne podróże i nowy hybrydowy Lexuz. A najlepsi są studenci, serio. Ciężko pracują na moje benefity :D

Agata
@pracownik TSH

Bardzo miło czyta się takie komentarze, to ważne, że pracodawca dba o swoich pracowników. Zajrzałam na stronę internetową firmy i można przeczytać tam, że organizuje ona różne konferencje, wspiera też rozwój umiejętności językowych. Czy prowadzone są jakieś kursy z tego tytułu dla pracowników? Napisz proszę również, na co powinni zwrócić uwagę potencjalni kandydaci starając się o zatrudnienie. https://tsh.io/pl/praca Zamieszczam link z aktualnymi ofertami pracy - może ostatnio ktoś z Was aplikował? Albo chociaż zamierza?

@Agata

Bardzo dużo pozytywnych opini czytałem jak i słyszałem od znajomych którzy tam pracują jak i oferty pracy bardzo na plus, w najbliższych miesiącach mam właśnie zamiar aplikować wymagania wszystkie spełniam lecz wiadomo dalej się uczę żeby nie przyjść na "świeżaka" ;)

Ent
@Agata

@Agata W firmie prowadzony jest kurs języka angielskiego na różnych poziomach.

Przeszło pół roku w tej firmie oceniam bardzo pozytywnie. Firma, jak mało która, realizuje naprawdę ciekawe projekty (oczywiście z wyjątkami, ale te są wszędzie), mocno stawia na rozwój pracownika (szkolenia, dofinansowania, wewnętrzne warsztaty, organizacja kursów wedle zapotrzebowania), a do tego atmosfera jest na naprawdę wysokim poziomie. Jest luźno, jest fajnie ;) Jeżeli chodzi o kwestie zarobków - jest całkiem dobrze, są odpowiednio wyważone zgodnie z naszymi umiejętnościami i wraz z naszym rozwojem skaczą do góry. Jasne, można iść do jakiegoś korpo i zarabiać więcej, będąc kolejnym trybikiem wielkiej machiny, ale jest też wiele firm, gdzie jednak zarobki wciąż sięgają płacowego dna. Headzi, Leady w firmie potrafią zmotywować do dalszych działań, ukierunkowują na nasze ścieżki specjalizacji i wspierają niemal od samego początku, co jest naprawdę wielkim plusem! Dodatkowo firma mieści się w bardzo ładnej siedzibie poczty, jest patio, są pufy, nie trzeba spędzać ośmiu godzin przy jednym biurku. Organizacyjnie również jest na zadowalającym poziomie - raczej nie ma problemu ze znalezieniem salki celem porozmawiania z klientem, a wewnętrzny system ułatwia prośby o urlopy czy pracę zdalną. Dodatkowo projektów jest na tyle, że jeżeli bardzo nie odpowiada Ci ten, do którego trafiłeś, możesz ubiegać się o przeniesienie - przy odrobinie szczęścia nie będzie z tym problemów. Jeżeli posiadasz skilla i stawiasz na rozwój - ta firma jest dla Ciebie ;) Oczywiście, jak to w każdej pracy, są momenty większego stresu czy fackupów, ale przecież tak musi być, inaczej byłoby zbyt prosto, zbyt nudno ;)

Ktoś się orientuję jak u nich wygląda sprawa z wynagordzeniem pod front-end? Na ich aktualnym ogłoszeniu piszą UoP 4,000–8,200 PLN. czy jest to faktycznie tak że każdy zaczyna od 4.000zł i śmiało można dać tą kwotę jako swoją propozycję wypłaty? czy jest to bardziej bajka żeby zachęcić nowych ludzi? Obecnie pracuję jako webdeveloper/ wordpress od 2 lat z wypłatą 3000zł na ręke więc oferta dla mnie jak najbardziej na plus w software house w szczególności że wymagania wszystkie spełniam

łoś_superktoś
@Anonim

jak samemu zdobędziesz klienta to zgarniesz około 10tys netto pracując w domu. Czyli więcej niż oni podają jako maks brutto. Trochę angielskiego i kreatywności ;)

Waldi

Jeśli komuś nie po drodze z pracą w dobrej firmie to zawsze będzie tylko narzekał!!

Iwo

Taka firma jak The Software House mają przyszłość przed sobą oby tylko były dobrze prowadzone.Ludzie mają stabilność pracy!!

rentier
@Iwo

Chłop pańszczyźniany też miał stabilność pracy. I niewolnik w starożytnym Egipcie też :)

Zostaw merytoryczną opinię o The Software House Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w The Software House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Software House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Software House Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Software House Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w The Software House Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Software House Sp. z o.o.