Opinie o FSD Lothar Alberternst w Rheda-wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FSD Lothar Alberternst. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FSD Lothar Alberternst o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FSD Lothar Alberternst w Rheda-wiedenbrück

Łukasz Nowy wpis

Macie toalety pracownicze w dobrym stanie? Jak wasze zaplecze socjalne ?

gRIBUS Nowy wpis

kamorek taK NIE POLECAM TA FIRMA NIE DOBRA JEST DLA MNIE A JA CHCE W PRACY OCZEKIWAĆ PRAWDY !

anita Nowy wpis

Myslalem, ze sa bardzo godni polecenia,a tu widze ze takie rzeczy sie dzieją, szkoda...zawiodłąm sie.

xxxlllxxx Nowy wpis

Ja w tym momencie jestem z tymi szmatami w sadzie pracy. Przez jeden tylko rok uzbierała się niezła sumka jako kwota sporu. Nie ma co biadolić ludkowie, tylko trzeba zgodnie z prawem dochodzić swoich należności.Prawdą jest oczywiście że są to oszuści i wyrwą pracownikowi ile tylko mogą.Kilku moich znajomych było z nimi w sądzie i wszyscy wygrali.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FSD Lothar Alberternst spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
robol

W koncu ktos napisał o tych zlodziejach i jeszcze sie ogłaszaja z tymi kłamstwami apartamety daja co za brednie jak mozna tak oszukiwać ludzi . Na szczęście zakończyłem z nimi przygode dosyć szybko bo po 3 msc ale i tak (usunięte przez moderatora) z tego mam strata życia. Stanowczo odradzam

elektryk

To prawda co pisze inz. Ta firma to porazka. Dwa tygodnie nie wytrzymałem. Odradzam.

Inz

Chciałbym przestrzec wszystkich szukajacych pracy jako elektryk lub ślusarz w tej firmie. Jest to naprawde strata czasu i zdrowia. O tym co firma robi z uczciwymi ludzmi mozna ksiazki pisać. Jesli naprawde nie macie zycia prywatnego lub macie jakies duże długi to chwile macie szanse przepekac są tacy jednak jesli nie to nie pakujcie sie w t.o (usunięte przez moderatora).. Naprawde szkoda waszego zdrowia i zycia za te smieszne pieniadze obiecuja góry złota a jak przyjdzie do wypłaty to za 280h 1400E zal

Zostaw merytoryczną opinię o FSD Lothar Alberternst - Rheda-wiedenbrück

FSD Lothar Alberternst