Stigo Sp. z o.o.

Opinie o Stigo Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal Stigo Sp. z o.o.?

Eustachy Nowy wpis

Pół Multisporta pokrywa pracodawca, druga połowa potrącana z wynagrodzenia. Raz w tygodniu lekcje języka angielskiego w czasie pracy - za darmo. No i chyba tutaj socjal kończy. Bonusów w dopłatach raczej nie ma (wczasy pod gruszą itp). Rzadko, raz na kilka lat szarpnie się zarząd i wypłaci jakiś smieszny bonus kilka stówek dla pracownika, ale pewnie to też związane z rozliczeniem podatkowym. Jeśli ktoś uważa że to w chodzi w sklad socjalu to są jeszcze: - woda do picia - ciasteczka - kawa - owoce - czasem rozdają skarpety i bluzy z logo firmy W zależności od stanowiska możliwość posiadania auta służbowego, ale to dla wybranych, po przepracowaniu ładnych paru lat w firmie. Tak naprawdę schemat następujący: podwyżki ci nie możemy dać ale za to możemy ci dać auto służbowe my mamy koszty a ty darmowe auto i paliwo. Typowa praktyka małych firm żeby zatrzymać pracownika

Kordian

Bardzo dobry pracodawca, więc jeśli już ktoś się tu dostanie nie będzie żałował.

Były-pracownik Nowy wpis
@Kordian

Może jak się nie ma porównania, bo człowiek jest tuż po studiach. Jednak firma odstaje od konkurencji zarówno płacowo, jak i pod kątem organizacji pracy czy też stosowanych narzędzi.

Mam pytanie mianowicie czy jest wystarczająca ilość miejsc parkingowych?

Konsuela
@Adam

Mnóstwo. Swego czasu można było w jakimś konkursie wewnętrznym w firmie wygrać własne miejsce parkingowe jeśli będziesz grzeczny i ładnie się wysławiał, gdyż to było warunkiem zwycięstwa. PS. Wystarczy pracować np. od 7 rano i masz 10 miejsc do wyboru, bez konkursu

Pracownik Nowy wpis
@Adam

Z miejscami parkingowymi nie ma problemu. Bezposrednio pod biurem jest ich sporo, a osoby jadące w delegację parkować mogą na miejscach aut służbowych. Pod samym biurem wszyscy nie postawią aut, ale 50-100m dalej jest kolejny parking dla tych dojeżdżających na styk :)

Herb

Plusy: Wypłata na czas, multisport ale drogi dodatkowo luxmed. Nowi pracownicy niekiedy lepiej traktowani jak ci ze stażem to też na plus dla aspirujących :) Jeśli umiesz się podlizywać i robić tak zwane miśki na przywitanie to będzie dobrze Minusy: Spore oczekiwania od pracowników, wydłużone terminy na zaplanowane działania, spora ilość przełożonych, wdrożenia polegające na ciągłej kontroli pracownika, duża rotacja pracowników szczególnie technicznych, trzeba uważać co się do kogo mowi (rodzina w firmie),

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Stigo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Barto

Bez rewelacji ale nie ma też co narzekać. Plusy to wypłata na czas ale minusów też jest trochę. W sumie to jak wszędzie na początku fajerwerki i wielkie plany a po czasie zderzenie z rzeczywistością.

Czy urlop w Stigo Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Opinia

Plusy: - wypłata na czas - chęć zatrudniania osób z małym doświadczeniem lub bez niego - słodycze i kawa dla pracowników - parking pod biurem - imprezy firmowe - brak dresscode - atmosfera w pracy - możliwość pracy hybrydowej Minusy: - niedocenianie pracowników z większym stażem - niskie wynagrodzenia patrząc na branżę IT i brak płatnych nadgodzin - mały wpływ pracownika na działanie firmy - duża rotacja pracowników - większa ilość kierowników i dyrektorów niż pracowników - jeśli nowa osoba nie spasuje to od razu zostaje wyrzucona bez względu na jej umiejętności - ogólny chaos - przymusowe lekcje angielskiego i szkolenia z kompetencji miękkich Zdecydowanie firma powinna dużo poprawić by być konkurencyjną na rynku. Na ten moment trzyma się głównie dzięki pracownikom, którzy poprzez zasiedzenie nie chcą jej zmieniać, a wszystkie nowe osoby znikają prędzej czy później. Nie jest źle ale mogłoby być zdecydowanie lepiej.

Pilne pytanie

Witam, mam pilne pytanie. Czy w Stigo obowiązuje dresscode?

Widziałem

Na plus: - wdrożenie - kasa na czas - spoko biuro, miejsca parkingowe, ciastka - atmosfera ok, chyba że ktoś usilnie chcę ją zepsuć - imprezy firmowe - ciekawa praca Minus: - słabe zarobki - niedotrzymywanie słowa przez przełożonych - ograniczone możliwości rozwoju - wymóg robienia bezpłatnych nadgodzin - "kontrola najwyższą formą zaufania" - spora rotacja - niektórzy pracują tam jakby za karę albo po prosu mają ciągły PMS (np. dział zarządzania) - kumoterstwo - pozwalanie na agitację i propagandę Występują lepsze jak i gorsze miejsca. Firma wymaga a jest w stanie więcej obiecać niż zaoferować.

Gabriela
@Widziałem

Naprawdę dziękuję za bardzo konkretną wypowiedź na temat plusów i minusów pracy w Stigo, jest niezwykle pomocna. Z minusów zatrudnienia w tym zakładzie wymieniasz niskie zarobki oraz ograniczone możliwości rozwoju. Możesz napisać, ile wynoszą zarobki w firmie i czy nie ma tam naprawdę żadnych szkoleń dodatkowych itp?

Gracjan
@Gabriela

Są szkolenie z kompetencji miękkich, z twardych nie ma żadnych. Na start to wiadomo dostajesz troszeczkę więcej niż najniższa krajową, jak nie masz doświadczenia.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Stigo Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Gracjan

Do 10 każdego miesiąca

@mike a coś więcej o tych integracjach?

mike
@Marta

Są takie imprezy okazjonalne - wielkanoc, boże narodzenie, urodziny firmy, itp. A były też spotkania integracyjne - np. piknik rodzinny, albo wyjazd integracyjny, ale teraz pandemia, to wszytsko wstrzymane.

sunshine

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? jakich pytań można się spodziewać?

niewolnik

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. wdrażania systemu ERP? Jakie są wymagania, zarobki? Ile jest podróży służbowych?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Stigo Sp. z o.o.?

mike

tak

Czy rozmowa rekrutacyjna w Stigo Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Bogdan

Tak

Gabriela
@Bogdan

Dzięki za informacje. A dopiszesz coś w temacie benefitów? Wcześniej inni na GoWork.pl pisali, że zarobki są zacne, można liczyć na szkolenia i kursy. Zastanawia mnie, jak z tzw. socjalem, szczególnie z opieką medyczną pracowników. Firma oferuje coś takiego? Dziękuję z góry.

Krzychu

Mają luxmed, multisporta.

all
@Gabriela

I angielski darmowy dla pracowników.

Gregor

Firma pracowała na to żeby mieć opinię bardzo dobrego pracodawcy i teraz jest świetnie.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Stigo Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Bety

Pracuje w STIGO 5 lat! i wcale nie uważam, żeby w firmie była rotacja. Powiem tak, atmosfera w STIGO jest bardzo spoko – jak pracujesz uczciwie, to jesteś doceniany i finansowo i dobrym słowem. Pracownik ma dużą dozę samodzielności – nikt nad nim nie stoi. Firma stawia na rozwój – kursy, szkolenia. Zarząd bardzo ludzki – praca ważna, ale człowiek też. Plus za kawę i ciacha za free! 

Rotacje to dziś norma. Ludzie nie wiążą się na długo z firmą jak kiedyś.

adaada

Może ktoś powiedzieć coś na temat tej firmy? Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i było miło, a jak z ew. pracą tam?

Józek
@adaada

Rotacje mają jak w cyrku. Nie idź tą drogą.

Zostaw merytoryczną opinię o Stigo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Stigo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stigo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stigo Sp. z o.o.?

Stigo Sp. z o.o.