Opinie o CONCORDIA UBEZPIECZENIA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CONCORDIA UBEZPIECZENIA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONCORDIA UBEZPIECZENIA o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONCORDIA UBEZPIECZENIA w Poznań

Anita Nowy wpis

Ubezpieczyłam uprawy w tym roku w Concordii i spotkało mnie wielkie rozczarowanie ponieważ w ostatnim dniu karencji przyszedł huragan i wywiał mi nasiona buraka i nie dostałem odszkodowania.Natomiast sąsiad miał ubezpieczenie w PZU tam bez niczego wypłacili.Zaznaczam ,że polisy były zawarte tego samego dnia.Dziwi mnie ,że KNF akceptuje tak inne waunki ogólne ubezpieczeń które są z dopłatami z bużetu. Krótko mówią (usunięte przez administratora)

Zofia Nowy wpis
@Anita

Do okresu karencji zalicza się również dzień zawarcia polisy. Skoro to jest różnica jednego dnia to może ten dzień nie być policzony. Okres odpowiedzialności wynosi 3 lata więc można się odwołać.

Rozczarowany Nowy wpis

Nie polecam firma odmawia odszkodowania twierdząc że trwały uszczerbek na zdrowiu, wypadek który miał miejsce na siłowni nie był nagłym i niespodziewanym działającym niezależnie od woli ubezpieczonego. A Warta w której również jestem ubezpieczony wypałaciła normalnie odszkodowanie i kieruje się ta samą definicją co Cocnordia. Więc po takim potraktowaniu mojej osoby zdecydowanie nie polecam i niechce mieć nich do czynienia z tą firmą!

Karolina Nowy wpis

@porsche, rozumiem, że korzystałeś z usług firmy CONCORDIA UBEZPIECZENIA. Jednak jeżeli posiadasz jakieś informacje odnośnie tego, jak pracuje się w firmie to proszę, podziel się nimi. Forum ma na celu dzielić się doświadczeniami pracowników firmy, aby pomóc ewentualnym przyszłym kandydatom do niej.

porsche

Miałem całkowitą szkodę a oni mi wypłacili grosze że ja zato nic nie kupię . Ta firma concordia tak oszukuje . Biorą pieniądze za ubezpieczenia sami sobie wyliczają a dla poszkodowanego wypłacają grosze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie CONCORDIA UBEZPIECZENIA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

@Andzia, czy próbowałaś zadać swoje pytanie bezpośrednio w firmie Concordia Ubezpieczenia? Obecnie działy rekrutacji udzielają pomocy kandydatom, jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może tak jest i w tej firmie? Co sprawiło, że oferta tej firmy była dla Ciebie interesująca i zachęciła do wysłania aplikacji?

Andzia

Orientuje się może ktoś na jakiego rzędu zarobki może liczyć osoba na stażu? Pytam orientacyjnie, ponieważ aplilowalam na stanowisko związane z administracją biurową i obsługą klienta, ale rozważam również staż w lipcu ????

@Korpoludek, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Jakie zmiany są w firmie? Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Czy są dodatkowe benefity od pracodawcy?

Prośba o aktualne oponie o CONCORDIA UBEZPIECZENIA. Jaka panuje atmosfera w tej firmie? Polecacie tego pracodawcę? Jak wygląda sytuacja wynagrodzeń? Czy prócz pensji można liczyć na dodatkowe benefity?

KorpoLudek:)
@Karolina

Ogólnie coraz lepiej. Były podwyżki i premie, firma w końcu miała zysk, a nie jak za prezesa Narlocha ciągła bieda. Trzeba się ostro starać ale warto i motywacji coraz więcej. Ogólnie korpo.

jan30

Ciekawi mnie ile zarabia specjalista do spraw magazynu?

ExConco
@jan30

3000 brutto max

SzukaPracy
@ExConco

A do obslugi klienta? Też tyle?

Do (usunięte przez administratora) firma nie polecam za auto po gradobiciu najpierw 500 zł potem 4000 zł a naprawa kosztuje 1300. mają swój swiat już nic u nich nie ubezpiecze. Miałem u nich mieszkanie ubezpieczone poszedłem do PZU PZU jest lepsze

@anonymous

Sory naprawa kosztuje 13000 a nie 1300. Naprawd nie polecam

kamanka
@anonymous

Mam u nich ubezpieczone mieszkanie i w zeszłym tygodniu dostałam odszkodowanie za zalaną piwnicę, bardzo szybko wszystko było załatwione. Zadowolona jestem.

irmona

Ja wybrałam polisę na dom w concordii ze względu właśnie na to, ze najszybciej mi odpisali i wyjaśnili ze szczegółami zakres ubezpieczenia i główne zalety.

eskel

Witam wszystkich Przepracowałem w tej firmie ładnych parę lat. Zarobki różne... a za to ludzie fantastyczni.

Darek

Dzień dobry, współpracowałem z firmą CONCORDIA UBEZPIECZENIA około dwóch lat, bardzo dobra placówka, super podejście do pracownika i przyjazna atmosfera :)

BL

Witam, niestety teraz w większości firm nie szanują zwykłego, uczciwego pracownika - żadne pocieszenie. Czy w oddziale w Poznaniu jest jakaś szansa na pracę, nie myślę o pracy agenta?

pracownica

Brak szacunku do pracownika to podstawa w tej firmie.

Jak się dobrze nie wchodzi w d...e dyrektorowi to szybko się wylatuje :)Czytaj dział ewidencji polis :) szybki upadek się zbliża :)

JESZCZE PRACOWNIK

TO FIRMA Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI - I TO NIE TYLKO FINANSOWYMI

KOLEGA

Chciałbym podziękować wszystkim Współpracownikom, niedawno zwolnionym, miło mi sie z Wami pracowało ramię w ramie; mam nadzieję ,że spotkamy się w miejscu dobrze płatnym, gdzie dyrektor nie kopie pod Nami dołków i gdzie umowa na stałe coś znaczy, a kryzys nikogo nie dosięgnie; szkoda mi najbardziej ludzi którzy spłacają kredyty i mają rodziny na utrzymaniu oraz Tych co trwale starali sie aby ta firma odnosiła sukcesy. Mówię tu jako Wasz kolega, który czujnie obserwuje sytuację w firmie i który niebawem pewnie trafi do Waszego grona. DZIĘKUJĘ za współpracę i Życzę Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o CONCORDIA UBEZPIECZENIA - Poznań

CONCORDIA UBEZPIECZENIA
3.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Stanisława Małachowskiego 10
    61-129 Poznań