Opinie o DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania w Poznań

Artur

Pracowałem w firmie DC CENTRUM cztery i pół roku zaczynając od stażu a na stanowisku kierowniczym kończąc. Współpracę uważam za udaną. Firma posiada odpowiednią infrastrukturę oraz wyposażenie miejsc pracy. Lokalizacja biura jest ok. Realizowane projekty są ciekawe i różnorodne, każdy znajdzie coś w czym będzie mógł się wykazać wiedzą i umiejętnościami. Wysokie zaangażowanie pracownika jest odpowiednio wynagradzane. Firma podchodzi elastycznie do organizacji pracy, można spokojnie łączyć pracę ze studiami czy wychowywaniem dziecka. Największą wartością w DC są ambitni ludzie, którzy stanowią świetny zespół. Atmosfera wewnątrz zespołu jest bardzo przyjazna a ludzie są nastawieni na współpracę i zawsze pomocni. Podsumowując kilkuletnią współpracę uważam, że było warto, bardzo dużo się nauczyłem.

Pracownik Nowy wpis

Firma niewielka, ale z dużym potencjałem rozwojowym. Bardzo mała rotacja pracowników, właściwie od 10 lat ta sama ekipa :) Bardzo dobrze się tu pracuje i przebywa z zespołem. Duże zaufanie dla pracowników i możliwość wykazania się. Polecam! :)

Jaki jest styl zarządzania w DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania?

Paulina Nowy wpis

Czy na rozmowie można już podpisać z nimi umowę ?

Artur Nowy wpis

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Hanna

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na tym wątku?

dmak

Wydaje mi się, że ostatnio nic się nie pokazało @drąg, co stanowi najlepszy dowód na to, że atmosfera rzeczywiśćie opiera się na dość dobrych stosunkach.

xx

Odbywałam staż, a następnie pracowałam w firmie DC CENTRUM i każdemu życzę aby trafił na takiego pracodawcę. W zespole panuje bardzo przyjazna atmosfera. Współpraca opiera się na zasadach wzajemnej pomocy i zaufania. Firma otwarta jest na studentów i nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o elastyczny grafik, dopasowany do zajęć na uczelni. Można zdobyć solidne doświadczenie i wzbogacić swoją wiedzę w zakresie działalności przedsiębiorstw sektora MŚP i sposobach finansowania projektów. Zarobki jak najbardziej w porządku. Polecam!

k.

Pracowałam w tej firmie przez prawie rok. Atmosfera jest super, ludzie bardzo przyjaźni. Można się dużo nauczyć pod względem kontaktu i współpracy z dość rozbudowanym sektorem MŚP.Ponadto dostałam wynagrodzenie (i to nie było 250 zł miesięcznie - zapewniam)za każdą przepracowaną godzinę. Stawki naprawdę nie są złe! :) DC Centrum daje umowy - nie ma z tym żadnego problemu, z góry ustalana jest także stawka. Staże zwykle są półroczne i bardzo chętnie przedłużają współpracę. Są też bardzo elastyczni jeżeli chodzi o studentów. Kiedy miałam egzamin czy spotkanie u promotora, nie było żadnego problemu, by przyjść do pracy później. Ponadto sama ustalałam w jakie dni chcę przychodzić, w jakich godzinach. Jeśli kogoś interesuje praca przy projektach unijnych, analizach finansowych, biznes planach - szczerze polecam! :) Jeżeli jesteście chętni do pracy, to zostaniecie docenieni - gwarantuję!

praktykantka

ze firma która ma dotacje z ue to od razu musi byc solidna? Takie myslenie z pewnoscia doceni DC :)

KLIENT

Nie pracowałem w tej firmie ale byłem jej klientem. Szkoda, że chcą wcisnąć wszystko, aby zarobić. Sprzedają na sile. Dlatego juz z nimi nie wspolpracuje (i oszczedzam)

KJ

Młody zespół z ambicjami i chęcią do współpracy. Biuro ma program praktyk dla osób chcących w przyszłości zostać księgowymi. Generalnie polecam to miejsce jako idealne by posiąść doświadczenie, a dla tych, co faktycznie się sprawdzili zawsze są propozycje stażu. Super atmosfera!

lol

za bardzo nie ma gdzie usiąść kiedy jest się na praktykach

heek

Ciągła wymiana stażystów którzy zarabiają grosze, a sa wykorzystywani. Dużo obiecują bez pokrycia. Twoje pomysły zostaną i tak porzucone. Za pół etatu za 250 zł czekają na rewolucjoniste.

ona1990

Po 3 miesiącach zostałam DOCENIONA i jestem dziś pracownikiem w tej firmie. Liczy się zaangażowanie, pomysłowość i odwaga.

duzy

również odbywałem praktyki i niestety się nie dostałem:( klimat w miarę ok dużo ludzi cały czas coś się dzieje "słuchawe" odbębniłem, napisem nawet 2 biznesplany (dużych firm) i generalnie już czułem się jako część zespołu ale jednak nie zostało to docenione!

studentka

Również byłam na praktykach w DC Centrum. Faktycznie etap pracy "na słuchawce" nie był moim ulubionym, ale zaczynając praktyki wiedziałam, że muszę to po prostu odpękać. Bardzo szybko przeniesiono mnie do działu analiz i dam mogłam już robić to co naprawdę mnie interesowało i w efekcie mojej pracy zaproponowano mi staż. Osobiście jestem zadowolona, bo jak tylko skończyłam etap dzwonienia bardzo dużo się nauczyłam, uczestniczyłam w szkoleniach, a z czasem zaczęłam pracować coraz bardziej samodzielnie. Tak naprawdę, jeśli jest się chętnym do pracy to na pewno zostanie to zauważone i wynagrodzone, a etap dzwonienia po prostu można potraktować jako coś przez co każdy musi przejść.

Student UE

Potwierdzam pierwszą opinię odnośnie praktyk w DC Centrum. Jak dla mnie jest to praca dla prawdziwych desperatów(usunięte przez administratora) Podsumowując, jeśli chcesz zarobić okrągłe 0 zł i niczego się nie nauczyć to drzwi DC Centrum są dla Ciebie otwarte :)

Cis

Odbyłem praktykę w firmie DC CENTRUM, odpowiadając na treść ogłoszenia dotyczący praktyki "3 w 1", tzn, odbycia 3 miesięcy w różnych działach firmy. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie. Sam osobiście nie lubię strasznie analizy finansowej, więc z praktyki w tym dziale mogłem bez problemu zrezygnować. Pierwszy miesiąc faktycznie przepracowałem jako konsultant telefoniczny mający na celu pozyskiwanie klientów. Praca "na słuchawce" nie była spełnieniem moich marzeń, ale już na rozmowie dostałem jasno do zrozumienia że tego etapu nie ominę. Jednak po miesiącu i moim zaangażowaniu dostałem do zrobienia pierwszą analizę, a następnie kolejne. W kolejnych 2 miesiącach natłok pracy projektowej był duży, więc i ja i inni praktykanci mieliśmy nawał pracy i nie nudziliśmy się. Dzięki swojemu zaangażowaniu, umiejętnościom i pracowitości związałem się z firmą na dłużej i obecnie jestem jej pracownikiem. Polecam wszystkim tym, którzy mają pomysł na siebie i mogą wnieść coś do działania firmy, a zarazem samemu mocno na tym skorzystać.

praktykantka

byłam na praktykach w DC Centrum przez ponad 3 m-ce. W tym czasie studiowalam na 3 roku (studia techniczne). Przez ten czas byłam wykorzystywana do tzw. siedzenia na słuchawie, co jest ładnie określane w firmie jako "dział pozyskiwania klienta". Niczego sie nie nauczyłam, mimo ogromnych chęci. Jeżeli ktoś lubi gadać przez telefon, radze zatrudnić się w call-center, tam przynajmniej płacą za wykonywaną pracę. W DC Centrum za pracę na pół etatu wynagodzenie wynosiło ok 250 zł. Nie oferują nic poza wpisem do CV. Miałam nadzieję, że jeżeli pracuję za darmo to przynajmniej się czegoś nauczę. Niestety, nie w DC Centrum.

Zostaw merytoryczną opinię o DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania - Poznań

• Jak się pracuje w DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania?

Zobacz opinie na temat firmy DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania?

Kandydaci do pracy w DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania
3.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Reglowa 3
    60-113 Poznań