Opinie o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Synteza Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synteza Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Były

Rekrutują tak pół Polski tak mniej więcej co pół roku. Rotacja, rotacja, rotacja. Od mojego odejścia minęło sporo lat a mechanizm działania wciąż ten sam. Przed wysłaniem cv przeczytajcie uważnie wszystkie posty. 99% jest prawdziwa. (usunięte przez administratora)

Nn
@Były

Skoro tak często rekrutują to może osoba z zarządu odpowiedzialna za ten proces wcale się na tym nie zna? Wiadomo, że najlepiej zwalić na przedstawiciela. Pewnie z raz taki przypadek może się zdarzyć. Ale tutaj to już reguła! W normalnych firmach nie ma czegoś takiego jak stwierdzenie "przyszedł do firmy przedstawiciel X". Co, z ulicy przyszedł, przechodził to sobie wstąpił?! Nie, gość wysłał cv i ktoś go zatrudnił, czyli wziął za wybór tego kandydata odpowiedzialność! Jak przez tyle lat źle zatrudniam to nie powinienem się za to brać. W normalnej firmie farmaceutycznej za dużą rotację w zespole odpowiada szef. Tu widać jest inaczej...

@Nn

Hej jak się komuś nie podoba to niech się zwolni po co pisac te komentarze głupie na forum co to Wam da nic kto będzie chciał to przyjdzie do pracy nie macie co robic weźcie sie za robotę :)pozdrawiam

@Nn

Nie ma idealnych firm kto chce pracuje kto nie to nie nikt nikogo nie trzyma na siłę więc po co te chore dyskusje :)miłego dnia

Nn

No właśnie nie podoba się i się ludzie zwalniają hurtowo. I dlatego musicie kilka razy w roku uzupełniać wakaty! Komentarze nie są głupie tylko bardzo konkretne. Nikt z was pracowników się do nich nie odnosi. Odpwiedź zawsze ta sama-jak się komuś nie podoba to.... Zero konkretu. Ogólnik i banał. Wszyscy w syntezie wiedzą o co chodzi! Wszechwładza rodziny W + złe zarządzanie. Najlepszą wizytówka jest barak który stoi od lat i straszy. Pewnie nowe auta zarząd sobie kupił ale na inwestycje nie starczyło.

@Nn

Jak się ktoś nie nadaje do pracy to sa rekrutację często albo chodzą na chorobowe takiego pracownika to tylko zwolnić a jak stary barak stoi to możesz wybudować nowy i będzie pięknie :)miłego wieczorku

Logika

To po co firma zatrudnia kogoś kto się do pracy nie nadaje?

@Logika

Jak masz 3 miesieczny okres próbny i się nie nadajesz to chyba logiczne :)3 miesiące masz na wykazanie się co potrafisz jak masz 2 lewe ręce to wiadomo że umowy nie dostaniesz :) :)

logika
@Ewa

czyli nie weryfikujecie nikogo w momencie zatrudnienia, przyjmujecie jak leci i kandydat ma 3 msc na wykazanie się? A potem albo albo. Fajnie! I tak przez lata nikt z tego wadliwego systemu wniosków nie wyciąga. A winnych firmach potrafią zrekrutować dobrego kandydata, zweryfikować "na dzień dobry" i sprawdzić kompetencje, tak by istniała prawie 100% pewność że przedłuży mu się umowę po 3 miesiącach okresu próbnego. Tam nie ma rotacji jak u was. Widzisz różnicę?

@logika

Niestety takie życie Polska :)

logika
@Ewa

Niestety takie życie synteza:)

Hej pracowałam tam fajne babki miła atmosfera :) pozdrawiam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Synteza Sp. z o.o.?

Oczywiście ze tak ;)tylko musisz pracować a nie ściemniać i mieć zdolności manualne ;)

K

A jak z pracownikami administracyjnymi? Jakie wynagrodzenia i jakieś benefity?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Niki

Ludzie nawet przez sekundę nie bierzcie pod uwagę możliwości pracy w tej firmie,już dawno ktoś powinien ją zamknąć i zakazać dalszej egzystencji. Takie firmy w ogóle nie powinny działać na rynku. Zero poszanowania pracowników, (usunięte przez administratora) i zwyczajni (usunięte przez administratora) Ciągła rotacja kierasów, vacaty prawie na każdym terenie, zero decyzyjności i stabilności. Jednego dnia jedna informacja następnego dnia inna. Zero premii i jakichkolwiek możliwości na ich wypłacenie, stałe pensje bez powodu pomniejszane. Cyrk na kółkach. Szczerze odradzam nawet największemu wrogowi. Serdeczne pozdrowienia dla "prezesa W.", który bardzo przeżywa każdy wpis na goworku, tłumacząc się i oczerniając ludzi piszacych.... niestety szanowny Panie W. ludzie piszą prawdę :) Najwyższy czas zgasić światło :)

@Niki

100% prawdy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Synteza Sp. z o.o.?

@Niki Dlaczego tak niepochlebną opinie wystawiłeś Syntezie? Co na to wpłynęło? Odpowiedz proszę.

Nick Nick

Atmosfera ?? Jaka atmosfera , wiadomo , nie od dziś , że atmosferę tworzą ludzie . Jeśli ich nie ma to nie ma atmosfery. Z tego co wiem , to z 11 przedstawicieli zostało na stanowisku zaledwie pięciu , więc nie ma o czym pisać , Ludzie zwalniani są bez powodu , nie za wyniki albo po prostu sami odchodzą . Vacaty wszędzie i na przedstawicieli i na kierowników , których zmieniają jak rękawiczki na zimę .

@Nick Nick

Bo nie płacą ludzia prowizji tylko wymagają więc wszyscy sami odchodzą... A w sądzie pracy firma dobrze znana. Jeśli chcesz być traktowany jak zero to praca dla Ciebie nawet jak się wykarzesz. Dobrze mają tylko znajomi i rodzina prezesa

@Nick Nick

Nick Jack

Czytam Wasze opinie o syntezie. Nie są "najlepsze" ale też nie piszecie konkretów. Wynagrodzenie marne...? np. Napiszcie proszę jaką podstawę brutto ma przedstawiciel, Samochody graty.... np. Napiszcie proszę jaki to samochód z którego roku.

wujec

znów rekrutacja regionalnego. Tak raz do roku tradycji musi stać się za dość! Rotacja, rotacja, rotacja.... Znów ktoś się da nabrać na gładkie słówka, obietnice i info o tym jakimi to nieudacznikami byli poprzednicy. Latka lecą,metoda ta sama i kolejni naiwni. Rada dla przyszłego kandydata na to stanowisko - zapytaj w czasie rozmowy tzw."kwalifikacyjnej": 1. ilu poprzedników było na Twoim miejscu w ciągu ostatnich 3 lat? 2. dlaczego raz czy dwa razy w roku synteza rekrutuje przedstawicieli do tego samego zespołu?

nick

Knock Knock! Co tu taka cisza?? Co tam w syntezie się dzieje?? Zawsze tam się dużo działo :)

Damian
@nick

Nick, a Ty posiadasz opinię o tej firmie z perspektywy jej pracownika? Może powiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia jakie oferuje Synteza ?

żenada do kwadratu

Barbara
@Marcin

Chyba większość użytkowników obecnego forum przyzna mi, że Twój komentarz jest zbyt lakoniczny. W takiej postaci nic nam nie powie na temat pracy w Synteza. Wypowiadasz się jako były czy obecny pracownik tego przedsiębiorstwa? Może powiesz nam, czy pracodawca ten dba o rozwój swoich pracowników, organizując im jakieś szkolenia o charakterze cyklicznym?

kunta

Czy w Syntezie nastąpiły jakieś zmiany odnosnie wynagrodzeń, aut slużbowych itp?

@kunta

Zmiana nastąpiła w przebiegu białych strzał i ich wieku. To o co pytasz jest bez zmian. Jedynie ciśnie zmienia to przedstawiciele.

Ciekawy

Co tam się dzieje? Pojawiły się ogłoszenia na RKS. Kolejne osoby zrezygnowały z współpracy z Panem W. ?

Doris

Dają auto bez kołpaków, zalane olejami w środku o klimatyzacji można pomarzyć - (usunięte przez administratora)kiedyś zrobił wykład o tym jak klimatyzacja źle wpływa na zdrowie - że przeziębił się jak był gdzieś zagranicą a poza tym jak się jeździ i co chwilę zmienia miejsce - to klimatyzacja nie zdąży zacząć działać więc jest zbędna.

Doris

Ktoś wcześniej napisał " Niestety na forum bardzo często piszą osoby mające na pieńku z firmą chcąc w ten sposób odegrać się" NIE - Absolutnie się z tym nie zgodzę. W firmie pracowałam kilka lat - jak na nią to bardzo długo. Plany były wyrabiane, premie też były - oczywiście nie zawsze. Podjęłam w syntezie pracę bo nie zniechęciły mnie negatywne opinie na gowork a szkoda!!! Wolałam sprawdzić na własnej skórze. Każdemu kto się zastanawia czy warto iść na rozmowę kwalifikacyjną - mówię szczerze nie , odradzam. Po roku pracy ze składu przedstawicieli została tylko jedna osoba - to mówi samo za siebie-ludzie sami rezygnują. To jak się firma zachowała na koniec współpracy to istny skandal. Ale nie o to już chodzi. Ja robię swoje i idę do przodu. Po prostu warunki pracy i traktowanie człowieka w Syntezie uderza tu w jego godność. Każdemu kto się szanuje szczerze odradzam, no chyba że ktoś chce być wycieraczką do butów...

I co Wam przeszkadza, żeby była stacja sieci Play w Pobiedziskach?

ccc

Widzę że po wsadzeniu na stanowisko prezesa swojego pasierba m sz, bernardyn zarządza tym bajzlem z tylnego siedzenia cały czas w tym samym stylu !!! Nic się nie zmienia od lat: rotacja przedstawicieli, zajeżdżone fabie bez klimy, plany nie do zrealizowania, niezapłacone premie, produkty gnioty, niższa pensja na umowie niż ta umówiona na rozmowie kwalifikacyjnej. Ciekawe czy zostały jeszcze pozapłacowe benefity w postaci mydła i ręcznika raz na kwartał? Żenada! Ale jakoś się kula... Ważne że prezesowi i znajomym królika zgadza się w kieszeni!

@ccc

Regulamin forum zabrania podawania jakichkolwiek danych, wskazujących na konkretną osobę w firmie. Należą do nich również inicjały. Jeżeli takie informacje pojawiają się w komentarzu, może on zostać usunięty przez administratora. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do szczegółowych zasad obowiązujących w serwisie: https://www.gowork.pl/regulamin

Koko
@ccc

Dzięki za te informację. Już chciałam wysłać tam aplikację. Wpadłabym w jeszcze większy (usunięte przez administratora) niż ten, gdzie jestem. Super, że są takie fora.

cudo

No nie... znowu rekrutacja?! Tym razem na kierownika regionu.

@cudo

Pytanie mam- co realnie robi kierownik? Pytam nie o te czynności, które uważamy za pozorowanie pracy, tylko jakie realne wyzwania ma kierownik przed sobą?

Szymon
@Anna

Zamierzasz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Synteza na stanowisku kierownika regionu? Masz jakieś doświadczenie zawodowe związane z branżą farmaceutyczną? Czy może do tej pory pracowałaś w zupełnie innej branży?

była

synteza rekrutuje. Który to już raz w tym roku? Czy to jest objaw rozwoju firmy czy rotacji wśród przedstawicieli? Stawiam na to drugie. Znów pewnie zatrudnili jakichś (usunięte przez administratora)i muszą odbudować zespół - takie info na wewnętrzne potrzeby pewnie poszło. A prawda jest taka: 1. zatrudnili przedstawicieli (usunięte przez administratora) 3. ktoś się wkurzył i odszedł i zespół się posypał. Tak jest od lat i nic się nie zmieni póki (usunięte przez administratora)będą zarządzali tym bajzlem?!

@była

Proszę Cię o unikanie podawania w komentarzach imion, nazwisk, pseudonimów oraz jakichkolwiek innych informacji pozwalających na identyfikację konkretnej osoby. Chciałabym Ci przypomnieć, że jest to sprzeczne z zasadami forum wyrażonymi w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin W przypadku ich łamania administrator może skasować wpis. Skoro pracowałaś w Synteza to przy okazji proszę Cię o wypowiedź na temat szans na zdobycie w tej firmie cennego doświadczenia zawodowego. Nauka jest możliwa wyłącznie przy okazji wypełniania codziennych obowiązków, czy też firma oferuje wsparcie w postaci szkoleń?

Rtv

Ewentualny kandydacie na przedstawiciela - niech wizytówką firmy i warunków w jakich Ci przyjdzie pracować będzie barak, w którym znajduje się siedziba całego działu sprzedaży i marketingu. To tam odbędziesz szkolenie, rozliczysz faktury, pobierz materiały promocyjne, ogólnie rzecz biorąc to tam jest Twoje miejsce pracy. Zagrzybialy BARAK to naprawdę synonim tej fimy. Zanim więc z odległego miejsca zdecydujesz się przyjechac do firmy, sprawdź na satelicie jak to wygląda. Bo tak będziesz traktowany, bo tutaj standard = BARAK.

Świetna firma tylko miała pecha, że zatrudniała ludzi nieodpowiednich. Wiadomo, że atmosfera w firmie to bardzo ważny element i jeśli są ludzie obrażający innych należy się z nimi rozstać! a pozostali będą wdzięczni.

nn

To nie firma ma pecha bo zatrudniła, (usunięte przez administratora) Jak przez tyle lat zatrudniają nieodpowiednich ludzi to może się do tego nie nadają ?!!! Zadaj im to pytanie na walnym kozaku.

@nn

Proszę Cię o niepodawanie nazwisk oraz innych danych, wskazujących w sposób bezpośredni na konkretne osoby związane z firmą. Jest to zabronione przez regulamin z powodu ochrony tożsamości. Jeżeli wpis łamie wspomniany zakaz, może zostać skasowany. W razie wątpliwości, pozostawiam link do zasad forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Synteza Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Synteza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synteza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synteza Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synteza Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Synteza Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synteza Sp. z o.o.